روشهای مبارزه با استرس و افسردگی

روشهای مبارزه با استرس و افسردگی : به همین دلیل است که می توانند از وظایف خود کناره گیری کنند و مقدسات را زیر پا بگذارند. این نگرش غیرشخصی نسبت به زندگی عمداً آموزش داده شده و تشویق می شود، به عنوان ویژگی بارز یک جنتلمن واقعی و یک جنتلمن واقعی در نظر گرفته می شود.

نوعی از فردی که با مقداری فولاد احاطه شده است، که هرگز به هیچ احساسی خیانت نمی کند و به نظر می رسد کاملاً چنین است. فاقد هرگونه حساسیت واقعی اکنون این نگرش می تواند وارد زندگی مسیحی شود و باعث شود که مردم حتی تنبیه خداوند را تحقیر کنند.

روشهای مبارزه با استرس و افسردگی : آن را دور می اندازند و رد می کنند، از توجه به آن خودداری می کنند. دومین واکنش نادرست نسبت به عذاب این است که در همان آیه پنجم، «هرگاه از او مؤاخذه می‌شوی غش نکن».

  افسردگی یائسگی زودرس

البته این نقل قولی از عهد عتیق از کتاب امثال است و به خطر دلسرد شدن از تنبیه، خطر غش کردن زیر آن، خطر تسلیم شدن و تسلیم شدن، خطر تسلیم شدن اشاره دارد. احساس ناامیدی همه ما با این موضوع آشنا هستیم.

روشهای مبارزه با استرس و افسردگی : اتفاقی برای ما می افتد و می گوییم: “واقعاً نمی توانم آن را تحمل کنم”. دل تسلیم می شود، چیز بالای سر ماست. ما تسلیم می شویم و تسلیم می شویم، زیر همه اینها غش می کنیم، کاملاً ناامید می شویم.

  رابطه افسردگی و وسواس فکری

این به نوبه خود منجر به تمایل به تعجب می شود که چرا این اتفاق افتاده است و اینکه آیا این عادلانه از جانب خداوند است. غر می زنیم و شکایت می کنیم و حس کینه داریم. این شرایط این مسیحیان عبری بود. گفتند: «وقتی مسیحی شدیم فکر می‌کردیم که می‌خواهیم وارد زندگی شگفت‌انگیزی شویم، اما ببینید چه بر سر ما می‌آید.

روشهای مبارزه با استرس و افسردگی : چرا این اتفاقات برای ما می افتد؟ ایا درسته؟ آیا این ایمان مسیحی درست است؟ و آنها شروع به بازگشت به دین قدیمی خود کردند. به همین دلیل است که این مرد این رساله را نوشت – زیرا آنها از آزمایشات خود دلسرد شدند.

  افسردگی بعد از سی سالگی

آنها غش می کردند زیرا خداوند آنها را امتحان کرده بود. «بیهوش نشو» – «و نه غش کن وقتی از او سرزنش می‌شوی». این حس ناامیدی به وجود می آید و ما می گوییم: «واقعاً همه چیز برای من خیلی زیاد است، نمی توانم ادامه دهم. “اوه، اگر بالهایی مثل کبوتر داشتم.

روشهای مبارزه با استرس و افسردگی : پس پرواز می کردم و استراحت می کردم!” ، همه ما آن را می دانیم. ما به جای اینکه همانطور که این مرد به ما می آموزد با آن روبرو شویم، اغلب به تنبیه خداوند چنین واکنش نشان می دهیم.

  افسردگی شدید را چگونه درمان کنیم

همه ما خیلی آماده ایم که دست هایمان را بالا بگیریم و بگوییم: «نه، نمی توانم، این خیلی زیاد است. چرا، چرا با من اینطور برخورد می شود؟ ما اولین کسی نیستیم که چنین احساسی داریم. مزامیر را بخوانید و خواهید دید که مزامیر اغلب از آن مرحله عبور می کند.

روشهای مبارزه با استرس و افسردگی : اما این کاملاً اشتباه است و واکنشی بسیار نادرست به توبیخ و تنبیه خداوند و رفتار پدرانه خداوند با ما. سومین واکنش نادرست، واکنشی است که او در آیه پانزدهم به آن اشاره می‌کند: مبادا ریشه‌ای از تلخی‌ها شما را آزار دهد و بسیاری از آنها آلوده شوند.

  افسردگی پاییزی و درمان آن

باز هم ما می دانیم، افسوس، به چه معناست. برخی از افراد در برابر آزمایش ها و مشکلات و مجازات های زندگی با تلخ شدن واکنش نشان می دهند. من هیچ چیز غم انگیزی در زندگی نمی دانم، مطمئناً هیچ چیز در زندگی و کار و تجربه من به عنوان وزیر خدا غم انگیزتر از تماشای تأثیر آزمایش ها و مشکلات بر زندگی برخی افراد نیست.

روشهای مبارزه با استرس و افسردگی : من در افرادی را می شناسم که قبل از اینکه مصیبت ها به آنها برسد، به نظر بسیار خوب و دوستانه به نظر می رسیدند، اما مشاهده کرده ام که وقتی این چیزها اتفاق می افتد تلخ می شوند، خود محور می شوند، حتی با کسانی که سعی می کنند مشکل ساز شوند. به آنها کمک کنید و کسانی که مشتاق کمک به آنها هستند.

  افسردگی بعد از مهاجرت

آنها به سمت خود می روند و احساس می کنند که تمام دنیا علیه آنهاست. شما نمی توانید به آنها کمک کنید، تلخی در روح آنها وارد می شود، در چهره و ظاهر آنها ظاهر می شود. به نظر می رسد یک تغییر کامل رخ می دهد.

روشهای مبارزه با استرس و افسردگی : ما اغلب ناخودآگاه از طریق واکنشی که نسبت به اتفاقاتی که برایمان می‌افتد، اعلام می‌کنیم که چه هستیم. این چیزهایی که در زندگی برای ما اتفاق می افتد ما را آزمایش می کنند.

  افسردگی گرفتم چیکار کنم

ما را تا اعماق آزمایش می کنند و نشان می دهند که آیا واقعاً فرزندان خدا هستیم یا نه.کسانی که فرزند خدا نیستند عموماً از بدبختی ها تلخ می شوند. گاهی اوقات، به طور موقت، حتی فرزندان خدا نیز ممکن است چنین باشند، و باید آنها را از این واکنش خاص به تنبیه و دردسر هشدار داد.

روشهای مبارزه با استرس و افسردگی : در برابر ریشه‌ای از تلخی. اگر ما در هر یک از این سه واکنش مقصر باشیم، اتفاقاتی که برای ما می افتد هیچ کمکی به ما نمی کند. حتی عذاب های خدا هم برای ما سودی نخواهد داشت، اگر واکنش ما اینگونه باشد.

  آدرس های خرید حضوری مروپنم

اگر آن را به آرامی تکان دهیم، اگر زیر آن غش کنیم، اگر از آن تلخ شویم، برای ما سودی ندارد. عذابی که ممکن است از جانب خدا برای ما فرستاده شود و از سوی خود خدا به آن برسد، هیچ سودی برای ما نخواهد داشت.

روشهای مبارزه با استرس و افسردگی : به همین دلیل است که این مرد به افرادی که برایشان نامه می نویسد توصیه می کند که با این چیزها به شیوه صحیح روبرو شوند. راه درست چیست؟

  آدرس های خرید حضوری پردنیزولون

بگذارید مثبت به آن نگاه کنیم. اولین چیزی که او به ما می گوید این است که ما باید یاد بگیریم که مانند پسران رفتار کنیم نه به عنوان نوزاد.

روشهای مبارزه با استرس و افسردگی : اکنون این در این مرحله مهم است زیرا نسخه مجاز متأسفانه در اینجا از یک کلمه اشتباه استفاده کرده است: “شما توصیه ای را که با شما مانند کودکان صحبت می کند فراموش کرده اید”. باید — “شما پند و اندرزی را که با شما به عنوان پسران صحبت می کند فراموش کرده اید”.

ممکن است بگویید پسر بچه است و بنابراین کلمه «فرزندان» کاملاً صحیح است، اما مردی که این فصل را نوشت در واقع از کلمه ای استفاده کرد که باید به «پسر» ترجمه شود و بعداً به «پسر» ترجمه شود. تمایز مهمی است.

  درمان افسردگی زن باردار

روشهای مبارزه با استرس و افسردگی : چیزی که او واقعاً می‌گوید این است که “شما پند و اندرزی را که به عنوان مردان بالغ – به عنوان پسران” با شما صحبت می‌کند، فراموش کرده‌اید. شما دیگر بچه نیستید، دیگر بچه نیستید. شما دیگر نوزاد نیستید. هرگز نوزاد یا نوزادی وجود نداشت که تنبیه را اشتباه نفهمد.

وقتی بچه هستیم همیشه فکر می‌کنیم که با ما سخت‌گیرانه برخورد می‌شود، این ناعادلانه‌ترین رفتار والدین ماست و ما سزاوار آن نیستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *