راههای مبارزه با افسردگی شدید

راههای مبارزه با افسردگی شدید : این دلیل است، اجازه دهید به درمان بپردازیم. درمانی که رسول برای این عارضه تجویز کرده است چیست؟ این فقط معکوس علت مشکل است. او قبل از هر چیز بر “تمام تلاش” تاکید می کند. طبق ترجمه دیگری، «تمام تلاش خود را بکنید». این یعنی «هر تلاشی بکن» – «در کنار این»، «برای این کار»، «در پرتو این چیزها» – وعده‌های بسیار بزرگ و گرانبهایی که داده شده است.

با همه چیزهایی که به زندگی و خداپرستی مربوط می‌شود. و چون از فسادی که در دنیا به واسطه شهوات است رهایی یافته اید، تمام تلاش خود را بکنید، یا چنانکه در آیه دهم ترجمه شده است، در انجام این کارها بیش از هر زمان دیگری غیرت داشته باشید.

  آدرس های خرید حضوری متوکلوپرامید

راههای مبارزه با افسردگی شدید : در اینجا درمان پس از آن، تمرین نظم و کوشش است. شاید بهترین راه برای بیان این موضوع این باشد که آن را به شیوه ای ساده تاریخی بیان کنیم.من از شما سرپیچی می کنم که زندگی هر قدیسی را که تا به حال زندگی کلیسا را ​​زینت داده است بخوانید، بدون اینکه بی درنگ ببینم که بزرگترین ویژگی در زندگی آن قدیس نظم و انضباط است.

  افسردگی شدید را چگونه درمان کنیم

همواره این ویژگی جهانی همه مردان و زنان برجسته خداست. درباره هنری مارتین، دیوید برینرد، جاناتان ادواردز، برادران وسلی و ویتفیلد بخوانید – مجلات آنها را بخوانید. فرقی نمی کند که آنها به کدام شاخه از کلیسا تعلق داشته باشند.

راههای مبارزه با افسردگی شدید : همه آنها زندگی خود را منظم کرده اند و بر ضرورت این امر اصرار داشته اند. و بدیهی است که این چیزی است که کاملاً کتاب مقدس و کاملاً ضروری است. نویسنده رساله به عبرانیان (اول I. 6) می‌گوید: «زیرا کسی که نزد خدا می‌آید باید ایمان بیاورد که او هست»، بله، و همچنین «که او پاداش کسانی است که با جدیت او را می‌جویند».

  آدرس های خرید حضوری موپیروسین

ما باید در جستجوی خود کوشا باشیم. کسی می گوید: “اما موعظه شما، آیا تلقین عادل شمرده شدن از طریق اعمال نیست؟” می بینید که شیطان چقدر ظریف است! مطمئناً شما به بدعت کاتولیک رومی و کل نوع فداکاری کاتولیک برمی گردید؟

راههای مبارزه با افسردگی شدید : پاسخ به این استدلال این است که این پطرس رسول، رسول الهام شده است که تمام تلاش خود را می کند تا به ما یادآوری کند که همه این کتاب مقدس الهام شده است، او است که به ما می گوید که ما باید این موارد مختلف را به ایمان خود بیفزاییم.

  افسردگی بلند مدت

چیزهای دیگر و تمام اهتمام در انجام آن. او می گوید غیرت بیشتری داشته باشید، همچنان فعال تر باشید. و البته هیچ تناقضی وجود ندارد. خطای عادل شمرده شدن با اعمال، در اعتماد به نظم و انضباط نفس خود برای نجات جان است. اما نقطه مقابل اعتماد به کارهایت این است که هیچ کاری نکنی، این است که هر کاری را انجام دهی اما به هیچ کدام اعتماد نکنی. این کارها نیست که اشتباه است.

  افسردگی و خواب آلودگی

راههای مبارزه با افسردگی شدید : ایمان به کارهای شماست، اعتماد به کارهایتان. اما این چه خطر ظریفی است. به نظر من یکی از خطرات اصلی در پروتستانیسم امروز و به ویژه در محافل انجیلی این است که از ترس خطای توجیه آثار، گفته ایم که کارها اصلاً مهم نیستند.

ما استدلال می‌کنیم که ایمان به تنهایی مهم است، و چون من مردی با ایمان هستم، مهم نیست که چه کار می‌کنم و زندگی من می‌تواند کاملاً فاقد نظم باشد. بر اساس پیشنهاد! نقطه مقابل اعتماد کاذب در کارها، سستی، بی انضباط و هیچ کاری نیست، این است که کوشا و کوشاتر باشید.

  علائم افسردگی شدید در نوجوانان

راههای مبارزه با افسردگی شدید : غیرت داشته باشید و بر ایمان خود بیفزایید. اما همیشه باید دریابید که عمل شما به تنهایی هرگز کافی نخواهد بود، بلکه قطعاً خداوند پاداش کسانی است که در جستجوی او هستند. بسیاری از مردم می‌گویند.

که هر چیزی را می‌دهند جز بقایایی از دانشی که قدیسان داشتند، «اگر آن شادی را داشتم، تمام دنیا را برای آن می‌دادم – چرا نمی‌توانم تجربه قلب گرم را داشته باشم؟ ‘ میگویند. پاسخ این است که آنها هرگز واقعاً به دنبال آن نبوده اند.

  افسردگی بعد از ترک شیره

راههای مبارزه با افسردگی شدید : به زندگی آن مردان و زمانی که برای خواندن کتاب مقدس و دعا و انواع دیگر خودآزمایی و تمرینات معنوی اختصاص دادند نگاه کنید. آنها به فرهنگ و انضباط زندگی معنوی اعتقاد داشتند و به این دلیل بود که چنین کردند که خداوند به آنها این مظاهر کریمانه خود و این تجربیات عظیم را که قلب آنها را گرم می کرد به آنها پاداش داد.

بنابراین ما در درجه اول ضرورت انضباط و نظم را قرار می دهیم. در واقع من در این مرحله وسوسه شده ام که با جزئیات به این موضوع بپردازم. اگر ما در مورد اهمیت مطالبه زمان و نظم بخشیدن به زندگی روزمره خود موافق هستیم، باید به هر قیمتی اصرار کنیم که برخی کارها باید انجام شوند.

  درمان افسردگی و خواب زیاد

راههای مبارزه با افسردگی شدید : به عبارت دیگر اگر واقعاً معتقدم که کتاب مقدس برای من مهمتر از روزنامه روزانه است، باید قبل از خواندن روزنامه کتاب مقدس خود را بخوانم. هر کاری که ممکن است انجام نشده بگذارم، باید مراقب باشم که این کار انجام شود. وقت نماز من باید اصرار شود.

باید وقت خود را برای مراقبه داشته باشم. هر کار دیگری انجام نشود، باید این کارها را انجام دهم.این آغاز است، که تصویری از عنصر نظم بازگشت به زندگی است. بسیاری از مردم تنها به این دلیل که خود را در دست نگرفته اند شکست می خورند و بدبخت و افسرده می شوند.

  مشاوره انگیزشی اعتیاد

راههای مبارزه با افسردگی شدید : شما باید خودتان این کار را انجام دهید، هرگز برای شما انجام نمی شود، در واقع، هیچ کس دیگری نمی تواند آن را برای شما انجام دهد.

اگر به جزئیات این موارد توجه نکنید، به شما اطمینان می دهم که یک مسیحی افسرده باقی خواهید ماند. «تمام تلاش خود را به خرج دهید»، «تمام تلاش خود را به کار ببندید»، «بیش از غیرت داشته باشید»، به هر قیمتی به آن توجه کنید. اصل دوم این است که ما باید ایمان خود را تکمیل کنیم.

  اختلال دو قطبی و توهم

راههای مبارزه با افسردگی شدید : این نسخه مجاز می گوید: «به ایمان خود بیفزایید، آن را تکمیل کنید»، دیگری می گوید: «آن را تجهیز کنید». مقامات به ما می گویند که این کلمه “تجهیز” یک کلمه یونانی است که در ارتباط با اجرای یک درام استفاده می شود. یعنی فراهم کردن نوعی ارکستر یا کر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *