مبارزه با افسردگی در زنان

مبارزه با افسردگی در زنان : وقتی این قسمت از قشر به درستی کار می کند، افراد کنترل تکانه خوبی دارند. آنها روی ایده های “نیمه پخته” تفنگ نمی اندازند. بلکه بر اساس اطلاعات تصمیم می گیرند.

وقتی انتقال‌دهنده‌های عصبی در OFC در تعادل هستند، خلق و خوی شما خوش‌بینانه است و به نظر می‌رسد چیزها قابل توضیح یا حل هستند و ناامیدکننده نیستند. وقتی انتقال‌دهنده‌های عصبی از نظر مقدار یا انتقال کم هستند.

مبارزه با افسردگی در زنان : فرد افسرده ممکن است تسلیم انگیزه‌های زیاد خوردن یا نوشیدن، خوددرمانی با الکل یا مواد مخدر شود یا حتی با اقدام به خودکشی خود ویرانگر شود. یکی از ویژگی‌های مهم افسردگی – فرو رفتن ناگهانی در ناامیدی – زمانی رخ می‌دهد که کنترل ضعیفی در OFC بر خاطراتی که یادآور فقدان عمیق قبلی هستند، مانند غفلت در اوایل زندگی، وجود دارد.

  مصاحبه انگیزشی با معتادان

اینسولا. اینسولا اطلاعاتی را از بدن شما در مورد احساس شما جمع آوری می کند. بین کناره قشر و مغز لیمبیک قرار دارد. عملکرد اینسولا به شما احساس خود و آگاهی بدن می دهد و حتی در درک شما از درد نقش دارد. اگر فردی به “احساس روده” پاسخ می دهد، احتمالاً از اطلاعات اینسولا استفاده می شود.

مبارزه با افسردگی در زنان : یکی از یافته‌های مربوط به افرادی که هم هراس و هم افسردگی را تجربه می‌کنند، کاهش عملکرد ناقل عصبی GABA را در این ناحیه نشان می‌دهد که نشان می‌دهد اینسولا در این اختلال بیش از حد فعال است (کامرون و همکاران، ۲۰۰۷).

  افسردگی در مردان متاهل

اینسولا مغز عاطفی (لیمبیک) و مغز متفکر (LPFC) را به هم متصل می کند و جایی است که شما با دیگران همدلی یا “احساس” دارید. در افسردگی، احساس همدلی می تواند مختل شود: ممکن است نسبت به درد (عاطفی یا فیزیکی) دیگران و همچنین به درد خود بیش از حد واکنش نشان دهید.

مبارزه با افسردگی در زنان : وقتی در اینجا عملکرد سالمی دارید، این احساس را دارید که هستید و می دانید چه کاری می توانید انجام دهید – چه چیزی را می توانید کنترل کنید و چه چیزی را نمی توانید. به نظر می رسد افرادی که مدیتیشن می کنند حجم بیشتری در این قسمت از مغز ایجاد می کنند.

  افسردگی در ماه دوم بارداری

به این ترتیب حس همدلی و شفقت خود را برای دیگران افزایش می دهند. قشر جلوی مغز. قشر جلوی مغز (PFC) مدیر عامل مغز است. اینجا جایی است که تمام اطلاعات از کل بدن شما و تمام قسمت های دیگر مغز شما در نهایت دریافت می شود و در آنجا تصمیم گیری می شود که چگونه به آن پاسخ دهید.

مبارزه با افسردگی در زنان : پول اینجا متوقف می شود. هنگامی که PFC داده های خوبی از بقیه مغز دریافت می کند، آنچه را که برای تجزیه و تحلیل اینکه آیا یک موقعیت واقعاً آزاردهنده است یا نه، در اختیار دارد.

  برای مبارزه با افسردگی چه باید کرد

تصمیم می گیرد که آیا داده ها باید در حافظه بلندمدت ذخیره شوند یا به عنوان غیرضروری کنار گذاشته شوند. راه حل های جدیدی برای مشکلات ایجاد می کند و نحوه اجرای آنها را برنامه ریزی می کند. PFC برای انجام این کار به وضوح و انرژی نیاز دارد.

مبارزه با افسردگی در زنان : ممکن است درباره تفاوت‌های بین فعالیت مغز راست و چپ شنیده باشید و فکر کنید که آیا این برای افسردگی مهم است یا خیر. پاسخ کوتاه بله است. تمام قسمت های مغز که توضیح دادیم دو طرف راست و چپ دارند. مغز شما کارآمد است.

  افسردگی شدید معافیت سربازی

فعالیت آن دو برابر نمی‌شود، بنابراین سمت راست و چپ که «نیم‌کره» نامیده می‌شوند، در عمل دارای وظایف فرعی هستند. ابتدا به تفاوت های PFC راست و چپ نگاه کنید. قشر جلوی مغز چپ (LPFC). این سمت از مغز جایی است که کار کلامی انجام می شود.

مبارزه با افسردگی در زنان : طرفی است که در آن شخص معنای تجربیات را خلق می کند و می فهمد. نیمکره چپ، اطلاعات جدید را دسته بندی، حل کرده و تجزیه و تحلیل می کند. گاهی اوقات از آن به عنوان “مغز خوش بین” یاد می شود زیرا می تواند نتیجه گیری های مفیدی در مورد اطلاعات منفی ایجاد کند.

  آدرس های خرید حضوری کلومیپرامین

مانند “این خیلی بد نیست” یا “شما چیزهای سخت تری را پشت سر گذاشته اید” یا “یک جنبه روشن در این وجود دارد”. مسئله.” این عملکرد برای کنترل و بهبودی افسردگی حیاتی است.

مبارزه با افسردگی در زنان : چپ مغز به فرد کمک می کند تا زمان را درک کند، هم برای قرار دادن رویدادها در ترتیب متوالی و هم برای دانستن زمان وقوع آنها.زمان‌بندی اطلاعات متوالی (گام به گام) به افراد کمک می‌کند به یاد داشته باشند که وظایف خاصی باید به ترتیب خاصی انجام شوند.

  خرید ماشین با 2 میلیارد

بازه‌های زمانی همچنین به مردم کمک می‌کند تا بدانند یک رویداد تمام شده و تمام شده است، و همچنین به مردم کمک می‌کند تا یک زندگی‌نامه زندگی‌نامه‌ای بسازند و به یاد بیاورند که در طول زندگی‌شان چه زمانی رویدادی رخ داده است.

مبارزه با افسردگی در زنان : اغلب در افسردگی، تجربیات دشوار گذشته به‌عنوان تازه و تأثیرگذار زنده می‌شوند، بنابراین یادگیری یادداشت‌برداری و تأکید بر اینجا و اکنون در مقابل آن زمان و بارها، مانند ذهن آگاهی، یک تکنیک ارزشمند است. قشر جلوی مغز راست.

قشر پیش پیشانی راست (RPFC) مانند COO مغز است که تصمیمات اصلی را می گیرد اما در حوزه غیرکلامی. ممکن است آن را به عنوان مغز خلاق خود در نظر بگیرید که مشکلات مکان و زمان و احساسات را کشف می کند.

  هنگام افسردگی چه کنیم

مبارزه با افسردگی در زنان : زمانی که شما افسرده هستید و در خلق و خو و تفسیر بیش از حد منفی هستید، RPFC در حال تجزیه و تحلیل همه آن منفی بودن است. سپس در موقعیت‌هایی که خلق و خوی منفی، انتظارات کم یا احساسات منفی قبلی در موقعیت‌های مشابه توجه آن را جلب می‌کند.

می‌تواند بر قشر چپ مسلط شود (جانستون، ون ریکوم، اوری، کالین و دیویدسون، ۲۰۰۷). زمانی که شما به هر دلیلی که مبتنی بر مغز باشد افسرده هستید.

  افسردگی در نوجوانان چگونه است

مبارزه با افسردگی در زنان : LPFC برای حل مسئله بیش از حد به نیمکره راست بستگی دارد و هنگام تجزیه و تحلیل یا تصمیم گیری بیش از حد به خلق و خو و احساسات شما توجه می کند. روند فکر شما به نفع منفی ها نامتعادل است.

بنابراین در تفکر ناامید و درمانده قرار می گیرید (باجوا، برمپول، ریگوناتی، پاسکوال لئونه، بوجو، و فرگنی، ۲۰۰۸). قشر اوربیتوفرونتال، اینسولا و شکنج سینگولیت قدامی. قشر اوربیتوفرونتال، اینسولا و شکنج سینگولیت قدامی (همه قبلا توضیح داده شد) قسمت هایی از قشر هستند که به قسمت های تحتانی (یا زیر قشری) مغز نزدیک تر هستند.

  افسردگی در کنکور

مبارزه با افسردگی در زنان : به ویژه در کنترل تکانه ها، حل مسئله و تولید گزینه هایی در مواجهه با مشکلات و مدیریت خلق و خوی. آنها پاسخ احشایی به محرک های ورودی را ثبت می کنند.

واکنش لیمبیک را ارزیابی می کنند و اطلاعات هماهنگ شده را به PFC می دهند و همچنین پاسخ ها را از PFC به سمت پایین به مغز و بدن می فرستند.

مبارزه با افسردگی در زنان : بنابراین، این بخش‌های قشر در پردازش اطلاعات دریافتی و انتقال اطلاعات بین مرکز فرماندهی (PFC) و بخش احساسی (لیمبیک) مغز ضروری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *