چطوری افسردگی را درمان کنیم

چطوری افسردگی را درمان کنیم : اگرچه استروئیدها و داروهای استنشاقی می توانند به طور موقت تنفس را بهبود بخشند، اما به محض از بین رفتن دارو، مشکلات می توانند عود کنند.

و داروهای استنشاقی و استروئیدی اغلب در صورت استفاده طولانی مدت دارای عوارض جانبی منفی هستند، بنابراین به طور کلی فقط برای استفاده کوتاه مدت توصیه می شود.

چطوری افسردگی را درمان کنیم : علاوه بر این، اکثر افراد مبتلا به COPD در سراسر جهان قادر به خرید داروهای استنشاقی و استروئیدی نیستند و بنابراین به آنها دسترسی ندارند.

  افسردگی و اضطراب مختلط

نکته اصلی این است که هیچ درمانی شناخته شده برای وضعیت آنها وجود ندارد، که به طور پیوسته بدتر می شود تا زمانی که آنها به مرگ زودرس تسلیم شوند.

چطوری افسردگی را درمان کنیم : معمولاً با گذشت زمان بدتر می شود تا زمانی که تنفس آنقدر محدود شود که نتواند زندگی را حفظ کند.

بر این اساس، افراد مبتلا به COPD، امید به زندگی کمتری دارند. در سراسر جهان، COPD 329 میلیون نفر یا تقریباً ۵ درصد از جمعیت را تحت تأثیر قرار می دهد.

چطوری افسردگی را درمان کنیم : اگرچه شیوع واقعی ممکن است به دلیل تشخیص نادرست بیشتر باشد. در سال ۲۰۱۲، COPD به عنوان سومین علت مرگ و میر (بعد از بیماری قلبی و سرطان) قرار گرفت و باعث مرگ بیش از سه میلیون نفر شد.

  رابطه افسردگی و خودکشی

چگونه ممکن است که علیرغم صرف تریلیون ها دلار در سال برای تحقیقات پزشکی، ما هنوز قادر به درمان موفقیت آمیز این تحقیقات گسترده در هر سال نیستیم، ما هنوز قادر به درمان موفقیت آمیز این بیماری گسترده نیستیم؟ آیا در جاهای اشتباه به دنبال پاسخ هستیم؟

چطوری افسردگی را درمان کنیم : تا آنجا که من می دانم، تاکنون هیچ درمان موفق شناخته شده ای برای COPD وجود نداشته است.

  نشانه های افسردگی بالینی

شاید راه حل هایی وجود داشته باشد که مبتنی بر دارو یا جراحی نباشد. از موفقیتم در مورد زیر، در میان موارد دیگر، به این باور رسیده‌ام که بسیاری از مشکلات زمینه‌ای COPD ناشی از اختلال عملکرد سیستم عصبی خودمختار است، و COPD نمونه‌ای از یک مشکل سلامتی است.

چطوری افسردگی را درمان کنیم : که می‌تواند با موفقیت با استفاده از بینش‌های به‌دست‌آمده از نظریه چند واگال. پزشکان و بیمارستان‌ها آزمایش‌های پیچیده‌تر و پرهزینه‌تر از همیشه انجام می‌دهند، اما معمولاً ارزیابی عملکرد سیستم عصبی خودمختار را نادیده می‌گیرند.

  آدرس های خرید حضوری آملودیپین

این مایه تاسف است، زیرا بیماران را می توان به سرعت و با هزینه کم از نظر عملکرد شاخه واگ شکمی – که بر بسیاری از عملکردهای دیگر بدن تأثیر می گذارد – غربالگری کرد.

چطوری افسردگی را درمان کنیم : بازیابی عملکرد عصب واگ یک عنصر کلیدی در درمان موفقیت آمیز من برای COPD است.

در کلینیک خود توانستم به اکثر بیماران مبتلا به COPD کمک کنم تا تنفس خود را بهبود بخشند، علیرغم این باور پذیرفته شده در جامعه پزشکی که هیچ درمان پزشکی نمی تواند.

  آدرس های خرید حضوری قرص ویاگرا

چطوری افسردگی را درمان کنیم : به طور موثر تهویه مکانیکی افراد را بهبود بخشد. با عملکرد بهتر سیستم عصبی خودمختار، من توانسته ام به افرادی با طیف گسترده ای از مشکلات مزمن کمک کنم که سایر روش های درمانی، چه آلوپاتیک و چه جایگزین، کمکی نکرده اند.

اگرچه من با انواع مختلفی از مسائل بهداشتی کار کرده‌ام، به ویژه از موفقیت‌هایم در کمک به مشتریان مبتلا به COPD برای بهبود ظرفیت تنفسی خود خوشحال شدم.

  با 1 میلیارد چه خودرویی بخریم

چطوری افسردگی را درمان کنیم : از طریق ترکیبی از درمان‌های عملی من و تمرین‌های خودیاری خودشان، آنها توانستند ظرفیت تنفس خود را بهبود بخشند و در نتیجه جذب اکسیژن را به خون خود افزایش دهند.

COPD و فتق هیاتال: یک مطالعه موردی اگرچه من امکانات لازم برای اندازه گیری دقیق ظرفیت حیاتی در کلینیک خود را ندارم، یکی از مراجعانم که مبتلا به COPD تشخیص داده شده بود قبل از شروع با من و دوباره پس از هفت جلسه در بیمارستان اندازه گیری شده بود. .

  افسردگی در زمان بارداری

چطوری افسردگی را درمان کنیم : ظرفیت حیاتی او (آزمایشی برای عملکرد ریه) از ۷۰ درصد به ۱۰۲ درصد بهبود یافته بود. (ظرفیت حیاتی با میانگین سایر افراد در گروه سنی فرد اندازه گیری می شود که بر اساس وزن بدن کالیبره می شود.

این امکان وجود دارد که یک فرد برای افراد در همان گروه سنی بالاتر از میانگین باشد و برای وزن کالیبره شود. بنابراین این امکان وجود دارد که فرد دارای ظرفیت حیاتی بیش از ۱۰۰ درصد باشد.) اسکن های اولیه ریه و برونش این مشتری نواحی سفید رنگی را نشان می دهد.

  افسردگی طلاق

چطوری افسردگی را درمان کنیم : که پزشکان تصور می کردند غلظت فیبرهای اضافی است که ظاهراً بخشی از دلیل عدم جذب اکسیژن کافی او است.

اعتقاد من این بود که اگر حرکت ریه های او را در حین نفس کشیدن بهبود دهیم، ممکن است به مرور زمان فیبرهای اضافی جذب شوند.

چطوری افسردگی را درمان کنیم : من اخیراً دوباره این مشتری را دیدم و جذب اکسیژن او ۱۵ درصد بهبود یافته بود. کلینیک من در ساختمانی در یک محله قدیمی جذاب در کپن هاگن است.

  افسردگی شب تولد

آسانسور وجود ندارد و دفتر من یک پرواز بالاتر است. یک روز منتظر مشتری جدید بودم، مردی چهل و چهار ساله با مشکل نفس کشیدن.

چطوری افسردگی را درمان کنیم : او در یک مکالمه تلفنی قبلی به من گفته بود که تشخیص پزشکی COPD دارد. وقتی صدای در را شنیدم.

در را باز کردم و او را بالای پله ها دیدم که با یک دستش نرده را محکم گرفته بود، به سرعت نفس نفس می زد و برای نفس بعدی می جنگید.

  اختلال دوقطبی و وسواس فکری

چطوری افسردگی را درمان کنیم : او گفت که در راه صعود مجبور شده است دو بار بایستد تا نفسی تازه کند. قبل از این که این مشکل را ایجاد کند، این مرد از نظر بدنی در وضعیت خوبی قرار داشت.

او فعالانه در ورزش های مختلف شرکت کرده بود. علاقه خاص او اسکی کراس کانتری بود. او به تازگی از تعطیلات اسکی در رشته کوه های آلپ سوئیس به همراه دو فرزندش بازگشته بود.

چطوری افسردگی را درمان کنیم : اما این بار سوار اسکی نشد. او مجبور شد روی تراس رستوران بنشیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *