علائم افسردگی در کودکان و نوجوانان

علائم افسردگی در کودکان و نوجوانان : ایده آل تای چی استفاده از “نیروی چهار اونس برای منحرف کردن هزار پوند” است. این مفهوم به بخشی جدایی ناپذیر از بدن درمانی من تبدیل شده است.

برخی از افرادی که ماساژ و بدن درمانی انجام می دهند، به شدت به بدن مشتری خود فشار می آورند و قصد دارند عمیق تر شوند.

علائم افسردگی در کودکان و نوجوانان : در مقابل، من سعی می‌کنم مرکز دقیق تنش و زاویه دقیق فشار را برای افزایش کشش پیدا کنم و سپس از زاویه و زاویه دقیق فشار برای افزایش کشش استفاده می‌کنم و سپس از حداقل مقدار نیرو استفاده می‌کنم.

  چرا زنان بعد از زایمان افسردگی میگیرند

لازم است بدن خود را آزاد کند. من اغلب از چند گرم فشار بیشتر استفاده نمی کنم. رولفینگ و بینش های دیگر پس از پنج سال اقامت در نیویورک، به دانمارک بازگشتم و به مدت یک سال در مدرسه تئاتر ملی به تدریس بازیگری پرداختم.

علائم افسردگی در کودکان و نوجوانان : خارجی بودن و تلاش برای پیشرفت در دنیای تئاتر دانمارک بدون هیچ شبکه ای سخت تر از آن چیزی بود که فکر می کردم.

  با 5 میلیارد چه ماشینی بخرم

بنابراین تصمیم گرفتم کارم در تئاتر را رها کنم و از تدریس تای چی و جلسات بدن درمانی حمایت کنم. در دانمارک مدام در مورد Rolfing® می شنیدم.

علائم افسردگی در کودکان و نوجوانان : شکلی از بدن درمانی عملی که توسط Ida Rolf 2 ایجاد شد و در آن زمان به استاندارد طلایی بدن درمانی شهرت داشت. (رولفینگ شکلی از “ادغام ساختاری” است، نام عمومی برای شکلی از ماساژ بافت همبند که هدف آن کمک به مراجعان برای داشتن وضعیت، تنفس و حرکت بهتر است.) ایده کار از یک نیت درونی، همانطور که ما داریم.

  چگونه اضطراب شدید را درمان کنیم

علائم افسردگی در کودکان و نوجوانان : در اودین تئاتر آموزش صدایمان را انجام داده بودیم، در بحث من با زیگفرید لیبیچ، یک رولفر آلمانی مطرح شد.

وقتی او از “کار با قصد” به عنوان عنصر مهم آموزش ایدا رولف نام برد، تصمیم گرفتم یک سری ده جلسه رولفینگ با او داشته باشم.

علائم افسردگی در کودکان و نوجوانان : تأثیر آن جلسات بر من آنقدر عمیق بود که تصمیم گرفتم خودم این رویکرد را یاد بگیرم.

  مقابله با استرس و اضطراب شدید

من یکی از اولین رولفرها در دانمارک شدم و اکنون بیش از سی سال است که با این فرم از بدنه کار می کنم. در تئاتر، بازیگران معمولاً تنش‌های فیزیکی شخصیت‌هایشان را بر عهده می‌گیرند.

علائم افسردگی در کودکان و نوجوانان : اما در رولفینگ ما تلاش می‌کنیم تا ویژگی‌های فیزیکی معمولی و الگوهای احساسی معمولی را که مشتریان ما را محدود می‌کند.

حرکات آنها را محدود می‌کند و باعث درد و ناراحتی می‌شود، رها کنیم. تمرکز بر متعادل کردن تنش‌ها در بافت‌های همبند بدن است تا “آرامش” عضلات، که رویکرد معمول بدن درمانی است.

  افسردگی زایمان

علائم افسردگی در کودکان و نوجوانان : نتیجه این است که آنها می توانند به روش های جدید حرکت کنند و انعطاف پذیری عاطفی بیشتری داشته باشند.

آنها می توانند خود را از کلیشه هایی که قبلاً آزادی بیان آنها را محدود کرده بود رها کنند و به سمت نسخه ای خلاقانه و معتبرتر از خود حرکت کنند. رولفرها نه تنها با دستان خود کار می کنند.

علائم افسردگی در کودکان و نوجوانان : آنها همچنین خواندن بدن را یاد می گیرند. تحرک و تجزیه و تحلیل وضعیتی بخش مهمی از آموزش است که سایر روش های بدن درمانی هنوز شروع به آموزش نکرده بودند.

  مصاحبه انگیزشی معتادان

رولفرها می پرسند: «بدن کجا تعادل ندارد؟ جریان در کجای یک حرکت شکسته می شود؟ برای بازگرداندن آن به حالت اولیه چه باید کرد؟» پس از چند سالی که رولفینگ را انجام دادم.

علائم افسردگی در کودکان و نوجوانان : شروع به شنیدن صحبت‌های رولفرهای دیگر کردم. من در ادامه به مطالعه آن و همچنین سایر روش‌های استئوپاتیک از جمله ماساژ احشایی و دستکاری مفاصل پرداختم.

  نشانه های افسردگی در مردان متاهل

در طول بیست و پنج سال بعد، من به یادگیری از بهترین معلمانی که می‌توانستم بیابم ادامه دادم، حداقل سی روز در سال در کلاس‌ها و آموزش‌های پیشرفته شرکت کردم.

علائم افسردگی در کودکان و نوجوانان : در دانمارک توانستم مهارت های خود را به عنوان یک درمانگر بدن به آرامی در بیش از چهار و نیم دهه توسعه دهم.

من در حال حاضر در اواسط دهه هفتاد هستم و معتقدم که زندگی من در دانمارک آهسته تر از مسیر مشابهی در ایالات متحده پیش رفته است.

  بهترین ماشین با بودجه 500 میلیون

علائم افسردگی در کودکان و نوجوانان : جایی که فرصت های مالی بیشتر و وسوسه انگیزتر است، به طوری که بسیاری درمانگران موفق روش های خود را پیشی می گیرند و به سمت سایر تلاش های سودآورتر می روند.

همچنین، من معتقدم که مد در مورد اینکه کدام درمان «در» است و کدام «خارج» در ایالات متحده سریعتر از دانمارک تغییر می کند.

علائم افسردگی در کودکان و نوجوانان : من این نعمت را داشته ام که بتوانم مسیر خودم را با سرعت خودم دنبال کنم.

  مقابله با موقعیت های استرس زا

آلن گهین، معلم کرانیوساخلی من، گفت که تبدیل شدن به یک بدن درمانگر ماهر به معنای “دانستن” چیزی از نظر فکری نیست.

علائم افسردگی در کودکان و نوجوانان : بلکه “یادگیری چگونه کاری را با دستان خود انجام دهید.” او ادعا کرد که یک درمانگر بدن ابتدا پس از ده هزار جلسه شروع به دستیابی به چیزی می کند.

که فرانسوی ها آن را می نامند – “دانش چگونه”. من تصوری از خودم دارم، علی‌رغم ریشه‌های آمریکایی‌ام، به‌عنوان شاگردی برای تبدیل شدن به یک صنعت‌گر اروپایی دنیای قدیم.

  افسردگی در زمان پریودی

علائم افسردگی در کودکان و نوجوانان : من برای مطالعه، تمرین و توسعه مهارت ها وقت داشته ام. من این تجمل را داشته ام که بتوانم با دستانم به سطح بیشتری از ظرافت، حساسیت و خلاقیت برسم.

همه این مواد در کاسه همزن بودند وقتی استفن پورگز را دیدم و از تفسیر جدید او از نحوه عملکرد سیستم عصبی خودمختار – که بعداً در این کتاب توضیح خواهم داد – شگفت زده شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *