درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی

درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی : آن وقت ممکن است در موقعیت بهتری برای تغییر باشم. اگر به خاطر جعل کردن به خودم حمله کنم، احساس خیلی بدتری دارم و نیاز دارم بیشتر جعل کنم، نه کمتر. بیایید سعی کنیم.

در اینجا دلسوز باشیم و ببینیم پشت این احساسات چه چیزی نهفته است. ۶۷ غلبه بر افسردگی جعل و فریب بیشتر از آنچه که اغلب تشخیص داده می شود.

درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی : در افسردگی تجربه می شود. و مسئله جعل و فریب اغلب به قلب بسیاری از معضلات اجتماعی می رود. وقتی بدانیم که کاملاً صادق و صادق نیستیم.

  با 3 میلیارد چیکار میشه کرد

می‌توانیم به شدت احساس گناه کنیم. یا زمانی که از رفتار یا عملکرد خود مطمئن نیستیم و فکر می‌کنیم دیگران ممکن است نقص‌ها را تشخیص دهند و ما را تقلبی بدانند.

درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی : می‌توانیم بسیار آسیب‌پذیر باشیم. مشکل این است که، در بسیاری از موقعیت‌ها، اغلب هیچ احساس واقعی جز بسیاری وجود ندارد.

اگر امروز با همسرتان دعوا دارید، این بدان معنا نیست که تمام لحظات خوبی که با هم داشتید ساختگی بوده است. اگر افسرده هستید.

درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی : این بدان معنا نیست که سایر مواقعی که احساس خوبی داشتید یا به چیزهایی دست یافتید، تظاهر بودند. این بدان معنی است.

  سندرم پیش از قاعدگی و بارداری

که شما می توانید چیزهای مختلفی را در زمان های مختلف و در حالت های مختلف ذهنی احساس کنید. نکات کلیدی • ما اغلب خودمان را طوری تجربه می کنیم.

درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی : که گویی می توان در کلمات واحد (ضعیف، خالی، ناکافی، دوست نداشتنی، جعلی و غیره) خلاصه شد.

برچسب ها ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد، اما بیشتر آنها حاکی از قضاوت منفی به جای مثبت از خودمان است.

درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی : هنگامی که احساسات و برچسب‌های منفی در مورد خودمان در نحوه تجربه‌ای که از خودمان می‌کنیم، مرکزی می‌شوند.

  آدرس های خرید حضوری کلونازپام

می‌توانند بر بسیاری از احساسات و تفکرات ما تأثیر بگذارند. • تلاش برای به چالش کشیدن این برچسب ها مفید است.

درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی : تمرین‌ها • به برچسب‌هایی که در صفحه ۱۵۷ ظاهر شده‌اند نگاه کنید و ببینید آیا فکر می‌کنید.

که هر یک از اینها برای شما صدق می‌کند یا خیر. اگر نه، شاید دیگرانی وجود داشته باشند که ممکن است اعمال شوند. بررسی کنید.

درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی : که آیا تمایل دارید خود را در کلمات واحد خلاصه کنید. • در مورد زمانی که برای اولین بار شروع به فکر کردن در مورد خود کردید.

  افسردگی را چگونه درمان کنیم

در ادامه در صفحه بعدی ۱۶۸ فکر کنید. آیا این حرف افسردگی است یا دیگران این چیزها را به شما گفته اند (به شما برچسب زده اند)؟ اگر این افسردگی است، آن را باور نکنید.

درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی : اگر دیگران هستند، به آنچه در آن زمان اتفاق می افتاد فکر کنید. چه فایده ای داشت که اینگونه به شما برچسب زدند؟

آیا این مانع از سرزنش آنها نشد؟ آیا شما به سادگی یک هدف آسان بودید؟ اگر چنین است، به خود بگویید: زمان آن فرا رسیده است که برچسب هایی را که دیگران به من داده اند دست بکشم.

  افسردگی زایمان

درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی : من آرزو دارم شخص خودم شوم. به خود اجازه دهید که از این برچسب ها چشم پوشی کنید – شما به آنها نیاز ندارید یا نمی خواهید.

این چه تلاشی را می طلبد؟ مزایا و معایب آن چه خواهد بود؟ چه چیزی شما را از انجام این کار باز می دارد؟ شروع به استفاده از ذهن دلسوز / منطقی خود برای به چالش کشیدن این برچسب ها کنید.

درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی : به عنوان مثال: برچسب می گوید دلسوز/ذهن منطقی می گوید من یک شکست خورده هستم این برچسب از احساس افسردگی ناشی می شود.

  انواع افسردگی و اختلالات روانی

زمانی که من افسرده هستم تمایل دارم به روش های منفی زیادی فکر کنم. به عنوان مثال، من تمایل دارم نکات مثبت زندگی خود را نادیده بگیرم و به استدلال عاطفی بپردازم.

درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی : مطمئناً، در حال حاضر احساس بدی دارم – اما بیایید این احساس بد را به حمله ای به کل خودم تبدیل نکنیم. چه مدرکی علیه این برچسب وجود دارد؟

آیا من اینجا همه یا هیچ هستم؟ اگر در موقعیتی مشابه به دوستی کمک می کردم، به او چه می گفتم؟ کسی که به من اهمیت می دهد چه می گوید؟

  افسردگی بعد طلاق در زنان

درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی : چگونه می توانند به من کمک کنند تا به ویژگی های دیگرم نگاه کنم؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم تا نگویم، دیدگاه‌های آنها به حساب نمی‌آید؟

ادامه در صفحه بعد ۱۶۹ غلبه بر افسردگی آیا من خودم را به طرز تحقیر آمیزی با دیگران مقایسه می کنم؟ سعی کنید چالش های دیگری را که ممکن است به شما کمک کند حل کنید.

درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی : توجه داشته باشید که ممکن است تمایل به تضعیف چالش های خود داشته باشید.

از خود بپرسید: “چه چیزی را با این چالش ها برای مدتی از دست می دهم و ببینم آیا آنها کمک می کنند؟” به یاد داشته باشید.

  آدرس های خرید حضوری زولپیدم

درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی : در افسردگی معمولاً ما در تمرکز بر موارد منفی بسیار خوب هستیم. باورهای منفی از دوران کودکی و هورمون های استرس هر دو ما را به تمرکز بر روی منفی ترغیب می کنند (به فصل ۲ مراجعه کنید).

اکنون وظیفه توسعه توانایی جستجوی نکات مثبت است. همچنین به یاد داشته باشید که هرچه بیشتر به نکات مثبت توجه کنید.

درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی : این برای خلق و خوی شما بهتر خواهد بود و سیگنال های استرس زا را کاهش می دهد (فصل ۲ و ۳ را ببینید).

  درمان افسردگی در مردان میانسال

روش های بیشتر برای به چالش کشیدن افکار منفی چند فصل آخر بر ایده های مختلفی در مورد چگونگی شناسایی و به چالش کشیدن افکار و احساسات افسرده تمرکز داشت: نظارت بر افکار.

درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی : ایجاد وضوح با نوشتن آنها؛ یادگیری تشخیص سبک های تفکر افسردگی (مانند تعمیم بیش از حد، تفکر همه یا هیچ، حمله به خود)؛ به چالش کشیدن این افکار با در نظر گرفتن شواهد موافق و مخالف. و به دنبال جایگزین می گردند.

  افسردگی بعد از ترک شیره

این فصل به بررسی برخی گزینه های دیگر برای به چالش کشیدن افکار و احساسات افسردگی می پردازد. پیشنهاد می‌کنم قبل از اینکه ایده‌های اینجا را امتحان کنید.

درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی : ابتدا برخی از تمرین‌های فصل‌های قبل را امتحان کنید (تا کمی تجربه در شناسایی افکار خود و به چالش کشیدن آنها داشته باشید).

استفاده از کارت های فلش فلش کارت ها را می توان به عنوان یادآوری انواع چیزهای مفیدی که هنگام احساس افسردگی به خود می گویید استفاده کرد.

درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی : برای تهیه فلش کارت، یک کارت پستال خالی یا یک تکه کاغذ با اندازه مشابه تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *