دلایل افسردگی زنان متاهل

دلایل افسردگی زنان متاهل : کربوهیدرات های سایز بعدی دی ساکاریدها یا قندهای مضاعف هستند که از دو مولکول مونوساکارید ساخته شده اند.

رایج ترین آنها ساکارز (قند معمولی سفره)، لاکتوز (قند شیر) و مالتوز حاصل از هضم نشاسته است. این قندهای مضاعف نمی توانند بدون کمی کار از سوی انتروسیت ها جذب شوند.

دلایل افسردگی زنان متاهل : موهای ریز (میکروویلی) روی سطح انتروسیت‌ها که مرز قلم مو نامیده می‌شوند، آنزیم‌های دی ساکاریداز تولید می‌کنند که قندهای مضاعف را به مونوساکارید تجزیه می‌کنند تا جذب شوند.

اینجاست که بزرگترین مشکل برای افراد مبتلا به اختلالات گوارشی نهفته است. انتروسیت‌های بیمار توانایی خود را برای تولید آنزیم‌های مرزی از دست می‌دهند.

  علائم افسردگی تولد

دلایل افسردگی زنان متاهل : در نتیجه قندهای مضاعف مانند ساکارز، لاکتوز قند شیر و محصولات حاصل از هضم نشاسته را نمی توان به تک قندها تقسیم کرد و در نتیجه جذب نمی شود.

آنها در روده می مانند و تبدیل به غذای اصلی برای باکتری های بیماری زا، ویروس ها، کاندیدا و سایر قارچ ها می شوند و به رودخانه ای از مواد سمی تبدیل می شوند که به دیواره روده حتی بیشتر آسیب می زند و کل بدن را مسموم می کند.

  راه درمان افسردگی شدید

دلایل افسردگی زنان متاهل : کمبود دی ساکاریدازها تقریباً همیشه با انواع اختلالات گوارشی همراه است. مطالعات اخیر انجام شده توسط دکتر K. Horvath در دانشگاه مریلند و دکتر T. Biiie در هاروارد این کمبودها را در کودکان اوتیسم تایید کرد.

بنابراین قندهای مضاعف یا دی ساکاریدها باید از رژیم غذایی کودکان و بزرگسالان GAPS خارج شوند تا با فلور غیرطبیعی تغذیه نشوند و با دفع انتروسیت‌های بیمار و ساختن لایه‌ای از سلول‌های سالم به پرزها فرصت بهبودی داده شود.

  علائم افسردگی فصل زمستان

دلایل افسردگی زنان متاهل : ما به مالتوز – نتیجه هضم نشاسته – اشاره کردیم. جدا از شکر (ساکارز)، نشاسته شکل اصلی کربوهیدرات هایی است که ما مصرف می کنیم.

همه غلات و برخی از سبزیجات ریشه (سیب زمینی، سیب زمینی، سیب زمینی شیرین، کنگر فرنگی اورشلیم، کاساوا) از نظر نشاسته بسیار غنی هستند.

دلایل افسردگی زنان متاهل : نشاسته از مولکول های عظیم با صدها تک قند متصل به رشته های بلند با شاخه های متعدد ساخته شده است.

  آدرس های خرید حضوری بیزوپرولول

هضم نشاسته مستلزم کار بسیار زیادی از سوی دستگاه گوارش است و ظاهراً حتی در افراد سالم نیز به دلیل ساختار پیچیده ای که دارد، مقدار زیادی نشاسته هضم نمی شود.

دلایل افسردگی زنان متاهل : نشاسته هضم نشده غذای مناسبی برای فلور بیماری زا در روده فراهم می کند و به آن اجازه می دهد تا رشد کند و سموم خود را تولید کند.

هر نشاسته ای که هضم می شود، نتیجه این هضم مولکول های مالتوز است. مالتوز یک قند مضاعف است که بدون تجزیه شدن به تک قندها توسط انتروسیت ها قابل جذب نیست.

  راه های مقابله با استرس در زندگی

دلایل افسردگی زنان متاهل : در فردی با فلور غیرطبیعی روده، انتروسیت‌ها قادر به تقسیم قندهای مضاعف نیستند، بنابراین مالتوز هضم نشده، جذب نشده و طعمه میکروب‌های غیرطبیعی می‌شود. برای اینکه انتروسیت‌ها بهبود یابند و تغذیه فلور غیرطبیعی روده را متوقف کنند.

نشاسته باید از رژیم غذایی کودکان و بزرگسالان GAPS خارج شود. این بدان معنی است که غلات و هیچ چیز ساخته شده از آنها و سبزیجات نشاسته ای وجود ندارد.

  آدرس های خرید حضوری ترازودون

دلایل افسردگی زنان متاهل : عمل بالینی نشان می دهد که وقتی روده به مدت کافی طولانی بدون قند مضاعف و نشاسته داده شود، شانس خوبی برای بهبودی دارد.

هنگامی که این بهبودی انجام شود، فرد می تواند دوباره شروع به مصرف غلات و سبزیجات نشاسته ای بدون هیچ گونه عوارض بد کند. البته هیچ چیز در طبیعت سیاه و سفید نیست.

دلایل افسردگی زنان متاهل : بیشتر میوه ها، به ویژه نارس، حاوی مقداری ساکارز هستند که یک قند مضاعف است. به همین دلیل خوردن میوه های رسیده بسیار مهم است.

  اختلال اضطراب و افسردگی مختلط

بیشتر سبزیجات و برخی میوه ها حاوی مقدار کمی نشاسته هستند. با این حال، مقدار ساکارز و نشاسته در میوه ها و سبزیجات غیر نشاسته ای در مقایسه با غلات، سبزیجات نشاسته ای و شکر سفره ناچیز است.

دلایل افسردگی زنان متاهل : در اکثر افراد مبتلا به اختلالات گوارشی، پوشش روده آنها می تواند با این مقادیر ناچیز قند و نشاسته از میوه ها و سبزیجات غیر نشاسته ای مقابله کند.

پروتئین ها در نتیجه هضم در معده توسط آنزیمی به نام پپسین و در دوازدهه توسط آنزیم های هضم کننده پروتئین پانکراس، پروتئین ها به شکل پپتید به انتروسیت ها می رسند.

  افسردگی برای سربازی

دلایل افسردگی زنان متاهل : پپتیدها زنجیره های کوچکی از پروتئین هستند که از اسیدهای آمینه ساخته شده اند و معمولاً تا زمانی که به اسیدهای آمینه منفرد تجزیه نشوند نباید جذب شوند.

این فرآیند توسط انتروسیت ها انجام می شود. انتروسیت های سالم روی سطح مودار خود (مرز قلم مو) دارای آنزیم های هضم کننده پپتید به نام پپتیداز هستند.

دلایل افسردگی زنان متاهل : هر پپتیداز برای یک زنجیره پپتیدی خاص و حتی برای یک پیوند شیمیایی خاص در این زنجیره خاص است. این آنزیم ها پپتیدها را به اسیدهای آمینه منفرد تبدیل می کنند که سپس جذب می شوند. در یک کودک یا بزرگسال با فلور غیرطبیعی روده، انتروسیت ها بیمار هستند.

  درمان افسردگی در مادران باردار

آنها قادر به تولید بسیاری از پپتیدازهای مختلف و انجام آخرین مرحله در تجزیه پروتئین و جذب اسیدهای آمینه نیستند. در عین حال، باکتری‌ها، قارچ‌ها و ویروس‌های بیماری‌زا به دیواره روده آسیب می‌رسانند و به پپتیدهای هضم نشده اجازه نشت می‌دهند.

دلایل افسردگی زنان متاهل : ما در حال حاضر دو پروتئین را می شناسیم که به درستی تجزیه نمی شوند و به عنوان پپتید جذب می شوند: گلوتن از غلات و کازئین از شیر. ممکن است پروتئین های بیشتری وجود داشته باشد.

  افسردگی بعد از ترک سیگار

که ما هنوز آنها را مطالعه نکرده ایم و ممکن است به درستی هضم نشده و به عنوان پپتید جذب شوند. امیدوارم علم آینده نشان دهد.

دلایل افسردگی زنان متاهل : در این میان، داشتن پروتئین برای ما ضروری است، به ویژه برای یک کودک در حال رشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *