علائم افسردگی در زنان متاهل

علائم افسردگی در زنان متاهل : حذف گلوتن برای اوتیسم، اسکیزوفرنی و بیماری سلیاک توصیه می شود، بنابراین محصولات گندم بدون گلوتن بخش عمده ای از رژیم غذایی آنها می شود.

اما اجازه دهید نگاهی به گندم به طور کلی با گلوتن یا بدون آن بیندازیم. تقریباً هیچ کس گندم را به عنوان غله نمی خرد و آن را در خانه طبخ می کند.

علائم افسردگی در زنان متاهل : ما غذاهای تهیه شده از آرد گندم را می خریم. آرد در مخلوط های از پیش بسته بندی شده برای انواع نان، بیسکویت و شیرینی به نانوایی ها می رسد.

  اختلال دو قطبی راه درمان

این مخلوط ها در حال حاضر با بهترین مواد مغذی از دست رفته پردازش شده اند. سپس آنها را با مواد نگهدارنده، آفت کش ها برای دور نگه داشتن حشرات، مواد شیمیایی برای جلوگیری از جذب رطوبت، بهبود دهنده های رنگ و طعم، نرم کننده ها و نرم کننده ها غنی می کنند.

علائم افسردگی در زنان متاهل : سپس نانوایی از این کوکتل های شیمیایی نان، شیرینی، کیک، بیسکویت و غیره درست می کند تا ما بخوریم. تولید کننده بسیار خوشحال است که گلوتن را از این مخلوط ها خارج کرده و محصولات بدون گلوتن تولید می کند.

  آدرس های خرید حضوری دوکسپین

بنابراین، تمام کربوهیدرات های فرآوری شده را با تمام مواد افزودنی شیمیایی موجود در آن دریافت خواهید کرد، اما این بار بدون گلوتن.

علائم افسردگی در زنان متاهل : پس از بلعیده شدن، یک تکه نان سفید تبدیل به توده‌ای چسب مانند می‌شود که انگل‌ها، باکتری‌ها و قارچ‌های بیماری‌زا را در روده تغذیه می‌کند، و در ایجاد بار سمی کلی که یک بیمار GAPS قبلاً دریافت کرده است، نقش دارد.

  علت افسردگی شبانه

همچنین یکی از علل شماره یک آلرژی و عدم تحمل غذایی است. شکر و هر چیزی که با آن درست می شود شکر زمانی “مرگ سفید” نامیده می شد.

علائم افسردگی در زنان متاهل : مصرف شکر در جهان در قرن گذشته به نسبت های عظیمی افزایش یافته است. تخمین زده می شود که یک فرد غربی به طور متوسط سالانه حدود ۱۶۰ تا ۲۰۰ پوند از این ماده بسیار فرآوری شده را مصرف می کند.

شکر در همه جا وجود دارد و به سختی می توان غذای فرآوری شده ای را بدون آن پیدا کرد. قبلاً در بیماران GAPS به خطر افتاده است.

  افسردگی برای سربازی

علائم افسردگی در زنان متاهل : علاوه بر این، برای مقابله با هجوم قند، بدن باید از مواد معدنی، ویتامین‌ها و آنزیم‌های موجود با سرعت هشدار دهنده‌ای استفاده کند و این مواد حیاتی را به پایان برساند.

به عنوان مثال، برای متابولیسم تنها یک مولکول قند، بدن به حدود ۵۶ مولکول منیزیم نیاز دارد. مصرف شکر دلیل اصلی کمبود گسترده منیزیم در جامعه مدرن ما است.

علائم افسردگی در زنان متاهل : که منجر به فشار خون بالا، مشکلات عصبی، ایمنی و بسیاری دیگر می شود. یک بیمار GAPS در حال حاضر دچار کمبود منیزیم و بسیاری از مواد مغذی حیاتی دیگر است و نباید به هیچ شکل قند داشته باشد.

  افسردگی فصلی در بهار

کیک‌ها، شیرینی‌ها و سایر شیرینی‌ها با شکر و گندم به‌عنوان مواد اصلی به‌علاوه بسیاری از مواد شیمیایی مانند رنگ‌ها، نگهدارنده‌ها، طعم‌دهنده‌ها و غیره ساخته می‌شوند.

علائم افسردگی در زنان متاهل : ناگفته نماند که آنها باید از رژیم غذایی خارج شوند (با یا بدون گلوتن) . نوشابه‌ها منبع اصلی قند در رژیم‌های غذایی مدرن ما هستند، بدون اینکه به تمام افزودنی‌های شیمیایی اشاره کنیم. یک قوطی نوشابه می تواند حاوی ۵ تا ۱۰ قاشق چایخوری شکر باشد.

  مشاوره انگیزشی درسی

آب میوه ها مملو از قندها و کپک های میوه های فرآوری شده هستند. مگر اینکه تازه پرس شده باشند، آنها نیز نباید در رژیم غذایی شما باشند.

علائم افسردگی در زنان متاهل : آسپارتام، یک جایگزین قند در نوشیدنی‌های به اصطلاح رژیمی، سرطان‌زا و سمی است و قطعاً کودکان و بزرگسالان GAPS باید از مصرف آن اجتناب کنند.

  افسردگی حین خدمت سربازی

شکر و گندم آنقدر موذی هستند که پیدا کردن مواد غذایی فرآوری شده در قفسه های سوپرمارکت ها بدون شکر و گندم بسیار سخت است.

علائم افسردگی در زنان متاهل : به طور خلاصه، هر بیمار GAPS، اعم از اوتیستیک، اسکیزوفرنی، بیش فعال، نارساخوان، آسم و غیره، نباید به هیچ وجه غذاهای فرآوری شده در رژیم غذایی خود داشته باشد.

همه غذاها را باید تازه، تا جایی که ممکن است به روشی که طبیعت آنها را ساخته است، خرید و در خانه تهیه کرد. دستگاه گوارش یک لوله بلند است.

  آدرس های خرید حضوری پیروکسیکام

علائم افسردگی در زنان متاهل : چیزی که آن لوله را با آن پر می کنید تأثیر مستقیمی بر سلامت آن دارد. سیستم گوارشی GAPS آسیب دیده و بسیار حساس است.

شما نمی‌توانید به هیچ تولیدکننده‌ی مواد غذایی برای پر کردن آن اعتماد کنید. شما باید سیستم گوارشی کودک خود (یا GAPS بزرگسال تحت مراقبت) را خودتان با غذای مغذی تازه پخته شده پر کنید.

علائم افسردگی در زنان متاهل : جایی که شما کنترل و مسئولیت دقیق مواد تشکیل دهنده را بر عهده دارید. نحوه پردازش آنها سویا یک تجارت بسیار بزرگ است، به ویژه در ایالات متحده. درصد زیادی از صنعت از سویای اصلاح شده ژنتیکی استفاده می کند.

  درمان افسردگی دوران یائسگی

تولید سویا ارزان است و به دنبال برخی تحقیقات که نشان می دهد می تواند برای زنان یائسه مفید باشد، کل بازار با محصولات سویا منفجر شده است.

علائم افسردگی در زنان متاهل : می توان آن را در بسیاری از غذاهای فرآوری شده، مارگارین ها، سس ها و سس های سالاد، نان، بیسکویت، پیتزا، غذای کودک، تنقلات کودکان، شیرینی ها، کیک ها، محصولات گیاهی، جایگزین های لبنیات، شیر خشک نوزادان و غیره یافت. آیا این مشکل وجود دارد.

  مبارزه با افسردگی زنان

اجازه دهید نگاهی به برخی حقایق بیندازیم. ۱. فوایدی که در ژاپن و سایر فرهنگ های شرقی برای زنان یائسه دیده می شود به دلیل استفاده سنتی از سویا است: به صورت لوبیا کامل یا تخمیر شده به عنوان سس سویا، توفو، میسو و تمپه. شکلی که سویا در غرب استفاده می شود.

علائم افسردگی در زنان متاهل : ایزوله پروتئین سویا نامیده می شود. چگونه ساخته می شود؟ پس از برداشتن فیبر با محلول قلیایی، دانه های سویا قرار می گیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *