علائم افسردگی زنان بعد از زایمان

علائم افسردگی زنان بعد از زایمان : در مفهوم سازی کندال و مک دونالد (۱۹۹۳) از مدل، آنها پیشنهاد می کنند که ممکن است به کودکان کمک شود تا پردازش تحریف شده را شناسایی کنند و به سمت اصلاح تفکر تحریف شده خود هدایت شوند.

فریدبرگ و مک کلور (۲۰۰۲) این را تکرار می‌کنند و بیان می‌کنند که اضطراب‌ها، ترس‌ها و نگرانی‌ها اتفاقات عادی دوران کودکی هستند.

  آدرس های خرید حضوری سولفاسالازین

علائم افسردگی زنان بعد از زایمان : آنها گزارش می دهند که بر اساس مدل شناختی، پنج حوزه عملکرد زمانی که کودکان مضطرب هستند تغییر می کند: فیزیولوژیکی، خلقی، رفتاری، شناختی و بین فردی. پیشنهاد شده است.

که درمان اضطراب های دوران کودکی به طور کلی بر کاهش علائم ناراحت کننده از طریق افزایش مهارت های مقابله ای متمرکز است (فریدبرگ و مک کلور ۲۰۰۲): CBT درمان “شگفت انگیز” فعلی و در دستورالعمل های منتشر شده توسط موسسه ملی تعالی بالینی (NICE) است.

  افسردگی و یائسگی زودرس

علائم افسردگی زنان بعد از زایمان : به عنوان درمان انتخابی برای تعدادی از شرایط اعم از اختلال استرس پس از سانحه تا افسردگی توصیه شده است.

در این برهه از زمان CBT خود را به عنوان درمانی برای کودکان تثبیت کرده است که به شدت توسط شواهد علمی پشتیبانی می شود، اگرچه پایه شواهد هنوز کاملاً محدود است.

  با 800 میلیون کجا خانه بخرم

علائم افسردگی زنان بعد از زایمان : اگرچه ادبیات مربوط به درمان کودکان و نوجوانان مبتلا به CBT بسیار کمتر از بزرگسالان است، تعدادی از مطالعات – که عمدتاً در چهار تا پنج سال گذشته انجام شده است.

اثربخشی و ایمنی کوتاه مدت را تأیید کرده اند. درمان اضطراب و افسردگی در جوانان مطالعه‌ای که توسط اتحادیه ملی بیماری‌های روانی (NAMI 2007) با مقایسه انواع مختلف روان‌درمانی برای افسردگی اساسی در کودکان انجام شد، نشان داد.

  آدرس های خرید حضوری ناپروکسن

علائم افسردگی زنان بعد از زایمان : علائم افسردگی زنان بعد از زایمان : که CBT در تقریباً ۶۵ درصد موارد منجر به بهبودی می‌شود، که نرخی بالاتر از درمان حمایتی یا خانواده درمانی است.

همچنین منجر به پاسخ درمانی سریعتر شد. نتایج در رابطه با کودکان مبتلا به اضطراب بالاتر است. گزارش شده است که کودکان مبتلا به اضطراب تقریباً ۷۰ تا ۸۰ درصد نرخ پاسخ به CBT دارند و این دستاوردها در طول زمان حفظ می شود.

  افسردگی در مردان میانسال

علائم افسردگی زنان بعد از زایمان : تا همین اواخر گفته شده بود که کودکان خردسال به احتمال زیاد مفاهیم شناختی را درک نمی کنند و بنابراین از CBT سودی نخواهند برد.

در نتیجه، بازی یا خانواده درمانی سیستماتیک درمان های مناسب تری در نظر گرفته شده است. با این حال، در سال‌های اخیر شواهد فزاینده‌ای وجود دارد که نشان می‌دهد CBT ممکن است هم در کودکان و هم در نوجوانان مؤثر باشد.

  نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان

علائم افسردگی زنان بعد از زایمان : با حمایت والدین، کودکان دو یا سه ساله می توانند یاد بگیرند که چگونه از خودگویی بدون اضطراب (استفاده از عروسک یا عروسک به عنوان مدل) و حساسیت زدایی از طریق قرار گرفتن در معرض تدریجی استفاده کنند.

استالارد (۲۰۰۲) پیشنهاد می کند که رویکردهای CBT با جوانان باید اصلاح شود تا با مرحله رشد و توانایی های شناختی فرد مطابقت داشته باشد.

  درمان افسردگی در یائسگی

علائم افسردگی زنان بعد از زایمان : پیشنهاد می‌شود که روش ارائه مطالب CBT است که باید تغییر کند، برخلاف رویکرد نامناسب. او خاطرنشان می‌کند.

که با استفاده از ابزارهای بزرگسالان سازگار نشده، انتظار ندارید به نتایج مثبتی با کودکان دست یابید. ۲۲ ارتباط جالب با CBT رویکرد CBT برای کمک به کودکان در به چالش کشیدن افکار و درک موقعیت ها در نظر گرفته می شود، نه اینکه افکار آنها را به عنوان حقیقت بپذیرند.

  پیج مشاوره انگیزشی

علائم افسردگی زنان بعد از زایمان : کودکان را تشویق می کند تا نسخه های واقعی تری از موقعیت ها و توانایی آنها برای کنار آمدن با آنها ایجاد کنند.

پس از آماده شدن با یک طرز فکر جدید، کودکان به تدریج با موقعیت های دشوار یا ترسناک روبرو می شوند و چالش ها را به مراحل کوچک و قابل کنترل تقسیم می کنند.

  علائم افسردگی قبل پریودی

علائم افسردگی زنان بعد از زایمان : با گذشت زمان، کودکان می‌توانند سریع‌تر به تفسیرهای غیر اضطرابی از موقعیت‌ها دست یابند و در برخی موارد درک می‌کنند.

که اجتناب از موقعیت‌های ترسناک می‌تواند به حفظ مشکلات آنها کمک کند. با افزایش تعداد مطالعات در سال‌های اخیر که شواهد تجربی از اثربخشی CBT در کودکان، چه به صورت فردی و چه به صورت گروهی، ارائه می‌دهند.

  درمان گیاهی افسردگی دوران یائسگی

علائم افسردگی زنان بعد از زایمان : دلیل قوی برای استفاده از CBT برای دستیابی به انواع پیشرفت‌های بلندمدت در کودکان و نوجوانان وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *