مبارزه با افسردگی شدید

مبارزه با افسردگی شدید : مشکل برمی گردد، و بنابراین تمام زندگی آنها صرف تلاش برای حفظ این موقعیتی می شود که آنها به رسمیت شناخته اند. اکنون این موضوع بسیار مهمی است، و ما باید مطمئن باشیم که دیدگاه ما نسبت به ایمان، دیدگاه عهد جدید است.

و متوجه می‌شویم که منظور رسول در اینجا چیست که می‌گوید باید به ایمان خود «اضافه کنیم». برای «تکمیل» ایمان خود، با چیزهای دیگر. دومین علت عمومی این حالت بدون شک چیزی جز تنبلی یا سستی محض نیست، چیزی جز سستی، یا به قول رسول، عدم کوشش.

مبارزه با افسردگی شدید : می‌گوید: «در کنار این، همه کوشش کردن». او بسیار نگران است که آن را بر ما تأثیر بگذارد، و بنابراین آن را در بیت دهم تکرار می کند. من فکر می کنم همه ما چیزی در این مورد می دانیم. نوعی سستی یا تنبلی عمومی وجود دارد که همه ما را مبتلا می کند و بدون شک توسط خود شیطان ایجاد می شود.

  با ۵۰ میلیارد چه کنیم

آیا همه ما توجه نکرده‌ایم که وقتی صحبت از امور زندگی معنوی می‌شود، به نظر می‌رسد که غیرت و اشتیاق یکسانی نداریم، و نه همان انرژی را که در فراخوان یا شغل سکولار، حرفه یا تجارت خود به کار می‌بریم، به کار می‌بریم؟ لذت ما، یا چیزی که اتفاقاً به آن علاقه مندیم؟

  افسردگی در سی سالگی

مبارزه با افسردگی شدید : آیا همه ما وقتی کاملاً خوب کار می‌کنیم متوجه نشده‌ایم که به نحوی اگر برای یک فصل دعا نوبت کنیم، ناگهان احساس خستگی و خستگی می‌کنیم؟ آیا کنجکاو نیست که وقتی می خواهیم کتاب مقدس بخوانیم همیشه خسته و خواب آلود می شویم؟

ما کاملاً متقاعد شده‌ایم که این چیزی کاملاً فیزیکی است و واقعاً نمی‌توانیم به خودمان کمک کنیم، اما به همان اندازه مسلم است که لحظه‌ای که شروع به تطبیق خود با چیزهای معنوی کنیم، بلافاصله با این مشکل روبرو خواهیم شد. تنبلی و تنبلی که ما را رنج می دهد.

  آدرس های خرید حضوری مترونيدازول

مبارزه با افسردگی شدید : هر چند قبلاً هوشیار و پرانرژی بوده ایم. یا آن را به گونه ای در نظر بگیرید که شکل اهمال کاری را به خود می گیرد. ما می خواهیم کتاب مقدس را بخوانیم، می خواهیم آن را مطالعه کنیم، می خواهیم یک تفسیر بخوانیم. اما در حال حاضر مایل به آن نیستیم.

فکر می کنیم این کار بدی است که سعی کنیم این کارها را زمانی که در بهترین حالت خود نیستیم انجام دهیم، و بهتر است آن را تا زمانی که احساس بهتری کنیم به تعویق بیندازیم. فرصت مناسب بعدا یا وقت نداریم یا فرصت نداریم. چقدر همه ما از این نوع تجربه عبور کرده ایم.

  درمان افسردگی حین بارداری

مبارزه با افسردگی شدید : سپس وقتی زمان فرا رسید، به طرز عجیبی متوجه می‌شویم که نمی‌توانیم خودمان را اعمال کنیم. قابل بحث نیست که اکثر ما زندگی هایی داریم که به طور جدی فاقد نظم، نظم و ترتیب است. شاید هرگز زندگی برای مسیحیان به اندازه زمان کنونی دشوار نبوده است.

جهان و سازمان های زندگی در اطراف و اطراف ما همه چیز را تقریبا غیرممکن می کند. سخت ترین چیز در زندگی این است که به زندگی خود نظم دهی و آن را مدیریت کنی. دلیل این امر نه این است که این چیزهای بیرونی واقعاً ما را مجبور می کند.

  افسردگی و طلاق

مبارزه با افسردگی شدید : بلکه این است که اگر خطر رانش را درک نکنیم و در مقابل آن موضع گیری نکنیم، بدون اطلاع شکست خورده ایم. چیزهای زیادی هست که حواس ما را پرت می کند.

شما با روزنامه صبح خود شروع می کنید (بسیاری از مردم به جای یک روزنامه با دو شروع می کنند)، و بعد از چند ساعت روزنامه یا روزنامه های عصر شما می آید. حالا این چیزها به ما تحمیل شده است. البته ما مجبور نیستیم یک کاغذ بخریم، اما وجود دارد و بقیه این کار را می کنند.

  افسردگی زنان در دوران بارداری

مبارزه با افسردگی شدید : شاید درب منزل تحویل داده شود. چیز در مقابل ما قرار می گیرد و بدون اینکه متوجه شویم چیزی زمان ما را اشغال می کند. نیازی نیست وقتم را در جزئیات تمام این موارد تلف کنم، بی سیم، تلویزیون و کارهایی که باید انجام دهیم، جلساتی که باید شرکت کنیم.

حوادث اینجا و آنجا، مشکلات مختلفی که پیش می آید. واقعیت این است که هر یک از ما در حال حاضر برای زندگی خود می جنگیم، برای تصاحب و تسلط و زندگی خودمان می جنگیم.

مبارزه با افسردگی شدید : همه کشیش‌ها با من موافق خواهند بود که می‌گویم امروز چیزی بیشتر از این به کسی گفته نمی‌شود: «من نمی‌دانم چه کار کنم، به نظر نمی‌رسد که وقت خواندن مطالبم را ندارم. کتاب مقدس و آنطور که دوست دارم مراقبه کنم.

  علائم افسردگی طولانی مدت

اکنون پاسخ ساده به آن این است که فقدان انضباط محض است، این یک شکست محض در نظم بخشیدن به زندگی است. شکایت از شرایط فایده ای ندارد. این به سادگی به این برمی گردد، و نیازی به بحث در مورد آن نیست – همه ما وقت داریم! اگر برای انجام این کارها وقت داشته باشیم.

مبارزه با افسردگی شدید : وقت داریم و تمام رمز موفقیت در این زمینه این است که آن وقت را بگیریم و اصرار کنیم که به جای این کارها، به این امر روحی داده شود. این دومین دلیل دردسر است – فقدان نظم و انضباط در زندگی، ناتوانی در نظم بخشیدن به زندگی، فرمان دادن و کنترل زندگی خود همانطور که در قلب خود می دانیم که باید. شما اجرا را با این ارکستر، این کر، تجهیز می کنید تا کامل شود.

  افسردگی درمان نشده

این چیزی بود که اجرا را کامل کرد و آن را به اجرای عالی تبدیل کرد. معنای کلمه همین است، بر آن بیفزایید، تجهیزش کنید، آن را تکمیل کنید، چیز را کامل کنید، ایمان کامل باشد. چه چیزی به ایمان اضافه می کنید؟ رسول این فهرست را به ما می دهد. فقط باید آنها را یادداشت کنم.

  افسردگی مزمن یعنی چه

مبارزه با افسردگی شدید : اولین چیزی که می فرماید: «فضیلت ایمان خود را بیفزاید». منظور او از آن چیست؟ در اینجا دوباره کلمه ای وجود دارد که معنی آن از زمان تولید این نسخه مجاز تغییر کرده است. این به معنای فضیلت به معنایی نیست که در حال حاضر معمولاً از آن استفاده می کنیم، زیرا هر مورد در فهرست به این معنا یک فضیلت است. معنایش در اینجا انرژی است.

انرژی اخلاقی، یعنی قدرت، یعنی نشاط. حالا این خیلی مهم است. شرطی که رسول با آن سر و کار دارد این زندگی سست، بی انضباط و سست مسیحی است و با یادآوری این نکته شروع می کند که: «اکنون ایمان دارید، حقیقت را باور دارید، در آن شکی نیست، شما مانند ایمان گرانبها دارید.

  افسردگی بعد ترک سیگار

مبارزه با افسردگی شدید : با ما’. خوب، دیگر چه نیازی دارند که در این مورد انجام دهند؟ او به آنها می گوید که علاوه بر ایمانی که دارند، باید دیگر سست نشوند.

به عبارت دیگر، به ایمان خود انرژی اخلاقی بیفزایید، خود را جمع و جور کنید، زندگی مسیحی خود را درهم نکوبید، آنطور که باید با نشاط در آن بگذرید، آن قدرت و قدرت را به ایمان خود بیافزایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *