راه درمان افسردگی بعد زایمان

راه درمان افسردگی بعد زایمان : بچه ها ممکن است حتی متوجه نشوند که مشکلی دارند. اگر آنها با هایپراکوزیس به دنیا می آمدند، ممکن بود ندانند که تجربه آسیب زا به طور تصادفی آنها طبیعی نیست و ممکن است فقط فرض کنند “زندگی همین است”. تصور کنید در حال تماشای فیلمی هستید که موسیقی متن آن به شدت بالا رفته است.

صدای بازیگران بر سر شما فریاد می‌زند و شما نمی‌توانید صبر کنید تا از سالن خارج شوید. می روی، گوش هایت را می گیری.

راه درمان افسردگی بعد زایمان : اما اگر یک کودک اوتیستیک بودید که نمی توانست از سینما بیرون بیاید چه می شد؟

  آدرس های خرید حضوری ریسپریدون

به منظور بررسی پیامدهای اختلال عملکرد اعصاب جمجمه – و در نهایت برای اثبات اعتبار نظریه چند واگال – استفان پورگز پروتکل پروژه گوش دادن خود را برای یک برنامه تحقیقاتی طراحی کرد که با افراد دارای طیف اوتیسم انجام داد.

راه درمان افسردگی بعد زایمان : در تحقیقات بررسی شده، او مطالعات تجربی خود را با استفاده از پروتکل پروژه گوش دادن با کودکان اوتیسم توصیف می کند (به زیر مراجعه کنید).

  افسردگی زن باردار

مقالات تحقیقاتی و علمی پورگز در بیست سال گذشته زمینه جدیدی را در درمان بیماری‌های اوتیسم ایجاد کرده است.

راه درمان افسردگی بعد زایمان : شناسایی یک الگوی فیزیولوژیکی که ممکن است تا حدی مسئول الگوهای رفتاری اوتیسم باشد.

پیشرفت مهمی در درک ما از اوتیسم است و فرصت‌هایی را برای اشکال جدید درمان باز کرده است. روشی که او توسعه داده است به بسیاری از افراد کمک کرده است تا مهارت های ارتباطی و رفتار اجتماعی خود را بهبود بخشند.

  آدرس های خرید حضوری قرص ویاگرا

راه درمان افسردگی بعد زایمان : پورگز این فرضیه را مطرح کرد که دلیل اینکه بسیاری از کودکان در طیف اوتیسم در استفاده از زبان برای تعامل مشکل دارند.

اختلال در تنظیم عصبی عضلات گوش میانی است که در بالا توضیح داده شد. CN V و CN VII، دو اعصاب جمجمه‌ای که برای تعامل اجتماعی ضروری هستند.

راه درمان افسردگی بعد زایمان : از ساقه مغز منشا می‌گیرند و دارای شاخه‌هایی هستند که به آن دو عضله در گوش میانی می‌روند.

پورگز گروه بزرگی از کودکان مبتلا به اوتیسم را با استفاده از یک مداخله درمانی مبتکرانه درمان کرد. در تحقیقات پروتکل پروژه گوش دادن به پورگز، همه کودکانی که مورد آزمایش قرار گرفتند.

  افسردگی بعد ترک اعتیاد چقدر طول میکشد

راه درمان افسردگی بعد زایمان : تشخیص‌هایی در طیف اوتیسم داشتند و بسیاری از آن‌ها همچنین به هیپراکوزیس مبتلا بودند.

همه کودکان پس از دریافت آزمایشات شنوایی گسترده، روزانه پنج جلسه چهل و پنج دقیقه ای به مدت پنج روز دریافت کردند.

راه درمان افسردگی بعد زایمان : در یکی از نشریات، پورگز و گروهش نشان دادند که موسیقی تغییر یافته توسط کامپیوتر، مهارت‌های پردازش شنوایی را بهبود می‌بخشد و تنظیم واگ شکمی قلب را افزایش می‌دهد. ۸۹ دومین نشریه دو آزمایش انجام شده توسط تیم پورگز را شرح می دهد.

  افسردگی شدید در کودکان

یک کارآزمایی گروهی از کودکان را که فقط هدفون به سر می‌کردند با گروهی دیگر که موسیقی تغییر داده‌شده توسط رایانه دریافت می‌کردند.

راه درمان افسردگی بعد زایمان : مقایسه کرد که با الگوریتمی برای تقویت ویژگی‌های آکوستیک عروضی پردازش شده بود.

در آزمایش دوم، یک گروه موسیقی تغییر یافته توسط کامپیوتر و گروه دیگر همان موسیقی را دریافت کردند، اما بدون تغییر. در هر دو کارآزمایی، تنها گروهی که موسیقی تغییر داده شده توسط کامپیوتر را دریافت کردند، کاهش حساسیت شنوایی را نشان دادند.

  افسردگی شدید را چگونه درمان کنیم

راه درمان افسردگی بعد زایمان : من خودم فرصت شنیدن موسیقی خاص را داشتم. بعد از چند دقیقه گوش دادن، احساس کردم که عضلات گوش میانی من تحریک شده و ورزش کرده اند.

پرده گوشم خارش داشت و ساختارهای گوش میانی ام انگار در حال پریدن، رقصیدن و ارتعاش بودند. مهمتر از آن، بهبودی در شنوایی و توانایی خود برای شنیدن واضح تر گفتار تجربه کردم.

  چگونه با افسردگی خود مبارزه کنیم

راه درمان افسردگی بعد زایمان : پورگز در سخنرانی‌های خود ویدئوهای الهام‌بخشی را ارائه کرد که نشان می‌داد برخی از تغییرات در کودکان و چگونگی درک آنچه گفته می‌شود.

از انزوای اجتماعی قبلی خود بیرون آمدند و شروع به برقراری ارتباط با دیگران کردند. پورگز دائماً روی بهبود تحریک صوتی که استفاده می‌کند و ابزار ارائه آن کار می‌کند.

راه درمان افسردگی بعد زایمان : در زمان نگارش این مقاله، در سال ۲۰۱۶، او در حال انجام آزمایشات بالینی ثبت شده در ملبورن، لس آنجلس و تورنتو بود.

  افسردگی در مردان مسن

نقش شنوایی در اختلالات طیف اوتیسم به منظور اجتماعی بودن و برقراری ارتباط دو طرفه، افراد باید معنای کلماتی که توسط دیگران گفته می شود را بشنوند و تفسیر کنند.

راه درمان افسردگی بعد زایمان : همانطور که در بالا توضیح داده شد، مشکلات شنوایی و درک مشخصه بسیاری از افراد در طیف اوتیسم است.

این پدیده به خوبی شناخته شده است. استفان پورگز در ابتدا در ارائه خود از نظریه چند واگال به این موضوع اشاره کرد و من آن را در عمل خود تأیید کرده ام.

  افسردگی فصلی بهاری

راه درمان افسردگی بعد زایمان : با این حال، این مشکلات شنوایی اغلب به CN V و CN VII ناکارآمد مربوط می شود (همانطور که Porges کشف کرد) و نه CN VIII، عصب شنوایی، که اغلب به اشتباه تصور می شود منحصراً مسئول شنوایی است.

هنگامی که یک کودک اوتیستیک، آسپرگر، یا کودک چالش برانگیز به کلینیک من می آید، از والدین در مورد شنوایی فرزندشان می پرسم.

راه درمان افسردگی بعد زایمان : آنها همیشه می گویند که شنوایی فرزندشان توسط یک متخصص گوش آزمایش شده است که گزارش کرده است که این شنوایی طبیعی است.

  افسردگی و حساسیت به صدا

شنوایی کودک توسط یک متخصص گوش مورد آزمایش قرار گرفت و گزارش داد که آن طبیعی است. بیشتر کودکان اوتیستیک شنوایی خود را به روش معمول آزمایش می‌کنند.

راه درمان افسردگی بعد زایمان : هدفون به سر می‌کنند و با شنیدن ولوم‌ها و فرکانس‌های مختلف صدا از هدفون پاسخ می‌دهند. تقریباً همیشه به والدین گفته می شود که فرزندشان شنوایی خوبی دارد.

اما این موضوع اصلی مشکل شنوایی کودک اوتیستیک را نادیده می گیرد. مسئله شنیدن s از سوی کودک مطرح نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *