علل افسردگی زنان بعد از زایمان

علل افسردگی زنان بعد از زایمان : این بخش خاص از تحقیقات دکتر ویکفیلد، در مورد ویروس سرخک و واکسن MMR، جنجال‌های فراوان و مقاومت شدید دولت و نهادهای پزشکی را برانگیخت که توجه را از موضوع اصلی منحرف کرد.

مسئله اصلی این است: کودکان اوتیستیک غدد لنفاوی بزرگ و ملتهب در دیواره روده خود دارند که نشانه واضحی از مبارزه با عفونتی است که در آنجا وجود دارد.

علل افسردگی زنان بعد از زایمان : اجازه دهید اکنون به بخش دوم وضعیتی که دکتر ویکفیلد در گروه کودکان اوتیستیک خود، کولیت غیراختصاصی توضیح داد، نگاه کنیم.

  آدرس های خرید حضوری حشیش

اصطلاح کولیت به معنای التهاب روده بزرگ است. تیم دکتر ویکفیلد با انجام آندوسکوپی، مراحل مختلفی از التهاب مزمن در روده این کودکان، فرسایش غشاهای مخاطی روده بزرگ و روده، آبسه‌های پر از چرک، زخم‌ها و فشردگی زیاد مدفوع را یافته‌اند.

علل افسردگی زنان بعد از زایمان : در برخی از نقاط دیواره روده با چنان بزرگ شدن غدد لنفاوی ملتهب بود که تقریباً مجرای روده را مسدود می کرد.

این التهاب از جهاتی شبیه کولیت اولسراتیو بود، در برخی – بیماری کرون، زمانی که برخی از ویژگی ها کاملاً منحصر به این کودکان اوتیستیک بود.

  با افسردگی دوران پریودی چه کنیم

علل افسردگی زنان بعد از زایمان : به همین دلیل است که این کولیت را غیراختصاصی نامیدند، زیرا نمی‌توان آن را به هیچ تشخیصی نسبت داد. تیم دکتر ویکفیلد آن را انتروکولیت اوتیستیک نامیدند.

این اصطلاح هنوز در واژگان رسمی پزشکی پذیرفته نشده است، اما برای ما که با کودکان اوتیستیک کار می کنیم، اصطلاح بسیار خوبی برای استفاده است.

علل افسردگی زنان بعد از زایمان : یافته‌های دکتر اندرو ویکفیلد و تیمش که صدها کودک اوتیسمی را مورد بررسی قرار داده‌اند.

  راههای مقابله با استرس زیاد

به‌طور مستقل توسط تعدادی از محققان دیگر در جهان حمایت شده‌اند جدای از تحقیقات منتشر شده، تعدادی از پزشکان شاغل در سراسر جهان وجود دارند که مشاهدات بالینی آنها از این واقعیت حمایت می کند که کودکان اوتیستیک دارای یک اختلال گوارشی هستند.

علل افسردگی زنان بعد از زایمان : که شدت آن ممکن است در کودکان مختلف متفاوت باشد. بر اساس تجربه بالینی خود، من به شدت صدای خود را به صدای آنها اضافه می کنم.

  آدرس های خرید حضوری دیفنوکسیلات

در واقع من هنوز با یک کودک اوتیستیک بدون مشکلات گوارشی ملاقات نکرده ام. تاکنون بیشتر در مورد اوتیسم صحبت کرده ایم. بقیه بیماران GAPS چطور؟

علل افسردگی زنان بعد از زایمان : تحقیقات زیادی وجود دارد که اسکیزوفرنی را با ناهنجاری های گوارشی مشابه بیماری سلیاک مرتبط می کند.

و سایر پزشکان و دانشمندان فرضیه ای در مورد ارتباط روده و مغز در اسکیزوفرنی ایجاد کرده اند و آن را با یافته های علمی بسیار جدی پشتیبانی می کنند.

  درمان افسردگی همسر

علل افسردگی زنان بعد از زایمان : که ما به تفصیل در مورد آنها صحبت خواهیم کرد. در فصول بعدی تجربه بالینی نشان می دهد که اکثر بیماران اسکیزوفرنی از مشکلات گوارشی رنج می برند.

در بیشتر موارد این مشکلات در اوایل کودکی شروع می شود. به غیر از اوتیسم و اسکیزوفرنی، اطلاعات علمی کمتری در مورد مشکلات روده در ADHD، نارساخوانی، دیسپراکسی، آسم، آلرژی، اگزما و سایر شرایط GAPS منتشر شده است.

علل افسردگی زنان بعد از زایمان : با این حال، وقتی صحبت از مشاهدات بالینی می شود، تقریباً همه کودکان و بزرگسالان مبتلا به GAPS به درجات مختلف مشکلات گوارشی دارند.

  با 8 میلیارد چه ماشینی بخرم

بسیاری از بیماران علائم معمول IBS (سندرم روده تحریک پذیر) دارند: درد شکم، نفخ، اختلالات مدفوع و نفخ. درصد کمی از بیماران ممکن است مدفوع طبیعی داشته باشند.

علل افسردگی زنان بعد از زایمان : اما از سوء تغذیه، رفلاکس، “سوزش سر دل”، دردهای شکمی و نفخ رنج می برند. در مورد کودکان GAPS، اکثر آنها رژیم غذایی خود را به روش معمولی GAPS محدود می کنند و کربوهیدرات های فرآوری شده را به حذف هر چیز دیگری ترجیح می دهند.

  داروهای ضد افسردگی غیر معمول

بسیاری از بزرگسالان GAPS نیز نگرش های بداخلاقی مشابهی نسبت به غذا دارند. من تعدادی بیمار داشتم که از مشکل گوارشی خاصی شکایت نداشتند.

علل افسردگی زنان بعد از زایمان : با این حال، هنگامی که در برنامه درمان GAPS قرار داده شود به طور چشمگیری بهبود یافته است.

سوال این است: چرا سیستم گوارش کودکان و بزرگسالان GAPS در چنین شرایطی قرار دارد؟ چه ربطی به وضعیت روحیشون داره؟

  علت افسردگی در پریودی

علل افسردگی زنان بعد از زایمان : برای درک اینکه ما باید به برخی از جنبه های اساسی بسیار مهم روده انسان نگاه کنیم. ۲ . ریشه های درخت بدن انسان مانند سیاره ای است.

که تعداد زیادی از موجودات خرد در آن زندگی می کنند. تنوع و غنای این زندگی در هر یک از ما احتمالاً به اندازه زندگی روی زمین شگفت انگیز است!

علل افسردگی زنان بعد از زایمان : سیستم گوارشی، پوست، چشم‌ها، اندام‌های تنفسی و دفعی ما با خوشحالی با تریلیون‌ها ساکن نامرئی هم‌زیستی می‌کنند و یک اکوسیستم زندگی کلان و خرد را ایجاد می‌کنند که با هم در هماهنگی زندگی می‌کنند.

  راههای درمان افسردگی زنان خانه دار

این یک رابطه همزیستی است که در آن هیچ یک از طرفین نمی توانند بدون دیگری زندگی کنند. اجازه دهید این را تکرار کنم: ما، انسان ها، نمی توانیم بدون این میکروارگانیسم های کوچک که همه جا در بدن خود و در بدن خود حمل می کنیم، زندگی کنیم.

علل افسردگی زنان بعد از زایمان : بزرگترین کلنی های میکروب ها در دستگاه گوارش ما زندگی می کنند. یک فرد بالغ سالم به طور متوسط ۱.۵ تا ۲ کیلوگرم باکتری را در روده حمل می کند.

  درمان افسردگی در مردان بدون دارو

همه این باکتری ها فقط یک توده میکروبی آشفته نیستند، بلکه یک جهان خرد بسیار سازمان یافته با گونه های خاصی هستند که بر گونه های دیگر غالب و کنترل می کنند.

علل افسردگی زنان بعد از زایمان : تعداد عملکردهایی که آنها در بدن ما انجام می دهند برای ما بسیار حیاتی است، به طوری که اگر روده ما استریل شود، احتمالاً زنده نمی ماندیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *