دلیل افسردگی یهویی

دلیل افسردگی یهویی : در واقع، جین می گفت که همکارانش فعالانه سعی در فریب او داشتند. زمانی که ما افسرده هستیم، نسبت به این احتمال که دیگران فقط وانمود می‌کنند که خوب هستند، به ما خیانت می‌کنند، بسیار حساس‌تر می‌شویم.

و اگر ما تحقیرهای ملایمی دریافت کنیم یا مردم به هر دلیلی ما را نادیده بگیرند، می توانیم همه چیز را در آن بخوانیم. این به این دلیل است که وقتی ما افسرده هستیم، مراقب انواع مختلف تهدیدات اجتماعی هستیم. باورهای اساسی ما می توانند ما را به سمتی سوق دهند که اجازه دهیم.

  آدرس های خرید حضوری پرفنازین

دلیل افسردگی یهویی : این ترس ها از کنترل خارج شوند. ۵۸ اوایل زندگی، جنبه های روانی و اجتماعی باورها در مورد استثمار مردم واقعاً فقط به خودشان اهمیت می دهند. اگر مردم با من خوب هستند به این دلیل است که چیزی می خواهند.

مردم خوب رفتار می کنند تا احساس کنند یا خوب به نظر برسند. مردم از من استفاده خواهند کرد تا زمانی که دیگر از آنها استفاده نکنم. دیگران اگر نقاط ضعف مرا بدانند از من سوء استفاده خواهند کرد. وضعیت همانطور که در فصل گذشته دیدیم.

  افسردگی در دانش آموزان ابتدایی

دلیل افسردگی یهویی : برخی از مسائل مربوط به افسردگی در مورد جایگاه اجتماعی ما در جهان است. آیا خود را برابر دیگران می بینیم یا حقیر؟ آیا احساس شکست و بازنده می کنیم یا برنده؟

آیا ما احساس می‌کنیم که «قدرت» اعمال نفوذ بر روابطمان را داریم یا احساس می‌کنیم دیگران قدرت بیشتری دارند؟ تحقیقات اخیر نشان داده است که افراد افسرده اغلب احساس می کنند.

دلیل افسردگی یهویی : که دیگران از آنها قدرت بیشتری دارند. موارد زیر نمونه هایی از باورهای اساسی در مورد وضعیت ما هستند.

اعتقادات در مورد حقارت و مقام پایین • در مقایسه با دیگران من ناکافی، بی فایده، بی ارزش هستم. • ارزش مراقبت از من را ندارم.

  با 550 میلیون چه ماشینی بخرم

دلیل افسردگی یهویی : دیگران از من توانایی/قدرت بیشتری دارند. • من آنقدر جذاب یا با استعداد نیستم که دیگران بخواهند با من ارتباط برقرار کنند.

من برای رسیدن به آنچه می خواهم اعتماد به نفس ندارم. هنگامی که مری معشوق خود را به خاطر زن دیگری از دست داد، این از دست دادن چندان او را ناراحت نکرد (او در مورد رابطه شک داشت و از خود می پرسید که آیا می خواهد آن را ادامه دهد).

  افسردگی شدید چه علائمی دارد

دلیل افسردگی یهویی : در عوض، پریشانی او بر روی «فکر وضعیت» متمرکز بود: «او چه دارد که من ندارم؟ شاید عشق ورزی من چندان خوب نبود. شاید من کمتر از آن چیزی که فکر می کردم جذاب باشم.

این نگرانی ها در مورد اینکه چرا او در برابر زن دیگری شکست خورده بود که او را بیشتر احساس افسردگی می کرد. باورهای حقارت خود را در احساس شرم و بی کفایتی ما نشان می دهد.

دلیل افسردگی یهویی : وقتی جان افسرده شد و بحث مهمی را در محل کارش از دست داد، فکر کرد: «من دیدگاهم را با دقت کافی بیان نکردم.

  افسردگی و اختلالات شخصیت

من ناکافی هستم ۵۹ غلبه بر افسردگی برای من، هرگز نمی توانم برنده شوم. همانطور که بعداً وقتی حالش بهتر شد، به طور معمول، اگرچه از شکست ناامید می شد.

دلیل افسردگی یهویی : اما همیشه با این شعار زندگی می کرد: *بعضی را می بری، بعضی ها را از دست می دهی/ اما در این مورد، ناامیدی و استرس از دست دادن است.

باعث شده بود او شروع به نتیجه گیری سریع کند. جالب اینجاست که در آن زمان رابطه عشقی او خوب پیش نمی رفت و این استرس پس زمینه می توانست سطح هورمون استرس او را بالا ببرد و باعث شود.

  افسردگی سالمندان

دلیل افسردگی یهویی : مغزش خیلی راحت تر به سمت احساس شکست و عدم کفایت سوق پیدا کند. محیط اجتماعی روش های ارتباط و باورهای ما در مورد روابط می تواند نقش مهمی در افسردگی داشته باشد.

با این حال، ذکر این نکته مفید است که محیط اجتماعی می تواند تأثیر قابل توجهی بر این موارد داشته باشد. به عنوان مثال، در برخی از نقاط جهان زنان اجازه ندارند بدون پوشاندن صورت خود از خارج شوند.

  اختلال دو قطبی و وسواس

دلیل افسردگی یهویی : در جاهای دیگر، زنان می توانند هر طور که دوست دارند لباس بپوشند و رفتار کنند – اگر دوست دارند با بیکینی اسکیت بورد سواری کنند.

برخی از ما با این باور بزرگ شده‌ایم که اگر بیش از حد گناهکار باشیم، خدایی وجود دارد که می‌تواند ما را به جهنم بفرستد، در حالی که برخی دیگر فکر می‌کنیم.

دلیل افسردگی یهویی : این فقط یک مزخرفات سادیستی است. در برخی از نقاط جهان احتمال مرگ فرزندان قبل از پنج سالگی وجود دارد.

  افسردگی زنان بعد زایمان

در حالی که در سایر نقاط جهان مرگ و میر نوزادان نسبتاً پایین است. در برخی از شهرهای داخلی ما جرم و جنایت، مشکلات مواد مخدر، ارعاب، آلودگی و فقر حاکم است.

دلیل افسردگی یهویی : در حالی که در حومه های سرسبز این موارد نادر است. برخی از ما با والدین شاد و دلسوز بزرگ می شویم.

دیگران با خشونت، سوء استفاده و الکل. ما در جهان‌های اجتماعی بسیار متفاوتی زندگی می‌کنیم، و این جهان‌های اجتماعی نوع استرس‌هایی را که ما تحت آن قرار خواهیم داشت و انواع باورها و ارزش‌هایی که در مورد خود و دیگران داریم شکل می‌دهند.

  افسردگی موقع پریودی

دلیل افسردگی یهویی : این که برخی از محیط های اجتماعی زمینه ساز استرس و افسردگی هستند، اصلاً شکی نیست.

در عجله خود برای رونق اقتصادی، ما تقریباً به اندازه کافی بر سلامت روانی تمرکز نمی کنیم و برخی از محیط ها از نظر روانی سمی هستند.

دلیل افسردگی یهویی : پس جای تعجب نیست که افراد افسرده اغلب مخلوطی از مشکلات داخلی (سبک تفکر، احساسات منفی) و بیرونی دارند.

محققین اجتماعی جورج براون و تیرل هریس دریافته اند که در زنان، عوامل بیرونی اجتماعی نقش زیادی هم در شروع برخی از افسردگی ها و هم در بهبود آنها ایفا می کنند.

  افسردگی چطور درمان کنیم

آنها دریافتند که چیزهایی وجود دارد که ما را در برابر افسردگی، جنبه های روانی و اجتماعی (عوامل آسیب پذیری) و چیزهایی که ما را به سمت آن سوق می دهد (عوامل تحریک کننده) آسیب پذیر می کند.

دلیل افسردگی یهویی : همانطور که ممکن است از نگاه ما به نظریه تکامل در فصل ۳ انتظار داشته باشیم، آسیب پذیری در برابر افسردگی مربوط به نداشتن روابط نزدیک با افرادی است که می توان به آنها اعتماد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *