راههای مقابله با استرس زیاد

راههای مقابله با استرس زیاد : به‌عنوان یک مرد ماقبل تاریخ، مردمک‌هایتان گشاد می‌شوند، موهایتان سیخ می‌شوند، ماهیچه‌هایتان منقبض می‌شوند.

تنفس‌تان تندتر می‌شود و ریه‌هایتان متورم می‌شوند و به شما اجازه می‌دهند زوزه‌ای شدید از ماموت منتشر کنید.

راههای مقابله با استرس زیاد : حتی در حال حاضر، به عنوان یک مرد نیمه مو در عصر مدرن، در فرمان ماشین خود، مردمک های خود را گشاد می کنید.

موهایتان سیخ می شود، ماهیچه هایتان منقبض می شوند، تنفستان تندتر می شود و ریه هایتان از هوا برای فریاد متورم می شوند.

راههای مقابله با استرس زیاد : اما تو فریاد نمیزنی برای انسان‌های ماقبل تاریخ و انسان‌های امروزی، انرژی تا حد امکان بسیج می‌شود تا در جنگ یا در پرواز استفاده شود.

  بهترین کار با سرمایه 1 میلیارد

اما امروز که در ترافیک گیر کرده اید، هیچ کدام از این کارها را انجام نمی دهید! مرد ماقبل تاریخ به طور مؤثر تمام انرژی را مصرف کرد.

راههای مقابله با استرس زیاد : زیرا او یا ماموت را کشت یا برای فرار از آن می دوید اگر خیلی هیولا بود. شما با من موافق هستید که دویدن در داخل ماشین آسان نیست.

بنابراین انسان امروزی ما دوز عظیمی از انرژی را بسیج کرده است که مصرف نکرده است. احساس تنش دست ها روی چرخ که در هنگام استرس در ترافیک تجربه می کنید.

  رابطه افسردگی و وسواس فکری

راههای مقابله با استرس زیاد : از این انرژی مصرف نشده ناشی می شود. مغز شما که نمی‌تواند بین استرس مطلق و نسبی تمایز قائل شود.

این را مسلم می‌داند که از شر انرژی که با کشتن یا فرار ماموت بسیج کرده‌اید خلاص شده‌اید. بنابراین هورمون های استرس تولید شده به مغز باز می گردند.

راههای مقابله با استرس زیاد : تا احساس گرسنگی را القا کنند تا ذخایر انرژی شما را بازیابی کنند. بنابراین هدف شما یافتن غذا برای ایجاد ذخایر انرژی است.

  با 900 میلیون کجا خانه بخرم

در دوران ماقبل تاریخ، این خیلی راحت‌تر از انجام دادن گفته می‌شد: اگر یک مرد ماقبل تاریخ از ماموت فرار می‌کرد، باید دوباره به شکار می‌رفت تا غذا پیدا کند.

راههای مقابله با استرس زیاد : مرد امروزی ما فقط به دفتر خود می رود و مستقیماً به سمت دستگاه فروش خودکار می رود تا کربوهیدرات (آب نبات، چیپس و غیره) بخرد.

این دقیقاً همان چیزی است که بدن می خواهد، زیرا کربوهیدرات ها حاوی انرژی هستند که می توان به سرعت از آن استفاده کرد.

  افسردگی کودکان پیش دبستانی

راههای مقابله با استرس زیاد : و از آنجایی که مغز این را بدیهی می‌داند که شما از شر تمام انرژی‌ای که جمع کرده‌اید خلاص شده‌اید.

این پیام را به شما می‌فرستد که باید ذخایر انرژی خود را دوباره پر کنید – و این کار را سریع انجام دهید! در مورد انسان ماقبل تاریخ که انرژی بسیج شده را صرف کشتن یا فرار ماموت کرده است.

راههای مقابله با استرس زیاد : کل ذخیره انرژی افزایش نمی یابد، زیرا انرژی بسیج شده صرف شده است. با این حال، مرد مدرن، که انرژی را به عنوان واکنش استرس حفظ کرده است.

  راه های مقابله با افسردگی و استرس

از آنجایی که دویدن در داخل ماشین غیرممکن است انرژی مازادی دارد که به چربی تبدیل می‌شود – درست در اطراف شکم، درست در جایی که نمی‌خواهد.

راههای مقابله با استرس زیاد : فکر نمی کنید زمان در یک سیستم افسانه ای حرکت می کند؟ یک سیستم عالی برای کمک به زنده ماندن ما.

تنها مشکل این است که هنوز با دوران مدرن سازگار نشده است. و ما از این پاسخ‌های استرسی رنج می‌بریم که هنوز تعدیل نشده‌اند.

  آدرس های خرید حضوری متوکاربامول

راههای مقابله با استرس زیاد : زیرا با ایجاد پاسخ‌های مکرر به رخدادهای استرس نسبی، سیستمی را تحت فشار قرار می‌دهیم که در ابتدا برای نجات جان ما ابداع شده بود.

من صمیمانه معتقدم که در قرن آینده، انسان ها یاد خواهند گرفت که پاسخ های استرس خود را با عصر جدید تنظیم کنند.

راههای مقابله با استرس زیاد : تنها کاری که باید انجام دهم این است که ببینم سالمندانی که در آزمایشگاهم معاینه می کنم با بزرگسالان جوانی که آزمایش می کنم چقدر متفاوت هستند.

اخیراً متوجه شدیم که رفتن به آزمایشگاه برای اولین بار، بدون اینکه قبلاً بدانیم کجاست، چگونه به آنجا برسیم و با چه کسی قرار است ملاقات کنند.

  آدرس های خرید حضوری اسپیرونولاکتون

راههای مقابله با استرس زیاد : واکنش استرس زیادی در افراد مسن ایجاد می‌کند. این پاسخ به قدری اساسی است که می تواند باعث ایجاد اختلالات حافظه موقت شود.

که اگر در آزمایشگاه من در مورد تأثیر استرس بر حافظه افراد مسن آنقدر هوشیار نبودیم، ممکن بود آن را به سن آنها نسبت می دادیم.

راههای مقابله با استرس زیاد : در مقابل، جوانان هیچ نگرانی از رفتن به آزمایشگاه ندارند. حتی اگر راه خود را گم کنند.

  افسردگی هنگام درس خواندن

باز هم با آرامش به آزمایشگاه می‌رسند و به خود می‌گویند که این جدی نیست زیرا قبل از شروع آزمایش‌ها منتظر آنها بودیم.

راههای مقابله با استرس زیاد : سطح هورمون استرس آنها در بدو ورود حداقل است. این افراد مسن و این جوانان در یک قرن و یک سال زندگی می کنند.

اما فاصله سنی زیادی وجود دارد، و جوانان در مورد پتانسیل آنها برای سازگاری با دوران مدرن، برتری زیادی نسبت به افراد مسن دارند.

راههای مقابله با استرس زیاد : اگر فرضیه من درست باشد، این بدان معناست که مغز جوانان در نسل های آینده تسلط بیشتری بر پاسخ استرس خود خواهد داشت.

  علائم اضطراب و افسردگی شدید

که در طول سال ها، با واقعیت های جدید زمان ما سازگار خواهد شد. شما می گویید شادی های تفسیر این خیلی خوب است، اما تا آن زمان چه کار کنیم؟

راههای مقابله با استرس زیاد : هیچ‌کس واقعاً نمی‌خواهد تا قرن آینده صبر کند تا کنترل بهتری بر پاسخ استرس خود به دست آورد.

و در هر صورت، تعداد کمی از ما که امروز زنده‌ایم، فراتر از قرن حاضر زنده خواهیم ماند. با این حال راه حلی وجود دارد.

  افسردگی پاییزی

راههای مقابله با استرس زیاد : به یاد داشته باشید که استرس نسبی به این بستگی دارد که آیا یک موقعیت به عنوان بدیع یا غیرقابل پیش بینی یا تهدید کننده برای نفس ما یا خارج از حس کنترل ما تفسیر می شود.

موقعیتی که به یک یا چند مورد از این راه ها تفسیر شود، پاسخ استرس ایجاد می کند. این نشان می‌دهد که امروزه، یک موقعیت تنها زمانی استرس‌زا است.

راههای مقابله با استرس زیاد : که آن را بدیع، غیرقابل پیش‌بینی، تهدید کننده برای نفس یا خارج از احساس خود تفسیر کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *