پیام های انگیزشی مشاوره

پیام های انگیزشی مشاوره : چه چیز دیگری؟ من باید دقیقاً همان کاری را انجام دهم که او به من می گوید. من باید از چیزهایی که مانع می شود اجتناب کنم. برای استفاده از تصویرم، نباید زیاد غذا بخورم، نباید وارد فضایی شوم که برایم بد است، اگر می‌خواهم حالم خوب شود.

نباید خودم را در معرض سرما قرار دهم. به همین ترتیب، اگر قوانین روحانی را رعایت نکنیم، ممکن است بی‌پایان برای قدرت دعا کنیم، اما هرگز به آن نخواهیم رسید. هیچ راه کوتاهی در زندگی مسیحی وجود ندارد. اگر بخواهیم در میان آزار و اذیت احساس کنیم که پولس احساس می کرد.

پیام های انگیزشی مشاوره : باید همانطور که پولس زندگی می کرد زندگی کنیم. من باید کاری را که او به من می گوید، انجام دهم و انجام ندهم. من باید کتاب مقدس را بخوانم، باید ورزش کنم، باید زندگی مسیحی را تمرین کنم، باید زندگی مسیحی را با تمام کامل زندگی کنم.

  اختلال افسردگی مداوم افسرده خویی

به عبارت دیگر، من باید آنچه را پولس در آیات هشتم و نهم آموزش داده است، اجرا کنم. این، همانطور که من آن را درک می کنم، آموزه عهد جدید در مورد ماندن در مسیح است. اکنون کلمه “مطلوب” باعث می شود مردم احساساتی شوند. آنها ماندن را چیزی غیرفعال و چسبنده می‌دانند.

پیام های انگیزشی مشاوره : اما ماندن در مسیح به معنای انجام آنچه او به شما می‌گوید مثبت است و بی‌وقفه دعا می‌کنید. ماندن یک چیز فوق العاده فعال است. رسول می گوید: “خوب، اگر تمام این کارها را انجام دهید، او نیروی خود را به شما تزریق خواهد کرد.” چه ایده فوق العاده ای. این یک نوع انتقال خون روحانی است – این همان چیزی است که پولس در اینجا آموزش می دهد.

  مقابله با استرس

اینجا یک بیمار است که به دلایلی خون زیادی از دست داده است. او غش است و نفس نفس می زند. دادن دارو به او فایده ای ندارد زیرا خون کافی برای جذب و استفاده از آنها ندارد. مرد کم خون است. تنها کاری که می توانید برای او انجام دهید این است که به او خون تزریق کنید، به او خون تزریق کنید.

پیام های انگیزشی مشاوره : این همان چیزی است که پولس به ما می گوید که خداوند عیسی مسیح برای او انجام می داد. پل می‌گوید: «من بسیار ضعیف هستم، به نظر می‌رسد که انرژی من در حال افزایش است و گاهی اوقات احساس می‌کنم که اصلاً خون زندگی در من نیست.

  درمان افسردگي در مردان

اما، می دانید، به دلیل این رابطه، او آن را به من تزریق می کند. او همه حالات و شرایط من را می داند، او دقیقاً می داند که من به چه چیزی نیاز دارم. آه، چقدر به من می دهد! می‌گوید: «فضل من تو را بس است»، پس می‌توانم بگویم: «زمانی که ضعیف باشم، قوی هستم».

پیام های انگیزشی مشاوره : گاهی اوقات ۱ صبح از قدرت بزرگ آگاه است. مواقع دیگری وجود دارد که من هیچ انتظاری ندارم، اما او همه چیز را می دهد. این عاشقانه زندگی مسیحی است. هیچ کجا بیشتر از یک منبر مسیحی آن را تجربه نمی کند.

  افسردگی دوران سربازی

در موعظه قطعاً عاشقانه وجود دارد. من اغلب می گویم که عاشقانه ترین مکان روی زمین منبر است. یکشنبه به یکشنبه از پله های منبر بالا می روم. من هرگز نمی دانم قرار است چه اتفاقی بیفتد. من اعتراف می کنم که ۲۹۸ افسردگی روحی سلامت جسمانی. افراد زیادی در این دنیا هستند که بیشتر عمر خود را صرف سلامتی می کنند.

پیام های انگیزشی مشاوره : آنها زمان و پول خود را صرف گردش از آبگرم به اسپا، از درمان به درمان، از پزشک به پزشک دیگر می کنند. آنها به دنبال سلامتی هستند. هر زمان که آنها را ملاقات می کنید، بلافاصله شروع به صحبت در مورد سلامتی خود می کنند.

  افسردگی در زنان باردار چگونه است

نکته مهم در زندگی آنها همین مسئله سلامتی است، اما آنها هرگز خوب نیستند. مشکل چیه؟ چته؟ گاهی اوقات مشکل به این دلیل است که آنها اصول اولیه را فراموش می کنند و توضیح کامل در مورد وضعیتی که در آن هستند این است که زیاد غذا می خورند یا خیلی کم ورزش می کنند.

پیام های انگیزشی مشاوره : آنها زندگی غیرطبیعی دارند و چون زیاد غذا می خورند اسیدهای خاصی تولید می کنند و این اسیدها شرایطی را ایجاد می کنند که نیاز به درمان دارد. باید به آنها گفته شود که کمتر بخورند یا بیشتر ورزش کنند یا هر چه که ممکن است باشد.

  با 50 میلیارد چیکار میشه کرد

اگر اصول اولیه، قوانین اساسی زندگی و زندگی را فراموش نکرده بودند، مشکل آنها هرگز پیش نمی آمد. به همین دلیل وضعیت غیرطبیعی و شرایطی ایجاد می شود که نیاز به درمان دارد. اکنون پیشنهاد می‌کنم که این موضوع با کل این موضوع قدرت در زندگی یک مسیحی مشابه است.

پیام های انگیزشی مشاوره : سلامتی چیزی است که حاصل زندگی درست است. سلامتی را نمی توان مستقیماً یا بلافاصله یا به خودی خود به دست آورد. یک حسی وجود دارد که من حاضرم بگویم که یک مرد اصلاً نباید به سلامت خود فکر کند.سلامتی نتیجه درست زیستن است.

و من دقیقاً همین را در مورد مسئله قدرت در زندگی مسیحی ما می گویم. یا اجازه دهید از تصویر دیگری استفاده کنم. این سوال موعظه را در نظر بگیرید. هیچ موضوعی بیشتر از قدرت در موعظه مورد بحث قرار نمی گیرد.

  آدرس های خرید حضوری پروپوفول

پیام های انگیزشی مشاوره : واعظ می‌گوید: «ای که در موعظه قدرت داشته باشم» و او به زانو در می‌آید و برای قدرت دعا می‌کند. من فکر می کنم که ممکن است کاملا اشتباه باشد. یقیناً این تنها کاری است که واعظ انجام می دهد.

راه داشتن قدرت این است که پیام خود را با دقت آماده کنید. کلام خدا را مطالعه کنید، به آن فکر کنید، آن را تجزیه و تحلیل کنید، آن را مرتب کنید، نهایت تلاش خود را بکنید. این پیامی است که خدا به احتمال زیاد برکت می دهد – رویکرد غیر مستقیم به جای مستقیم.

  افسردگی مزمن در مردان

پیام های انگیزشی مشاوره : در این موضوع قدرت و توانایی زندگی مسیحی دقیقاً همینطور است. علاوه بر دعای ما برای قدرت و توانایی، باید قوانین و قوانین اولیه خاصی را رعایت کنیم. بنابراین می توانم آموزش را اینگونه خلاصه کنم.

راز قدرت این است که آنچه را که در مسیح برای ما ممکن است کشف کنیم و از عهد جدید بیاموزیم. کاری که من باید انجام دهم این است که نزد مسیح بروم. باید وقتم را با او بگذرانم، باید درباره او تأمل کنم، باید او را بشناسم. این جاه‌طلبی پل بود.

پیام های انگیزشی مشاوره : این جاه‌طلبی پل بود. اما ناگهان قدرت داده می شود. در زمان‌های دیگر ۱ فکر می‌کنم که به خاطر آمادگی‌ام چیز زیادی دارم. اما، افسوس، من می بینم که هیچ قدرتی در آن وجود ندارد. خداروشکر که همینطوره من تمام تلاشم را می‌کنم، اما او منبع و قدرت را کنترل می‌کند.

  سندرم پیش از قاعدگی و بارداری

او آن را تزریق می‌کند. او طبیب بهشتی است و هر گونه تغییر در حال من را می داند. چهره ام را می بیند، نبضم را حس می کند. او موعظه ناکافی من را می داند، او همه چیز را می داند. پولس می‌گوید: «همین است، و بنابراین من به واسطه کسی که دائماً به من نیرو می‌بخشد.

پیام های انگیزشی مشاوره : قادر به همه چیز هستم.» پس این نسخه است. در دعا از قدرت طلبی عذاب نکشید. آنچه را که او به شما گفته است انجام دهید. زندگی مسیحی را داشته باشید. دعا کنید و در مورد او تفکر کنید. زمانی را با او بگذرانید و از او بخواهید که خود را برای شما آشکار کند. و تا زمانی که این کار را انجام دهید، می توانید بقیه را به او بسپارید.

  افسردگی در سربازی

او به شما نیرو خواهد بخشید – «همانطور که روزهای شماست، قدرت شما نیز خواهد بود». او ما را بهتر از ما می شناسد و بر حسب نیاز ما عرضه ما نیز خواهد بود.

پیام های انگیزشی مشاوره : این کار را انجام دهید و خواهید توانست با رسول بگویید: “من به واسطه کسی که دائماً به من نیرو می بخشد، برای همه چیز قادر هستم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *