علت افسردگی زنان بعد از زایمان

علت افسردگی زنان بعد از زایمان : فلور میکروبی روده را می توان به سه گروه تقسیم کرد: ۱. فلور ضروری یا مفید این مهم ترین و پرتعدادترین گروه در یک فرد سالم است. این باکتری ها اغلب به عنوان باکتری های دوست بومی ما شناخته می شوند.

اعضای اصلی این گروه عبارتند از: بیفیدوباکتری ها، لاکتوباکتری ها، پروپیونوباکتری ها، سویه های فیزیولوژیکی E.coli، Peptostreptococci و Enterococci. ما قصد داریم به طور مفصل بررسی کنیم که آنها چه کارهای خوبی در بدن ما انجام می دهند.

  با 600 میلیون کجا خانه بخرم

علت افسردگی زنان بعد از زایمان : فلور فرصت طلب این گروه بزرگی از میکروب های مختلف است که تعداد و ترکیبات آنها می تواند کاملاً فردی باشد.

اینها عبارتند از: باکتریوئیدها، پپتوکوکها، استافیلوکوکها، استرپتوکوکها، باسیلها، کلستریدیاها، مخمرها، انتروباکتریها (پروتئوس، کلبسیلی، سیتروباکتریا و غیره)، فوزوباکتریها، یوباکتریاها، کاتنوباکتریها و بسیاری دیگر.

علت افسردگی زنان بعد از زایمان : تاکنون حدود ۵۰۰ گونه مختلف از میکروب ها برای علم شناخته شده است که در روده انسان در یک فرد سالم تعداد آنها به طور معمول محدود است و به شدت توسط فلور مفید کنترل می شود.

  افسردگی بعد زایمان چگونه است

هر یک از این میکروب ها در صورت خارج شدن از کنترل می توانند مشکلات سلامتی مختلفی را ایجاد کنند. ۳. فلور انتقالی اینها میکروب های مختلفی هستند که ما روزانه آنها را با غذا و نوشیدنی می بلعیم که معمولاً باسیل های گرم منفی محیط را تخمیر نمی کنند.

علت افسردگی زنان بعد از زایمان : هنگامی که روده به خوبی توسط باکتری های مفید محافظت می شود، این گروه از میکروب ها بدون هیچ آسیبی از دستگاه گوارش ما عبور می کنند.

  افسردگی فرزندان طلاق

اما اگر جمعیت فلور مفید آسیب ببیند و عملکرد خوبی نداشته باشد، این گروه از میکروب ها می توانند باعث بیماری شوند. بنابراین، این همه میکروب در آنجا چه می کنند و چرا ما به آنها نیاز داریم؟

علت افسردگی زنان بعد از زایمان : سلامت و یکپارچگی روده دستگاه گوارش انسان لوله ای بلندی است که در ابتدا و در انتهای خود به روی دنیای خارج باز می شود.

  افسردگی و راههای درمان آن

هر چیز مضری که در دنیای بیرون وجود دارد، سیستم گوارشی ما یک ورودی عالی برای آنها به بدن ما است. ما هر روز مقدار زیادی میکروارگانیسم.

علت افسردگی زنان بعد از زایمان : مواد شیمیایی و سموم می خوریم و می نوشیم. چگونه زنده بمانیم؟ یکی از دلایل اصلی این واقعیت است که تمام طول دستگاه گوارش با یک لایه باکتریایی پوشیده شده است.

بسیار شبیه به یک لایه ضخیم چمن در سطح اپیتلیوم روده، که مانعی طبیعی در برابر مهاجمان، مواد غذایی هضم نشده، سموم و سموم ایجاد می کند.

  آدرس های خرید حضوری سوماتریپتان

علت افسردگی زنان بعد از زایمان : انگل ها و درست مانند خاکی که توسط چمن محافظت نشده است فرسایش می یابد، دیواره روده نیز در صورت آسیب دیدن “چمن” باکتریایی محافظ آن آسیب می بیند. چگونه باکتری های بومی ما از دیواره روده محافظت می کنند؟

آنها علاوه بر ایجاد یک مانع فیزیکی، با تولید مواد شبه آنتی بیوتیکی، فرارهای ضد قارچی، مواد ضد ویروسی از جمله اینترفرون، لیزوسیم و سورفاکتین که غشای ویروس ها و باکتری ها را حل می کنند.

  اختلال دو قطبی و توهم

علت افسردگی زنان بعد از زایمان : علیه میکروارگانیسم های بیماری زا مهاجم عمل می کنند و سیستم ایمنی را برای پاسخ مناسب به آن درگیر می کنند.

مهاجمان علاوه بر این، با تولید اسیدهای آلی، باکتری های مفید PH نزدیک دیواره روده را به ۴.۰-۵.۰ کاهش می دهند و یک محیط اسیدی بسیار ناراحت کننده برای رشد و فعالیت میکروب های بیماری زا “بد” ایجاد می کنند که به محیط قلیایی بیشتری نیاز دارند.

  افسردگی مردان در بارداری

علت افسردگی زنان بعد از زایمان : میکروب های بیماری زا سموم بسیار قوی زیادی تولید می کنند، به غیر از تمام مواد سمی که با غذا و نوشیدنی می خوریم.

فلور روده سالم بومی ما توانایی خوبی در خنثی کردن نیترات ها، ایندول ها، فنل ها، اسکاتول، کسنوبیوتیک ها و بسیاری از مواد سمی دیگر، غیرفعال کردن هیستامین، کلات کردن فلزات سنگین و سایر سموم دارد. دیواره سلولی باکتری های مفید بسیاری از مواد سرطان زا را جذب کرده و آنها را غیر فعال می کند.

  علت افسردگی زنان بعد از ازدواج

علت افسردگی زنان بعد از زایمان : آنها همچنین فرآیندهای هیپرپلاستیک در روده را سرکوب می کنند، که اساس همه شکل گیری سرطان است.

بنابراین، اگر باکتری‌های مفید روده آسیب دیده باشند و آنطور که باید عمل نکنند، «wwell» که یک وضعیت معمولی در روده GAPS است.

علت افسردگی زنان بعد از زایمان : از واکسیناسیون یا محیط زیست، یک باکتری مختلف و انگل و مواد سمی است که همگی قادر به آسیب رساندن به دستگاه گوارش ما و ایجاد التهاب مزمن در دیواره‌های آن هستند. باکتری ها. آنها همیشه آنجا هستند و آماده ایجاد مشکل هستند.

  افسردگی و خودکشی در نوجوانان

اگر نگهبان آنها، یعنی باکتری های خوب، ضعیف شوند. مطالعات با بررسی میکروسکوپی بیوپسی از دیواره روده نشان می دهد که در افراد سالم یک نوار باکتریایی ضخیم به مخاط روده متصل است.

علت افسردگی زنان بعد از زایمان : در بیماری التهابی روده، باکتری‌های بیماری‌زای مختلف در مخاط، حتی در داخل سلول‌های روده، یافت می‌شوند، به این معنی که نوار باکتریایی محافظ وجود دارد.

  بهترین ماشین با بودجه 500 میلیون

شکسته شد و به پاتوژن ها اجازه داد تا به دیواره مقدس روده برسند. برای بدتر شدن وضعیت، بدون عملکرد خوب فلور روده، دیواره روده نه تنها محافظت نشده، بلکه دچار سوء تغذیه نیز می شود.

علت افسردگی زنان بعد از زایمان : فلور طبیعی روده منبع اصلی انرژی و تغذیه برای سلول‌هایی است که دستگاه گوارش را پوشش می‌دهند.

باکتری‌های مفیدی که روی اپیتلیوم روده زندگی می‌کنند، غذا را هضم کرده و آن را به مواد مغذی برای روده تبدیل می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *