مبارزه با افکار منفی در افسردگی

مبارزه با افکار منفی در افسردگی : پس از ترسیم وظیفه برای خود، اکنون شروع به ترس از آن می کنند. به همین دلیل است که آنها فکر می‌کنند تنها در صورتی می‌توان زندگی کرد که خود را از جهان جدا کرد، و مردی نمی‌تواند در تجارت باشد، یا به هیچ حرفه‌ای مشغول شود و زندگی مسیحی داشته باشد.

بنابراین تبدیل به نوعی ترس و وحشت می شود. آنها از آن می ترسند این نگرش آنها نسبت به زندگی مسیحی است. آنها هیچ لذتی در آن ندارند زیرا از آن استفاده می کنند. ماهیت غول‌آمیز کار چیزی است که آن‌ها را با ترس spmt پر می‌کند و در مورد خودشان و امکان زندگی واقعاً آن‌طور که باید این زندگی را داشته باشند در مشکل هستند.

  افسردگی تک قطبی

مبارزه با افکار منفی در افسردگی : سپس راه دیگری که این روح ترس از طریق آن خود را نشان می دهد این است که آنها تمایل دارند به روشی نادرست از قدرت شیطان بترسند. اکنون باید هر یک از این اظهارات را واجد شرایط بدانم. ترس درستی از شیطان وجود دارد.

آنچه را که در رساله یهودا ذکر شده است، در رساله دوم پطرس نیز خواهید یافت. افراد نادان و نادانی وجود دارند که در مورد شیطان شوخی می کنند فقط به این دلیل که کاملاً از او و قدرت او بی اطلاع هستند.اما، از سوی دیگر، ما نباید در معرض ترس واهی از شیطان باشیم.

  پیام های انگیزشی مشاوره

مبارزه با افکار منفی در افسردگی : این افراد هستند، زیرا از قدرت او آگاه هستند. آنها افرادی با تفکر معنوی هستند – این یک وسوسه عجیب برای برخی از بهترین مردم است – و آنها این قدرت عظیم، قدرت شیطان را علیه آنها می بینند و می ترسند.

سپس به همان اندازه از گناهی که در درونشان است می ترسند. آنها وقت خود را صرف تقبیح خود و صحبت از سیاهی و تاریکی قلب خود می کنند، باز هم باید تعادل را حفظ کنیم. مسیحی که گناهکاری خود و سیاهی قلب خود را نمی داند، تنها فرزند در ایمان مسیحی است.

مبارزه با افکار منفی در افسردگی : در واقع، مگر اینکه کمی از آن آگاهی داشته باشد، می پرسم آیا اصلاً در ایمان مسیحی است؟ بدیهی است که طبق کتاب مقدس، افرادی که از گناه ساکن آگاه نیستند، یا ساده‌ترین تیروها هستند یا در غیر این صورت بازتولید نشده‌اند.

  بهترین مشاور انگیزشی جهان

اما این با داشتن این روحیه ترس بسیار متفاوت است، با قرار گرفتن در این شرایط که در آن آنها به سادگی یک زندگی با “لذت های تحقیرآمیز و روزهای پر زحمت” را سپری می کنند. اکنون این امر امروز چندان رایج نیست. من وسوسه می شوم که بگویم، افسوس، که مسیحیان امروزی بسیار سالم هستند.

مبارزه با افکار منفی در افسردگی : مشکل عجیب ما این است که خیلی سالم و سبک هستیم. اگر به قرن گذشته برگردید و اگر به قرن قبل و قرن قبل از آن برگردید، این گرایش دیگر را خواهید یافت، این گرایش به عزاداری و همیشه عزادار و هرگز شادی آور نیست.

  افسردگی قبل از قاعدگی

در واقع، برخی از آنها تقریباً تا آنجا پیش رفتند که گفتند اگر خوشحال شدی مشکلی در تو وجود داشت. اکنون دوباره به دلیل آگاهی شدید از قدرت گناه ساکن، مقصر روح ترس است. به عبارت دیگر می توانم آن را اینگونه خلاصه کنم.

مبارزه با افکار منفی در افسردگی : روح ترس ناشی از روح اسارت در این نوع مسیحی در نهایت ترس از خود و ترس از شکست است. آنها می گویند: “من وارد این زندگی مسیحی شده ام، بله، اما سوال این است که آیا می توانم آن را زندگی کنم؟ این بسیار شگفت انگیز و بسیار شگفت انگیز و بسیار عالی است.

  با 600 میلیون چه ماشینی میشه خرید

چگونه می توانم چنین زندگی کنم، چگونه می توانم به چنین ارتفاعاتی برسم؟ و با این آگاهی از ضعف خود، از عظمت تکلیف و قدرت شیطان، وارد این روحیه اسارت می شوند و درگیر و مضطرب، نگران و پر از ترس هستند.

مبارزه با افکار منفی در افسردگی : در آن حال به مردم است که رسول رو می‌کند و می‌گوید: «به شما روح اسارت دوباره نیامده است تا بترسید». چرا به آن برگردیم؟ پادزهر این بیماری چیست؟ رسول در این بیان باشکوه طرح کلی می دهد. جواب چیست؟

  علل هورمونی افسردگی

این است که ما باید حقیقت را در مورد آموزه روح القدس و ساکن شدن روح القدس در مسیحی درک کنیم. این پیام است و به گفته رسول از دو جهت نتیجه می گیرد. اولین مورد این است که وقتی با این وظیفه عظیم و باشکوه یعنی انکار خودم و برداشتن صلیب و پیروی از خداوند عیسی مسیح روبرو می شوم.

مبارزه با افکار منفی در افسردگی : متوجه می شوم که همانطور که او راه می رفت، در این جهان نیز قدم بردارم. همانطور که متوجه می شوم پسر عزیزم از نو متولد شده ام و توسط خدا شکل گرفته ام، و وقتی شروع به پرسیدن می کنم: “من کی هستم که تا به حال چنین زندگی کنم؟” چگونه می توانم امیدوار باشم که این کار را انجام دهم؟» – این پاسخ، آموزه روح القدس، حقیقتی است که روح القدس در درون ما ساکن است. چه چیزی را آموزش می دهد؟

  با 2 میلیارد چه ماشینی بخرم

این اول از همه به من یادآور قدرت روح القدس است که در درون من است. رسول قبلاً گفته است که در آیه ۱۳ در جایی که به این سؤال می پردازد که چگونه زندگی پس از جسم را متوقف کنیم – اگر بر اساس جسم زندگی کنید خواهید مرد: اما اگر به وسیله روح اعمال بدن را هلاک کنید، زندگی خواهد کرد. در اینجا او به همان آموزش باز می گردد.

  افسردگی اختلال یادگیری

مبارزه با افکار منفی در افسردگی : زیرا خدا به ما روح ترس نداده است.او در واقع به این رومی‌ها می‌گوید: «باید متوجه باشید که به تنهایی زندگی نمی‌کنید – شما به این وظیفه خود فکر کرده‌اید که گویی به تنهایی باید زندگی بزرگ مسیحی را داشته باشید.

متوجه می‌شوید که بخشیده شده‌اید، و می‌توانید خدا را شکر کنید که گناهان شما پاک و شسته شده است، اما به نظر می‌رسد فکر می‌کنید که تمام است و شما مانده‌اید که به تنهایی زندگی مسیحی را انجام دهید. پولس می‌گوید، اگر چنین فکر می‌کنید.

مبارزه با افکار منفی در افسردگی : جای تعجب نیست که در روح ترس و اسارت هستید، زیرا همه چیز کاملاً ناامیدکننده است. من به این معنی است که شما فقط یک قانون جدید دارید که بی نهایت دشوارتر از قانون قدیمی است. اما این موقعیت نیست، زیرا روح القدس در درون شما ساکن است.

  درمان افسردگی بعد از ازدواج در زنان

در حقیقت، او در این فصل هشتم با این موضوع سروکار داشته است. مثلاً آنچه را که در آیه سوم می‌گوید، در نظر بگیرید: «برای آنچه که شریعت نتوانست انجام دهد، زیرا در جسم ضعیف بود، خدا پسر خود را به صورت جسم گناهکار فرستاد و برای گناه، گناه را در بدن محکوم کرد.» .

مبارزه با افکار منفی در افسردگی : منظور او از «آنچه که شریعت نمی توانست انجام دهد، زیرا در جسم ضعیف بود» چیست؟ منظور او این است که قانون نمی تواند کسی را نجات دهد، قانون نمی تواند کسی را قادر به زندگی مسیحی کند، به دلیل اینکه قانون ضعیف است.

  آدرس های خرید حضوری دیلتیازم

به دلیل ضعف جسم من. «آنچه که شریعت «نمی‌توانست انجام دهد، زیرا در جسم ضعیف بود». هیچ گوشتی در قانون وجود ندارد، بدیهی است که شما نمی توانید در مورد ضعف جسم شریعت صحبت کنید. معنی آن این است که قانون داده شده است.

مبارزه با افکار منفی در افسردگی : اما از خود انسان خواسته می شود که آن را حفظ کند. ضعف جسم در انسان است نه در شریعت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *