علائم افسردگی در کودکان ابتدایی

علائم افسردگی در کودکان ابتدایی : من معتقدم که اطلاعات و تمرینات موجود در این کتاب می‌تواند توسط تقریباً هر کسی، از مبتدی تا درمانگر مجرب کرانیوساکرال، برای بهبود عملکرد عصب جمجمه‌ای در خود و بیمارانش، و رهایی از بسیاری از علائم، شرایط و سلامتی ناخوشایند به کار گرفته شود.

مشکلاتی – به ویژه مواردی که تشخیص و درمان آنها دشوار بوده است. عصب شناسی درگیری اجتماعی اعصاب نخاعی از مغز منشا می گیرند، بخشی از نخاع را تشکیل می دهند.

علائم افسردگی در کودکان ابتدایی : از نخاع بین مهره های مجاور خارج می شوند و سپس به نواحی مختلف در سراسر بدن می روند.

  با افسردگی دوران بارداری چه کنیم

عصب نخاعی یک عصب مختلط است که سیگنال‌های حرکتی، حسی و اتونومیک را بین نخاع و نواحی مربوط به بدن حمل می‌کند.

علائم افسردگی در کودکان ابتدایی : برخی از رشته‌های اعصاب نخاعی به هم می‌پیوندند تا زنجیره سمپاتیک را تشکیل دهند که طول ستون فقرات از مهره‌های T1 تا L2 را می‌گذراند. (T1 اولین مهره قفسه سینه و L2 دومین مهره کمری است).

این زنجیره از فعالیت اندام‌های احشایی و ماهیچه‌ها پشتیبانی می‌کند، زمانی که یک فرد با تهدید خطر برای پاسخ «جنگ یا گریز» بسیج می‌شود.

  پیام های انگیزشی مشاوره

علائم افسردگی در کودکان ابتدایی : اعصاب جمجمه ای، به جز اعصاب جمجمه ای I (بویایی) و II (نوری)، از ساقه مغز، در قاعده مغز منشا می گیرند. (تصاویر “مغز” و “اعصاب جمجمه” را در ضمیمه ببینید.) سپس آنها به ساختارهای مختلف در جمجمه و بقیه بدن راه می یابند.

به عنوان مثال، برخی از اعصاب جمجمه ای عضلات بیان صورت را عصب دهی می کنند، در حالی که برخی دیگر به قلب، ریه ها، معده و سایر اندام های گوارشی می روند.

  آدرس های خرید حضوری بکلومتازون

علائم افسردگی در کودکان ابتدایی : برخی از اعصاب جمجمه ای به سمت عضلات حرکت دهنده چشم می روند، در حالی که برخی دیگر به سلول های بینی متصل می شوند.

تا حس بویایی ما را فعال کنند. حس بویایی ما بر اساس تئوری چند واگال، زمانی که فرد احساس امنیت می کند – نه تهدید یا در خطر – و اگر بدنش سالم باشد و به خوبی کار کند.

علائم افسردگی در کودکان ابتدایی : می تواند از یک حالت فیزیولوژیکی که از رفتارهای مشارکت اجتماعی خود به خود حمایت می کند، لذت ببرد.

  اختلال دو قطبی در رابطه

درگیری اجتماعی، از نظر عصبی، حالتی است که بر اساس فعالیت پنج عصب جمجمه ای است: شاخه شکمی عصب واگ (عصب جمجمه ای X) و مسیرهای درون اعصاب جمجمه ای V، VII، IX و XI. وقتی به درستی با هم کار می کنند، فعالیت این پنج عصب از حالتی پشتیبانی می کند.

علائم افسردگی در کودکان ابتدایی : که تعامل اجتماعی، ارتباط و رفتارهای مناسب خود آرام بخش را ممکن می کند. زمانی که درگیر اجتماعی هستیم، می توانیم احساس عشق و دوستی را تجربه کنیم.

  آدرس های خرید حضوری کلاریترومایسین

و هنگامی که تک تک اعضای یک گروه می توانند گرد هم آیند و با دیگران همکاری کنند، شانس همه برای بقا افزایش می یابد. ارزش‌های ذاتی دیگر از تعامل اجتماعی ناشی می‌شوند.

علائم افسردگی در کودکان ابتدایی : ما با یکدیگر پیوند برقرار می‌کنیم، دوستی ایجاد می‌کنیم و از روابط جنسی صمیمی لذت می‌بریم. ما ارتباط برقرار می کنیم، با هم صحبت می کنیم.

از هم مراقبت می کنیم، با هم کار می کنیم، خانواده بزرگ می کنیم، داستان می گوییم، ورزش می کنیم، با هم آواز می خوانیم، با هم می رقصیم، و همدیگر را سرگرم می کنیم.

  آدرس های خرید حضوری ترامادول

علائم افسردگی در کودکان ابتدایی : ما از نشستن پشت میز و به اشتراک گذاشتن یک غذا یا نوشیدنی با دوستان و عزیزان لذت می بریم.

درگیری اجتماعی ممکن است زمانی ایجاد شود که والدین کودک را بخوابانند، در نزدیکی دراز بکشند و کتابی بخوانند یا داستانی را تعریف کنند تا زمانی که کودک از خود دور شود.

علائم افسردگی در کودکان ابتدایی : یا در لحظه‌ای صمیمی که دو معشوقه پس از عشق‌بازی نزدیک یکدیگر دراز کشیده‌اند. اینها برخی از تجربیات مهمی است که از ما انسان می سازد.

  آدرس های خرید حضوری لوتیراستام

تعامل اجتماعی به روابط ما با افراد دیگر اختصاص ندارد. ما حیوانات خانگی خود را دوست داریم، به آنها غذا می دهیم و با سگ هایمان به پیاده روی می رویم.

علائم افسردگی در کودکان ابتدایی : ما اغلب با حیوانات خانگی خود صحبت می کنیم و کاملاً مطمئن هستیم که آنها حرف ما را می فهمند.

وقتی آنها با نشانه های محبت متقابل می کنند، ما احساس خوشحالی می کنیم. تقریباً هر کسی این فعالیت‌ها، تجربیات و ویژگی‌های ناشی از وضعیت مشارکت اجتماعی را می‌شناسد.

  درمان افسردگی بلند مدت

علائم افسردگی در کودکان ابتدایی : با این حال، این نوع فعالیت ها و فعل و انفعالات نه توسط مدل قدیمی سیستم عصبی خودمختار توصیف و توضیح داده شده است.

همراهی با دیگران به روش های مثبت نه تنها توسط مدار مشارکت اجتماعی سیستم عصبی خودمختار تسهیل می شود.

علائم افسردگی در کودکان ابتدایی : تجربیات مثبت با دیگران نیز به ما کمک می کند تا سیستم عصبی خودمختار خود را تنظیم کنیم.

  با افسردگی چگونه مبارزه کنیم

وقتی با افراد دیگری که از نظر اجتماعی درگیر هستند کنار هم هستیم، احساس بهتری داریم. از سوی دیگر، زمانی که تعاملات اجتماعی مثبت کافی با دیگران نداشته باشیم.

علائم افسردگی در کودکان ابتدایی : به راحتی ممکن است دچار استرس، افسردگی، غیراجتماعی یا حتی ضداجتماع شویم. این درک جدید از نقش‌های چندوجهی اعصاب جمجمه‌ای، و به‌ویژه ارتباط آن‌ها با وضعیت درگیری اجتماعی، به من این امکان را داد.

که به خصوص ارتباط آن‌ها با وضعیت مشارکت اجتماعی را داشته باشم، و به من این امکان را داد که به طور مداوم به افراد بیشتری با طیف وسیع‌تری از سلامت کمک کنم.

  افسردگی فصل بهار

علائم افسردگی در کودکان ابتدایی : مسائل تنها کاری که من باید انجام می‌دادم این بود که مشخص کنم آیا این پنج عصب جمجمه خوب عمل می‌کنند یا خیر و اگر نه، از تکنیکی برای عملکرد بهتر آنها استفاده کنم. این امر به من امکان داد.

تا به موفقیت بسیار بیشتری در تمرینم دست یابم و شرایط غیرقابل تحملی مانند سردردهای میگرنی، افسردگی، فیبرومیالژیا، COPD، استرس پس از سانحه، وضعیت سر به جلو، و مشکلات گردن و شانه و غیره را درمان کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *