نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان

نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان : بنابراین، اکنون به فرم ها نگاه می کنیم. فرم اول چند چالش تک (یک خطی) یا اساسی را در اختیار شما قرار می دهد.

ابتدا از ۳۴۹ غلبه بر افسردگی استفاده کنید و سپس ممکن است بخواهید بیشتر با خودتان گفتگو کنید. فرم های ۲، ۳ و ۴ چالش های پیچیده تری را ارائه می دهند.

نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان : برخی از این نمونه‌ها در نسخه اول استفاده شده‌اند، اما من آنها را در اینجا کمی تغییر داده‌ام تا درک آنها آسان‌تر شود.

من همچنین رتبه بندی های احتمالی را برای درجات اعتقادات و احساسات قرار داده ام. ۳۵ درجه من. مانیتورینگ فکر و فرم چالش برانگیز محرک رویدادها، احساسات یا تصاویر باورها و افکار کلیدی احساسات چالش های جایگزین برای افکار منفی درجه تغییر احساس سوالات کلیدی برای کمک به شناسایی افکارتان. در واقع چه اتفاقی افتاد؟

  درمان افسردگی و وسواس فکری شدید

نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان : چه چیزی در ذهن شما گذشت؟ در مورد خود و آینده خود چه فکر می کنید؟ در مورد دیگران چه فکری می کنی؟

درجه اعتقاد را درجه بندی کنید. احساسات و عواطف اصلی شما چیست؟ میزان درجه احساسات o-ioo. به یک دوست چه می گویید؟ چه جایگزین هایی ممکن است وجود داشته باشد؟

  درمان افسردگی در یائسگی

نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان : شواهد بر خلاف این دیدگاه چیست؟ اگر افسرده نبودید چگونه این را می دیدید؟ میزان اعتقاد به گزینه های جایگزین o-ioo. هر درجه تغییر در احساسات خود را که اکنون احساس می کنید یادداشت کنید.

مثال من دوست در محل کار من را نادیده گرفت. مثال ۲ فراموش کرده اید که فایل مهم را به کار ببرید. مثال ۳ امروز فقط احساس ناراحتی می کنید.

نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان : او مرا دوست ندارد من را ناکافی می بیند. ۷۰% این برای من معمولی است. من بی مصرف و شکست خورده ام.

  آدرس های خرید حضوری کتوتیفن

من همیشه افسرده خواهم بود. هیچ وقت هیچ چیز برای من کار نخواهد کرد. ۷۰% ناراحت، آسیب دیده، عصبانی. ۶۰ درصد ناامید. عصبانی افسرده. خسته شده.

نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان : ۸۰% احتمالاً اصلاً به من ربطی ندارد. دوست می تواند کاملاً بد خلق باشد و من دیده ام که او این کار را با دیگران انجام می دهد.

۵۰% من مطمئناً کمی ناامید خواهم شد زیرا امروز کار من را حفظ می کند. با این حال، این من را بی فایده نمی کند. من حتی سه ماه دیگر این رویداد را به خاطر نمی آورم.

  علت افسردگی پاییزی

نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان : ناراحتی های من را بپذیرید و سعی کنید آرامش داشته باشید. ۷۰% حالت ها بالا و پایین می شوند. این طبیعی است.

با این حال روزهای بهتری نسبت به امروز داشتم. من ناامید هستم اما می توانم حس کار کردن با افکارم را ببینم و در قلبم می دانم که اگر ادامه بدهم احساس بهتری خواهم داشت.

نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان : نظارت فکری و فرم چالش‌برانگیز ایجاد رویدادها، احساسات یا تصاویر باورها و افکار کلیدی احساسات چالش‌های جایگزین برای افکار منفی درجه سوالات کلیدی برای تغییر افکار به شما کمک می‌کند.

  آدرس های خرید حضوری پنتوپرازول

در واقع چه اتفاقی افتاد؟ چه چیزی در ذهن شما گذشت؟ در مورد خود و آینده خود چه فکر می کنید؟ در مورد دیگران چه فکری می کنی؟

نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان : میزان درجه اعتقاد o-ioo. احساسات و عواطف اصلی شما چیست؟ میزان درجه احساسات o-ioo. به یک دوست چه می گویید؟

چه جایگزین هایی ممکن است وجود داشته باشد؟ شواهد بر خلاف این دیدگاه چیست؟ اگر افسرده نبودید چگونه این را می دیدید؟

نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان : میزان اعتقاد به گزینه های جایگزین o-ioo. هر درجه تغییر در احساسات خود را یادداشت کنید.

  افسردگی پیش از تولد

کار زیادی برای انجام دادن. من نمی توانم همه چیز را انجام دهم. من هرگز موفق نخواهم شد. دیگران بیشتر از من می توانند انجام دهند. من ناتوان و ناتوان هستم.

نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان : درصد افسرده خسته شده. من می توانم به جای همه چیز در یک زمان، روی کاری که می توانم انجام دهم تمرکز کنم.

من به جای اینکه از تلاش هایم حمایت کنم، با فکر همه یا هیچ، خودم را اذیت می کنم. من قبل از اینکه اتفاق بیفتد بدترین را فرض می کنم.

  آدرس های خرید حضوری متیل فنیدات

نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان : اگر به دوستی کمک می کردم به او کمک می کردم قدم به قدم پیش برود. من می توانم این وظایف را به کارهای کوچکتر و قابل انجام تقسیم کنم.

اگر خسته هستم به این دلیل است که ممکن است افسرده باشم، یا فقط خسته باشم – نه یک شکست. اگر خودم را برای موفقیت های کوچک تحسین کنم، احساس بهتری خواهم داشت.

نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان : من می‌توانم یاد بگیرم که از بی‌توجهی به نکات مثبت خود دست بردارم و روی توانایی‌های واقعی‌ام تمرکز کنم.

نظارت بر افکار و فرم چالش برانگیز که باعث ایجاد رویدادها، احساسات یا تصاویر می شود باورها و افکار کلیدی احساسات چالش های جایگزین برای افکار منفی درجه تغییر احساس سوالات کلیدی برای کمک به شناسایی افکارتان. در واقع چه اتفاقی افتاد؟

  افسردگی بیماری روانی

نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان : چه چیزی در ذهن شما گذشت؟ در مورد خود و آینده خود چه فکر می کنید؟ در مورد دیگران چه فکری می کنی؟

میزان درجه اعتقاد o-ioo. احساسات و عواطف اصلی شما چیست؟ درجه احساسات را درجه بندی کنید. به یک دوست چه می گویید؟

نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان : چه جایگزین هایی ممکن است وجود داشته باشد؟ شواهد بر خلاف این دیدگاه چیست؟ اگر افسرده نبودید چگونه این را می دیدید؟

  آدرس های خرید حضوری اندانسترون

میزان اعتقاد به گزینه های جایگزین o-ioo. هر درجه تغییر در احساسات خود را یادداشت کنید. مشاجره با شریک زندگی من در نهایت رد خواهم شد. همه اش تقصیر من است.

نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان : من باید خیلی دوست داشتنی باشم ۸۰ درصد افسرده ۷۵% صبر کن مشکلاتی در رابطه وجود دارد.

اما من نمی توانم همه تقصیرها را به عهده بگیرم. چیزهایی وجود دارد که ما هر دو از آنها ناراضی هستیم و باید آنها را حل کنیم. اگر من مقصر باشم.

  مصاحبه انگیزشی با معتادان

نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان : نمی توانیم با هم کار کنیم. من خودم را سرزنش می کنم و بیشتر افسرده می شوم که در واقع من را از تلاش برای ایجاد رابطه باز می دارد.

مشاجره کردن ناراحت کننده است، اما اگر از فکر کردن همه چیز به دوست داشتنی خود اجتناب کنم، احتمالاً آنها را از سر گذرانده ام.

نشانه های افسردگی شدید در نوجوانان : به هر حال من دوستانی دارم که من را دوست دارند و در گذشته اوقات خوبی را با هم سپری کرده ایم، بنابراین نمی توانم آنقدر که خودم نقاشی می کنم بد باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *