پیام مشاور انگیزشی

پیام مشاور انگیزشی : می توانید مقداری مثبت ورودی اضافه کنید. این بخش دیگری از تغییر الگوی معمول شماست. چیزهایی که به شما انرژی می دهند نیازی به طولانی بودن ندارند، اما باید با توجه کامل شما انجام شوند – به این ترتیب می توانید در ازای فقط کمی انرژی، چیزهای زیادی به دست آورید.

این منابع ورودی ممکن است شامل فعالیت هایی مانند: شکل ۵ باشد.۶ جریان انرژی شما: چه چیزی آن را تامین می کند و به کجا می رود؟ ۱۰ دقیقه در صبح خواندن چیزی الهام‌بخش خوردن کمی صبحانه و انجام هیچ کار دیگری جز توجه به آن ۱۵ دقیقه با روزنامه صبح کاملاً بدون تحریک دیگر ترک کار برای استراحت ناهار – حتی اگر فقط ۱۵ دقیقه پیاده‌روی در بیرون و یک میان وعده باشد.

  داروی ضد افسردگی و وسواس فکری

پیام مشاور انگیزشی : برای مدتی هر روز (سگ واکرها همیشه این انرژی‌زا را دریافت می‌کنند) صحبت کردن با تلفن با کسی که دوستش دارید (صدا به صدا بسیار انرژی‌بخش‌تر از ایمیل است. فقط آنقدر کوتاه باشید که احساس خوبی داشته باشید و خسته نباشید) تماشای یک بازی ورزشی با دوست یا ملاقات با یک دوست برای چت کردن با قهوه، سپس به دنبال جریان خروجی انرژی باشید که ممکن است بتوانید آن را کاهش دهید، به یاد داشته باشید که همه آن چیزهای کوچک جمع می شوند.

به عنوان مثال، به جای اینکه فرزندتان را هر روز به تمرین فوتبال ببرید، یک استخر ماشین ترتیب دهید. نکته خوب در مورد ترسیم نمودار جریان خروجی و ورودی انرژی این است که به راحتی می توانید ببینید که آیا عدم تعادل وجود دارد یا خیر و نحوه شروع اصلاح آن را دریابید.

  افسردگی و افت تحصیلی

پیام مشاور انگیزشی : شما همچنین می توانید از این تصویر برای جنبه های مجرد زندگی خود استفاده کنید، مانند کار اگر شغلی با وظایف زیاد دارید. هارولد با هر توصیفی از فرسودگی شغلی که تا به حال ساخته شده بود مناسب است.

او ۸۰ تا ۱۰۰ ساعت در هفته کار می کرد و وقتی سر کارش نبود در خانه کار می کرد یا بچه ها را با راننده به فعالیت می برد. هنگامی که ما خروجی او را ارزیابی کردیم، مانند یک رودخانه تند تند بود. هجوم او فقط یک قطره قطره بود.

  مشاوره انگیزشی اعتیاد

پیام مشاور انگیزشی : محدود به یک ساعت کلیسا در هر هفته و سپس ناهار به تنهایی بدون هیچ کس مزاحم او. ایده او در مورد آینده ای عالی، زندگی کردن در یک زندگی بود که در آن “هیچکس سر او فریاد نزند.” وقتی از او پرسیدم که به نظر او چه فعالیت هایی سرگرم کننده است.

به معنای واقعی کلمه نمی توانست به پاسخی فکر کند. واضح بود که او ابتدا باید جلوی جریان خروج انرژی را بگیرد. هارولد پس از اتمام یک درمان سرپایی فشرده برای افسردگی، موافقت کرد تا ساعت ۶ بعد از ظهر مطب خود را ترک کند.

پیام مشاور انگیزشی : هر روز عصر (هرچند نمی‌توانست تصور کند با تمام آن ساعات در خانه چه می‌کند و نیاز داشت فهرستی از احتمالات را تهیه کند تا از داشتن وقت آزاد کمتر احساس نگرانی کند). سپس بهبودی او با اصول اولیه مانند استراحت ناهار، خوردن وعده‌های غذایی شامل سبزیجات، مصرف ویتامین‌ها و خواب آغاز شد. تنها پس از اینکه عادت شد.

  آدرس های خرید حضوری دیگوکسین

او می‌توانست به فعالیت‌های کوچکی که از آن لذت می‌برد فکر کند: خواندن مجله‌ای که به حرفه‌اش مربوط نیست، دیدن یک فیلم در تئاتر به جای تلویزیون و غیره. او به تدریج توانست الگوی فرسودگی شغلی خود را معکوس کند. تعیین حد و مرز مفهومی است که برخی افراد را دچار گیج می کند.

پیام مشاور انگیزشی : اگر شما یکی از آنها هستید، به این فکر کنید که آیا این جمله منطقی است: یک فرد خسته چیزی برای دادن ندارد. مفهوم اینجا این است که شما باید چیزی را برای خود نگه دارید. مرز جایی است که از دادن دست می کشید و شروع می کنید به آنچه برای سالم ماندن نیاز دارید نگه دارید.

  علائم افسردگی بارداری چیست

ممکن است نیاز داشته باشید که انرژی، زمان، افکار، خلاقیت یا چیزهای دیگری که مردم از شما می خواهند را نگه دارید که می توانید آنها را بدهید اما در همین لحظه انتخاب نکنید. افرادی که مراقب والدین بیمار مزمن یا مسن هستند ممکن است.

پیام مشاور انگیزشی : در درک اینکه چگونه نمی توانند کاری برای آن شخص انجام دهند واقعاً مشکل داشته باشند و ممکن است از پذیرش کمک خانواده، دوستان، اعضای کلیسا یا متخصصانی مانند کارکنان آسایشگاه امتناع کنند. آنها معتقدند که باید منتظر بمانند «تا زمانی که واقعاً به آن نیاز داشته باشند». پاسخ من به این نظر رایج این است: “شما قبل از اینکه واقعاً به کمک نیاز داشته باشید به کمک نیاز دارید.” اگر صبر کنید تا جایی که دیگر نمی توانید انجام دهید.

  سرمایه گذاری با 2 میلیارد

یک وضعیت اضطراری ایجاد می کنید. اگر افسرده هستید، ممکن است به طور ناخودآگاه هوس کنید شرایط اضطراری را بخواهید، زیرا انرژی شما را به اندازه کافی افزایش می‌دهند که به شما احساس سرزندگی و توانایی واکنش نشان دهد. ممکن است آن را تشخیص ندهید یا بخواهید آن را اعتراف کنید.

پیام مشاور انگیزشی : اما در این موارد وقتی اتفاقات بدی می‌افتد، یک مزیت انحرافی دریافت می‌کنید – یک بار احساسی و فیزیکی ناشی از کنار آمدن با شرایط اضطراری. اگر این به نظر شما می رسد، نشانه خوبی است که از فرسودگی شغلی رنج می برید.

  افسردگی زمستانی چیست؟

یک راه بسیار بهتر برای مقابله با این وضعیت، رسیدگی به فرسودگی شغلی و افسردگی است به جای تکیه بر «راه حل سریع» شرایط اضطراری برای افزایش سطح انرژی خود. نیاز به تعیین مرزها می تواند در بسیاری از زمینه ها ظاهر شود.

پیام مشاور انگیزشی : در زیر برخی از حوزه‌های کلیدی که در آن مشکلات مرزی ممکن است ظاهر شوند و ایده‌هایی برای رسیدگی به آنها آورده شده است. در محل کار. کار خروجی اصلی جریان انرژی است، مهم نیست چه نوع کاری باشد.

تعیین حد و مرز در مورد ساعات کاری بسیار مهم است. چند ساعت در روز / هفته / ماه / سال کار خواهید کرد؟ حداکثرهایی را تعیین کنید که از آنها تجاوز نخواهید کرد و تصمیم بگیرید که هر سال چند روز از تعطیلات خود را بدون انجام هیچ کاری در آن روزها بگذرانید.

  با میلیارد چه کنیم

پیام مشاور انگیزشی : همچنین مرزهای مربوط به پذیرش وظایف یا نقش های کاری را در نظر بگیرید: چه کسی به شما در تعیین اولویت ها کمک می کند؟

به چه کسی پاسخگو خواهید بود؟ برای هر درخواست مرتبط با کار، از خود بپرسید: “چقدر مهم است؟” ممکن است لازم باشد یک درخواست “فوری” را از یک درخواست “مهم” متمایز کنید. برخی از کارهای مهم را می توان بعدا انجام داد، در حالی که برخی فوری هستند.

پیام مشاور انگیزشی : برخی از درخواست های “فوری” مهم نیستند. برخی از افراد به فوریت ها با افزایش انرژی پاسخ می دهند اما زمان ضروری مورد نیاز برای کارهای مهم را تلف می کنند. سپس آنها برای انجام کارهای مهم مدت بیشتری کار می کنند.

  افسردگی بعد از سی سالگی

وقتی از خود پرسیدید که این درخواست چقدر مهم است، از دیگران بپرسید که آیا دیدگاه مشابهی در مورد اهمیت و فوریت کاری که می خواهید انجام دهید را دارند یا خیر. به طور مشابه، به میزان استفاده از تلفن همراه خود برای اتصال به محل کار توجه کنید.

پیام مشاور انگیزشی : آیا فعالیت‌هایی مانند شام با یک دوست یا رانندگی بچه‌ها به مدرسه، برای گرفتن تماس‌های کاری یا پیام‌ها را قطع می‌کنید؟ یک مرز تعیین کنید. تصمیم بگیرید که آیا کار می کنید یا نه، و از وسایل ارتباطی خود در زمان استراحت استفاده نکنید.

  راه درمان افسردگی چیست

این باعث می شود زمان های خارج از کار بیشتر احساس استراحت کنید. در صورت نیاز به ارتباط با خانواده، ممکن است نیاز به داشتن تلفن شخصی داشته باشید. ارزشش را دارد.

پیام مشاور انگیزشی : روابط بین فردی. حتی دوستی ها ممکن است در برخی موارد بیشتر خسته کننده باشند تا تحقق. من یک بار مشتری داشتم که بسیار کاریزماتیک و صمیمانه بود – از آن دسته افرادی که مردم به طور طبیعی به آن گرایش داشتند.

او که نمی‌خواست کسی را در دایره وسیع دوستانش ناامید کند، تقویمش را چنان پر از مشارکت‌های اجتماعی کرد که هیچ وقت استراحتی برای خودش نداشت و به شدت دچار سوختگی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *