درمان افسردگی قبل از پریودی

درمان افسردگی قبل از پریودی : اولین لایه‌ی نورون‌ها (نرون‌های ۱، ۲ و ۳) نورون‌های کلاسیک نوع هوبل و ویزل هستند.

به این معنا که هر کدام یک واقعیت را برای زندگی «می‌دانند». نورون ۱ می داند چگونه نقاشی های گوگن را تشخیص دهد.

درمان افسردگی قبل از پریودی : ۲ ون گوگ را می شناسد و ۳ مونه را می شناسد. (بنابراین، این نورون‌های فرضی «مادربزرگ‌تر» – متخصص در یک کار – از هر نورون واقعی در مغز هستند.

اما کمک می‌کنند تا به خوبی نشان دهیم که شبکه‌های عصبی در مورد چیست.) این سه نورون پروژه – ارسال اطلاعات به لایه دوم در این شبکه، شامل نورون های A تا E. به الگوی طرح ریزی توجه کنید: ۱ با A، B و C صحبت می کند.

  افسردگی بعد زایمان گرفتم چیکار کنم

درمان افسردگی قبل از پریودی : ۲ با B، C و D صحبت می کند. ۳ با C، D و E صحبت می کند. نورون A چه «دانشی» دارد؟ این اطلاعات فقط از نورون ۱ در مورد نقاشی های گوگن به دست می آید.

یکی دیگر از نورون های مادربزرگ. به طور مشابه، E فقط از نورون ۳ اطلاعات می گیرد و فقط در مورد مونه می داند. اما در مورد نورون C چطور؟

  اختلال دو قطبی و توهم

درمان افسردگی قبل از پریودی : از چه می داند از امپرسیونیسم می‌داند، ویژگی‌های مشترک این سه نقاش.

این نورون است که به طور استعاری می گوید: «نمی توانم به شما بگویم نقاش، قطعاً نقاشی نیست، اما یکی از آن امپرسیونیست هاست».

درمان افسردگی قبل از پریودی : دانشی دارد که از هیچ ورودی اطلاعاتی منفرد ناشی نمی شود، بلکه از همگرایی اطلاعاتی که به آن وارد می شود، پدید می آید.

نورون های B و D نیز نورون های امپرسیونیسم هستند، اما آنها به خوبی نورون C در این کار نیستند، زیرا نمونه های کمتری برای کار با آنها دارند.

  افسردگی را چطور درمان کنیم

درمان افسردگی قبل از پریودی : اکثر نورون‌های قشر شما، حافظه را مانند نورون‌های B تا D پردازش می‌کنند.

نه مانند A یا E. هر زمان که سعی می‌کنیم حافظه‌ای را که تقریباً وجود دارد، بیرون بکشیم، از چنین شبکه‌های همگرا بهره می‌بریم.

درمان افسردگی قبل از پریودی : در ادامه موضوع تاریخ هنر، فرض کنید می‌خواهید نام یک نقاش را به خاطر بسپارید، آن مرد، نام او چیست. او آن پسر کوتاه قد با ریش بود (شبکه عصبی “پسر کوتاه” و شبکه “پسر ریشو” شما را فعال می کرد).

  افسردگی لاغری

او تمام آن رقصندگان پاریسی را نقاشی کرد. دگاس نبود (دو شبکه دیگر وارد شدند). معلم قدردانی هنر دبیرستان من آن پسر را دوست داشت.

درمان افسردگی قبل از پریودی : اگر بتوانم نام او را به خاطر بسپارم، شرط می بندم که می توانم او را به یاد بیاورم … وای، یاد آن زمان که در موزه بودم.

آن شخص واقعاً بامزه ای بود که سعی کردم جلوی یکی از نقاشی هایش با او صحبت کنم … اوه، چه احمقانه بود.

  درمان افسردگی در مردان

درمان افسردگی قبل از پریودی : جناس در مورد نام آن مرد، در مورد شل بودن ریل قطار. با فعال شدن تعداد کافی از این شبکه ها، در نهایت به یک واقعیت برخورد می کنید.

که در تقاطع همه آنها قرار دارد: تولوز-لوترک، معادل یک نورون C. این یک تقریب تقریبی از نحوه عملکرد یک شبکه عصبی است، و دانشمندان علوم اعصاب می دانند.

درمان افسردگی قبل از پریودی : به این فکر کنید که هم یادگیری و هم ذخیره‌سازی خاطرات شامل «تقویت» برخی از شاخه‌ها به جای برخی دیگر از یک شبکه است.

  افسردگی بعد از ترک گل

چگونه چنین تقویتی رخ می دهد؟ برای آن، ما به سطح نهایی بزرگنمایی تغییر می کنیم، تا شکاف های کوچک بین شاخه های رشته ای دو نورون را در نظر بگیریم.

درمان افسردگی قبل از پریودی : شکاف هایی که سیناپس نامیده می شوند. هنگامی که یک نورون شایعات افسانه‌ای شنیده و می‌خواهد آن را منتقل کند.

وقتی موجی از تحریک الکتریکی روی آن می‌پیچد، این امر باعث آزاد شدن پیام‌رسان‌های شیمیایی – انتقال‌دهنده‌های عصبی – می‌شود.

  آدرس های خرید حضوری جنتامایسین

درمان افسردگی قبل از پریودی : که در سیناپس شناور هستند و نورون بعدی را تحریک می‌کنند. ده‌ها، احتمالاً صدها نوع مختلف انتقال‌دهنده عصبی وجود دارد.

و سیناپس‌ها در هیپوکامپ و قشر مغز به‌طور نامتناسبی از آنچه احتمالاً تحریک‌کننده‌ترین انتقال‌دهنده عصبی موجود است، چیزی به نام گلوتامات استفاده می‌کنند.

درمان افسردگی قبل از پریودی : سیناپس های “گلوتاماترژیک” علاوه بر فوق تحریکی بودن، دارای دو خاصیت هستند که برای حافظه بسیار مهم هستند.

اولین مورد این است که این سیناپس ها در عملکرد خود غیر خطی هستند. این یعنی چی؟ در یک سیناپس معمولی، مقدار کمی انتقال دهنده عصبی از نورون اول خارج می شود.

  افسردگی مردان در دوران بارداری همسر

درمان افسردگی قبل از پریودی : باعث می شود نورون دوم کمی هیجان زده شود. اگر انتقال دهنده عصبی کمی بیشتر آزاد شود.

تحریک کمی بیشتر خواهد شد و غیره. در سیناپس های گلوتاماترژیک مقداری گلوتامات آزاد می شود و هیچ اتفاقی نمی افتد.

درمان افسردگی قبل از پریودی : مقدار بیشتری آزاد می شود، هیچ اتفاقی نمی افتد. تا زمانی که از آستانه خاصی از غلظت گلوتامات عبور نمی کند.

ناگهان تمام جهنم در نورون دوم شکسته می شود و موج عظیمی از برانگیختگی به وجود می آید. این چیزی است که یادگیری چیزی در مورد آن است.

  درمان افسردگي در مردان

درمان افسردگی قبل از پریودی : یک استاد در یک سخنرانی به طور نامفهومی پرواز می کند، یک واقعیت در یک گوش و از گوش دیگر خارج می شود.

دوباره تکرار می‌شود و باز هم نمی‌تواند در آن فرو رود. در نهایت، در صدمین باری که تکرار می‌شود، یک لامپ روشن می‌شود: «آها!» و شما آن را دریافت می کنید.

درمان افسردگی قبل از پریودی : در یک سطح ساده، وقتی بالاخره آن را دریافت کردید، به آستانه غیرخطی تحریک گلوتامات به تازگی رسیده است.

  آدرس های خرید حضوری دیکلوفناک

ویژگی دوم از اهمیت بیشتری برخوردار است. در شرایط مناسب، زمانی که سیناپس به‌تازگی تعداد کافی «آها» از گلوتامات فوق‌تحریکی داشته باشد.

درمان افسردگی قبل از پریودی : اتفاقی می‌افتد. سیناپس به طور مداوم تحریک پذیرتر می شود، به طوری که دفعه بعد سیگنال تحریکی کمتری برای دریافت آها لازم است.

آن سیناپس فقط چیزی یاد گرفت. “تقویت” یا تقویت شد. شگفت انگیزترین چیز این است که این تقویت سیناپس می تواند برای مدت طولانی ادامه یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *