مصاحبه انگیزشی کیفیت زندگی

مصاحبه انگیزشی کیفیت زندگی : دندان ها، خوابیدن و ورزش کردن، یا ممکن است از قرار ملاقات های دندانپزشکی و معاینات فیزیکی صرف نظر کنید) سیگار کشیدن، نوشیدن الکل، و پرخوری (که به عنوان مکانیسم های مقابله ای عمل می کنند که به زوال سلامتی کمک می کند) کاهش تعاملات اجتماعی با افزایش کار (کل زندگی اجتماعی شما تبدیل به مشکل می شود).

سلام و احوالپرسی مختصر همکاران در حالی که در جلساتی یکی پس از دیگری شرکت می کنید یا دوستان را فقط در یک فعالیت سازماندهی شده می بینید، همانطور که کودکان در ورزش های بی وقفه، پیشاهنگی ها و … nce، گروه موسیقی، یا سایر فعالیت های فوق برنامه) انزوا (شما نمی خواهید با خانواده و دوستان صحبت کنید، سعی می کنید زمان کمی برای شارژ کردن بگیرید. هر زمان که کار نمی کنید یا نیاز به حضور در یک رویداد اجتماعی سازماندهی شده دارید، تنها و تنها می مانید) عدم آگاهی یا عدم توجه به آنچه در زندگی دیگران می گذرد (به زودی در نهایت خسته، منزوی و تنها می شوید، حتی اگر شما دائماً مشغول هستند و هیچ تفریحی ندارند) افسردگی (که وقتی دیگر نمی‌توانید ذهن خود را با کار پر کنید تا از احساسات خالی درونتان پرهیز کنید) ناتوانی در ادامه سرعت هولناکی که چرخه فرسودگی شغلی را آغاز کرده است، شما را فرا می‌گیرد.

  علائم افسردگی تنفسی

مصاحبه انگیزشی کیفیت زندگی : آیا مشکلی در زندگی شما وجود دارد؟ اگر خود را در شاخص‌های کلیدی لیست شده ببینید، متوجه خواهید شد که شروع به فرسودگی شغلی کرده‌اید. شکل ۵.۱ فهرستی از نشانه هایی را نشان می دهد که من در مشتریان پرکار خود دیده ام.

مواردی را که برای شما کاربرد دارند بررسی کنید تا ببینید آیا ممکن است در حال سوختن باشید یا خیر. شکل ۵.۲ شاخص های کودکان و نوجوانان را فهرست می کند. اگر بسیاری از این نشانه‌ها را مشاهده کردید، زمان آن رسیده است.

  مشاوره انگیزشی درسی

مصاحبه انگیزشی کیفیت زندگی : که دلایل فرسودگی شغلی خود را ارزیابی کنید و فوراً شروع به طرح اصلاح دوره کنید. شما نمی توانید از شر افسردگی یا هر یک از علائم دیگری که با فرسودگی شغلی همراه است خلاص شوید مگر اینکه شرایطی را که باعث فرسودگی شغلی می شود تغییر دهید یا رفتار خود را در پاسخ به آنها تغییر دهید.

  چگونه افسردگی حاد را درمان کنیم

شکل ۵.۱ شاخص های فرسودگی شغلی: چند نفر دارید؟ ___ گفتن «من باید» مکرر در رابطه با کار یا فعالیت. ___ گفتن “من مجبورم” در مورد فعالیت های لذت بخش، مانند “اوه، من باید جمعه شب به آن مهمانی بروم”، وقتی می دانید که معمولاً می تواند سرگرم کننده باشد یا می تواند.

  آدرس های خرید حضوری نوروبیون

مصاحبه انگیزشی کیفیت زندگی : ترجیح می دهید در خانه بمانید و تلویزیون تماشا کنید تا با افرادی که دوست دارید معاشرت کنید.___ استفاده از غذا، الکل، یا تنباکو برای آرامش – و این تنها کاری است که برای آرامش انجام می دهید.

احساس فشار برای آرام شدن سریع دارید زیرا فقط زمان کوتاهی برای آن دارید. ___ باور داشته باشید که هیچ کس دیگری کاری را که از شما خواسته شده انجام نخواهد داد. آنها بیش از حد شلوغ یا بیش از حد ناتوان هستند یا بیش از حد شکایت می کنند.

  اختلال دو قطبی و معافیت

مصاحبه انگیزشی کیفیت زندگی : بنابراین شما نیز ممکن است این کار را انجام دهید. ___ احساس کنید و طوری رفتار کنید که گویی ضروری هستید. ___ وقتی شلوغ و فعال نیستید احساس پوچی یا تنهایی می‌کنید—این در عرض چند دقیقه پس از بی‌حرکتی اتفاق می‌افتد و احساس ترس می‌کند.

بنابراین شما فعالانه هر لحظه بیداری را پر می‌کنید. ___ ای کاش می توانستید برای استراحت و کمی مراقبت در بیمارستان بستری شوید. ___ اجبار به انجام کار یا فعالیت، ترس از عواقب منفی در غیر این صورت. __ خستگی یا فرسودگی اما احساس نیاز به برآورده کردن انتظارات دیگران.

  افسردگی در بارداری دوم

مصاحبه انگیزشی کیفیت زندگی : در خوابیدن ساعات کافی در شب مشکل دارید و از این بابت خوشحال هستید زیرا می توانید کارهای بیشتری انجام دهید. ___ ترس از اینکه اجرا نکردن باعث ایجاد خطر غیرقابل قبولی شود – اینکه کسی ممکن است شما را تایید نکند، ناراضی باشد.

شما را طرد کند یا اخراجتان کند. علل فرسودگی خود را مشخص کنید مردان، زنان و کودکان همگی در معرض فرسودگی شغلی و افسردگی ناشی از آن هستند. یک نکته مهم درجه عینی استرسی است که فرد تجربه می کند. به عنوان مثال، کارمندی که مجبور است.

مصاحبه انگیزشی کیفیت زندگی : بار کاری یک همکار اخراجی را بپذیرد، ممکن است به درستی از اخراج شدن نیز بترسد و سعی کند کار را ادامه دهد. اگر بیش از چند هفته ادامه داشته باشد، استرس زیادی است – ارزش دو شغل به اضافه ترس از اخراج شدن.

  آدرس های خرید حضوری جنتامایسین

با گذشت زمان، ماه ها یا بیشتر، استرس تلفات ثابتی می گیرد. شکل ۵.۲ شاخص های فرسودگی شغلی برای کودکان و نوجوانان اگر کودک یا نوجوان هستید، شاخص های فرسودگی شغلی برای بزرگسالان (به شکل ۵.۱ مراجعه کنید) ممکن است برای شما اعمال شود.

مصاحبه انگیزشی کیفیت زندگی : اما آنها را در موارد زیر مشاهده خواهید کرد: انجام تکالیف مدرسه، مشارکت در ورزش، موسیقی، رقص و موارد دیگر. فعالیت های فوق برنامه انجام دادن بیش از آنچه می خواهید انجام دهید تا همسالان شما را دوست داشته باشند خلق و خوی شما نیز این را نشان می دهد: ممکن است احساس اضطراب کنید.

  افسردگی پشت کنکور

ترسید که شکست بخورید یا والدین خود را ناامید کنید ممکن است بی توجه یا خرچنگ شوید. به دیگری رفتار شما ممکن است تغییر کند: ممکن است در هنگام ناامیدی بی حوصله یا حتی پرخاشگر رفتار کنید.

مصاحبه انگیزشی کیفیت زندگی : ممکن است برای تغییر احساسات خود به مصرف مواد روی بیاورید یا از فشاری که در برابر رفتن به فعالیت هایی که معمولاً دوست دارید مقاومت می کنید استراحت کنید. فشار ممکن است باعث شود فرد برای افزایش انرژی، به هجوم آدرنالین در ضرب الاجل ها بستگی دارد. همانطور که این الگو تشدید می شود.

  راههای مبارزه با افسردگی و ناامیدی

فوریت هجوم آدرنالین احساسات افسردگی و اضطراب را که تحت فشار طولانی مدت ایجاد می شود، پنهان می کند. هجوم آدرنالین به ویژه در مردان و زنانی که در مشاغل با شدت بالا کار می کنند که ضرب الاجل هایی برای عملکرد دارند، قابل مشاهده است.

مصاحبه انگیزشی کیفیت زندگی : کودکان ممکن است به دلیل نوعی فرسودگی شغلی که با تحریک بیش از حد مرتبط است، افسرده شوند. فرهنگ ما استانداردی از فرزندپروری را ترویج می‌کند که معتقد است کودکان باید تقریباً هر لحظه از هر روز با فعالیت‌های ساختاریافته و بسیار محرک سرگرم شوند یا مشغول شوند و به آنها اجازه داده نشود که استراحت کنند.

  افسردگی و کنکور

تخیل آنها را تقویت کنند یا یاد بگیرند که خودشان را آرام کنند. کودکانی که از لحظه‌ای که از خواب بیدار می‌شوند تا زمانی که به رختخواب می‌روند مشغول هستند.

مصاحبه انگیزشی کیفیت زندگی : زمان لازم برای تسکین‌بخش، جوان‌سازی و رشد مغز را ندارند که وقتی به آنها اجازه استراحت داده می‌شود، اجازه می‌دهند ذهن‌شان سرگردان شود و خودشان را بدون جهت سرگرم کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *