راه مقابله با افسردگی شدید

راه مقابله با افسردگی شدید : زیرا هرگز به قدرت آنچه پولس «قلب» و «ذهن» می‌نامد، نمی‌دانند – این چیزهایی که ما را در چنگ می‌اندازند. به همین دلیل است که هیچ یک از روش های روانشناسی و عقل سلیم در نهایت فایده ای ندارد. پس رسول چه می گوید؟

او درمان خود را در قالب یک دستور مثبت قرار می دهد. “اجازه دهید درخواست های خود را به خدا آشکار شود.” این پاسخ است. اما اکنون، در اینجا، مهم است که ما باید به طور دقیق و با جزئیات نحوه برخورد با این موضوع را بدانیم.

  افسردگی پس از کنکور

راه مقابله با افسردگی شدید : رسول می فرماید: خواسته های خود را به خدا اعلام کنید. افسوس! بسیاری از مبتلایان می‌گوید: «من تلاش کردم، دعا کردم. اما آرامشی که شما می گویید را پیدا نکردم. من جوابی نداشته ام. فایده ای ندارد که به من بگوئید که دعا کنم.

خوشبختانه رسول نیز متوجه این امر شد و دستورات خاصی را برای اجرای دستور خود به ما داده است. “مواظب هیچ چیز نباشید، بلکه در هر چیزی با دعا و نیایش و شکرگزاری، خواسته های خود را به خدا اعلام کنید.” آیا رسول فقط کلمات را یکی پس از دیگری زیر و رو می‌کند یا با نصیحت صحبت می‌کند؟

  با 800 میلیون کجا خانه بخرم

راه مقابله با افسردگی شدید : من می‌توانم به شما نشان دهم که او واقعاً با نصیحت صحبت می‌کند، زیرا به ما نشان می‌دهد که چگونه درخواست‌هایمان را به خدا اعلام کنیم. چگونه این کار را انجام دهیم؟ اول به ما می گوید دعا کنیم. او بین دعا و دعا و شکر فرق می گذارد.

منظور او از دعا چیست؟ این عام ترین اصطلاح و به معنای عبادت و پرستش است.اگر مشکلاتی دارید که حل نشدنی به نظر می رسند، اگر ممکن است مضطرب و سنگین شوید، و کسی به شما گفت که دعا کنید، با درخواست خود به سوی خدا عجله نکنید. این راهش نیست.

  افسردگی تک قطبی

راه مقابله با افسردگی شدید : قبل از اینکه خواسته های خود را به خدا بشناسید، دعا کنید، عبادت کنید، پرستش کنید. به محضر خدا بیایید و فعلاً مشکلات خود را فراموش کنید. با آنها شروع نکنید. فقط متوجه باش که با خدا رو در رو هستی. در این کلمه «نماز»، ایده رودررو بودن در خود کلمه ذاتی است.

به محضر خدا می آیی و حضور را می فهمی و حضور را به یاد می آوری، همیشه اولین قدم همین است. حتی قبل از اینکه خواسته های خود را به خدا بشناسید، متوجه می شوید که با خدا رو در رو هستید، در حضور او هستید و قلب خود را به ستایش می ریزید. این آغاز کار است.

  درمان افسردگی و لاغری

راه مقابله با افسردگی شدید : اما به دنبال نماز دعا می آید. اکنون ما در حال حرکت هستیم. پس از عبادت خدا به خاطر خدا بودن خدا، با ارائه این عبادت و پرستش عمومی، اکنون به جزئی می رسیم و رسول در اینجا ما را تشویق می کند که دعای خود را بجا آوریم.

  افسردگی در نوجوانان چگونه است

او به ما می گوید که ما می توانیم چیزهای خاصی را به خدا ببریم، که عریضه بخشی مشروع از دعا است. بنابراین ما عریضه های خود را می آوریم، چیزهای خاصی که اکنون به ما مربوط می شود. اکنون در حال نزدیک‌تر شدن به اعلام درخواست‌هایمان هستیم.

راه مقابله با افسردگی شدید : اما صبر کنید، هنوز یک چیز دیگر وجود دارد: “با دعا و نیایش، همراه با شکر”. این یکی از حیاتی ترین این اصطلاحات است: و درست در اینجاست که بسیاری از ما در شرایطی که رسول با آن سر و کار دارد، گمراه می شویم.

  افسردگی را چگونه درمان کنیم

من اطمینان دارم که لازم نیست من از اشاره کنم که در ارتباط با این مراحل، رسول صرفاً به اشکال مذهبی علاقه مند نبود. چه فاجعه‌ای است که مردم باید به عبادت به معنای صرفاً مذهبی علاقه مند شوند. این چیزی نیست که رسول به آن توجه دارد.

راه مقابله با افسردگی شدید : او به تشریفات علاقه ای ندارد، به عبادت علاقه دارد و شکرگزاری از این جهت کاملاً ضروری است. اگر در حین دعا کردن با خدا، در دل خود کینه ای نسبت به او داشته باشیم، این حق را نداریم که انتظار داشته باشیم که آرامش خداوند قلب و ذهن ما را حفظ کند.

  افسردگی قبل تولد

اگر زانو بزنیم و احساس کنیم که خدا علیه ماست، ممکن است بلند شویم و بیرون برویم. نه، ما باید «با شکرگزاری» به او نزدیک شویم. در صلاح خدا در دل ما نباید شکی وجود داشته باشد. هیچ سوالی یا سوالی نباید وجود داشته باشد. باید دلایل مثبتی برای شکرگزاری از خدا داشته باشیم.

راه مقابله با افسردگی شدید : ما مشکلات و گرفتاری های خود را داریم، اما باید از خود بپرسیم: “برای چه چیزی می توانم خدا را شکر کنم؟” ما باید این کار را عمدا انجام دهیم و این کاری است که می توانیم انجام دهیم. ما باید آن را به خود یادآوری کنیم.

  مبارزه با استرس و اضطراب

باید بگوییم: «ممکن است در حال حاضر در مشکل باشم، اما می‌توانم خدا را به خاطر نجاتم و اینکه پسرش را فرستاده است تا برای من و برای گناهان من روی صلیب بمیرد، شکر کنم. مشکل وحشتناکی پیش روی من است، می دانم، اما او این کار را برای من انجام داده است.

راه مقابله با افسردگی شدید : خدا را شکر می کنم که پسرش، خداوند ما عیسی مسیح را به جهان فرستاد. او را سپاس خواهم گفت که گناهانم را در بدن خودش بر درخت حمل کرد، او را شکر خواهم کرد که دوباره برای توجیه من برخیزد. من قلبم را برای شکرگزاری از آن می ریزم.

  افسردگی زنان مطلقه

من او را به خاطر برکات بسیاری که در گذشته دریافت کرده ام سپاسگزار خواهم بود. فقط باید با ذهن و با تمام انرژی دلایل شکر و ستایش خدا را بسازیم. ما باید به خود یادآوری کنیم که او پدر ما است، که او ما را آنقدر دوست دارد که موهای سر ما همه شماره شده است.

راه مقابله با افسردگی شدید : و وقتی این چیزها را به خود یادآوری کردیم، باید قلب خود را به شکرانه بریزیم. ما باید در رابطه صحیح با خدا باشیم. ما باید حقیقت را در مورد او درک کنیم. بنابراین ما باید با عشق، ستایش، عبادت، پرستش و ایمان مطمئن به حضور او بیاییم و سپس درخواست های خود را به او برسانیم.

  افسردگی غروب آفتاب

به عبارت دیگر، دعایی که پولس از آن دفاع می‌کند، فریاد ناامیدکننده‌ای در تاریکی نیست، نه درخواستی دیوانه‌وار به خدا بدون هیچ فکر واقعی. نه، نه، ما ابتدا متوجه می شویم.

راه مقابله با افسردگی شدید : به یاد می آوریم که خدای مبارک و جلالی را می پرستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *