علائم افسردگی در کودکان ۵ ساله

علائم افسردگی در کودکان ۵ ساله : فراوان ترین چربی ها در غشای سلولی، فسفولیپیدها هستند. PS، به ویژه، در تمام غشای سلولی یافت می شود.

در واقع، در تمام سلول ها در تمام شکل های زندگی وجود دارد. این یکی از اجزای سازنده طبیعت است و مغز انسان مقادیر بسیار بالایی از آن را دارد.

علائم افسردگی در کودکان ۵ ساله : استفاده از مکمل های PS در بهبود حافظه و عملکرد شناختی، ۸ افزایش خلق و خو و کاهش استرس، ۹ بهبود توجه و کاهش پرخاشگری در کودکان مبتلا به ADHD موثر ثابت شده است. و هیچ عارضه ای ندارد!

  مصاحبه انگیزشی در روانشناسی

مگر اینکه گوشت‌های اندام زیادی بخورید (مانند کبد، کلیه و مغز، که اغلب در فرهنگ‌های سنتی مورد توجه قرار می‌گیرند)، که ایده خوبی نیست.

علائم افسردگی در کودکان ۵ ساله : زیرا آنها سموم را ذخیره می‌کنند، ممکن است نیاز به مکمل با PS داشته باشید.

من در بخش IV با جزئیات بیشتر در مورد این موضوع صحبت خواهم کرد، جایی که برنامه خود را برای بهینه سازی مغز شما با مواد مغذی به شما ارائه می دهم. ۱۰ فسفولیپید اصلی دیگر PC است. اثرات رایانه شخصی در سراسر بدن و مغز ما گسترده است.

علائم افسردگی در کودکان ۵ ساله : این فراوان ترین مولکول در غشای سلولی شماست. به ساخت سلول های مغزی جدید کمک می کند و به حفظ توجه، تمرکز، حافظه و خلق و خوی کمک می کند و همچنین سم زدایی را تقویت می کند.

  اختلال دو قطبی و بی خوابی

و همانطور که در فصل ۱۲ خواهید آموخت، هورمون استرس، کورتیزول، که برای مغز مضر است را کاهش می دهد. کامپیوتر چگونه همه این کارها را انجام می دهد؟

علائم افسردگی در کودکان ۵ ساله : حاوی ویتامینی به نام “کولین” است که برای تولید استیل کولین ضروری است. استیل کولین یکی از انتقال دهنده های عصبی اصلی مسئول حافظه، عملکرد حرکتی و عملکرد سیستم عصبی خودمختار است که عملکردهای ناخودآگاه بدن مانند تنفس، ضربان قلب، هضم و تمام عملکردهای اندام شما را تنظیم می کند.

  افسردگی طولانی

PC یکی از مواد اولیه ای است که بدن شما را تشکیل می دهد. بدون آن، شما نمی توانید غشاهای سالمی داشته باشید، عملکرد اندام خود را کنترل کنید.

علائم افسردگی در کودکان ۵ ساله : چیزها را به خاطر بسپارید، مغز خود را ترمیم کنید، سموم را به طور موثر از بین ببرید یا التهاب را کنترل کنید.

این ماده شیمیایی زمینه را برای رسیدگی به هرگونه مشکل در خلق و خو، حافظه، توجه و رفتار فراهم می کند.

  افسردگی راه درمان

علائم افسردگی در کودکان ۵ ساله : بهترین منابع کولین لسیتین (که اساساً یک منبع غذایی از PC است که از زرده تخم‌مرغ و دانه‌های سویا به دست می‌آید.

می‌توان آن را به عنوان مکمل مصرف کرد)، تخم‌مرغ، ساردین، سویا، آجیل و بادام زمینی. گیرنده های پروتئینی برای همه انتقال دهنده های عصبی مغز شما در داخل غشای سلول چربی قرار دارند. وقتی غشاء سفت است.

علائم افسردگی در کودکان ۵ ساله : گیرنده ها نمی توانند کار کنند و مغز شما به خوبی کار نمی کند. یک غشای مایع ساختار و عملکرد گیرنده های پروتئینی را برای انتقال دهنده های عصبی مانند سروتونین (افسردگی)، دوپامین (توجه)، استیل کولین (حافظه) بهبود می بخشد.

  دلیل افسردگی یهویی

غشاهای مایع همچنین عملکرد آنزیم ها و کانال های یونی را در غشاء بهبود می بخشند که منجر به ارتباطات و سیگنال های سلولی بهتر می شود.

علائم افسردگی در کودکان ۵ ساله : شکل ۵: یک غشای سلولی طبیعی و یک غشای سلولی آسیب دیده فقط خوردن یک قوطی ساردین (که مملو از چربی های سالم امگا ۳ و فسفولیپیدها است) به رشد مغز شما کمک می کند، ارتباطات را بهبود می بخشد.

مواد شیمیایی خلق و خو را بهتر کار می کند، به سلول ها کمک می کند تا ارتباط بهتری برقرار کنند. ، التهاب را کاهش داده و عملکرد هر سلول در بدن خود را با دادن چربی های مورد نیاز آنها برای ساختن غشاهای صاف و مایع که اطلاعات را به راحتی منتقل می کند، بهبود بخشد.

  افسردگی و منگی سر

علائم افسردگی در کودکان ۵ ساله : و همه اینها با چند لقمه ناهار! برای اینکه بفهمید کمبود چربی امگا ۳ برای شما مشکل ایجاد می کند.

می توانید به آدرس بروید، رژیم غذایی خود را وارد کنید و محتوای امگا ۳ بدن خود را ببینید. یا می توانید به سادگی آزمونی را که در بالا به شما دادم کامل کنید.

  افسردگی و خواب زیاد

علائم افسردگی در کودکان ۵ ساله : تا متوجه شوید که آیا کمبودهای تغذیه ای در این زمینه دارید یا خیر. ساخت غشای سلولی سالم برای تعمیر مغز شکسته شما ضروری است.

داستان جین یک مثال عالی است. جین یک استاد دانشگاه آیوی لیگ چهل و دو ساله بود که متوجه شد قادر به فکر کردن، تمرکز یا به خاطر سپردن مقالات علمی که بخش مهمی از دنیای او بوده است، نیست.

علائم افسردگی در کودکان ۵ ساله : مه مغزی و ابر تیره افسردگی توانایی او را برای عملکرد محدود کرد، به طوری که او به مرخصی از کار افتادگی رفت.

  خرید خانه با 700 میلیون

با گرفتن شرح حال دقیق و انجام مقداری آزمایش خون متوجه شدم که او در خانه ای پر از کپک های سمی زندگی می کند.

علائم افسردگی در کودکان ۵ ساله : این قالب ها مولکول های بسیار سمی را به عنوان بخشی از مکانیسم های دفاعی خود تولید می کنند.

آنها به سلول ها و غشای سلولی آسیب می رسانند که منجر به تمام علائمی می شود که جین تجربه کرد. ما کپک های یافت شده در خانه او را با آنتی بادی های کپک و سموم موجود در خون او مطابقت دادیم.

  با 800 میلیون کجا خانه بخرم

علائم افسردگی در کودکان ۵ ساله : بر این اساس او توانست هزینه تخریب و بازسازی خانه اش را از شرکت بیمه خود بخواهد. هنگامی که او را از محیط سمی خارج کردیم.

مغز او را از طریق برنامه سم زدایی و تعویض روغن با PC و چربی های امگا ۳ بازسازی کردیم. او اکنون به طور کامل بهبود یافته است و مه مغزی و ابر افسردگی از بین رفته است.

علائم افسردگی در کودکان ۵ ساله : بنابراین اکنون می دانید که غشای سلولی شما از چه چیزی ساخته شده است و چرا حفظ سلامت آنها مهم است.

  افسردگی در سی سالگی

اما چگونه پیام ها از یک سلول به سلول دیگر منتقل می شوند؟ اینجاست که پروتئین ها و انتقال دهنده های عصبی وارد داستان می شوند.

علائم افسردگی در کودکان ۵ ساله : بخش ۱.۲ پروتئین و اسیدهای آمینه: بلوک های سازنده انتقال دهنده های عصبی، زبان خلق و خو و حافظه مغز شما از چربی ساخته شده است.

غشاهای سلولی از چربی های امگا ۳، کلسترول و فسفولیپیدهای PC و PS ساخته شده اند. شما یاد گرفته اید که چرا اینها بسیار مهم هستند، اما آنها فقط نیمی از داستان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *