درمان افسردگی و وسواس فکری و اضطراب

درمان افسردگی و وسواس فکری و اضطراب : سرزنش عیسی برای بیرون نرفتن و یافتن شغل بسیار آسان تر از انجام کاری برای حل مشکل است.

پرخوابی و اجتناب از کار بزرگ کاغذسازی که مدت‌ها به تاخیر افتاده، بسیار آسان‌تر از نشستن و شروع کار روی آن است.

درمان افسردگی و وسواس فکری و اضطراب : ادامه سیگار بسیار آسان تر از ترک آن است. نشستن روی یک صندلی راحت با یک کیسه چیپس در حال تماشای تلویزیون بسیار ساده تر از انجام یک سری تمرینات بدنی یا رژیم گرفتن است.

الین، مادر دو فرزند مضطرب، گریه می‌کند: «احساس می‌کنم یک توپ لاستیکی هستم که فقط به سمت جایی که پرتاب شده‌ام می‌پرم.

  آدرس های خرید حضوری آمفتامین

درمان افسردگی و وسواس فکری و اضطراب : من انواع و اقسام قطعنامه های جدید می گیرم – مانند اینکه چگونه می خواهم بیشتر به خواندن کتاب مقدس بپردازم.

یا اینکه چگونه می‌خواهم ورزش را شروع کنم تا از شر این لک روی بدنم خلاص شوم. یا اینکه چگونه تا ظهر خانه را تمیز کنم و سپس این کار را انجام دهم.

درمان افسردگی و وسواس فکری و اضطراب : اما بعد از آن تمام صبح پشت تلفن می نشینم، یا به جای خواندن کتاب مقدسم، سریال تماشا می کنم.

یا به آرزوی لاغر شدنم، یک ظرف بستنی می خورم. خودکنترلی کجای زندگی من است؟ آیا قرار نیست خودم را کنترل کنم؟ آیا این یکی از ثمرات روح القدس نیست؟» بسیاری از مردم در فرار ناامیدانه خود از رویارویی با مسئولیت ها و وظایف دشوار، مواد مخدر، هیپنوتیزم و حتی جراحی را امتحان می کنند.

  افسردگی فصلی بهار درمان

درمان افسردگی و وسواس فکری و اضطراب : اما به ندرت این روش ها نتایج پایدار یا شادی را به ارمغان می آورند. ما از آن خواستیم که دلایلی را که چرا نمی تواند بیرون برود و برای خودش شغلی پیدا کند، بشناسد. “خب، من نمی دانم. من فقط نمی توانم.» “آیا از درخواست کار می ترسید؟” “بله، من هم همینطور فکر میکنم. احتمالاً من را رد می کنند.» “اما شما گفتید که به اندازه کافی واجد شرایط هستید که می توانید هر تعداد شغل را به دست آورید.” «بله، این درست است. اما این هیچ معنایی ندارد. حدس می‌زنم فقط از رد شدن می‌ترسم.» اما چرا از طرد شدن می ترسی؟ طرد شدن چه بدی دارد؟» “شوخی می کنی؟ چه چیزی در مورد رد کردن بد است؟ این بدترین چیز در جهان است.

  افسردگی زنان پس از ازدواج

درمان افسردگی و وسواس فکری و اضطراب : یک فرد دوست دارد احساس کند مورد قبول و مورد نیاز است.» «شما گفتید به اندازه کافی واجد شرایط هستید که شغل خوبی پیدا کنید. شما گفتید که دو سال مدرسه بازرگانی گذرانده اید و مهارت های شما خوب است.

چه چیزی باعث می‌شود فکر کنید وقتی برای کار درخواست می‌کنید رد می‌شوید؟» “خب، آنها دختران زیبا می خواهند …” “حالا یک لحظه صبر کنید.

  چگونه افسردگی کودکان را درمان کنیم

درمان افسردگی و وسواس فکری و اضطراب : آیا به خود می گویید که به اندازه کافی جذاب نیستید که شغل خوبی پیدا کنید؟ «این واضح نیست؟ به من نگاه کن، من حداقل ۳۰ پوند اضافه وزن دارم.” به صحبت با خود در اینجا توجه کنید. ان به خودش می گوید که نمی تواند شغلی پیدا کند.

  بهترین مشاوره انگیزشی کنکور

اما پس از آن عقل به او می گوید که احتمالاً می تواند، زیرا او دارای مهارت هایی برای به دست آوردن شغلی است که دوست دارد. بنابراین او دروغ دیگری را امتحان می کند.

درمان افسردگی و وسواس فکری و اضطراب : او به اندازه کافی جذاب نیست. (اگر این درست بود، دنیایی داشتیم که در آن افراد چاق یا غیرجذاب کار نمی‌کردند.) «قبلاً بدن یک مدل داشتم. من چیزی بودم که به آن می گفتند یک ناک اوت واقعی. الان واقعا از خودم متنفرم.» و آیا برای شما مهم است که یک ناک اوت باشید تا احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید؟

  افسردگی و ضعف پاها

فرض کنید چیزی که شما جذاب می دانید اصلا جذاب نیست؟ فرض کنید برای زنی که قد و هیکل شما کمتر از ۲۰۰ پوند وزن دارد، گیسو در نظر گرفته شود؟

درمان افسردگی و وسواس فکری و اضطراب : من الان ۱۴۰ وزن دارم. “خوب؟ شما چکار انجام خواهید داد؟” “من احتمالا وزن اضافه می کنم.” و اگر وزن خود را افزایش دادید، ۷۵ پوند وزن خود را بیشتر از وزنی که از آن صحبت می‌کنید سنگین‌تر می‌کنید؟

آیا افزایش وزن را نتیجه عدم کنترل خود می دانید؟» “احتمالا نه. من آن را به دست می‌آورم زیرا ذهنم را به آن معطوف کرده بودم.» “فرض کنید شما “ذهن خود را برای کاهش وزن” تنظیم کرده اید؟ “من آن را از دست خواهم داد.” راه آسان برای آن این است که از مشکلات خود اجتناب کند و کاری انجام ندهد. او اهداف بلندی را برای خود در نظر می گیرد، نگران است که به آنها نرسد.

  آدرس های خرید حضوری نیتروفورانتوئین

درمان افسردگی و وسواس فکری و اضطراب : با ناراحتی از طرد شدن خیالی منقبض می شود، عصبانی می شود و احساس خشم و گناه می کند و هرگز نمی خواهد “ذهن خود را” برای انجام کارهایی که به شدت می خواهد انجام دهد، متمرکز کند. آن و دیگرانی مانند او که از عدم کنترل نفس رنج می برند.

  افسردگی مردان در دوران بارداری همسر

به اندازه کافی به خود دروغ می گویند تا جایی که به بهشت فریاد می زنند: «عیسی دعاهای من را اجابت نمی کند! او مرا تغییر نخواهد داد! او مرا دوست ندارد!» دروغ. تعجب آور نیست که وقتی یک مسیحی خودکنترلی ندارد.

درمان افسردگی و وسواس فکری و اضطراب : شکایت های همراه او نارضایتی، گناه، نارضایتی عمیق از زندگی، عدم اعتماد به نفس و خشم از خدا باشد.

ما بسیاری از باورهای نادرست خود را از طریق رسانه ها می آموزیم. باورهای نادرست مرتبط با خودکنترلی ضعیف توسط رسانه ها تشویق می شود.

  آدرس های خرید حضوری امی تریپتیلین

درمان افسردگی و وسواس فکری و اضطراب : تبلیغات کافی را در تلویزیون تماشا کنید و به این باور خواهید رسید که باید هر آنچه را که می خواهید داشته باشید.

ما به راحتی دعوت به “مالک شدن” چیزی جذاب یا “بودن” کسی که تایید همه اطرافیان را دارد درک می کنیم. این باورهای نادرست به ما می‌گوید که آنچه را که می‌خواهیم به دست آوریم و فوراً آن را به دست آوریم (تا زمانی که هنوز جوان هستیم.

درمان افسردگی و وسواس فکری و اضطراب : یا تا زمانی که فروش ادامه دارد یا زمانی که برای به دست آوردن آن آماده است). باورهای نادرست مربوط به عدم کنترل خود عبارتند از: ۱. اگر چیزی را می خواهید باید آن را داشته باشید.

  افسردگی شغلی

صرف نظر از اینکه چه ملاحظاتی در آن وجود دارد. ۲. وحشتناک و ناعادلانه است اگر برای به دست آوردن چیزی که می خواهید صبر کنید، به خصوص اگر خیلی آن را می خواهید.

درمان افسردگی و وسواس فکری و اضطراب : ناراحت یا ناامید بودن وحشتناک و غیرقابل تحمل است. (به هر قیمتی از پریشانی بپرهیزید.) ۴. نمی توانید خواسته های قوی خود را کنترل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *