چگونه افسردگی حاد را درمان کنیم

چگونه افسردگی حاد را درمان کنیم : از آنجایی که روی اعصاب روی سطح عضله کار می کنید، یک لمس سبک معمولاً برای رها شدن تنش در کل عضله کافی است.

به جای اینکه معمولاً برای آزاد کردن تنش در کل عضله کافی باشد. به جای ماساژ کل عضله، مانند ماساژ معمولی، معمولاً کافی است نقاط ماشه ای را به سادگی ماساژ دهید.

چگونه افسردگی حاد را درمان کنیم : نیازی نیست سخت کار کنید یا به عمق بدن فشار بیاورید. ماساژ دادن نقاط ماشه ای عمیق یا با نیروی زیاد معمولاً دردناک است و می تواند نتیجه معکوس داشته باشد.

  درمان افسردگی در زنان متاهل

تحت فشار بیش از حد، بدن احساس امنیت نمی کند و سیستم عصبی خودمختار در حالت فعال شدن سمپاتیک یا عقب نشینی واگ پشتی قرار می گیرد.

چگونه افسردگی حاد را درمان کنیم : این مضر نیست، اما ناکارآمد است، زیرا زمان می برد تا بدن دوباره آرام شود. چند دایره کوچک روی نقطه ماشه ایجاد کنید.

سپس توقف کنید و منتظر بمانید تا متوجه واکنش سیستم عصبی به شکل آه یا بلع شوید. در عرض چند دقیقه، شدت درد باید شروع به کاهش یا ناپدید شدن کند.

  آدرس های خرید حضوری گایافنزین

چگونه افسردگی حاد را درمان کنیم : هر زمان که نیاز به تسکین میگرن باشد، می توانید درمان را تکرار کنید. نیازی به درمان همه X روی نقاشی نیست. حتی اگر X نقطه ماشه ای را برای الگوی خاصی از درد نشان دهد، اگر در آن نقطه خاص روی سطح عضله چیزی سخت یا دردناک احساس نکنید.

آن نقطه ماشه فعال نیست. زمان را برای رها کردن آن هدر ندهید، اما روی نقاط ماشه‌ای تمرکز کنید که احساس سختی، ضخیم یا دردناکی دارند.

چگونه افسردگی حاد را درمان کنیم : تمرین SCM برای سفت شدن گردن این تمرین دامنه حرکت شما را در حین چرخاندن سر افزایش می دهد.

  اختلال دو قطبی در مردان

علائم سفتی گردن را کاهش می دهد و به جلوگیری از سردردهای میگرنی کمک می کند. این شبیه به اولین حرکاتی است که ما در کودکی انجام دادیم که روی شکم دراز کشیده بودیم.

چگونه افسردگی حاد را درمان کنیم : روی آرنج خود تکیه داده بودیم و سرمان آزاد بود تا بتوانیم به اطراف نگاه کنیم. ۱. روی شکم خود دراز بکشید (شکل ۱۴).

سر خود را بلند کرده و بازوهای خود را زیر سینه خود بیاورید. وزن بالاتنه خود را روی آرنج خود قرار دهید (شکل ۱۵). شکل ۱۴. خوابیدن روی شکم شکل ۱۵. بلند کردن سر ۲. سر خود را تا جایی که راحت می رود به سمت راست بچرخانید.

  اختلال دو قطبی و افسردگی شیدایی

چگونه افسردگی حاد را درمان کنیم : آن موقعیت را برای شصت ثانیه نگه دارید. ۳. سر خود را به مرکز برگردانید. شکل ۱۶. چرخاندن سر به چپ ۴. اکنون سر خود را تا جایی که راحت می رود به سمت چپ بچرخانید و آن موقعیت را برای شصت ثانیه نگه دارید (شکل ۱۶).

  کسب و کار با 700 میلیون

اگر با این تمرین چرخش سر را بهبود بخشیده اید، اما حرکت هنوز به خوبی که می خواهید در یک طرف نیست، احتمالاً محدودیت از عضله دیگری به نام کتف بالابر است که توسط اعصاب نخاعی عصب دهی می شود.

چگونه افسردگی حاد را درمان کنیم : این نوع سفتی گردن تنها با بهبود عملکرد CN XI و عضلات ذوزنقه ای و استرنوکلیدوماستوئید از بین نمی رود. (به «عضله کتف بالابرنده» در صفحه ۱۰۴ مراجعه کنید).

بخشی از سفتی ممکن است از فتق هیاتال و کوتاه شدن مری نیز ناشی شود، زیرا عصب واگ به دور مری می‌پیچد. (به “تسکین COPD و فتق هیاتال” در صفحه ۹۱ مراجعه کنید.) تمرین چرخشی و چرخشی برای تراپزیوس تمرین چرخشی و چرخشی تون عضله ذوزنقه شل را بهبود می بخشد و هر یک از سه قسمت آن را با دو قسمت دیگر متعادل می کند.

  افسردگی و لاغری

چگونه افسردگی حاد را درمان کنیم : همچنین به طولانی شدن ستون فقرات، بهبود تنفس و اصلاح وضعیت سر به جلو (FHP) کمک می کند. این به نوبه خود اغلب درد شانه و کمر را کاهش می دهد. این تمرین می تواند برای همه مفید باشد.

نه فقط برای کسانی که FHP دارند. انجام آن کمتر از یک دقیقه طول می کشد و احساس تغییر مثبت آنی است. بهتر است هر زمان که مدتی نشسته اید، یک لحظه این تمرین را انجام دهید و هر از گاهی آن را به طور منظم تکرار کنید.

  افسردگی شدید علایم جسمی

چگونه افسردگی حاد را درمان کنیم : تقریباً هر بار که از نشستن پشت کامپیوترم بلند می شوم این کار را انجام می دهم. هر بار که تمرین را انجام می دهید، بهبودی در تنفس و وضعیت بدن را تجربه خواهید کرد و اثرات مثبت آن انباشته است.

ایده پشت این تمرین نه تقویت و نه کشش عضله ذوزنقه است. فرض بر این است که عضله به اندازه کافی قوی است و فقط نیاز به تحریک اعصاب به فیبرهای عضلانی شل دارد. شما آنها را بیدار می کنید تا بتوانند سهم خود را از کار به عهده بگیرند.

  با 900 میلیون چه ماشینی بخریم

چگونه افسردگی حاد را درمان کنیم : همانطور که در دوران نوزادی ما و چهار دست و پا می خزیدیم. هنگامی که نوزاد روی شکم دراز می کشد.

از تمام رشته های سه قسمت عضله ذوزنقه استفاده می کند تا تیغه های شانه را در کنار هم نگه دارد، سر را بلند کند و سر را بچرخاند تا به اطراف نگاه کند.

  خط تولید با 600 میلیون

چگونه افسردگی حاد را درمان کنیم : بعداً، کودک هنگام بالا بردن چهار دست و پا برای خزیدن و نگاه کردن به اطراف، از تمام این رشته‌های عضلانی استفاده می‌کند.

با این حال، هنگامی که کودک می ایستد، دیگر تمام الیاف ذوزنقه به طور یکنواخت استفاده نمی شود. برخی تنش‌تر می‌شوند.

چگونه افسردگی حاد را درمان کنیم : در حالی که انرژی از الیاف دیگر خارج می‌شود به طوری که آنها شل می‌شوند.

  مهاجرت با 500 میلیون

سر دیگر به طور یکسان توسط هر سه قسمت عضله ذوزنقه پشتیبانی نمی شود. با گذشت زمان، سر تمایل به سر خوردن بیشتر به سمت جلو دارد.

به طوری که مرکز گوش ها جلوتر از مرکز شانه ها قرار می گیرند. سپس شانه ها تمایل به کشیدن به سمت جلو و پایین به سمت خط وسط نشان می دهند.

چگونه افسردگی حاد را درمان کنیم : پس از انجام این تمرین، در تمام فیبرهای عضلانی ثانویه تون یکنواخت تری خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *