راه های درمان افسردگی در دوران بارداری

راه های درمان افسردگی در دوران بارداری : برای درک اینکه دقیقاً چه اتفاقی در روده کودک شما می افتد، اجازه دهید نگاهی به آناتومی و فیزیولوژی پوشش روده بیندازیم.

سطح جاذب روده دارای ساختار شگفت انگیزی از برآمدگی های انگشت مانند است که پرز نامیده می شود و دخمه های عمیق بین آنها. سلول های اپیتلیال به نام انتروسیت، که پرزها را می پوشانند، مواد مغذی غذا را جذب می کنند.

راه های درمان افسردگی در دوران بارداری : این سلول‌ها بسیار سخت کار می‌کنند، بنابراین باید همیشه جوان و در فرم خوبی باشند تا کار خود را به نحو احسن انجام دهند. طبق معمول، مادر طبیعت آن را به شگفت انگیزترین شکل سازماندهی کرد.

  افسردگی بعد از نتایج کنکور

این انتروسیت ها به طور مداوم در عمق کریپت ها متولد می شوند. سپس به آرامی به سمت بالای پرزها می روند و کار هضم و جذب خود را انجام می دهند و در راه بالغ تر و بیشتر می شوند.

راه های درمان افسردگی در دوران بارداری : وقتی به بالای پرزها می رسند، می ریزند. به این ترتیب اپیتلیوم روده دائماً تجدید می شود تا از توانایی خوب آن در انجام کارها به خوبی اطمینان حاصل شود (شکل ۱).

  درمان افسردگی چاقی

آزمایش‌های حیوانی با عقیم‌سازی روده نشان داد که وقتی باکتری‌های مفیدی که روی اپیتلیوم روده زندگی می‌کنند، حذف می‌شوند.

راه های درمان افسردگی در دوران بارداری : این فرآیند تجدید سلولی از کریپت‌ها تا بالای پرزها چند برابر طولانی‌تر می‌شود، که روند بلوغ انتروسیت‌ها را مختل می‌کند و اغلب تبدیل می‌شود.

  افسردگی زنان بعد از بارداری

آنها سرطانی هستند فعالیت میتوزی در دخمه ها به طور قابل توجهی سرکوب می شود، به این معنی که سلول های بسیار کمتری در آنجا متولد می شوند.

راه های درمان افسردگی در دوران بارداری : تعداد بسیار کمتری از آنها سالم و قادر به انجام وظایف خود به درستی متولد می شوند. وضعیت خود سلول ها غیر طبیعی می شود.

همه به این دلیل که خانه دار آنها، باکتری های سالم روده، برای مراقبت از آنها نیستند (شکل ۲). این چیزی است که در یک حیوان آزمایشگاهی با روده عقیم شده اتفاق می افتد.

  افسردگی پس از ازدواج زنان

راه های درمان افسردگی در دوران بارداری : در بدن انسان فقدان باکتری های خوب همیشه همزمان با خارج شدن باکتری های بد از کنترل است که کل وضعیت را بسیار بدتر می کند.

بدون مراقبت از باکتری‌های مفید در حالی که تحت حمله فلور بیماری‌زا قرار می‌گیرند، کل ساختار اپیتلیوم روده تغییر می‌کند و روند ایجاد آسیب شناسی یا بیماری را آغاز می‌کند.

  آدرس های خرید حضوری دیگوکسین

راه های درمان افسردگی در دوران بارداری : پرزها تحلیل می روند و قادر به هضم و جذب مناسب غذا نیستند که منجر به سوء جذب، کمبودهای تغذیه ای و عدم تحمل غذایی می شود.

فلور روده نگهبان دستگاه گوارش است. وضعیت خانه و توانایی آن در تحقق اهداف خود مستقیماً به این بستگی دارد که خانه دار چقدر خوب است.

راه های درمان افسردگی در دوران بارداری : یکپارچگی آناتومیکی دستگاه گوارش ما، توانایی عملکردی آن برای سازگاری و بازسازی، توانایی دفاع از خود و بسیاری از عملکردهای دیگر مستقیماً به وضعیت خانه داران میکروسکوپی آن – فلور روده ما بستگی دارد.

  افسردگی درمان

همانطور که بعدا خواهیم دید، کودکان و بزرگسالان GAPS فلور روده بسیار غیر طبیعی دارند که منجر به اختلالات گوارشی می شود. تغذیه بدن همه می‌دانند که هدف اصلی از داشتن دستگاه گوارش این است که بتواند غذا را هضم و جذب کند.

راه های درمان افسردگی در دوران بارداری : تجربه علمی و بالینی نشان می دهد که بدون فلور روده سالم، دستگاه گوارش نمی تواند این وظایف را به طور موثر انجام دهد.

  تاثیر افسردگی بر پیشرفت تحصیلی دانشجویان

یک مثال خوب، هضم شیر و گندم است. ۲ موهای روی انتروسیت ها نشان دهنده میکروویل ها هستند. همانطور که انتروسیت‌ها سطح پرزها را می‌پوشانند موهای آن‌ها (میکروویلی‌ها) به اصطلاح مرز برس ایجاد می‌کنند که آخرین مراحل هضم غذا در آنجا اتفاق می‌افتد.

راه های درمان افسردگی در دوران بارداری : پروتئین که در دو مرحله اتفاق می افتد. مرحله اول در معده اتفاق می افتد که در آن، تحت تأثیر شیره های گوارشی تولید شده توسط دیواره های معده، پروتئین های شیر و گندم به پپتیدها تقسیم می شوند.

  آدرس های خرید حضوری هیوسین

که برخی از آنها ساختار مورفین مانندی به نام کازومورفین ها و گلوتئومورفین ها (یا گلیادینومورفین ها) دارند. سپس این پپتیدها به سمت روده کوچک حرکت می کنند.

راه های درمان افسردگی در دوران بارداری : جایی که مرحله بعدی هضم آنها انجام می شود، آنها در معرض آب پانکراس قرار می گیرند و سپس به دیواره روده می رسند.

  مبارزه با افسردگی فصلی

در آنجا توسط آنزیم هایی به نام پپتیداز روی میکروویلی های انتروسیت تجزیه می شوند. این مرحله است. که در افراد مبتلا به فلور غیرطبیعی روده به دلیل وضعیت ضعیف انتروسیت ها وجود ندارد.

راه های درمان افسردگی در دوران بارداری : در نتیجه کازومورفین ها و گلوتئومورفین ها بدون تغییر در جریان خون جذب می شوند و باعث ایجاد مشکلاتی در بدن به ویژه تداخل در مغز می شوند.

تحقیقات قابل توجهی انجام شده است. در این زمینه در بیماران مبتلا به اوتیسم، اسکیزوفرنی، ADHD، روان پریشی، افسردگی و خودایمنی که سطوح بالایی از کازومو را نشان می دهند.

  افسردگي شديد علائم افسردگی

راه های درمان افسردگی در دوران بارداری : در بدن آنها، به این معنی که دیواره روده آنها در وضعیت مناسبی برای تکمیل هضم مناسب این مواد نیست. تجربه بالینی نشان می‌دهد که وقتی فلور روده بازسازی می‌شود،

بسیاری از بیماران مبتلا به GAPS می‌توانند کازئین و گلوتن را در مقادیر متوسط هضم کنند، بدون اینکه علائم آن‌ها عود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *