علت افسردگی دوران بارداری چیست

علت افسردگی دوران بارداری چیست : جامعه ما اساساً بر دو رویکرد در طب رایج متکی است: بیوشیمیایی (داروها) و جراحی. این ابزارهای قدرتمند در برخی موارد ارزشمند هستند و به افراد زیادی از جمله خود من کمک کرده اند.

عمل جراحی می تواند نجات دهنده زندگی باشد. اما حتی بهترین عمل‌ها نیز بافت اسکار بر جای می‌گذارند، که می‌تواند حرکت را با دشوارتر کردن لغزش آزادانه لایه‌های ماهیچه‌ها و بافت همبند بر روی لایه‌های مجاور، محدود کند.

علت افسردگی دوران بارداری چیست : همچنین، علائم، شرایط و مسائل بهداشتی بسیاری وجود دارد که ناتوان کننده یا تهدید کننده زندگی نیستند.

  با 800 میلیون کجا خانه بخرم

اغلب، بدون جایگزین‌های مناسب، سعی می‌کنیم این مسائل را با رویکرد پزشکی معمول داروهای تجویزی و/یا جراحی درمان کنیم. با این حال، اینها ممکن است بهترین راه حل ها نباشند.

علت افسردگی دوران بارداری چیست : در بسیاری از موارد آن‌طور که ما می‌خواهیم کارآیی ندارند و اغلب عوارض جانبی نامطلوبی دارند.

مانند مبارزه با هیدرا، سرکوب علائم ما اغلب منجر به بروز علائم بیشتر می شود. در مقابل، برای دستیابی به سلامتی پایدار، پتانسیل تا حد زیادی در درک نحوه عملکرد سیستم عصبی و برخورد با مسائل دشوار سلامتی به روشی جدید وجود دارد.

  افسردگی فصلی در بهار

علت افسردگی دوران بارداری چیست : به زبان ساده: اگر شاخه شکمی عصب واگ کار نمی کند، آن را فعال کنید. از آنجایی که سیستم عصبی خودمختار عملکردهای مهم بدن مانند گردش خون، تنفس، هضم و تولیدمثل را تنظیم می کند، اگر اعصاب واگ و سایر اعصاب جمجمه به درستی کار نکنند.

  علائم ظاهری افسردگی

طیف وسیعی از عواقب می تواند در پی داشته باشد. در زیر لیستی جزئی از مشکلات رایجی که می تواند از سیستم عصبی خودمختار به وجود بیاید آورده شده است.

علت افسردگی دوران بارداری چیست : اینها علائمی هستند که بسیاری از افراد را تحت تاثیر قرار می دهند. آیا شما هر یک از این علائم را تجربه کرده اید یا افرادی را می شناسید که از آنها رنج می برند؟

اگر چنین است، ادامه مطلب را بخوانید، زیرا کار با اعصاب جمجمه ای می تواند باعث تسکین شود. The Heads of the Hydra: مشکلات رایج مربوط به اختلال عملکرد جمجمه-اعصاب تنش‌های فیزیکی مزمن ماهیچه‌های منقبض/سخت درد عضلات گردن و شانه میگرن کمردرد دندان‌های محکم به هم فشار دادن دندان‌ها در شب تنش‌های چشم یا صورت احساس سردی دست‌ها و پاها پس از خستگی شدید عصبی بودن سرگیجه توده ای در گلو مسائل عاطفی تحریک پذیری، عصبانیت احساس «پایین بودن» احساس ناامیدی کمبود انرژی تمایل به گریه آسان اضطراب عمومی احساس سنگینی دوره های طولانی افسردگی ترس کابوس بی قراری سختی خوابیدن و خوابیدن شدید و مشکلات ریوی درد قفسه سینه آسم تهویه بیش از حد تنگی نفس ضربان قلب نامنظم فشار خون بالا اختلالات عملکرد اندام احشایی هضم ضعیف یبوست تحریک روده بزرگ اسهال مشکلات معده اسیدیته زیاد، زخم، سوزش معده از دست دادن بیش از حد خوردن مشکلات سیستم ایمنی آنفولانزای مکرر عفونت های جزئی آلرژی مشکلات رفتاری حوادث یا جراحات مکرر افزایش مصرف الکل یا سیگار مصرف بیش از حد علت افسردگی دوران بارداری چیست : دارو با یا بدون نسخه اوتیسم، ADHD، نشانگان آسپرگر مسائل روانی نگرانی بیش از حد مشکل در تمرکز مشکل در به خاطر سپردن مشکل در تصمیم گیری مشکلات دیگر دردهای بیش از حد قاعدگی مشکلات پوستی با توجه به چالش ها و استرس هایی که در زندگی خود با آن مواجه هستیم، همه افراد هر از گاهی با یک یا چند مورد از این علائم دچار مشکل می شوند. در نگاه اول، به نظر می‌رسد این فهرست شامل مشکلات نامرتبط است – می‌توانیم برخی از آنها را به عنوان «فیزیکی»، برخی را به عنوان «ذهنی»، برخی دیگر را به عنوان «احساسی» و برخی دیگر را به عنوان «رفتاری» طبقه‌بندی کنیم.

  افسردگی پس از ازدواج در مردان

علت افسردگی دوران بارداری چیست : با این حال، ایجاد چنین تمایزهایی با گروه بندی علائم در این زمینه مفید نیست و توجه را از مشاهده اینکه علت فیزیولوژیکی اساسی اساساً یکسان است، منحرف می کند. معمولاً افراد بیش از یکی از این علائم را همزمان دارند.

اصطلاح علمی برای این بیماری همبودی است. علائم ممکن است ناپدید شوند و در فواصل نامنظم عود کنند. اگر علائم به ندرت رخ دهد و ناتوان کننده نباشد، مشکل چندانی ایجاد نمی کند.

  علائم افسردگی در زنان خانه دار

علت افسردگی دوران بارداری چیست : با این حال، اگر مشکلات اغلب یا بیشتر اوقات رخ می دهند، توصیه می شود به آنها رسیدگی کنید.

به جای اینکه علائم فردی را به عنوان مسائل جداگانه با قرصی که باید برای هر یک مصرف شود، درمان کنید، ترجیحاً یک رشته مشترک پیدا کنید که آنها را به هم مرتبط کند.

  با 2 میلیارد چیکار میشه کرد

علت افسردگی دوران بارداری چیست : شاید بتوانیم یک درمان ساده و مؤثر پیدا کنیم که بتواند این بسیاری از مسائل به ظاهر مجزا را کاهش دهد یا خاتمه دهد – شاید بتوانیم سر فانی هیدرا را پیدا کنیم. موضوع مشترک ممکن است نسبتاً ساده باشد: تمام مشکلات موجود در این لیست حداقل تا حدی ناشی از فعالیت واگ پشتی یا فعال شدن سیستم عصبی سمپاتیک نخاعی است.

  خرید خانه با 700 میلیون

علت افسردگی دوران بارداری چیست : و می توان با بازگرداندن عملکرد طبیعی شاخه عصب واگ شکمی و موارد دیگر برطرف شود. اعصاب مورد نیاز برای تعامل اجتماعی این ایده که اعصاب جمجمه ای در هر یک از این مسائل بهداشتی نقش ایفا می کنند، تقریباً به طور کلی توسط پزشکی معاصر نادیده گرفته شده است. بیشتر مردم در مورد ساقه مغز، جایی که این اعصاب از کجا منشأ می گیرند.

  دلیل افسردگی قبل پریودی

علت افسردگی دوران بارداری چیست : و همچنین در مورد ساقه مغز اطلاعات زیادی ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *