مبارزه با افسردگی در خانه

مبارزه با افسردگی در خانه : هر کدام که باشد، اولین شادی خود را از دست می دهند. به ندرت نیازی به ذکر هیچ گونه آموزش خاصی وجود دارد، به عنوان مثال من مطمئن هستم که شما با آنچه من در ذهن دارم آشنا هستید.

با این حال، من فقط به عنوان مثال و نه به قصد پرداختن به آنها با جزئیات، موارد خاصی را ذکر می کنم. جدا از نمونه‌های واضح، در بدعت‌هایی مانند شاهدان یهوه یا ادونتیست‌های روز هفتم، شما آن را با اصرار بر اطاعت و انطباق با چیزهایی که در کتاب مقدس تعلیم داده نشده، ذاتی در کاتولیک رومی می‌یابید.

  مشاوره انگیزشی برای کنکور

مبارزه با افسردگی در خانه : در این تعلیم ظاهر می شود که تعمید بزرگسالان با غوطه وری برای نجات ضروری است.اگر می‌خواهید مطمئن شوید که روح القدس را دریافت کرده‌اید، اغلب از نظر لزوم مطلق صحبت کردن به زبان‌ها، و گاهی اوقات در رابطه با شفای جسمانی در تعالیمی که هیچ مسیحی هرگز نباید انجام شود، دیده می‌شود.

اینها فقط چند نمونه هستند. بسیاری دیگر وجود دارد، من فقط به آنها اشاره می کنم تا متوجه شویم که این یک موضوع بسیار عملی است و صرفاً یک سؤال نظری نیست. همه ما با این چیزها روبرو هستیم و همانطور که امیدوارم نشان دهم همه آنها در خصوصیت بدعتی که :ve مد نظر است سهیم هستند.

  چگونه افسردگی خود را رفع کنیم

مبارزه با افسردگی در خانه : در اینجا، به نظر من، رسول یک بار برای همیشه اصل بزرگی را مطرح کرده است که ما همیشه باید آن را به همراه داشته باشیم. در ابتدا این برای آنها مشکل بود (به یاد دارید که حتی پطرس رسول این کار را بسیار دشوار می دانست.

و تنها زمانی که خدا رؤیایی از آسمان به او داد، او آماده پذیرش کورنلیوس و سایر غیریهودیان به کلیسای مسیحی شد) . اما آنها هنوز نمی توانستند کاملاً ببینند که چگونه یک غیریهودی می تواند مسیحی شود مگر اینکه در همان زمان او نیز یهودی شود.

  علائم افسردگی در کودکان ابتدایی

مبارزه با افسردگی در خانه : آنها می توانستند ببینند که مسیحیت نتیجه منطقی دین قدیمی آنها است، اما نمی توانستند ببینند که چگونه یک مرد می تواند بدون ورود از طریق ختنه وارد آن شود.

پس آنها نزد این یهودیان مسیحی در غلاطیه رفته بودند و به آنها پیشنهاد کرده بودند که اگر می‌خواهند مسیحی واقعی باشند، باید تسلیم ختنه شوند، باید خود را تحت قانون قرار دهند.

مبارزه با افسردگی در خانه : اکنون این موضوعی است که رسول در این رساله به غلاطیان به آن می پردازد. شما نمی توانید آن را بدون تکان خوردن، بدون در دست گرفتن بخوانید.

  نشانه های افسردگی بارداری چیست

او با علاقه می نویسد. او به قدری نگران این موضوع است که حتی سلام مقدماتی مرسوم را کنار می گذارد و پس از بازکردن نامه خود در موضوع خود فرو می رود و سؤال خود را می پرسد. چرا او این علاقه را احساس می کند، چرا اینقدر متاثر است؟

مبارزه با افسردگی در خانه : البته پاسخ این است که او احساس می کرد که جایگاه و موقعیت مسیحی این افراد در خطر است و اگر آنها حقیقت این موضوع را نبینند، ممکن است کل موقعیت مسیحی آنها در خطر باشد. بنابراین هیچ نامه ای وجود ندارد که در آن رسول با این تند صحبت کند.

  با 900 میلیون چه ماشینی میشه خرید

این را بشنوید: “اما اگر ما یا فرشته ای از آسمان به شما انجیل دیگری جز آنچه به شما موعظه کرده ایم بشارت دهد، ملعون باد.” شما هرگز نمی توانید چیزی تندتر از آن بخوانید. و او آن را تکرار می‌کند: «همانطور که قبلاً گفتیم، اکنون باز هم می‌گویم.

مبارزه با افسردگی در خانه : اگر کسی انجیلی غیر از آنچه دریافت کرده‌اید به شما موعظه کند، ملعون باد». این راهی است که او هر تمایلی را که می‌گوید: «مهم نیست که این مردم آنچه را که من می‌بینم نمی‌بینند، ما همه با هم مسیحی هستیم» را خاموش می‌کند.

  افسردگی یهویی

اصلاً، در اینجا یک عدم تحمل قطعی وجود دارد، زیرا همانطور که او پیشنهاد و تعلیم می دهد، کل موضع مسیحی در این موضوع دخیل است.

مبارزه با افسردگی در خانه : توجه من را به این موضوع جلب می‌کنم نه به دلیل علاقه خاصی به تاریخ غلاطیان، بلکه به دلیل ارتباط آن با ما. این جلال عهد جدید است. این یک کتاب دانشگاهی نیست، به روزترین کتاب است.

  افسردگی و اختلال شخصیت

هیچ مشکل یا بدعتی در عهد جدید شرح داده نشده است که اگر بخواهیم از خود در برابر این خطرات محافظت کنیم و اطمینان حاصل کنیم که در این آموزه های نادرست ۱۸۱ افسردگی معنوی در کلیسا به شکلی یا شکلی در کلیسا نخواهید یافت.

مبارزه با افسردگی در خانه : «ایستادن در آزادی که مسیح به وسیله آن ما را آزاد کرد» و «دوباره گرفتار یوغ بندگی» نشدیم. عشق او به این افراد بود که باعث شد این گونه بنویسد. همانطور که او در اینجا به آنها می گوید، احساس می کرد که یک پدر با یک فرزند احساس می کند.

  آدرس های خرید حضوری الانزاپین

اینطور نبود که رسول اهل فکر یا تنگ نظری، کم تحمل یا خود محور بود. او می‌گوید برعکس، تنها دغدغه‌اش زندگی معنوی و رفاه این افراد بود، «فرزندان کوچکم».او مانند یک مادر است، “در تولد دوباره درد می کشم تا مسیح در شما شکل بگیرد”.

مبارزه با افسردگی در خانه : و در این روحیه است که توجه من را به این موضوع معطوف می کنم. خدا میدونه که ترجیح میدم اصلا باهاش ​​کار نکنم.

ما در عصری زندگی می کنیم که چنین چیزهایی را دوست نداریم. تمایل این است که می گویند: “چه اهمیتی دارد؟” و این تمایل نه تنها در کسانی که خارج از کلیسا هستند، بلکه در کسانی که در داخل کلیسا هستند نیز آشکار است.

  داروی ضد افسردگی بعد از ترک اعتیاد

مبارزه با افسردگی در خانه : بنابراین، با اکراه و صرفاً به این دلیل که احساس می‌کنم اگر تعلیم واقعی کلام خدا را به هر نظر مدرنی که می‌توانست بیان نمی‌کردم، باید به دعوت خود از جانب خدا در خدمت مسیحی خیانت کنم. پس چگونه با این نوع موقعیت روبرو می شویم؟

اولین چیزی که رسول مطرح می کند مسئله اختیار است. این باید اول از همه باشد. این سردرگمی‌ها و مشکلات یک موضوع احساسی یا تجربه نیستند و هرگز نباید صرفاً بر اساس نتایج قضاوت شوند. آموزش غلط می تواند مردم را بسیار خوشحال کند. اجازه دهید در مورد آن کاملاً شفاف باشیم.

  درمان افسردگی نوجوانان دختر

مبارزه با افسردگی در خانه : اگر فقط از نظر تجربه و نتایج قضاوت کنید، متوجه خواهید شد که هر فرقه و بدعتی که جهان یا کلیسا تاکنون شناخته است.

قادر خواهد بود خود را توجیه کند. پس اقتدار چیست؟ رسول در فصل اول به صراحت به ما می گوید. در واقع مسئله اقتدار همان چیزی است که او در دو فصل اول به آن می پردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *