راه مبارزه با افسردگی چیست

راه مبارزه با افسردگی چیست : و بنابراین روند به صورت تجمعی ادامه می یابد. و در حوزه معنوی نیز دقیقاً همینطور است. بنابراین، سه نکته منفی وجود دارد که از اهمیت بالایی برخوردارند. اکنون به نکات مثبت می پردازیم. ما باید از این دام های خطرناک اجتناب کنیم.

اما آیا کار دیگری نمی توانیم انجام دهیم؟ اینجا هستیم، خسته از کار خوب، اما چه کنیم؟ اولین چیز باید خودآزمایی باشد. با بررسی خود شروع کنید.

راه مبارزه با افسردگی چیست : فقط نگویید که نمی توان به وضعیت دلخراش شما کمک کرد. به محرک ها نخورید. بشین و با خودت بگو: خوب حالا چرا خسته ام، دلیل خستگی من چیست؟ مطمئناً یک سؤال واضح است. شما نباید قبل از تشخیص بیماری آن را درمان کنید.

  بیماری اختلال دو قطبی و ازدواج

شما قبل از اینکه علت را بدانید از درمان استفاده نمی کنید. عجله کردن برای درمان قبل از اینکه علت را بدانید خطرناک است. ابتدا باید تشخیص دهید بنابراین باید از خود بپرسید که چرا خسته شده اید و چرا دچار این وضعیت شده اید. پاسخ های احتمالی زیادی برای این سوال وجود دارد.

راه مبارزه با افسردگی چیست : ممکن است فقط به این دلیل که بیش از حد سخت کار می کنید در چنین شرایطی باشید. از نظر فیزیکی می توان در کار خسته بود و از کار خسته نشد.

  افسردگی خفیف چه علائمی دارد

این امکان وجود دارد که مردی بیش از حد کار کرده باشد – برای من مهم نیست که در چه حوزه ای، طبیعی یا معنوی – و بیش از حد از انرژی و منابع فیزیکی خود مالیات گرفته است. اگر به کار بیش از حد سخت یا تحت فشار ادامه دهید، مطمئناً رنج خواهید برد.

راه مبارزه با افسردگی چیست : و البته اگر علت مشکل همین باشد، راه حلی که نیاز دارید درمان پزشکی است. نمونه بارز آن در عهد عتیق وجود دارد. به یاد دارید که وقتی ایلیا پس از تلاش قهرمانانه خود در کوه کرمل دچار آن حمله افسردگی روحی شد، زیر درخت عرعر نشست و برای خود متاسف شد.

  علائم افسردگی طولانی مدت

اما چیزی که او نیاز داشت خواب و غذا بود. و خدا هر دو را به او داد! قبل از اینکه به او کمک معنوی کند به او غذا و استراحت داد. اما بیایید فرض کنیم که اینطور نیست.

راه مبارزه با افسردگی چیست : ممکن است علت این مشکل چیز دیگری باشد، و اغلب این است که ما ممکن است زندگی مسیحی یا کار مسیحی را با انرژی جسمانی انجام داده باشیم. ما ممکن است به جای کار کردن با قدرت روح، همه این کارها را با قدرت خود انجام داده باشیم.

  آدرس های خرید حضوری فیناستراید

ما ممکن است صرفاً با انرژی جسمانی، انسانی و شاید حتی فیزیکی کار کرده باشیم. ما ممکن است تلاش کرده باشیم که کار خدا را خودمان انجام دهیم. و البته اگر بخواهیم این کار را انجام دهیم فقط یک نتیجه حاصل می شود، در نهایت ما را خرد می کند زیرا این کار بسیار بالایی است.

راه مبارزه با افسردگی چیست : و بنابراین باید خودمان را بررسی کنیم و ببینیم آیا اشکالی در نحوه انجام این کار وجود دارد یا خیر. ممکن است انسان با انرژی نفسانی موعظه کند و اگر موعظه کند به زودی دچار این فرسودگی روحی و افسردگی می شود. اما پس از آن یک سوال مهم تر و معنوی تر مطرح می شود.

  افسردگی را چگونه درمان کنیم تفکر هشتم

باید از خودم بپرسم که چرا این کار را انجام داده ام و واقعاً انگیزه من چه بوده است. من فعال بوده ام و از انجام کار لذت برده ام، اما اکنون می بینم که این کار به یک بار تبدیل شده است.

راه مبارزه با افسردگی چیست : و حالا این سوال پیش می آید. واقعا چرا من تمام مدت این کار را انجام داده ام؟ این یک سوال وحشتناک است، زیرا ممکن است اولین بار باشد که آن را می‌پرسیم. ما همه چیز را بدیهی فرض کرده ایم و فرض کرده ایم که انگیزه ما خالص بوده است.

  افسردگی دو قطبی در کودکان

اما ممکن است متوجه شویم که اینطور نبود. برخی افراد به خاطر هیجان و هیجان کار می کنند. اصلا سوالی در موردش نیست. من افرادی را دیده ام که بسیار فعالانه درگیر کار مسیحی هستند، زیرا مقدار خاصی از هیجان در آن وجود داشت.

راه مبارزه با افسردگی چیست : برخی از افراد هستند که خوشحال نیستند، مگر اینکه همیشه کاری انجام دهند، و همیشه متوجه نمی شوند که چیزی که به دنبال آن هستند، هیجان و هیجان فعالیت است. همانطور که به طور قطع به این شکل زندگی می کنیم، خسته می شویم.

  رابطه افسردگی و پیشرفت تحصیلی

خسته می شویم، و به همان اندازه قطعا بزرگترین دشمن ما وارد خواهد شد، و آن خود ماست. ما واقعاً تمام کارهایی را که انجام داده‌ایم انجام داده‌ایم، تا خودمان را راضی کنیم، تا خودمان را راضی کنیم، تا بتوانیم به خود بگوییم: “تو چقدر عالی هستی و چقدر انجام می‌دهی”.

راه مبارزه با افسردگی چیست : خود می گوید که ما مهم هستیم. باید بپذیریم که همه اینها برای جلال خدا نبوده، بلکه برای جلال خودمان بوده است. ممکن است بگوییم حمد و جلال را نمی‌خواهیم، ​​اما دوست داریم نتیجه را ببینیم و دوست داریم در روزنامه‌ها ظاهر شود و بنابراین خودمان وارد شده و خود استاد وحشتناکی است.

  آدرس های خرید حضوری کلیندامایسین

اگر برای ارضای و خشنود کردن خود به هر شکل و شکلی کار می کنیم، پایان همیشه خستگی و خستگی است. چقدر مهم است که از خود درباره انگیزه در ارتباط با کارمان بپرسیم! متوجه شوید که اتفاقی که افتاده این است که آنها بزرگتر شده اند. چون مثل گذشته نیستند.

راه مبارزه با افسردگی چیست : فکر می کنند که همه اشتباه می کنند. اما همانطور که ما از نظر روحی رشد می کنیم و رشد می کنیم، تغییراتی باید رخ دهد و همه این چیزها به وضوح در تجربه ما تفاوت ایجاد می کنند. اجازه دهید آن را در قالب یک قرار دهم.

  افسردگی زنان

اتفاقاً روز گذشته دیدم که بچه‌ای حدوداً چهار ساله با مادرش از خانه بیرون می‌آید، و من نمی‌توانستم با نحوه بیرون آمدن او از آن خانه جذب شوم. او راه نمی‌رفت، بیرون پرید، بیرون پرید، مثل بره قمار کرد. اما متوجه شدم که مادر بیرون رفت.

راه مبارزه با افسردگی چیست : بسیار خوب، بگذارید مطمئن باشیم که از درک این موضوع کوتاهی نمی کنیم که در زندگی معنوی چنین چیزی وجود دارد. کودک سرشار از انرژی است و هنوز یاد نگرفته است که چگونه آن را کنترل کند.

مادر در واقع انرژی بسیار بیشتری نسبت به کودک داشت، اگرچه با نگاهی سطحی به نظر می رسید که انرژی بسیار کمتری داشت زیرا بی سر و صدا بیرون رفت. اما می دانیم که اینطور نیست.در واقع انرژی در بزرگسالان بسیار بیشتر است، اگرچه به نظر می رسد در کودک بیشتر باشد.

  چرا زنان بعد از زایمان افسردگی میگیرند

راه مبارزه با افسردگی چیست : و به این دلیل است که آنها این تجربه را اشتباه درک کرده اند. سرعت خود را کم کنید که بسیاری از مردم فکر می کنند.

چیزی حیاتی را از دست داده اند و بنابراین خسته و افسرده می شوند. اجازه دهید تشخیص دهیم که مراحلی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *