چگونه افسردگی خود را درمان کنیم

چگونه افسردگی خود را درمان کنیم : هنگامی که تمرینات سمندر را انجام می دهید، سر خود را به همان سطح ستون فقرات خود می آورید. این وضعیت شبیه سمندر است که گردن ندارد.

به طوری که سر آن مانند یک مهره اضافی در بالای ستون فقرات است. سمندر نمی تواند مانند خزندگان و پستانداران، سر خود را به طور جداگانه در رابطه با اولین مهره ستون فقرات خم کند، دراز کند، بچرخاند یا به پهلو خم کند، یا سر خود را بالاتر از سطح مهره های نخاعی بلند کند.

چگونه افسردگی خود را درمان کنیم : این تمرین با سر در راستای ستون فقرات انجام می شود. از نظر حرکات ستون فقرات، این تمرینات سر شما را در وضعیتی قرار می دهد که نه بالا و نه پایین باشد. قفسه سینه (قسمت قفسه سینه ستون فقرات) اکنون می تواند بهتر به پهلو خم شود.

  مبارزه با افسردگی و استرس

تا حدودی شبیه سمندر. می‌توانید از حرکات خم شدن جانبی در مهره‌های سینه‌ای خود استفاده کنید تا تنش‌های عضلانی بین دنده‌ها و ستون فقرات سینه‌ای خود را آزاد کنید.

چگونه افسردگی خود را درمان کنیم : این به آزادی حرکت دنده های شما کمک می کند و تنفس بهینه را بهبود می بخشد. در اکستنشن و خم شدن ستون فقرات انسان معمولاً انعطاف پذیری بیشتری در گردن و مهره های کمری و انعطاف پذیری کمتری در ستون فقرات قفسه سینه وجود دارد.

  افسردگی در کودکان

با این حال، انعطاف پذیری ستون فقرات قفسه سینه به طور چشمگیری با خم شدن به پهلو افزایش می یابد. مفاصل فاست مهره‌های قفسه سینه باز می‌شوند و به ستون فقرات سینه اجازه می‌دهند آزادانه‌تر به پهلو خم شوند.

چگونه افسردگی خود را درمان کنیم : سطح ۱: تمرین نیمه سمندر برای انجام قسمت اول تمرین سمندر در سمت راست، در یک موقعیت راحت بنشینید یا بایستید. ۱. بدون چرخاندن سر، اجازه دهید چشمانتان به سمت راست نگاه کنند.

  آدرس های خرید حضوری سلکوکسیب

در ادامه رو به جلو، سر خود را به سمت راست متمایل کنید تا گوش راست به شانه راست نزدیکتر شود، بدون اینکه شانه را برای برخورد با آن بلند کنید (شکل ۱۰). شکل ۱۰. نیم سمندر با چشم های سمت راست ۳. سر خود را در این حالت به مدت سی تا شصت ثانیه نگه دارید.

چگونه افسردگی خود را درمان کنیم : سپس اجازه دهید سر خود به حالت خنثی برگردد و چشمان خود را به سمت جلو حرکت دهید. ۵. اکنون همین کار را در طرف دیگر انجام دهید: اجازه دهید چشمانتان به سمت چپ نگاه کنند و سپس سر خود را به سمت چپ خم کنید.

  افسردگی درمان دارویی

پس از سی تا شصت ثانیه سر خود را به حالت عمودی و چشمان خود را به سمت جلو برگردانید. HALF-Salamander—A VARIATION در این تغییر در تمرین نیم سالماندر، همان دستورالعمل های بالا را دنبال کنید، اما اجازه دهید چشمان شما به سمت راست نگاه کند.

چگونه افسردگی خود را درمان کنیم : در حالی که سر خود را به سمت چپ خم کرده اید (شکل ۱۱). این حرکت چشمان شما در جهت مخالف قبل از حرکت سر، دامنه حرکت شما را افزایش می دهد. شما باید بتوانید سر خود را بیشتر به سمت چپ خم کنید.

  عوامل هورمونی افسردگی

این حالت را برای سی تا شصت ثانیه نگه دارید و سپس به سمت عقب برگردید تا همین کار را در سمت دیگر انجام دهید. شکل ۱۱. نیمه سمندر با چشمان به سمت چپ سطح ۲: تمرین کامل سمندر تمرین کامل سمندر شامل خم شدن کل ستون فقرات به پهلو و نه فقط گردن است.

  علائم افسردگی یک قطبی

چگونه افسردگی خود را درمان کنیم : همچنین، ما از وضعیت بدن متفاوت استفاده می کنیم. ۱. چهار دست و پا پایین بیایید، وزن خود را روی زانوها و کف دستان خود نگه دارید. می‌توانید دست‌هایتان را روی زمین بگذارید.

اما بهتر است کف دست‌هایتان را روی میز، میز، صندلی صندلی یا بالش‌های مبل قرار دهید. سر شما باید در همان صفحه ستون فقرات باشد (شکل ۱۲). شکل ۱۲. سمندر روی چهار دست و پا ۲. در این تمرین، گوش های شما نه باید از سطح ستون فقرات بلند شوند و نه پایین بیایند.

  افسردگی فصلی زمستان

چگونه افسردگی خود را درمان کنیم : برای یافتن موقعیت مناسب سر، سر خود را کمی بالاتر از جایی که فکر می کنید درست است بلند کنید. باید بتوانید احساس کنید که سرتان کمی بالا رفته است. سپس سر خود را کمی پایین تر از چیزی که فکر می کنید درست است پایین بیاورید.

باید بتوانید احساس کنید که سرتان پایین تر از آنچه که باید باشد. بین دو موقعیت به عقب و جلو بروید. سرتان را کمی بالا بگیرید و سپس کمی پایین بیاورید.

  افسردگی مردان در دوران بارداری همسر

چگونه افسردگی خود را درمان کنیم : سعی کنید موقعیتی را در وسط پیدا کنید که سرتان خیلی بالا یا پایین نباشد. اگرچه ممکن است هرگز این موقعیت را دقیقاً پیدا نکنید، می توانید شروع به صفر کردن آن کنید. ۳. هنگامی که موقعیت مناسبی برای سر خود نسبت به ستون فقرات خود پیدا کردید.

با چشمان خود به سمت راست نگاه کنید، آنها را در آن وضعیت نگه دارید و با حرکت دادن گوش راست خود به سمت شانه راست، سر خود را به سمت راست خم کنید.

  افسردگی و خواب زیاد

چگونه افسردگی خود را درمان کنیم : حرکت را با اجازه دادن به خم شدن در پهلوی شما به سمت خارج از گردن، تا انتهای ستون فقرات، کامل کنید. ۵. این حالت را برای سی تا شصت ثانیه نگه دارید. ۶. ستون فقرات و سر خود را به مرکز برگردانید. تمام مراحل بالا را تکرار کنید.

اما در سمت چپ (شکل ۱۳). ماساژ برای میگرن در ضمیمه نقاشی هایی از چهار الگوی مختلف از درد سردرد میگرنی را خواهید دید که با رنگ قرمز نشان داده شده است.

  افسردگی بارداری برای مردان

چگونه افسردگی خود را درمان کنیم : در نقاشی ها محل نقاط ماشه ای را روی سطح ماهیچه ها نشان می دهد که می توان آنها را ماساژ داد تا تنش در عضلات آسیب دیده کاهش یابد.

چهار طرح چهار الگوی معمول درد میگرنی را نشان می دهد. الگوی درد متناسب با علائم خود را پیدا کنید. هنگامی که الگوی سردرد را شناسایی کردید.

چگونه افسردگی خود را درمان کنیم : می توانید ببینید کدام قسمت از عضله سفت شده است و کجا آن را ماساژ دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *