علائم افسردگی در مردان متاهل

علائم افسردگی در مردان متاهل : همه هورمون‌های شما و مغز و مواد شیمیایی پیام‌رسان ایمنی شما در یک سمفونی با هم کار می‌کنند.

درک کنید که چگونه و چرا این سه سیستم از تعادل خارج می شوند و راه طولانی را به سوی درک اینکه چرا آمریکایی ها خسته، افسرده، استرس، فراموشکار، بی تمرکز و اضافه وزن دور می زنند.

علائم افسردگی در مردان متاهل : خواهید رفت! در این فصل به طور خاص بر روی هورمون ها تمرکز خواهیم کرد. برای بررسی کافی نقش هورمون ها در خلق و خو و عملکرد مغز شما نیاز به یک کتاب درسی دارد. در اینجا، من می‌خواهم نقشه‌ای به شما ارائه دهم که به شما کمک می‌کند.

  افسردگی بعد زایمان چیست

تا بفهمید هورمون‌های کلیدی چگونه در سلامت شما نقش دارند، چرا از تعادل خارج می‌شوند و چگونه می‌توانید آنها را به تعادل برگردانید.

علائم افسردگی در مردان متاهل : مرکز فرماندهی و کنترل برای سلامت کل بدن شما ارتباط خوبی دارد. تمام سلول های شما با یکدیگر صحبت می کنند.

آنها این کار را از طریق پیام رسان ها و «زبان های مختلف» انجام می دهند. زبان غدد درون ریز یا هورمون ها وجود دارد. زبان ایمنی یا سیتوکین ها (برای اطلاعات بیشتر در این مورد به صفحه ۱۷۵ مراجعه کنید).

  کسب و کار با 4 میلیارد

علائم افسردگی در مردان متاهل : و زبان سیستم عصبی یا انتقال دهنده های عصبی. هورمون های شما توسط غدد درون ریز تولید و کنترل می شوند.

و هادی ها یا مراکز فرمان و کنترل همه غدد درون ریز شما در مغز شما قرار دارند. آنها هیپوتالاموس و غده هیپوفیز هستند.

علائم افسردگی در مردان متاهل : این غدد سیگنال هایی را به نقاط دورتر بدن می فرستند تا کنترل کنند: پاسخ استرس شما از طریق غدد فوق کلیوی شما.

  راههای مبارزه با افسردگی و ناامیدی

تعادل قند خون شما از طریق لوزالمعده هورمون تیروئید شما از طریق غده تیروئید شما رفتار جنسی شما که از طریق اندام های تناسلی شما عمل می کند.

علائم افسردگی در مردان متاهل : رشد، خواب، خلق و خوی شما و خیلی چیزهای دیگر. این شبکه غدد (هیپوتالاموس، هیپوفیز، پینه‌آل، آدرنال، تیروئید، پاراتیروئید، لوزالمعده، تخمدان‌ها و بیضه‌ها) هر دو پیام‌ها را در یک سمفونی کاملاً هماهنگ می‌فرستند و دریافت می‌کنند و اثرات خود را در کل بدن می‌گذارند.

شکل ۱۰: سیستم هورمونی: ارتباط دو طرفه بین مغز و غدد درون ریز شما امروزه سه اپیدمی بزرگ از مشکلات هورمونی در آمریکا وجود دارد.

  افسردگی فصلی پاییز و زمستان

علائم افسردگی در مردان متاهل : انسولین بیش از حد (از قند)، کورتیزول و آدرنالین بیش از حد (از استرس) و تیروئید کافی نیست.

هورمون همه اینها با دسته اصلی دیگر هورمون ها – هورمون های جنسی ما – ارتباط دارند و بر آن تأثیر می گذارند.

علائم افسردگی در مردان متاهل : عدم تعادل یا اختلال در هر یک از این سیستم های به هم پیوسته می تواند بر عملکرد مغز ما تأثیر بگذارد و منجر به همه چیز از افسردگی گرفته تا زوال عقل، از اضطراب گرفته تا ADHD شود و البته با اپیدمی بزرگ دیگری که در بیست و یکم با آن مواجه هستیم مرتبط است.

  علائم افسردگی طولانی مدت

قرن – اضافه وزن و چاقی در حال حاضر به بررسی نقش انسولین، تیروئید و هورمون های جنسی در خلق و خو و عملکرد مغز می پردازیم.

علائم افسردگی در مردان متاهل : همچنین به طور خلاصه به نقش ملاتونین و هورمون رشد می پردازیم که آنها نیز مهم هستند.

ما کورتیزول و DHEA را به فصل ۱۲ واگذار می کنیم، زیرا آنها با استرس و تجربه شما از جهان در هم تنیده هستند. اگر فقط روی این چند مورد تمرکز کنید.

  راه های درمان افسردگی دو قطبی

علائم افسردگی در مردان متاهل : انسولین، تیروئید، هورمون‌های جنسی، ملاتونین، هورمون رشد و کورتیزول (هورمون استرس) – بقیه به تعادل می‌رسند.

نترسید، فقط قند خون شماست: انسولین و مغز شما آیا با قند خون ناپایدار مشکل دارید و در معرض خطر مقاومت به انسولین هستید؟

علائم افسردگی در مردان متاهل : امتحان زیر را انجام دهید تا متوجه شوید. در کادر سمت راست، برای هر پاسخ مثبت یک چک قرار دهید.

سپس با استفاده از کلید امتیاز دهی زیر متوجه شدید مشکل شما چقدر است. آزمون انسولین* من هوس شیرینی می کنم، آنها را می خورم، و اگرچه انرژی و خلق و خوی موقتی به من افزایش می یابد، بعداً دچار مشکل می شوم.

  آدرس های خرید حضوری ویاگرا

علائم افسردگی در مردان متاهل : من سابقه خانوادگی دیابت، هیپوگلیسمی یا اعتیاد به الکل دارم. تحریک پذیر، مضطرب، خسته و پریشان می شوم یا به طور متناوب در طول روز دچار سردرد می شوم اما بعد از غذا به طور موقت احساس بهتری دارم.

دو تا سه ساعت بعد از غذا احساس لرزش دارم. من یک رژیم کم چرب می خورم و به نظر نمی رسد وزن کم کنم. اگر یک وعده غذایی را از دست بدهم.

  کاشت مو طبیعی

علائم افسردگی در مردان متاهل : احساس بدخلقی و تحریک پذیری، ضعف یا خستگی می کنم. اگر صبحانه کربوهیدراتی بخورم (مفین، نان شیرینی، غلات، پنکیک و غیره)، به نظر نمی‌رسد که نمی‌توانم غذا خوردنم را برای بقیه روز کنترل کنم.

وقتی شروع به خوردن شیرینی یا کربوهیدرات می کنم، به نظر نمی رسد که نمی توانم آن را متوقف کنم. اگر ماهی یا گوشت و سبزیجات بخورم، احساس خوبی دارم.

علائم افسردگی در مردان متاهل : اما به نظر می رسد بعد از خوردن یک وعده غذایی پر از ماکارونی، نان، سیب زمینی و دسر، خواب آلود می شوم یا احساس «مواد مخدر» می کنم.

  آدرس های خرید حضوری دیفن هیدرامین

من به دنبال سبد نان در رستوران می روم. بعد از خوردن شیرینی تپش قلب می گیرم. به نظر من به نمک حساس است (من تمایل به حفظ آب دارم).

علائم افسردگی در مردان متاهل : اگر صبحانه را حذف کنم بعد از ظهر دچار حملات پانیک می شوم. من اغلب بد خلق، بی حوصله یا مضطرب هستم.

حافظه و تمرکزم ضعیف است. خوردن به من آرامش می دهد. من چند ساعت بعد از غذا خسته می شوم. عرق شبانه دارم بیشتر اوقات خسته ام.

  مهارت های زندگی مقابله با استرس

علائم افسردگی در مردان متاهل : من در اطراف وسط وزن اضافی دارم (نسبت دور کمر به باسن > 0.8 – اندازه گیری در اطراف ناف و اطراف برجستگی استخوانی در جلوی بالای باسن).

موهایم در جاهایی که نمی خواهم نازک می شود (اگر زن، بدنم، اگر مرد، سرم) و در جاهایی که نباید رشد می کند (صورتم اگر زن هستم).

علائم افسردگی در مردان متاهل : من سندرم تخمدان پلی کیستیک دارم یا نابارور هستم. من فشار خون دارم من بیماری قلبی دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *