مصاحبه انگیزشی با معتادان

مصاحبه انگیزشی با معتادان : سپاه مطبوعات واشنگتن به دش به خاطر صداقت بی‌وقفه‌اش احترام گذاشت. داش بسیار خوددار بود. او به نوعی در گذشته زندگی می کرد. واترگیت تقریباً همیشه روی لبانش بود، اما در عین حال او به خوبی در قوانین کیفری و عمل آگاه بود، بیشتر یک دادستان خیابانی تا یک وکیل محقق. دش در هفته های اولیه تحقیقات با من تماس گرفت و از من خواست که به دفتر دی سی بیایم.

در اتاق کنفرانس بدون پنجره ما، او به سر اصل مطلب رسید. “کن، شما در حال حاضر به دلیل پیشینه جمهوری خواه خود مورد انتقاد قرار گرفته اید. شما هم دادستان نبوده اید. تصمیمات سختی برای گرفتن خواهید داشت. من می خواهم به شما کمک کنم. من می‌توانم برای کل کارکنان، از جمله در لیتل راک، زمانی که تصمیم می‌گیرید در مورد اینکه آیا و چه کسی را تحت تعقیب قرار دهید یا خیر، یک هیئت صداگذاری باشم.» من با اشتیاق از این ایده استقبال کردم.

  اختلال دو قطبی معافیت سربازی

مصاحبه انگیزشی با معتادان : داش به عنوان مشاور اخلاقی ما عمل می کند. او جایگاه آکادمیک خود را در جورج تاون ترک نمی‌کرد، اما تمام پروژه‌های دیگر را کنار می‌گذاشت تا در کنار کارمندان من هم در دی سی و هم در لیتل راک بیاید. به خصوص برای من جذابیت این واقعیت بود که حضور توهی و داش این ادعا را که تحقیقات استار دارای انگیزه سیاسی است، دروغ می‌دانست.

  مبارزه با افسردگی فصلی

توهین ها، محکومیت ها و دروغ های آشکار درباره انتصاب استار اکنون یک اتفاق روزمره بود. فراروایت قوام یافته بود: حزب جمهوری خواه اخراج فیسک غیرحزبی را مهندسی کرده بود، و سیستم را از طریق قاضی سنتل فرمان داد تا یک وفادار جمهوری خواه و قاتل جناح راست را برای «به دست آوردن» کلینتون ها وارد کند. انگیزه من از استخدام هر دو نفر این بود که اعتماد عمومی به اجرای عدالت را افزایش دهم.

  افسردگی اختلال شخصیت

مصاحبه انگیزشی با معتادان : ما ساختارهای نهادی یا “حفاظ‌هایی” ایجاد کردیم که اعمال صلاحدید دادستانی را هنگام رسیدگی به سؤالات مهم هدایت می‌کرد.برای مثال، یک کیفرخواست پیشنهادی تنها پس از بررسی داخلی دقیق، چیزی که من آن را «فرایند مشورتی» نامیدم، در مقابل هیئت منصفه بزرگ در لیتل راک یا دی سی ارائه می شود.

این فرآیند همیشه شامل می شود. بحث میزگرد که در اتاق‌های داوران رایج بود، بسیار دقیق بود و همه شرکت‌کنندگان نه تنها از آن استقبال کردند، بلکه تشویق شدند تا صحبت کنند. در بیشتر موارد، دش با شاهدان کار نکرد و یا در هیئت منصفه ظاهر نشد. او قرار بود در عوض به عنوان یک مشاور بیرونی، مشاور اخلاق و در نهایت صدای مستقل وجدان حرفه ای ما خدمت کند.

  درمان افسردگی کودکان دبستانی

مصاحبه انگیزشی با معتادان : او سؤالات کاوشگری می‌پرسید و گاهی نقش مدافع شیطان را بازی می‌کرد. او مطمئن شد که ما مواظب هستیم و کیس هایمان هوا بسته است. و ما باید مراقب باشیم، زیرا حواس‌پرتی‌های زیادی به‌شکل اتهاماتی خارج از حوزه ما مطرح شد. یک روز در فرودگاه لیتل راک، هنگامی که از یک پرواز ارتباطی بیرون می آمدم.

توسط یک ساکن آرکانزاس آشفته برخورد کردم. “آقای. استار، آیا به معامله زندان کالیکو راک نگاه کرده ای؟ او پاشید “کج مانند مار.” مودبانه گفتم: متشکرم. “من به FBI در مورد نگرانی شما هشدار خواهم داد.” و من بلافاصله انجام دادم. اینکه آن معامله در زندان ایالت آرکانزاس تمیز یا کثیف بود، کار تحقیق من نبود. این مسئولیت دفتر دادستانی ایالات متحده در لیتل راک یا بخش جنایی وزارت دادگستری در واشنگتن بود.

  بهترین سرمایه گذاری با 1 میلیارد تومان

مصاحبه انگیزشی با معتادان : اما هنگامی که تحقیقات فیسکه را به عهده گرفتم، با وضوح بیشتری متوجه شدم که چگونه کشف شواهد در یک جنایت مرتبط با وایت واتر گاهی به کشف دیگران منجر می شود. این جنایات تحت صلاحیت ما قرار خواهند گرفت. با حضور تیم من، تحقیقات Starr آغاز شد. در اولین میزگرد ما در لیتل راک در پاییز ۱۹۹۴، دش روشی را که بازرسان واترگیت برای رسیدگی به این موضوع به کار بردند.

  افسردگی و تغییرات هورمونی

توضیح داد: «بازرسان واترگیت در برخورد با این موضوع از چه چیزی استفاده کرده بودند «رئیس جمهور چه می دانست و چه زمانی می دانست. آی تی؟” آنها افراد نزدیک به اهداف تحقیق را شناسایی کردند – دستیاران، منشی ها، دوستان، همکاران، عاشقان – و راه خود را در محافل انجام دادند. اینگونه بود که آنها برای اولین بار از سیستم ضبط مخفی نیکسون مطلع شدند که در نهایت مانع از اجرای عدالت توسط رئیس جمهور شد.

  کاهش افسردگی شغلی

مصاحبه انگیزشی با معتادان : با گذشت زمان، تیم در لیتل راک از داستان‌های دش خسته شدند. برخی می گویند او یک خودفروشی بی شرمانه بود. این تجربه من نبود او تمایل داشت که پاپ بخواند، اما من می خواستم بشنوم که او چه می گفت. هیکمن روش دیگری برای استخراج اطلاعات داشت: «به حرکت درآوردن مولکول‌ها». بگو کلانتر کثیف هم زن داشت و هم معشوقه. آنها در نهایت با هم به اتاق انتظار هیئت منصفه می‌رسند و نوبت شهادتشان می‌رسد.

  کسب و کار با 700 میلیون

ما آن سناریوی خاص را نداشتیم، اما دوره‌هایی در تحقیقات ما وجود داشت که به نظر می‌رسید مولکول‌ها قطعاً در حال حرکت هستند. اما این زمان می برد. با حضور در واشنگتن، ما تحقیقات مجدد خود را در مورد مرگ وینسنت فاستر آغاز کردیم. ما بعداً سه نفر از متخصصان برجسته کشور در قتل و خودکشی را به خدمت گرفتیم: دکتر برایان بلکبورن، پزشک پزشکی شهرستان سن دیگو. دکتر هنری سی لی، کارشناس شواهد فیزیکی و بازسازی صحنه جرم، و مدیر آزمایشگاه علوم قانونی پلیس ایالت کنتیکت. و دکتر آلن برمن، مدیر اجرایی انجمن آمریکایی خودکشی.

  افسردگی تغییر فصل

مصاحبه انگیزشی با معتادان : آنها شروع به کار با تعدادی از ماموران باتجربه کردند که به تحقیقات فاستر اختصاص داشتند. در ۲۰ دسامبر ۱۹۹۳، کاخ سفید تایید کرده بود که اسناد مربوط به وایت واتر در زمان مرگ فاستر در دفتر او بوده است. چرا ناپدید شده بودند؟ و آیا نبودن آنها ربطی به مرگ او داشت؟ دفتر ما در واشنگتن شروع به مصاحبه با پرسنل پلیس پارک ایالات متحده، کارمندان کاخ سفید و دوستان و اعضای خانواده فاستر کرد.

می دانستم واشنگتن چگونه فکر می کند. باقی گذاشتن هرگونه تردید در مورد علت مرگ توسط یکی از مقامات عالی رتبه قوه مجریه، دستور العملی برای تئوری های توطئه بی پایان بود. مصمم بودم به مرگ فاستر برسم. فصل ششم پیچیدگی‌های آب سفید شب قبل از اینکه هر هفته به سمت سنگ کوچک پرواز کنم. کسی که وب به وضوح می شناخت.

  افسردگی مهاجرت به کانادا

مصاحبه انگیزشی با معتادان : نتیجه اجتناب ناپذیر: هابل ها از کلینتون ها محافظت می کردند. بعداً متوجه شدیم که وب ثروت بادآورده خود را از سازمان امور مالیاتی مخفی کرده است. از حماقت او غافلگیر شدم. وب رگه‌ای عمیق سرسختانه از عدم صداقت اولیه داشت که مدام خود را به شیوه‌های گیج‌کننده نشان می‌داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *