علائم افسردگی غیر معمول

علائم افسردگی غیر معمول : هورمونی که انتقال و ذخیره سازی این بلوک های ساختمانی را به سلول های هدف تحریک می کند انسولین است.

انسولین این هورمون خوش بینانه است که برای آینده متابولیک شما برنامه ریزی می کند. یک وعده غذایی بزرگ بخورید.

علائم افسردگی غیر معمول : انسولین از پانکراس به جریان خون می ریزد و انتقال اسیدهای چرب به سلول های چربی را تحریک می کند.

باعث تحریک سنتز گلیکوژن و پروتئین می شود. این انسولین است که برگه های سپرده را در بانک های چربی شما پر می کند.

  آدرس های خرید حضوری تری هگزیفنیدیل

علائم افسردگی غیر معمول : ما حتی زمانی انسولین ترشح می‌کنیم که می‌خواهیم جریان خون خود را با تمام آن اجزای سازنده‌ی مغذی پر کنیم.

اگر هر روز در ساعت شش شام بخورید، تا پنج و چهل و پنج در حال حاضر انسولین ترشح می‌کنید و انتظار افزایش سطح گلوکز را دارید.

علائم افسردگی غیر معمول : جریان خون شما به طور منطقی، این سیستم عصبی پاراسمپاتیک است که ترشح پیش بینی را تحریک می کند.

و این توانایی ترشح انسولین در آماده سازی برای سطوح گلوکز که در شرف افزایش هستند، نمونه ای عالی از کیفیت پیش بینی تعادل آلوستاتیک است.

  افسردگی فصلی پاییز و زمستان

علائم افسردگی غیر معمول : خالی کردن حساب بانکی: تجهیز انرژی در هنگام استرس این استراتژی بزرگ که غذای شما را به ساده‌ترین قسمت‌هایش تقسیم می‌کند.

دوباره آن را به اشکال ذخیره‌سازی پیچیده تبدیل می‌کند، دقیقاً همان کاری است که بدن شما باید انجام دهد وقتی مقدار زیادی غذا می‌خورید.

علائم افسردگی غیر معمول : و این دقیقاً همان کاری است که بدن شما در مواجهه با یک اورژانس فیزیکی فوری نباید انجام دهد.

سپس، می خواهید ذخیره انرژی را متوقف کنید. فعالیت سیستم عصبی سمپاتیک را افزایش دهید، پاراسمپاتیک را کاهش دهید و ترشح انسولین را کاهش دهید.

  درمان افسردگی فصلی پاییز

علائم افسردگی غیر معمول : مرحله اول در مواجهه با شرایط اضطراری انجام شد. بدن مطمئن می شود که ذخیره انرژی به روش دوم نیز متوقف می شود.

با شروع شرایط استرس زا، شما گلوکوکورتیکوئیدها ترشح می کنید که مانع از انتقال مواد مغذی به سلول های چربی می شوند.

علائم افسردگی غیر معمول : این با اثرات هر انسولینی که هنوز در اطراف شناور است خنثی می کند. بنابراین مطمئن شده اید که در این زمان هیچ کاری به اندازه ذخیره انرژی جدید انجام نمی دهید.

  مبارزه با اضطراب شدید

اما علاوه بر این، شما می خواهید بدنتان به انرژی ذخیره شده قبلی دسترسی پیدا کند. شما می خواهید به حساب بانکی خود وارد کنید.

علائم افسردگی غیر معمول : برخی از دارایی های خود را نقد کنید، مواد مغذی ذخیره شده را به پول نقد بدن خود تبدیل کنید تا از این بحران عبور کنید.

بدن شما تمام مراحل ذخیره سازی را از طریق ترشح هورمون های استرس گلوکوکورتیکوئیدها، گلوکاگون، اپی نفرین و نوراپی نفرین معکوس می کند.

  تاثیر افسردگی بر پیشرفت تحصیلی

علائم افسردگی غیر معمول : اینها باعث شکسته شدن تری گلیسیرید در سلول های چربی و در نتیجه ریختن اسیدهای چرب آزاد و گلیسرول به سیستم گردش خون می شود.

همان هورمون‌ها باعث تخریب گلیکوژن به گلوکز در سلول‌های سراسر بدن می‌شوند و گلوکز سپس به جریان خون می‌ریزد. این هورمون‌ها همچنین باعث می‌شوند.

علائم افسردگی غیر معمول : که پروتئین در ماهیچه‌ای که ورزش نمی‌کند به اسیدهای آمینه منفرد تبدیل شود. مواد مغذی ذخیره شده اکنون به اشکال ساده تری تبدیل شده اند.

  آدرس های خرید حضوری ميدازولام

بدن شما یک حرکت ساده‌کننده دیگر انجام می‌دهد. اسیدهای آمینه منبع خیلی خوبی برای انرژی نیستند، اما گلوکز منبع خوبی است.

علائم افسردگی غیر معمول : بدن شما آمینو اسیدهای در گردش را به کبد می فرستد و در آنجا به گلوکز تبدیل می شوند.

کبد همچنین می‌تواند گلوکز جدیدی تولید کند، فرآیندی که گلوکونئوژنز نامیده می‌شود، و این گلوکز اکنون به راحتی برای انرژی در طول فاجعه در دسترس است.

علائم افسردگی غیر معمول : در نتیجه این فرآیندها، انرژی زیادی در اختیار عضلات پای شما قرار می گیرد. انفجاری از فعالیت وجود دارد.

  افسردگی بعد از ازدواج در زنان

شیر را در گرد و غبار رها می‌کنی و فقط با اندکی تأخیر برای ترشح انسولین چهل و پنج‌گانه‌ای که پیش‌بینی می‌کنی، به رستوران می‌رسی.

علائم افسردگی غیر معمول : سناریویی که من شرح داده‌ام اساساً یک استراتژی برای انتقال انرژی از مکان‌های ذخیره‌سازی مانند چربی به عضله در طول شرایط اضطراری است.

اما این منطقی نیست که به طور خودکار، مثلاً به ماهیچه های بازوی خود سوخت رسانی کنید، در حالی که در حال فرار از دست یک شکارچی هستید.

علائم افسردگی غیر معمول : اگر اتفاقاً یک انسان راست قامت هستید. معلوم می شود که بدن این مشکل را حل کرده است.

  آدرس های خرید حضوری پروژسترون

گلوکوکورتیکوئیدها و سایر هورمون های پاسخ به استرس نیز مانع جذب انرژی به عضلات و بافت چربی می شوند.

علائم افسردگی غیر معمول : به نوعی ماهیچه های فردی که در زمان اضطراری ورزش می کنند ابزاری برای غلبه بر این محاصره و گرفتن تمام مواد مغذی شناور در گردش خون دارند.

نتیجه خالص این است که شما انرژی را از چربی و از ماهیچه های بدون ورزش به عضلاتی که ورزش می کنند منتقل می کنید.

  افسردگی روز تولد

علائم افسردگی غیر معمول : و اگر نتوانید انرژی را در طول یک بحران بسیج کنید، چه؟ این همان چیزی است که در بیماری آدیسون رخ می‌دهد.

که در آن افراد نمی‌توانند مقادیر کافی گلوکوکورتیکوئید ترشح کنند، یا در سندرم شای دراگر، که در آن اپی نفرین و نوراپی نفرین ناکافی هستند و قادر به تحرک بدن در طول نیازهای پرانرژی نیستند.

علائم افسردگی غیر معمول : بدیهی است که شیر بیشتر به مهمانی می پردازد. و در یک سناریوی ظریف‌تر، اگر در جامعه‌ای غربی زندگی می‌کنید.

  افسردگی و اضطراب شدید

تمایل دارید تا حدی به استرس واکنش نشان دهید؟ همانطور که بدیهی است، در بسیج انرژی در پاسخ به نیازهای زندگی روزمره مشکل خواهید داشت.

علائم افسردگی غیر معمول : و این دقیقاً همان چیزی است که در افراد مبتلا به سندرم خستگی مزمن دیده می شود.

که از جمله با سطوح بسیار پایین گلوکوکورتیکوئیدها در جریان خون مشخص می شود. پس چرا ما بیمار می شویم؟

علائم افسردگی غیر معمول : اگر در حال فرار از شیر هستید، و حتی اگر کاری انجام می دهید، قطعاً می خواهید یک پاسخ استرس متابولیک داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *