علائم افسردگی یک قطبی

علائم افسردگی یک قطبی : متأسفانه، گاهی اوقات افراد در موقعیت هایی قرار می گیرند که به نظر می رسد فرصت کمی برای رشد شخصی وجود دارد.

احساس ناتوانی می کنند. آنها ممکن است در فقر زندگی کنند و احساس کنند که نیازهای مراقبت از کودکان یا صرفاً با مشکلات روزمره روبرو هستند.

علائم افسردگی یک قطبی : گاهی اوقات فعالیت های مثبت بسیار کمی در زندگی فرد وجود دارد و این می تواند مکانی برای شروع تغییر باشد (به فصل ۵ مراجعه کنید).

با این حال، مهم این است که افسردگی را به عنوان چیزی که در شما فعال شده است و نه به عنوان یک ضعف شخصی ببینید.

  مشاوره انگیزشی برای پشت کنکوری ها

علائم افسردگی یک قطبی : تایید و روابط ما انواع مختلفی از روابط داریم، برخی صمیمی، برخی دوستانه/اجتماعی و برخی دیگر که در محل کار رخ می دهند.

وقتی احساس می کنیم به شدت زیردست هستیم، فکر می کنیم که نیاز به تایید و قدردانی از سوی دیگران داریم که آنها را توانمندتر یا قدرتمندتر از خود می بینیم.

علائم افسردگی یک قطبی : با این حال، ممکن است فکر نکنیم که ما نیز باید به این افراد تایید و قدردانی کنیم. بنابراین، برای مثال، یک رئیس ممکن است یاد بگیرد که چگونه کارگران خود را تحسین کند.

  افسردگی بعد از زایمان در مردان

اما به کارگران به ندرت آموزش داده می شود که چگونه از رئیس تمجید کنند (احتمالاً به آنها آموزش داده می شود که چگونه شکایت کنند).

علائم افسردگی یک قطبی : تعجب آور است که چگونه بسیاری از ما فکر می کنیم که تایید باید از طریق یک سلسله مراتب به پایین حرکت کند.

نه از طریق بالا. این به این دلیل است که ما فکر می کنیم کسانی که بالاتر از ما هستند نیازی به تأیید ندارند – آنها بسیار قدرتمندتر از ما هستند که تأیید ما برای آنها مهم نیست.

  افسردگی حاد چگونه است

علائم افسردگی یک قطبی : ما می‌توانیم آنقدر مشغول تلاش برای به دست آوردن تأییدیه، تبعیت و قلدری ۲۰۰ آنها باشیم و کارهایی برای خشنود کردن آنها انجام دهیم.

که فراموش کنیم چگونه از آنچه آنها به ما می‌دهند قدردانی کنیم. برای مثال، لین نیاز زیادی به تایید داشت. وقتی از او پرسیدم که چگونه نشان می دهد که برای همسرش راب ارزش قائل است.

علائم افسردگی یک قطبی : گفت: “با انجام کارهایی برای او، تمیز نگه داشتن خانه / پاسخ من این بود: “خب، تایید او از شما باعث می شود احساس خوبی داشته باشید.

اما شما چه می گویید. به او در مورد اینکه چقدر برای او ارزش قائل هستید؟ لین خالی شد، سپس گفت: “اما راب نیازی به تایید من ندارد.” حالش خوبه زندگی برای او آسان است من کسی هستم که افسرده است.

  راه های مقابله با افسردگی و استرس

علائم افسردگی یک قطبی : وقتی آنها با هم بودند، لین و راب تمایل داشتند یکدیگر را به خاطر کاری که برای یکدیگر انجام نمی‌دهند سرزنش کنند: LYNNE. تو هیچ وقت وقت کافی را با من نمی گذرانی غارت. اما تو همیشه خیلی خسته ای لین. درست است – من را سرزنش کنید.

شما همیشه انجام می دهید. غارت. اما این حقیقت دارد. تو هیچ وقت خوشحال نیستی دور و بر ما رفتیم. نه راب و نه لین نمی‌توانستند روی نحوه ارائه تأیید به دیگری تمرکز کنند.

  آدرس های خرید حضوری ترامادول

علائم افسردگی یک قطبی : در عوض، آنها به طور مداوم بر روی نکات منفی تمرکز می کردند و بنابراین چیز زیادی برای ساختن وجود نداشت.

آنها به ندرت جملاتی مانند “تو امروز خوب به نظر می‌رسی” یا “وقتی این کار را کردی واقعا مفید بود” یا “فکر می‌کردم این کار را خوب انجام دادی” یا “تو واقعاً مهربان بودی که به آن فکر کردی” می‌گفتند.

علائم افسردگی یک قطبی : لین سعی کرد تاییدیه را به دست آورد اما نتوانست آن را بدهد. برای او دردناک بود که ببیند.

  افسردگی فصلی پاییز

با قرار دادن خود در موقعیتی زیردست، احساس می‌کند که دیگران باید حضور داشته باشند و او را تأیید کنند (و برای گرفتن این تأیید سخت تلاش می‌کند) اما نیازی به تأیید او نداشت.

علائم افسردگی یک قطبی : دیگران. او آنها را تواناترتر از خود می دید و معتقد بود که تأیید او از آنها اهمیتی ندارد. افسردگی می تواند ما را در این زمینه بسیار متمرکز کند.

گاهی اوقات افراد افسرده از شریک زندگی خود دلخور هستند و تایید و قدردانی آخرین کاری است که می خواهند انجام دهند.

  علائم افسردگی شدید در نوجوانان

علائم افسردگی یک قطبی : بنابراین، در نظر گرفتن اینکه چگونه می‌توانیم اطرافیانمان را تحسین کنیم، می‌تواند مفید باشد – نه فقط کارهایی را برای آنها انجام دهیم.

بلکه به آنها علاقه نشان دهیم و تشخیص دهیم که همه انسان‌ها اگر احساس کنند مورد قدردانی قرار می‌گیرند و آنها را بدیهی نمی‌دانند، احساس خوبی دارند.

علائم افسردگی یک قطبی : روابط والدین و فرزند نیز می تواند اینگونه باشد. حتی در بزرگسالی نیز ممکن است به دنبال تایید والدین باشیم.

اما علاقه ای به آنها به عنوان افرادی نداشته باشیم. لین خواستار شناخت مادرش بود اما به ندرت از او تمجید می کرد.

  با 700 میلیون چه ماشینی بخرم

علائم افسردگی یک قطبی : غلبه بر افسردگی روابط مانند گل هستند: آنها نمی توانند رشد کنند مگر اینکه پرورش یابند و تغذیه شوند. و تغذیه یک رابطه به این معنی است که تایید باید از هر دو طرف باشد.

گاهی اوقات، تلاش برای مراقبت از کودکان، نگه داشتن یک شغل و غیره می‌تواند باعث شود که روابط بدیهی انگاشته شوند – تنها زمانی که یک زوج ممکن است با هم بگذرانند.

علائم افسردگی یک قطبی : پایان روز است که هر یک از آنها خسته شده‌اند. بنابراین سعی کنید فعالیت هایی را برنامه ریزی کنید که برای دو طرف لذت بخش و لذت بخش باشد.

  افسردگی و خواب آلودگی

وقت خود را با هم بر روی چیزهای مثبت بگذرانید و از به اشتراک گذاشتن آن چیزها به یکدیگر قدردانی کنید. به جای اینکه با نکات منفی جدا شوید، روی نکات مثبت بسازید.

علائم افسردگی یک قطبی : ارتباط غیرکلامی همانطور که گفته ام، انسان ها نیاز اساسی به احساس تایید شدن توسط دیگران دارند. این تقریباً از روزهای اول زندگی شروع می شود.

به عنوان مثال، نوزادان نسبت به چهره والدین خود بسیار حساس هستند. اگر نوزادان خوشحال باشند و به مادران خود لبخند بزنند و آنها نیز به او لبخند بزنند، احساسات مثبت بین آنها رشد می کند.

  خط تولید با 1 میلیارد

علائم افسردگی یک قطبی : اما اگر مادران چهره ای خالی یا عصبانی نشان دهند، نوزادان مضطرب می شوند.

هنگامی که مادران و نوزادان در یک طول موج هستند و یکدیگر را تایید می کنند، می گوییم که آنها “هم آهنگ” هستند یا “آینه” یکدیگر هستند.

علائم افسردگی یک قطبی : در طول دوران کودکی، سیگنال‌های تایید والدین به ما کمک می‌کنند تا احساس دوست داشتن و خواستن داشته باشیم، و بعداً در زندگی به ایجاد روابط و ایجاد دوستی کمک می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *