مصرف داروی افسردگی در دوران بارداری

مصرف داروی افسردگی در دوران بارداری : گروهی از باکتری‌های فرصت‌طلب روده، به نام باکتری‌ها، که به طور معمول در تجزیه و تحلیل مدفوع GAPS یافت می‌شوند، شایسته توجه هستند.

این باکتری فرصت طلب همه جا در روده جمعیت بزرگسال در جهان غرب است که می تواند با آنچه این باکتری ها دوست دارند بخورند.

مصرف داروی افسردگی در دوران بارداری : شکر، نشاسته، لاکتوز – ستون فقرات رژیم غذایی غربی توضیح داده می شود. بیش از ۲۲ عضو مختلف از این خانواده تاکنون در بدن انسان شناسایی شده‌اند که رایج‌ترین هستند.

  افسردگی زمستانی

این باکتری‌ها تقریباً همیشه در بافت‌های عفونی دستگاه گوارش، آبسه‌ها، زخم‌ها، عفونت‌های ادراری، عفونت‌های ریوی، پریتونیت، دریچه‌های عفونی قلب، عفونت‌های خون، عفونت‌های دهان، بیماری‌های دندان و لثه، قانقاریا و عفونت‌های بعد از عمل یافت می‌شوند.

آنها فرصت طلبی هستند که همیشه در هر غشای مخاطی بدن آویزان هستند و منتظر فرصتی برای ایجاد دردسر هستند. با این حال، آنها معمولاً به تنهایی دردسر ایجاد نمی کنند.

مصرف داروی افسردگی در دوران بارداری : بلکه به یک قلدر بزرگتر در زمین بازی می پیوندند و در آن شرکت واقعاً توانایی خود را در ایجاد بیماری نشان می دهند.

  با افسردگی همسرم چه کنم

به عنوان مثال، آنها معمولاً همراه با کلستریدیا یافت می شوند. به نظر می رسد که آنها دوستان خوبی با خانواده کلستریدیا هستند که خطرناک تر از باکتریوئیدها هستند.

مصرف داروی افسردگی در دوران بارداری : اما به نظر می رسد باکتری ها توانایی خود را در ایجاد بیماری بهتر در شرکت کلستریدیا نشان می دهند و در عین حال به فعالیت آن کمک می کنند.

اعضای خانواده کلستریدیا تقریباً همیشه در تجزیه و تحلیل مدفوع کودکان و بزرگسالان اوتیستیک شناسایی می شوند. حدود صد گونه مختلف کلستریدیا تاکنون شناخته شده است.

  آدرس های خرید حضوری فوروزماید

مصرف داروی افسردگی در دوران بارداری : به غیر از اوتیسم، آنها در مدفوع افراد مبتلا به اسکیزوفرنی، روان پریشی، افسردگی شدید، فلج عضلانی و ناهنجاری های تونوس عضلانی و برخی دیگر از بیماری های عصبی و روانی وجود دارند.

بسیاری از گونه های کلستریدیا ساکنان عادی روده انسان هستند. به عنوان مثال کلستریدیوم تتانی به طور معمول در روده انسان ها و حیوانات سالم یافت می شود.

  بهترین کار با سرمایه 1 میلیارد

مصرف داروی افسردگی در دوران بارداری : اسپورهای این باکتری از طریق مدفوع به خاک منتقل می شوند و می توانند سال ها زنده بمانند. اکثر خاک های دنیا از نظر هاگ کزاز مثبت هستند.

همه می دانند که کزاز یک بیماری کشنده است که به دلیل نوروتوکسین بسیار قدرتمندی است که کلستریدیوم تتانی تولید می کند.

مصرف داروی افسردگی در دوران بارداری : به هر کسی که زخم یا حتی خراش آلوده به خاک می رسد، بلافاصله توصیه می شود واکسن ضد کزاز تزریق کند.

  آدرس های خرید حضوری فلوکونازول

اما ما فقط زمانی به کزاز مبتلا می‌شویم که باکتری مستقیماً وارد بافت‌ها یا خون ما شود. کلستریدیوم تتانی که در روده زندگی می کند، به طور معمول هیچ آسیبی به ما نمی رساند زیرا سم آن نمی تواند از دیواره سالم روده عبور کند.

مصرف داروی افسردگی در دوران بارداری : بیماران GAPS دیواره روده سالمی ندارند که به سموم اجازه ورود به بدن را می دهد.

بسیاری از گونه های دیگر کلستریدیا (پرفرینگنس، نووی، سپتیکوم، هیستولیتیکوم، سوردلیتاروفوتیدومف ترتیوم، اسپوروژنز و غیره) که به طور معمول در روده انسان یافت می شوند.

  آدرس های خرید حضوری کتوتیفن

مصرف داروی افسردگی در دوران بارداری : سمومی شبیه سم کزاز و همچنین بسیاری از سموم دیگر تولید می کنند.

پس چگونه می توانیم این باکتری های کشنده را در روده خود داشته باشیم و سالم باشیم؟ زیرا آنها توسط باکتری‌های دوست ما کنترل می‌شوند که به آنها اجازه رشد نمی‌دهد و مهم‌تر از همه اجازه نمی‌دهد سموم آنها از طریق روده وارد جریان خون شوند.

مصرف داروی افسردگی در دوران بارداری : با این حال، در روده GAPS که در آن فرد باکتری مفیدی برای محافظت از دیواره روده و کنترل کلستریدیا ندارد، نوروتوکسین‌ها شانس خوبی برای ورود به جریان خون و مغز و بقیه سیستم عصبی دارند و بر رشد آن تأثیر می‌گذارند. و عملکرد.

  آدرس های خرید حضوری دیفن هیدرامین

حساسیت به نور و صداها یک علامت معمولی از عفونت کزاز و شرایط GAPS مانند اوتیسم، اسکیزوفرنی، روان پریشی، نارساخوانی است، بنابراین به نظر می رسد که این دو ممکن است با هم مرتبط باشند.

مصرف داروی افسردگی در دوران بارداری : اکثر کودکان و بزرگسالان GAPS که من در کلینیک خود می بینم، دارای ناهنجاری هایی در تونوس عضلانی هستند که مشابه مواجهه کم با نوروتوکسین کزاز است.

  افسردگی قبل از قاعدگی

یک تصویر معمولی جایی است که عضلات بازکننده تونوس بالاتری نسبت به عضلات انقباضی دارند. شاید به همین دلیل است که کودکان و بزرگسالان اوتیستیک روی نوک پا راه می‌روند و اغلب با کشش دست‌ها، انگشتان و پاهای خود در موقعیت‌های عجیب و غریب، خود را تحریک می‌کنند.

مصرف داروی افسردگی در دوران بارداری : در این موارد که مدفوع بیمار تقریباً بدون استثنا مورد آزمایش قرار گرفته است، رشد بیش از حد کلستریدیا spp. مشاهده می شود.

  افسردگی یهویی

تحقیقات اخیر در دانشگاه ریدینگ انگلستان توسط یک تیم میکروبیولوژیکی به سرپرستی پروفسور گلن گیبسون سطوح بسیار بالایی از کلستریدیا را در روده ۱۵ کودک اوتیستیک پیدا کرده است و برنامه تحقیقاتی دوم نیز سطوح بالای کلستریدیا را در روده ۸۰ کودک اوتیستیک دیگر نشان داده است.

مصرف داروی افسردگی در دوران بارداری : کودکانی که در خواهر و برادرهای غیر اوتیستیک خود وجود نداشتند.

  مشاور انگیزشی برای کنکور

درست مانند کاندیدا آلبیکنس، خانواده کلستریدیا در دوران آنتی بیوتیک ها فرصت ویژه ای به دست آورد، زیرا کلستریدیاها نیز به آنها مقاوم هستند.

مصرف داروی افسردگی در دوران بارداری : بنابراین، هر دوره از آنتی‌بیوتیک‌های وسیع الطیف، باکتری‌های خوب را حذف می‌کند.

که کلستریدیا را کنترل نمی‌کند و به آن اجازه رشد می‌دهد. گونه های مختلف کلستریدیا باعث التهاب شدید دستگاه گوارش می شوند.

مصرف داروی افسردگی در دوران بارداری : به عنوان مثال کلستریدیوم دیفیسیل باعث یک کولیت کاذب غشایی بالقوه کشنده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *