مبارزه با افسردگی و اضطراب

مبارزه با افسردگی و اضطراب : تأثیر این نواحی در بسیاری از جنبه های افسردگی دیده می شود و ممکن است کاهش حجم ماده خاکستری در این نواحی به علائم بی تفاوتی افسردگی کمک کند (لاورتسکی، بالمایر، فام، توگا و کومار، ۲۰۰۷).

چگونه قسمت‌های مغز با هم کار می‌کنند تا افسردگی ایجاد کنند تأثیر انتقال‌دهنده‌های عصبی در بخش‌های مختلف مغز بر روی نوع علائم افسردگی که بیشتر شما را آزار می‌دهند، تأثیر می‌گذارد. اجازه دهید به طور خلاصه به این موضوع نگاه کنیم.

مبارزه با افسردگی و اضطراب : که چرا ممکن است انتقال دهنده های عصبی کافی نداشته باشید و سپس نحوه ایجاد علائم افسردگی را با فعالیت انتقال دهنده های عصبی در قسمت های مختلف مغز ترسیم می کنم. ممکن است یک فرد به هر دلیلی از انتقال دهنده های عصبی کافی برخوردار نباشد.

  با ۱ میلیارد چیکار کنم

ممکن است به سادگی بدون ذخایر فراوان به دنیا آمده باشید. این اغلب برای افرادی که در تمام زندگی خود افسرده بوده اند صادق است. (این به عنوان “افسردگی درون زا” نامیده می شود – ناشی از شرایط موجود در بدن / مغز شما.) شرایط زندگی همچنین می تواند منبع کم را به یک منبع کمبود تبدیل کند.

مبارزه با افسردگی و اضطراب : تروما یا بیماری می تواند ذخایر برخی از انتقال دهنده های عصبی مانند سروتونین را کاهش دهد یا سطوح نوراپی نفرین را تشدید کند و در نتیجه تأثیر تروما یا بیماری را تشدید کند. در صورت عدم درمان، این وضعیت نامتعادل می تواند سال ها ادامه داشته باشد.

  افسردگی زنان بعد از زایمان

استرس مزمن منابع اضافی انتقال‌دهنده‌های عصبی را مصرف می‌کند و کمبودی ایجاد می‌کند و در عین حال از فرصت برای بازسازی مجدد منبع شما جلوگیری می‌کند. خواب ضعیف و تغذیه نامناسب نیز منابع انتقال دهنده های عصبی را کاهش می دهد.

مبارزه با افسردگی و اضطراب : بنابراین، بسته به شرایط شما، ممکن است یک یا چند دلیل وجود داشته باشد که انتقال دهنده های عصبی شما از تعادل خارج می شوند.به انتقال دهنده های عصبی یک به یک نگاهی بیندازید تا ببینید چگونه با بخش هایی از مغز تعامل می کنند و باعث افسردگی می شوند.

  افسردگی در کودکان درمان

سروتونین انتقال دهنده عصبی با گسترده ترین تأثیر در ایجاد علائم افسردگی سروتونین (SE) است. هنگامی که SE پایین است، در اکثر سیستم های مغز ویران می کند (جدول ۱.۱). اگر کارکرد اصلی سروتونین تنظیم است، از دست دادن تنظیم نتایج قابل پیش بینی افسردگی را به همراه دارد.

مبارزه با افسردگی و اضطراب : مشکل در احساس رضایت، تنظیم ضعیف درد، خلق بد و کنترل ضعیف بر تفکر بدبینانه، برای نام بردن از چند مورد. جدول ۱.۱ چگونه ساختارهای مغز تحت تأثیر قرار می گیرند وقتی سروتونین خیلی پایین است ساختار مغز افسردگی نشانه سیستم لیمبیک (آمیگدال) منفی بودن، نگرانی، حساسیت به تهدید قشر جلوی مغز (PFC) برنامه ریزی ضعیف، ناتوانی در دفع منفی ها یا یافتن چارچوب مثبت، از دست دادن احساسات عاطفی کنترل یا تأثیر بر تنظیم، ناتوانی در احساس رضایت قشر اوربیتوفرونتال (OFC) کنترل ضعیف تکانه، پاسخ های غیرمنطقی به مشکلات شکنج سینگوله قدامی (ACG) نگرانی نشخوار کننده.

  افسردگي در نوجوانان

مبارزه با افسردگی و اضطراب : نگرش انعطاف ناپذیر نوراپی نفرین. انتقال دهنده عصبی بعدی با تأثیر قوی نوراپی نفرین (NE) است. از راه های مختلفی بر علائم افسردگی تأثیر می گذارد. نوراپی نفرین مسئول بیداری و هوشیاری است. مغز برای ثبت اطلاعات دریافتی باید هوشیار باشد.

نوراپی نفرین در یک تعادل پیچیده با سایر انتقال دهنده های عصبی وجود دارد. یکی از نظریه های افسردگی این است که وقتی سروتونین خیلی کم است، NE برای تحریک تولید آن فعال می شود. این بدان معنی است که اگر افسردگی ناشی از سطوح پایین سروتونین باشد، ممکن است NE بیش از حد افزایش یابد (و احتمالاً پس از آن نیز شروع به تخلیه شود).

  درمان افسردگی غربت

مبارزه با افسردگی و اضطراب : بنابراین، علائم افسردگی می تواند شامل احساس بی قراری یا هوشیاری باشد. با این حال، فرضیه های دیگری نیز وجود دارد. تأثیر NE بر ساختارهای مغز را در جدول ۱.۲ ببینید. برای فردی که پاسخ استرس بیش از حد فعال دارد یا از استرس مزمن رنج می برد.

  کسب و کار با 4 میلیارد

انتشار بیش از حد NE ممکن است باعث ایجاد احساس عصبانیت و آشفتگی «استرس» شود. هنگامی که NE خیلی بالا باشد، احساس بیش از حد برانگیختگی ایجاد می کند.

مبارزه با افسردگی و اضطراب : هنگامی که به طور مداوم بیش از حد بالا باشد، منجر به هوشیاری بیش از حد می شود، جنبه ای از اختلال استرس پس از سانحه که شامل علائم افسردگی نیز می شود (روچیلد، ۲۰۰۰؛ یهودا، ۱۹۹۷). نوراپی نفرین بر گانگلیون های پایه (BG) و قشر جلوی مغز (PFC) تأثیر می گذارد.

  سرمایه گذاری با 800 میلیون

هنگامی که NE خیلی کم است، انرژی ذهنی و فیزیکی کم است و باعث می شود از نظر ذهنی احساس کسل کننده و تنبلی کنید.

مبارزه با افسردگی و اضطراب : جدول ۱.۲ چگونه ساختارهای مغز تحت تاثیر مشکلات نوراپی نفرین ساختار مغز افسردگی نشانه در سراسر مغز NE بالا تحریک عمومی، پریشانی درونی، تنش فیزیکی و ذهنی پایین NE جسمی و ذهنی بی حالی قشر جلوی مغز بالا NE بیش هوشیاری کم NE بدون سستی ذهنی NE بالا سستی روانی NE ، میل زیاد به سمت کمال گرایی و اعتیاد به کار، که می تواند منجر به افسردگی سیستم عصبی سمپاتیک با استرس مزمن NE بالا و تلاش برای تسکین دوپامین شود.

  راههای مقابله با استرس زیاد

دوپامین (DA) یک انتقال دهنده عصبی جالب است زیرا، مانند NE، بسته به قسمتی از مغز و شرایطی که باعث اختلال در تنظیم آن شده است، اگر خیلی زیاد یا خیلی کم باشد، می تواند به افسردگی کمک کند. سطوح بالای DA در هنگام تروما رخ می دهد و باعث تمرکز بیش از حد بر جزئیات تروما و تشدید حافظه جزئیات می شود.

مبارزه با افسردگی و اضطراب : این شدت این احتمال را افزایش می دهد که هر زمان که یک موقعیت فعلی یادآور کوچکی از تروما باشد، آمیگدال علامتی برای مشکل ایجاد کند. چنین واکنش بیش از حد به یادآوری ها (نشانه های تروما) مطمئناً استرس را برای فردی با سابقه ای که شامل تروما است افزایش می دهد.

  آدرس های خرید حضوری وراپامیل

با این حال، DA پایین یک مشکل بزرگتر در افسردگی است و لذت بردن را برای افراد حتی از چیزهایی که زمانی از آنها لذت می بردند دشوار می کند. داشتن DA کافی برای احساس انگیزه برای رسیدن به اهداف و احساس لذت از دستیابی ضروری است.

مبارزه با افسردگی و اضطراب : احساس لذت کم در موفقیت باعث ایجاد غم و اندوه یا ناراحتی می شود و افراد را از انجام، تلاش، آزمایش و کاوش در هر دو جنبه ذهنی و رفتاری منصرف می کند. هنگامی که DA کافی در PFC ندارید، از دست دادن تمرکز را تجربه می کنید.

  افسردگی در ماه دوم بارداری

نشانه بارز علائم شناختی افسردگی. جدول ۱.۳ نشان می دهد که چگونه ساختارهای مغز تحت تأثیر مشکلات DA قرار می گیرند. گابا و گلوتامات. تعادل بین GABA و گلوتامات، دو انتقال دهنده عصبی در همه جا، بسته به اینکه GABA در کجای مغز کار می کند.

مبارزه با افسردگی و اضطراب : به طرق مختلف در فیزیولوژی افسردگی نقش دارد (جدول ۱.۴).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *