درمان افسردگی غربت

درمان افسردگی غربت : بنابراین شما به طور مزمن به فشار خون بالا مبتلا شده اید. این برای قلب شما عالی نیست اکنون خون با نیروی بیشتری به قلب شما باز می گردد.

همانطور که گفته شد، این تاثیر بیشتری بر دیواره عضله قلب که با آن سونامی مواجه می شود، می کند. با گذشت زمان، آن دیوار با عضلات بیشتری ضخیم می شود.

درمان افسردگی غربت : این “هیپرتروفی بطن چپ” نامیده می شود که به معنای افزایش جرم بطن چپ، بخشی از قلب مورد نظر است.

  افسردگی بعد از ترک حشیش

قلب شما اکنون در حال کج بودن است، به یک معنا، بیش از حد در یک ربع توسعه یافته است. این امر خطر ابتلا به ضربان قلب نامنظم را افزایش می دهد.

درمان افسردگی غربت : و خبر بدتر: علاوه بر این، این دیواره ضخیم عضله قلب بطنی ممکن است در حال حاضر به خون بیشتری نسبت به شریان های کرونر نیاز داشته باشد.

به نظر می رسد که پس از کنترل سن، داشتن هیپرتروفی بطن چپ بهترین پیش بینی کننده خطر قلبی است.

  درمان افسردگی و خواب زیاد

درمان افسردگی غربت : فشار خون بالا برای رگ های خونی شما هم خوب نیست. یک ویژگی کلی سیستم گردش خون این است که در نقاط مختلف، رگ‌های خونی بزرگ (مثلاً آئورت نزولی شما) به عروق کوچک‌تر، سپس به رگ‌های کوچک‌تر و غیره منشعب می‌شوند.

تا به بسترهای کوچکی از هزاران مویرگ برسند. این فرآیند تقسیم شدن به واحدهای کوچکتر و کوچکتر، انشعاب نامیده می شود.

درمان افسردگی غربت : به عنوان معیاری برای کارایی فوق‌العاده این دوشاخه مکرر در سیستم گردش خون، هیچ سلولی در بدن شما بیش از پنج سلول از رگ خونی فاصله ندارد.

  افسردگی تحصیلی

با این حال سیستم گردش خون تنها ۳ درصد از جرم بدن را اشغال می‌کند. یکی از ویژگی‌های سیستم هایی که به این ترتیب منشعب می شوند.

درمان افسردگی غربت : این است که نقاط انشعاب به ویژه در برابر آسیب آسیب پذیر هستند. نقاط انشعاب در دیواره رگ که در آن انشعاب اتفاق می‌افتد.

بار سنگین فشار سیال را تحمل می‌کنند. بنابراین، یک قانون ساده: وقتی نیرویی را که سیال از طریق سیستم در حال حرکت است را افزایش دهید.

  آدرس های خرید حضوری جنتامایسین

درمان افسردگی غربت : تلاطم افزایش می‌یابد و احتمال آسیب دیدن آن پست‌های دیوار بیشتر می‌شود. با افزایش مزمن فشار خون که همراه با استرس مکرر است.

آسیب در نقاط شاخه در شریان های سراسر بدن شروع می شود. پوشش داخلی صاف رگ شروع به پاره شدن یا تشکیل دهانه های کوچک آسیب می کند.

درمان افسردگی غربت : هنگامی که این لایه آسیب می بیند، شما یک پاسخ التهابی دریافت می کنید – سلول های سیستم ایمنی که واسطه التهاب هستند.

  علائم افسردگی فصل زمستان

در محل آسیب دیده جمع می شوند. علاوه بر این، سلول‌های مملو از مواد مغذی چرب به نام سلول‌های کف نیز در آنجا شروع به تشکیل می‌کنند.

درمان افسردگی غربت : علاوه بر این، در هنگام استرس، سیستم عصبی سمپاتیک خون شما را چسبناک تر می کند. به طور خاص، اپی نفرین باعث می‌شود.

پلاکت‌های در گردش (نوعی از سلول‌های خونی که لخته شدن را تقویت می‌کنند) به هم جمع شوند و این پلاکت‌های انباشته می‌توانند در این تجمع‌ها نیز جمع شوند.

  با 6 میلیارد چه ماشینی بخرم

درمان افسردگی غربت : همانطور که در فصل بعدی خواهیم دید، در طول استرس شما انرژی را وارد جریان خون می‌کنید.

از جمله چربی، گلوکز و نوع «بد» کلسترول، و اینها همچنین می‌توانند به کلسترول اضافه کنند. انواع اسفنج های فیبری نیز در آنجا ایجاد می شود.

درمان افسردگی غربت : شما اکنون برای خود یک پلاک آترواسکلروتیک ساخته اید. بنابراین، استرس می‌تواند با افزایش احتمال آسیب دیدگی و ملتهب شدن رگ‌های خونی و افزایش احتمال چسبیدن مواد خام (پلاکت‌ها، چربی، کلسترول و غیره) به محل‌های آسیب ملتهب، باعث تشکیل پلاک شود.

  افسردگی را چطور درمان کنیم

برای سال‌ها، پزشکان سعی کرده‌اند با اندازه‌گیری میزان وجود یک نوع خاصی از مواد خام در جریان خون، خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی را درک کنند.

درمان افسردگی غربت : البته این همان کلسترول است که منجر به چنان ابهامی در مورد کلسترول می شود که صنعت تخم مرغ مجبور است.

از ما بخواهد که به محصولات پر از کلسترول آنها استراحت بدهیم. سطوح بالای کلسترول، به ویژه کلسترول “بد” مطمئناً خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را افزایش می دهد.

  آدرس های خرید حضوری سیپروهپتادین

درمان افسردگی غربت : اما آنها پیش بینی کننده خوبی نیستند. تعداد شگفت انگیزی از مردم می توانند سطوح بالای کلسترول بد را بدون عواقب قلبی عروقی تحمل کنند.

تنها حدود نیمی از قربانیان حمله قلبی سطح کلسترول بالایی دارند. در چند سال اخیر، مشخص شده است که میزان رگ‌های خونی آسیب‌دیده و ملتهب، پیش‌بینی‌کننده بهتری برای مشکلات قلبی عروقی نسبت به مقدار مواد خام در گردش است.

درمان افسردگی غربت : این منطقی است، زیرا شما می توانید یازده تخم مرغ در روز بخورید و اگر عروق آسیب دیده ای برای چسبیدن مواد خام وجود نداشته باشد.

  افسردگی خفیف علائم

در حوزه تصلب شرایین نگران نباشید. برعکس، اگر آسیب عروقی کافی وجود داشته باشد، حتی در میان سطوح “سالم” کلسترول، پلاک ها می توانند تشکیل شوند.

درمان افسردگی غربت : یک رگ خونی سالم (چپ)، و یکی با پلاک آترواسکلروتیک (راست). چگونه می توان میزان آسیب التهابی را اندازه گیری کرد؟

یک نشانگر عالی چیزی به نام پروتئین واکنشی C (CRP) است. این در کبد ساخته می شود و در پاسخ به سیگنالی که نشان دهنده آسیب است ترشح می شود.

  افسردگی در سربازی

درمان افسردگی غربت : به رگ آسیب دیده مهاجرت می کند، جایی که به تقویت آبشار التهابی که در حال توسعه است کمک می کند.

از جمله، به به دام انداختن کلسترول بد در دانه های ملتهب کمک می کند. مشخص شده است که CRP حتی سالها قبل از شروع بیماری، پیش بینی کننده بسیار بهتری برای خطر بیماری های قلبی عروقی نسبت به کلسترول است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *