راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : استفاده از منابع مختلف در توجه تقسیم شده، عنصر بسیار مهمی برای به دست آوردن درک بهتر از این است.

که چگونه دو کار را گاهی اوقات می توان به راحتی حفظ کرد، در حالی که در موارد دیگر بسیار سخت تر است.

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : منابع مغز خود را به عنوان فضایی در نظر بگیرید که به سه “مخزن” جداگانه تقسیم شده است.

مخزن موتور (حرکت، دویدن، ضربه زدن به ران های خود)، مخزن کلامی (صحبت کردن، آواز خواندن، گوش دادن به آهنگ) و مخزن دیداری-فضایی (رانندگی ماشین، اسکی، خیاطی).

  افسردگی بعد زایمان

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : هنگامی که یک اقدام شفاهی انجام می دهید، از منابع مخزن کلامی استفاده می کنید. این باعث می شود.

که منابع موجود در آن مخزن تا حدی تخلیه شود. اگر در حال خواندن یک پاراگراف هستید و همزمان روی زانوهای خود ضربه می زنید.

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : مغز شما از مخزن کلامی و مخزن موتور تغذیه می شود. مشکلی نیست: منابع کافی برای هر دو اقدام وجود دارد.

از سوی دیگر، وقتی یک پاراگراف را می خوانید در حالی که سعی می کنید پاراگراف دیگری را حفظ کنید، از همان منابع دو بار استفاده می کنید.

  علائم افسردگی و اضطراب شدید

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : از همان مخزن. بنابراین برای شما کاملاً طبیعی است که کمی از عملکرد خود را از دست بدهید.

زیرا از موادی از همان مخزن کلامی استفاده می کنید و کمتر به شما کمک می کند عملکرد خوبی داشته باشید.

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : بر اساس این نتایج، شما با من موافق خواهید بود که شاید ارسال ایمیل هنگام گوش دادن به پیام های پست صوتی خود ایده خوبی نباشد.

اگر این کار را امتحان کردید، قویاً از شما می‌خواهم که قبل از ارسال پیام نوشته شده را دو بار دوباره بخوانید. از سوی دیگر، می‌توانید به راحتی با تلفن صحبت کنید.

  درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : در حالی که توپ را از روی دیوار پرتاب می‌کنید و هر دوی این اقدامات را به خاطر بسپارید.

شما همچنین می توانید ماشین خود را در حالی که با دوست خود جولی صحبت می کنید رانندگی کنید. هنگام غروب، وقتی از تصادف بزرگی که در ماشین بودید.

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : به شوهرتان می گویید و چقدر دلخراش آن را پیدا کردید، به یاد می آورید که جولی قرار است.

با شما تماس بگیرد تا به خرید بروید. اغلب از من می پرسند که آیا این ایده خوبی است که فرزندان ما (یا کارمندان ما در دفتر) هنگام مطالعه یا کار با آی پاد خود به موسیقی گوش دهند.

  مقابله با افسردگی حاد

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : یا هنگام مطالعه تلویزیون را روشن کنند. من هرگز به فرزندانم اجازه نداده‌ام در حین مطالعه تلویزیون تماشا کنند یا به آی پاد خود گوش دهند.

زیرا به خوبی می‌دانم که با انجام این کار، توجه خود را بین دو منبع کلامی تقسیم می‌کنند (تکلیف درسی و آهنگ‌هایی که روی آی‌پاد یا آنچه در آن است). تلویزیون) و اینکه این باعث کاهش توانایی آنها در حفظ تکالیف می شود.

  آدرس های خرید حضوری نیتروفورانتوئین

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : من به آنها اجازه انجام این کار را نمی دهم زیرا می توانم محیط کاری را به آنها پیشنهاد کنم که عاری از انواع محرک های کلامی مانند مکالمه تلفنی، صدای بلند تلویزیونی، چت با دوستم و غیره باشد.

از آنجایی که می‌توانم این محیط کاری را بدون محرک‌هایی که می‌تواند حواسشان را پرت کند و توجهشان را تقسیم کند.

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : به آنها پیشنهاد کنم، می‌توانم به خودم اجازه بدهم که از آنها فقط یک کار را در یک زمان انجام دهند.

از سوی دیگر، برای کودکی که در یک محیط خانوادگی با محرک‌های متعدد و متنوعی رشد می‌کند که هیچ کنترلی روی آن‌ها ندارد (هیچ اتاق خوابی که بتواند از محرک‌ها دور بماند، تلویزیون همیشه روشن، والدین همیشه در حال دعوا کردن، و غیره) ، من صمیمانه معتقدم که بهتر است.

  افسردگی دوران قاعدگی

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : در حین انجام تکالیف به او اجازه دهیم به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهد.

با این حال، در این مورد، به او پیشنهاد می‌کنم موسیقی‌هایی را که قبلاً با آن آشناست گوش کند تا مجبور نباشد به شعرهای جدید توجه کند.

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : البته، توجه او تقسیم خواهد شد و توانایی او برای انجام خوب تکالیفش اندکی کاهش می یابد.

  اختلال دو قطبی در نوجوانان

اما من معتقدم که ترجیح می دهد توجه خود را با چیزی که انتخاب کرده و دوست دارد تقسیم کند تا با محرک هایی که مغزش می تواند تهدید کننده باشد. (و در نتیجه مربوطه)، کاملاً او را از توجه به تکالیف خود باز می دارد.

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : همین استدلال در مورد محل کار نیز صدق می کند. اگر کارمند شما دفتر کار خود را در محل کار دارد و می‌تواند.

بدون اینکه در معرض سایر محرک‌ها قرار گیرد، کار کند، برای او بسیار ترجیح داده می‌شود که بدون آی‌پاد روی گوشش کار کند.

  علائم افسردگی در نوجوانان

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : با این حال، اگر این کارمند با ۲۳ کارمند دیگر که در اتاقک‌هایشان نزدیک به یکدیگر گیر کرده‌اند.

در یک محیط کار مشترک است، ممکن است برای او سخت باشد که تمام توجه خود را به کارش اختصاص دهد اگر در همان زمان، سارا در حال صحبت کردن باشد.

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : به اندازه کافی بلند. تا همه بشنوند – در مورد شب پرفراز و نشیب او با رجی. کارمند شما توجه او را بین شغلش و مزخرفات سارا تقسیم می کند.

  راه درمان افسردگی بعد زایمان

مطمئناً بر توانایی او در انجام کار تأثیر می گذارد. در این مورد، یک آی پاد با موسیقی آشنا می تواند انتخاب بهتری برای بالا بردن عملکرد او باشد.

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : تا به حال دیده‌ایم که وقتی یک کار دوم منابع کلامی یکسانی را به اشتراک می‌گذارد.

این اشتراک‌گذاری تأثیر عمده‌ای بر عملکرد ما دارد. اما آیا زمانی که می‌خواهیم فهرست دیگری از کلمات را رمزگذاری کنیم.

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : باید حتماً در حال خواندن کلمات باشیم تا بر عملکردمان تأثیر بگذاریم؟

در اینجا یک تست نهایی برای پاسخ به این سوال وجود دارد. لیست ۵ دارای شش کلمه جدید است. شش لغت موجود در لیست را با هدف حفظ آنها بخوانید.

  آدرس های خرید حضوری متوکلوپرامید

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : با این حال، در حالی که سعی می کنید کلمات را به خاطر بسپارید، هجای «بله» را با صدای بلند و تکراری بگویید (بله-بله-بله-بله و غیره)، بدون توقف تا زمانی که خواندن شش کلمه را تمام کنید.

راهبردهای مقابله با استرس و کیفیت زندگی : هنگامی که خواندن کلمات لیست را تمام کردید، از گفتن بلا-بله-بله خودداری کنید و کلماتی را از لیست ۵ که به یاد دارید بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *