عوامل هورمونی افسردگی

عوامل هورمونی افسردگی : این نکته مهم این کتاب است: اگر شما آن گورخری هستید که برای زندگی‌تان می‌دوید، یا آن شیری هستید که برای غذایتان می‌دوید.

مکانیسم‌های واکنش فیزیولوژیکی بدنتان برای مقابله با چنین شرایط اضطراری فیزیکی کوتاه‌مدت بسیار مناسب است.

عوامل هورمونی افسردگی : برای اکثریت قریب به اتفاق جانوران این سیاره، استرس مربوط به یک بحران کوتاه مدت است.

که پس از آن یا تمام می شود یا شما با آن تمام می شوید. وقتی دور هم می‌نشینیم و نگران چیزهای استرس‌زا هستیم.

عوامل هورمونی افسردگی : همان پاسخ‌های فیزیولوژیکی را نشان می‌دهیم – اما وقتی به طور مزمن تحریک شوند، به طور بالقوه یک فاجعه هستند.

  مقابله با افسردگی و تنهایی

مجموعه وسیعی از شواهد نشان می‌دهد که بیماری‌های مرتبط با استرس، عمدتاً از این واقعیت به وجود می‌آیند.

عوامل هورمونی افسردگی : که ما اغلب یک سیستم فیزیولوژیکی را فعال می‌کنیم که برای پاسخ به شرایط اضطراری حاد فیزیکی تکامل یافته است.

اما ما آن را برای ماه‌ها فعال می‌کنیم و نگران وام‌های مسکن هستیم. ، روابط و تبلیغات. این تفاوت بین روش‌هایی که ما تحت فشار قرار می‌گیریم.

  درمان افسردگی زنان مطلقه

عوامل هورمونی افسردگی : روش‌هایی که گورخر انجام می‌دهد، به ما اجازه می‌دهد تا با تعاریفی دست و پنجه نرم کنیم.

برای شروع، باید مفهومی را مطرح کنم که شما در زیست شناسی کلاس نهم با آن شکنجه شده اید و امیدوارم از آن زمان دیگر مجبور به فکر کردن به آن نباشید.

عوامل هورمونی افسردگی : هموستاز. آه، آن مفهوم کم به یاد ماندنی، این ایده که بدن سطح ایده آلی از اکسیژن مورد نیاز خود، درجه اسیدی ایده آل، دمای ایده آل و غیره دارد.

  افسردگی و وسواس فکری شدید

همه این متغیرهای مختلف در تعادل هموستاتیک، حالتی که در آن انواع معیارهای فیزیولوژیکی در سطح بهینه نگه داشته می‌شوند، حفظ می‌شوند.

عوامل هورمونی افسردگی : اشاره شد که مغز برای جستجوی هموستاز تکامل یافته است. این به ما اجازه می دهد.

تا تعاریف اولیه ساده ای را تولید کنیم که برای گورخر یا شیر کافی است. یک عامل استرس زا هر چیزی در دنیای بیرون است.

عوامل هورمونی افسردگی : که شما را از تعادل هومئوستاتیک خارج می کند، و پاسخ به استرس کاری است.

  ایا افسردگی درمان دارد

که بدن شما برای برقراری مجدد هموستاز انجام می دهد. اما وقتی خودمان و تمایل انسانی‌مان به نگرانی خود را بیمار می‌دانیم.

عوامل هورمونی افسردگی : باید این مفهوم را گسترش دهیم که عوامل استرس‌زا صرفاً چیزهایی هستند که شما را از تعادل هموستاتیک خارج می‌کنند.

یک عامل استرس زا نیز می تواند پیش بینی آن اتفاق باشد. گاهی اوقات ما آنقدر باهوش هستیم که اتفاقات را ببینیم و فقط بر اساس پیش‌بینی، می‌توانیم پاسخ استرسی را به همان اندازه قوی نشان دهیم.

عوامل هورمونی افسردگی : که گویی آن رویداد واقعاً رخ داده است. برخی از جنبه‌های استرس پیش‌بینی منحصر به انسان‌ها نیست.

  داروی ضد افسردگی و وسواس فکری

چه انسانی باشید که توسط انبوهی از اراذل و اوباش در یک ایستگاه مترو متروکه احاطه شده‌اید یا یک گورخر رو در رو با یک شیر، احتمالاً قلب شما در حال تپش است.

عوامل هورمونی افسردگی : حتی اگر هیچ آسیب جسمی رخ نداده باشد. (هنوز). اما برخلاف گونه‌هایی که از نظر شناختی کمتر پیچیده هستند.

می‌توانیم با فکر کردن در مورد عوامل استرس‌زای بالقوه‌ای که ممکن است در آینده ما را از تعادل هموستاتیک خارج کنند، پاسخ استرس را فعال کنیم.

  افسردگی بعد از ترک گل چقدر طول میکشد

عوامل هورمونی افسردگی : برای مثال، به کشاورز آفریقایی فکر کنید که در حال تماشای دسته ای از ملخ ها است که روی محصولاتش فرود می آیند.

او صبحانه کافی خورده است و از عدم تعادل هومئوستاتیک گرسنگی رنج نمی برد، اما آن کشاورز همچنان تحت یک پاسخ استرس قرار خواهد داشت.

عوامل هورمونی افسردگی : گورخرها و شیرها ممکن است در دقیقه بعد مشکلی را ببینند و واکنش استرس را در انتظار بسیج کنند.

اما نمی توانند در مورد رویدادهای آینده استرس داشته باشند. و گاهی اوقات ما انسان ها ممکن است تحت فشار چیزهایی قرار بگیریم که برای گورخرها یا شیرها بی معنی است.

  افسردگي شديد علائم افسردگی

عوامل هورمونی افسردگی : این یک ویژگی عمومی پستانداران نیست که در مورد وام مسکن یا خدمات درآمد داخلی، در مورد سخنرانی عمومی یا ترس از آنچه در یک مصاحبه شغلی می گویید.

در مورد اجتناب ناپذیر بودن مرگ، مضطرب شوید. تجربه انسانی ما مملو از عوامل استرس‌زای روانی است که با دنیای فیزیکی گرسنگی، جراحت، از دست دادن خون، یا دمای شدید فاصله دارد.

  عوارض افسردگی طولانی مدت

عوامل هورمونی افسردگی : وقتی واکنش استرس را به دلیل ترس از چیزی که واقعی می شود فعال می کنیم، به خود تبریک می گوییم.

که این مهارت شناختی به ما اجازه می دهد تا دفاع خود را زودتر بسیج کنیم. و این دفاع‌های پیش‌بینی‌کننده می‌توانند کاملاً محافظت‌کننده باشند.

عوامل هورمونی افسردگی : زیرا بسیاری از آنچه که پاسخ استرس در مورد آن است، مقدماتی است. اما وقتی وارد یک غوغای فیزیولوژیکی می‌شویم.

بدون هیچ دلیلی پاسخ استرس را فعال می‌کنیم، یا به خاطر چیزی که نمی‌توانیم کاری برای آن انجام دهیم، آن را مواردی مانند «اضطراب»، «نوروزیس»، «پارانویا» یا «خصومت بی‌ضروری» می‌نامیم. ” بنابراین، پاسخ استرس را می توان نه تنها در پاسخ به توهین های فیزیکی یا روانی، بلکه در انتظار آنها نیز بسیج کرد.

  افسردگی شدید درمان

عوامل هورمونی افسردگی : این کلیت پاسخ به استرس است که شگفت‌انگیزترین است – یک سیستم فیزیولوژیکی که نه تنها توسط انواع بلایای فیزیکی فعال می‌شود.

بلکه فقط با فکر کردن در مورد آنها نیز فعال می‌شود. این کلیت اولین بار حدود شصت و پنج سال پیش توسط یکی از پدرخوانده های فیزیولوژی استرس، هانس سلیه، مورد توجه قرار گرفت.

  افسردگی تابستانی

عوامل هورمونی افسردگی : فیزیولوژی استرس به عنوان یک رشته علمی وجود دارد، زیرا این مرد هم دانشمند بسیار باهوشی بود.

هم در کار با موش های آزمایشگاهی لنگ بود. در دهه ۱۹۳۰، سلیه تازه کار خود را در غدد درون ریز، مطالعه ارتباطات هورمونی در بدن، آغاز کرده بود.

عوامل هورمونی افسردگی : به طور طبیعی، به عنوان یک استادیار جوان و ناشناخته، او به دنبال چیزی بود که با آن کار تحقیقاتی خود را آغاز کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *