پیام انگیزشی مشاوره ای

پیام انگیزشی مشاوره ای : رسول قبلاً در چندین جا در همین رساله تأکید کرده است. بگذارید برخی از آنها را به شما یادآوری کنم. در فصل اول او می‌گوید که «به همین امر اطمینان دارد که هر که کار نیکی را در شما آغاز کرده است، آن را تا روز عیسی مسیح انجام خواهد داد» (آیه ۶). پولس می‌گوید: «از شما می‌خواهم که به این ترتیب خود را مسیحی بدانید.

شما مردمی هستید که خداوند در آنها شروع به کار کرده است. خدا در تو وارد شده است، خدا در تو کار می کند. این همان چیزی است که مسیحیان واقعاً هستند. آنها فقط مردانی نیستند که تئوری خاصی را پذیرفته اند و سعی می کنند آن را عملی کنند.

  افسردگی مزمن

پیام انگیزشی مشاوره ای : این خداوند است که در آنها و از طریق آنها کاری انجام می دهد. یا در فصل دوم، آیات ۱۲ و ۱۳ دوباره گوش دهید: «با ترس و لرز برای نجات خود تلاش کنید. زیرا این خداست که در شما عمل می‌کند تا هم بخواهید و هم به رضایت او عمل کنید.» مایه خشنودی اوست که خداوند در ما کار می کند هم برای اراده و هم برای انجام عالی ترین افکار ما، عالی ترین آرزوهای ما، هر گرایش صالح ما از آن است و ۲۹۲ افسردگی روحی خدا، چیزی است که در ما به وجود می آید.

  مصاحبه انگیزشی در درمان اعتیاد

توسط خود خدا این فعالیت خداست و نه صرفاً فعالیت ما، و به همین دلیل است که پولس در فصل سوم آیه ۱۰ به ما می گوید که بالاترین جاه طلبی او در زندگی این بود: “تا او را بشناسم و قدرت رستاخیز او را بشناسم.” در تمام طول مدت او به این مسئله از قدرت و زندگی علاقه مند است. می‌بینید که او دقیقاً همین را در سایر رساله‌ها می‌گوید.

پیام انگیزشی مشاوره ای : دعای بزرگ پولس برای افسسیان چیست؟ او دعا می‌کند تا بتوانند «عظمت بی‌اندازه قدرت او را برای ما که ایمان می‌آوریم، بر حسب عملکرد قدرت عظیمش که در مسیح به‌وجود آورد، هنگامی که او را از مردگان برخیزانید، بدانند» (فصل ۱. ۱۹، ۲۰).

  علائم افسردگی فصل بهار

او در فصل ۲. ۱۰ ادامه می‌دهد و می‌گوید که ما «عمل او در مسیح عیسی دوباره آفریده شد». شما همچنین این جمله بزرگ در پایان فصل سوم را به خاطر دارید: “او می تواند بیش از هر چیزی که ما بخواهیم یا فکر کنیم، با توجه به نیرویی که در ما کار می کند.

  مبارزه با افسردگی پس از زایمان

پیام انگیزشی مشاوره ای : به وفور انجام دهد”. اکنون، این آموزه معمولی و مشخصه عهد جدید است، و اگر ما آن را درک نکرده باشیم، مطمئناً یکی از باشکوه ترین چیزها را در مورد زندگی و موقعیت مسیحی از دست داده ایم. مسیحی اساساً مردی است که زندگی جدیدی دریافت کرده است.

ما دوباره به چیزی برمی گردیم که من هرگز از نقل آن خسته نمی شوم، یعنی تعریف مورد علاقه جان وسلی از یک مسیحی. او آن را در کتاب هنری اسکوگال، اسکاتلندی که در قرن هفدهم می زیست، و در همان عنوان «زندگی خدا در جان انسانها» یافت.

  افسردگی بعد از مهاجرت

پیام انگیزشی مشاوره ای : این چیزی است که یک مسیحی را می سازد. مسیحی فقط یک مرد خوب، شایسته و با اخلاق نیست. زندگی خدا در او وارد شده است، یک انرژی، یک قدرت، یک زندگی در او وجود دارد و این است که او را به طور خاص و خاص مسیحی می کند.

و این دقیقاً همان چیزی است که پولس در اینجا به ما می گوید. اجازه دهید با منفی دادن این موضوع شروع کنم. رسول در این آیه بزرگ به ما نمی گوید که رواقی شده است. او نمی‌گوید که در نتیجه خودفرهنگی زیاد، نسبت به دنیا و اطراف آن بی‌تفاوتی پیدا کرده است.

  داروی ضد افسردگی بعد از ترک اعتیاد

پیام انگیزشی مشاوره ای : و در نتیجه نظم و انضباط بالاخره توانسته ببیند که می‌تواند همه کارها را انجام دهد یا همه چیز را تحمل کند. چیزهایی به خاطر این فرهنگ این نیست. بگذارید به شما یادآوری کنم که رواقیون می توانستند این کار را انجام دهند.

رواقی گری نه تنها یک نظریه بود، بلکه در واقع برای بسیاری از مردم شیوه زندگی بود. زندگی برخی از رواقیون را بخوانید و متوجه خواهید شد که در نتیجه این دیدگاه آنها نوعی بی تفاوتی منفعلانه نسبت به آنچه ممکن است در جهان اتفاق بیفتد ایجاد کرده اند.

  افسردگی موقع پریودی

پیام انگیزشی مشاوره ای : همانطور که شما ممکن است در مورد فاکرهای هندی شنیده یا خوانده باشید، مردانی که The FINAL CURE 293 آنقدر قدرت ذهن را توسعه داده اند که می توانند بدن فیزیکی خود را کنترل کنند و با تمرکز بر فرهنگ ذهنی می توانند این نوع مصونیت یا ایمنی را ایجاد کنند.

بی تفاوتی نسبت به آنچه ممکن است برای آنها و اطراف و اطراف آنها اتفاق بیفتد.همچنین این اصل بزرگی است که مشخصه بسیاری از ادیان شرقی مانند هندوئیسم و ​​بودیسم است. همه آن ادیان اساساً مذاهبی هستند که برای کمک به مردم برای مردن در شرایط و محیط، و ایجاد بی‌تفاوتی نسبت به دنیای اطراف و اطراف آنها، برای گذراندن این زندگی و جهان بدون تأثیر شرایط طراحی شده‌اند.

  مواد غذایی برای مبارزه با افسردگی

پیام انگیزشی مشاوره ای : اکنون نکته ای که می خواهم به آن اشاره کنم این است که رسول چنین آموزه هایی را آموزش نمی دهد. پولس به ما نمی‌گوید که شبیه عرفای شرقی شده است، نمی‌گوید که این فلسفه رواقی را به حدی توسعه داده است که هیچ چیز بر او تأثیر نگذارد. چرا من نگران این تاکید منفی هستم؟

  افسردگی و طلاق عاطفی

دلیلی که من را مجبور به انجام این کار می کند این است که همه این آموزه ها واقعاً ناامید کننده است، همه آن ادیان در نهایت بدبین هستند. رواقی گرایی، در تحلیل آخر، بدبینی عمیقی بود. واقعاً به اینجا رسید که این دنیا ناامید است، هیچ چیز نمی تواند فایده ای داشته باشد.

پیام انگیزشی مشاوره ای : بنابراین کاری که باید انجام دهید این است که زندگی را به بهترین شکل ممکن پشت سر بگذارید و فقط اجازه ندهید که از آن آسیب ببینید.

البته ادیان شرقی کاملاً بدبین هستند. آنها ماده را به خودی خود شر می دانند، جسم را اساساً شر می دانند. فکر می کنم مشکل اصلی ناشی از ناتوانی آنها در تشخیص و درک موقعیت های صحیح مربوط به “۱” و “او” یا “کسی” است.

  درمان افسردگی زنان مطلقه

پیام انگیزشی مشاوره ای : که توسط رسول ذکر شده است. “من می توانم همه چیز را انجام دهم” یا “من برای همه چیز به واسطه کسی که دائماً به من نیرو می بخشد قادر هستم”، یا به بیان آن در نسخه مجاز، “من می توانم همه چیز را بوسیله مسیح که مرا تقویت می کند انجام دهم” . در حال حاضر اصل کل موضوع درست وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *