علائم افسردگی هورمونی

علائم افسردگی هورمونی : مفهوم هموستاز در سال‌های اخیر در کارهایی که پیتر استرلینگ و جوزف ایر از دانشگاه پنسیلوانیا ایجاد کرده‌اند.

توسط بروس مک‌اوون از دانشگاه راکفلر گسترش یافته است، اصلاح شده است. * آنها چارچوب جدیدی را تولید کرده‌اند که من در ابتدا سخت کوشیدم.

علائم افسردگی هورمونی : آن را نادیده بگیرم و اکنون تسلیم آن شده‌ام، زیرا مفهوم هموستاز را به‌طور درخشانی مدرن می‌کند.

به گونه‌ای که در درک استرس حتی بهتر عمل می‌کند (اگرچه همه افراد در تجارت من از آن استقبال نکرده‌اند. آن، با استفاده از تصاویر “شراب قدیمی در یک بطری جدید”).

  افسردگی ناگهانی در مردان

علائم افسردگی هورمونی : مفهوم اولیه هموستاز بر دو ایده مبتنی بود. اول، یک سطح، عدد، مقدار بهینه واحد برای هر معیار معین در بدن وجود دارد.

اما این نمی‌تواند درست باشد – به هر حال، فشار خون ایده‌آل در هنگام خواب احتمالاً متفاوت از زمانی است که در حال پرش با اسکی هستید.

علائم افسردگی هورمونی : چیزی که در شرایط پایه ایده آل است با استرس متفاوت است، چیزی که در تفکر آلوستاتیکی مرکزی است.

  درمان افسردگی کودکان دبستانی

این میدان از این صدای ذن-اش در مورد چگونگی آلوستاز در مورد «ثبات از طریق تغییر» استفاده می‌کند. ایده دوم در هموستاز این است.

علائم افسردگی هورمونی : که شما از طریق مکانیسم تنظیمی محلی به آن نقطه تنظیم ایده آل می رسید، در حالی که آلوستاز تشخیص می دهد.

که هر نقطه تنظیم معین را می توان به هزاران روش مختلف تنظیم کرد، که هر کدام پیامدهای خاص خود را دارد.

علائم افسردگی هورمونی : بنابراین، فرض کنید کمبود آب در کالیفرنیا وجود دارد. راه حل هوموستاتیک: مخازن توالت کوچکتر را اجباری کنید. * راه حل های آلوستاتیک: مخازن توالت کوچکتر، متقاعد کردن مردم به صرفه جویی در مصرف آب، خرید برنج از آسیای جنوب شرقی به جای انجام کشاورزی پر آب در یک ایالت نیمه خشک. یا فرض کنید کمبود آب در بدن شما وجود دارد.

  آدرس های خرید حضوری هالوپریدول

محلول هومئوستاتیک: کلیه ها کسانی هستند که این را تشخیص می دهند، چیزهای آن بالا را سفت می کنند، ادرار کمتری برای حفظ آب تولید می کنند.

علائم افسردگی هورمونی : راه‌حل‌های آلوستاتیک: مغز این را تشخیص می‌دهد، به کلیه‌ها می‌گوید کار خود را انجام دهند.

سیگنال‌هایی برای خروج آب از قسمت‌هایی از بدن که به راحتی تبخیر می‌شود (پوست، دهان، بینی) ارسال می‌کند، و باعث می‌شود احساس تشنگی کنید.

  آدرس های خرید حضوری قرص اکستازی

علائم افسردگی هورمونی : هموستاز در مورد سرهم کردن با این شیر یا آن سنگ است. آلوستاز درباره مغز است که تغییرات بدن را هماهنگ می کند.

اغلب شامل تغییرات در رفتار است. آخرین ویژگی تفکر آلوستاتیک به زیبایی با تفکر در مورد انسان های تحت استرس همخوانی دارد.

علائم افسردگی هورمونی : بدن این همه پیچیدگی نظارتی را فقط برای تصحیح یک نقطه تنظیمی که بهم ریخته است از بین نمی برد.

  افسردگی به خاطر ظاهر

همچنین می‌تواند تغییرات آلوستاتیکی را در پیش‌بینی یک نقطه تنظیم که احتمالاً اشتباه می‌شود، ایجاد کند. و بنابراین ما به نقطه حساس چند صفحه قبل باز می گردیم.

علائم افسردگی هورمونی : از تعقیب شکارچیان استرسی نمی گیریم. ما پاسخ استرس را در انتظار چالش‌ها فعال می‌کنیم.

و معمولاً این چالش‌ها آشوب‌های روانی و اجتماعی هستند که برای یک گورخر معنایی ندارد. ما مکرراً به آنچه آلوستازیس در مورد بیماری های مرتبط با استرس می گوید باز خواهیم گشت.

  افسردگی پس از زایمان را چگونه درمان کنیم

علائم افسردگی هورمونی : آنچه بدن شما برای انطباق با یک عامل استرس زای حاد انجام می دهد در این چارچوب گسترده، یک عامل استرس زا را می توان به عنوان هر چیزی که بدن شما را از تعادل آلوستاتیک خارج می کند.

تعریف کرد و پاسخ استرس تلاش بدن شما برای بازگرداندن آلوستاز است. ترشح برخی هورمون ها، مهار برخی دیگر، فعال شدن بخش های خاصی از سیستم عصبی و غیره.

  با افسردگی پشت کنکور چه کنیم

علائم افسردگی هورمونی : و صرف نظر از عامل استرس زا – مجروح، گرسنگی، خیلی گرم، خیلی سرد، یا استرس روانی – شما همان پاسخ استرس را فعال می کنید.

این کلیت است که گیج کننده است. اگر شما در فیزیولوژی آموزش دیده اید، در نگاه اول معنی ندارد. در فیزیولوژی، به طور معمول به فرد آموزش داده می شود.

علائم افسردگی هورمونی : که چالش های خاص بدن باعث واکنش ها و سازگاری های خاص می شود. گرم شدن بدن باعث تعریق و گشاد شدن رگ های خونی در پوست می شود.

  درمان افسردگی فصلی پاییز

سرد کردن بدن دقیقاً برعکس را ایجاد می کند – انقباض آن عروق و لرز. به نظر می رسد گرم بودن بیش از حد یک چالش فیزیولوژیکی بسیار خاص و متفاوت از سرد بودن است.

علائم افسردگی هورمونی : و منطقی به نظر می رسد که واکنش بدن به این دو حالت بسیار متفاوت بسیار متفاوت باشد.

در عوض، این چه نوع سیستم بدنی دیوانه‌ای است که روشن می‌شود، خواه شما خیلی گرم باشید یا خیلی سرد، چه گورخر باشید.

  اختلال دو قطبی و هوش

علائم افسردگی هورمونی : چه شیر یا یک نوجوان وحشت زده که به رقص دبیرستان می‌رود؟ چرا بدن شما باید چنین پاسخ استرس کلیشه ای و کلیشه ای داشته باشد.

صرف نظر از وضعیت مخمصه ای که در آن قرار دارید؟ وقتی به آن فکر می‌کنید، با توجه به سازگاری‌هایی که در پاسخ به استرس ایجاد می‌شود، واقعاً منطقی است.

علائم افسردگی هورمونی : اگر شما یک باکتری تحت استرس کمبود غذا هستید، به حالت تعلیق و غیرفعال می روید. اما اگر شما یک شیر گرسنه هستید.

  افسردگی حاملگی

باید به دنبال کسی بدوید. اگر گیاهی هستید که تحت استرس کسی هستید که قصد خوردن شما را دارد، مواد شیمیایی سمی را در برگ های خود می چسبانید.

علائم افسردگی هورمونی : اما اگر گورخری هستید که توسط آن شیر تعقیب می شود، باید به دنبال آن بدوید. برای ما مهره داران، هسته پاسخ به استرس حول این واقعیت است که عضلات شما دیوانه وار کار می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *