شیوه های مبارزه با افسردگی

شیوه های مبارزه با افسردگی : اما این چیزی بود که پیتر را دائماً به دردسر می انداخت. اغلب منجر به یک زندگی مسیحی ناپایدار می شود، یک زندگی مسیحی که تعادل ندارد. چه تصویر کاملی از آن در اینجا داریم. به پیتر نگاه کنید که خداوند را در ابتدای این حادثه می شناسد.

آنجا او در میان طوفان در قایق است. او آنقدر ایمان دارد که به پروردگار ما بگوید: «اگر تو هستی، به من دستور بده که روی آب نزد تو بیایم» و او قدم می‌زند. چقدر باشکوه! بله، اما فقط چند لحظه بعد به او نگاه کنید، او در آنجا از ترس گریه می کند.

شیوه های مبارزه با افسردگی : حالا این همیشه ویژگی پیتر بود. هنگامی که خداوند ما در مورد مرگ خود و چگونگی ترک او صحبت می کرد، پطرس از گفتن ابایی ندارد: “اگرچه همه مردم به خاطر تو آزرده خواهند شد، اما من هرگز آزرده نخواهم شد”. و در هیچ زمانی با سوگند و نفرین انکار می کند که او را شناخته است! حالا این همان چیزی است که من ذهنیت پیتر را ناپایدار می نامم.

  افسردگی در بارداری و جنسیت

آن نوع آدمی که یا در بالای کوه است یا در اعماق عمیق، یا پر از اشتیاق و هیجان است و باعث می شود همه ما احساس کنیم که اصلاً هیچ کاری انجام نمی دهیم، یا کاملاً مأیوس و تهدید به خروج از زندگی مسیحی به طور کلی. شما نوع آن را می شناسید.

  سندرم پیش از قاعدگی و تنگی نفس

شیوه های مبارزه با افسردگی : این به چه دلیل است، علت این تناوب بین خلسه و شکست اسفبار چیست؟ پاسخ این است که ناشی از مزاج است. مشکل این گونه افراد این است که او تمایل دارد بدون فکر عمل کند. ایمان او مبتنی بر تفکر کافی نبوده است.

مشکل او این است که به همه چیز درست فکر نمی کند، آنها را درست انجام نمی دهد. حالا مشکل پیتر همین بود. در اناجیل او همیشه اولین کسی است که داوطلب می شود. برای مثال آن حادثه در فصل بیست و یکم یوحنا را در نظر بگیرید.

  افسردگی فصلی تابستانی

شیوه های مبارزه با افسردگی : شاگردان تمام شب برای ماهیگیری بیرون رفته بودند و چیزی نگرفته بودند و سپس خداوند ما در ساحل ظاهر می شود. با سخنان جان “این خداوند است”، پیتر کت ماهیگیر خود را دور او می‌بندد و به دریا می‌پرد تا نزد او برود.

او همیشه، همیشه در همه چیز اولین است و این دردسر او بود. شما واقعاً تصویر کاملی از آن دارید، حتی پس از نگاه به امواج پنطیکاست، در فصل دوم رساله به غلاطیان. او هنوز همان مرد تکانشی بود و پولس مجبور بود او را سرزنش کند که او آنطور که باید می‌کرد.

شیوه های مبارزه با افسردگی : فقط از طریق ایمان به مسئله عادل‌شدن نمی‌پرداخت. او هیچ بهانه ای نداشت، زیرا او اولین کسی بود که غیریهودیان را به کلیسای مسیحی پذیرفت. شما حادثه کورنلیوس را به یاد دارید. همانطور که شرح فصل دهم اعمال رسولان را می خوانید.

  افسردگی دوران بارداری چیست

پطرس را خواهید دید که به ارتفاعی باشکوه بالا می رود.آوردن یک غیر یهودی به کلیسای مسیحی برای یک یهودی کار بسیار بزرگی بود. اما او در انطاکیه به این کار ادامه داد و هنگامی که آن فرستادگان از یارنس فرود آمدند، متلاشی شد و پولس مجبور شد رو در رو با او مقابله کند.

شیوه های مبارزه با افسردگی : مشکل پیتر چی بود؟ این مشکل قدیمی بود، او یک موقعیت را بدون بررسی همه مفاهیم آن پذیرفت. اکنون مشکل این نوع انرژی، این ظرفیت تصمیم گیری، این تکانشگری است که باعث می شود آنها به جای اینکه درست فکر کنند و آنها را درک و درک کنند.

  آدرس های خرید حضوری سالبوتامول

آنها را به طور شهودی انجام دهند. و نتیجه این است که این تغییرات خشونت آمیز در زندگی معنوی آنها وجود دارد. اکنون این یک علت بسیار شایع افسردگی معنوی است و به همین دلیل است که ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم. این مرا به نکته دومی که می‌خواهم بر آن تأکید کنم می‌رساند.

شیوه های مبارزه با افسردگی : و آن تعلیم این واقعه در مورد شبهات است: «ای کم‌ایمان، چرا شک کردی؟» این آموزش مهمی است خدا را شکر به خاطر آن. اولین چیزی که در اینجا می آموزیم این است که خود ما گاهی اوقات شک و تردید خود را تولید می کنیم. هیچ کس نمی تواند مناقشه کند، اما این مشکل با پیتر در این مرحله بود.

  افسردگی بعد زایمان چگونه است

او با نگاه کردن به امواج شک و تردیدهای خود را ایجاد کرد. او خود را به مشکلاتی کشاند که نیازی به پیش آمدن آنها نبود. اینطور نبود که خداوند ما به پطرس گفته باشد: “پیتر، مراقب باش! آیا متوجه هستید که دارید چه کار می کنید؟ نه، یک کلمه از کسی گفته نشد.

  افسردگی هنگام درس خواندن

شیوه های مبارزه با افسردگی : پیتر با نگاه کردن به امواج خود شک و تردید ایجاد کرد. اینجا خیلی مراقب باشیم ما اغلب خود را به سمت افسردگی سوق می دهیم، با درگیر شدن با چیزهایی که باید از آنها اجتناب کنیم. به جای اینکه از انجام این کار خودداری کنند.

زیرا آنها به اندازه کافی نمی دانند، آنها غوطه ور شده اند، و من افرادی را می شناسم که با انجام این کار در ایمان خود متزلزل شده اند. به عبارت دیگر چگونه از آن اجتناب کنیم؟ پادزهر ایمان بزرگ است. این ایمان اندک است که به مردان اجازه می دهد با شک و تردید تسلط پیدا کنند، پادزهر باید باشد) بنابراین، یک ایمان بزرگ، یک ایمان بزرگ باشد.

  افسردگی بعد از زایمان در مردان

شیوه های مبارزه با افسردگی : این چیزی است که در اینجا بیش از هر چیز دیگری بر آن تأکید شده است. این ایمان بزرگ چه ویژگی هایی دارد؟ اولین مورد این است – این دانش خداوند عیسی مسیح و قدرت او است) با اعتماد و اطمینان پایدار در آن. اکنون پیتر، همانطور که قبلاً دیدیم) به خوبی شروع می کند و این از جوهره ایمان واقعی است.

در اینجا مردی با شاگردان دیگر در قایق بود و طوفان اطراف آنها را فرا گرفته بود. دریا و باد مخالف بودند و قایق توسط امواج پرتاب می شد و موقعیت نسبتاً ناامید می شد. اما ناگهان پروردگار ما ظاهر شد و چون او را دیدند گفتند: آیا آن مردی است که بر روی آب راه می‌رود؟

  افسردگی پشت کنکور

شیوه های مبارزه با افسردگی : غیرممکن است – باید نوعی روح باشد) این یک روح است. از ترس فریاد زدند) و بی درنگ عیسی سخن گفت و گفت: من هستم) نترس. و سپس ما این نمایشگاه باشکوه از جوهر ایمان واقعی توسط پیتر را داریم. پطرس به او پاسخ داد) و گفت: “خداوندا) اگر تو هستی) به من دستور بده که روی آب نزد تو بیایم.

اکنون این نشانه ایمان واقعی است، زیرا می بینید که چه معنایی دارد. این بدان معناست که پطرس در واقع به خداوند ما می گفت: “اگر تو واقعاً خداوندی) خوب، پس من می دانم که هیچ چیز غیرممکنی برای تو وجود ندارد.

  آدرس های خرید حضوری مورفین

شیوه های مبارزه با افسردگی : با فرمان دادن به من که از این قایق در این دریای مواج بیرون بیایم و به من اجازه دهی تا بر روی آن راه بروم، آن را اثبات کن.» او به خداوند) به قدرت او، به شخص او) به توانایی او ایمان داشت. و او صرفاً به لحاظ نظری به آن اعتقاد نداشت.

او آن را امتحان کرد! در اینجا به ما گفته می شود: “و هنگامی که پطرس از کشتی پایین آمد) روی آب راه رفت. حال اگر تو باشی جوهره ایمان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *