چگونه افسردگی خود را رفع کنیم

چگونه افسردگی خود را رفع کنیم : من این را چند بار در کلاس های پیشرفته کرانیوساکرال خود نشان دادم. ابتدا از دانش آموزان خواستم موقعیت C1 من را مشاهده کنند.

من به پشت دراز کشیدم و دانش‌آموزانم می‌توانستند موقعیت C1 من را با قرار دادن بالشتک‌های انگشت شست‌شان روی فرآیندهای عرضی آن تعیین کنند.

چگونه افسردگی خود را رفع کنیم : اگر چرخش C1 وجود نداشت، انگشتان شست آنها نزدیک به افقی بود. با این حال، اگر یک انگشت شست بالاتر از دیگری بود.

نشان دهنده چرخش مهره است. در شروع آزمایش، دانش آموزی مشاهده کرد که انگشت شست او افقی است. سپس به چیزی فکر کردم که برایم آزاردهنده بود.

  علائم افسردگی اختلال شخصیت

چگونه افسردگی خود را رفع کنیم : بلافاصله، فرآیندهای عرضی C1 حرکت کردند. یک طرف بالا رفت و طرف دیگر پایین آمد.

موقعیت C1 به نظر می رسد که تقریباً چهل و پنج درجه دورتر از افقی چرخیده است، با یک طرف به سمت بالا (قدامی) و طرف دیگر پایین (خلفی). (اگرچه این مشاهدات برخلاف احتمالات آناتومیکی واقعی برای چرخش C1 به تنهایی است.

  نظرات افسردگی شدید

چگونه افسردگی خود را رفع کنیم : اما اگر آنها را به آرامی فرآیندهای عرضی C1 را زیر نظر داشته باشید، زیر انگشتان شما احساس می‌کند. تنها توضیحی که من دارم این است که چرخش باید یک چرخش باشد. ترکیب پیچیده‌ای از جابه‌جایی C1، C2، و C3 با هم.

تعامل اجتماعی. سایر دانش‌آموزان کلاس می‌توانستند تغییری در تنفس من و از دست دادن رنگ در صورتم ببینند. سپس از شاگردم خواستم که تکنیک عملی ما را برای رهاسازی میوفاشیال انجام دهد (به «تکنیک رهاسازی عصبی-فاشیال» در صفحه ۱۹۵ مراجعه کنید) تا C1 و C2 من را مجدداً تنظیم کند.

  آدرس های خرید حضوری کاپتوپریل

چگونه افسردگی خود را رفع کنیم : این مهره ها به همان سرعتی که از موقعیت خود خارج شده بودند به جای خود بازنمی گشتند. او مجبور شد این تکنیک را چندین بار تکرار کند تا C1 دوباره افقی شود. بالاخره احساس کردم بیشتر شبیه خودم هستم.

چرخش C1 و C2 ارزش بقای تکاملی دارد. به شریان مهره ای فشار وارد می کند و جریان خون به ساقه مغز را کاهش می دهد که بر عملکرد پنج عصب ضروری برای تعامل اجتماعی تأثیر می گذارد.

  درمان افسردگي بعد از ترك اعتياد

چگونه افسردگی خود را رفع کنیم : این ما را در تابعی از پنج عصب لازم برای تعامل اجتماعی قرار می دهد. این ما را در حالت واگ غیر شکمی قرار می دهد.

که در مواقع خطر می تواند با خاموش کردن عملکردهای بالاتر زمانی که مجبور به جنگیدن یا فرار هستیم، یا زمانی که نمی توانیم از نظر فیزیکی یا احساسی با موقعیت فعلی روبرو شویم.

چگونه افسردگی خود را رفع کنیم : به بقای ما کمک کند. اگر حس عصبی ما به طور ناگهانی سیگنال هایی را از محیط ثبت کند که نشان می دهد ما در معرض تهدید یا خطر هستیم.

  بهترین ماشین با 3 میلیارد

این تغییر در فیزیولوژی ما باید آنی باشد – و همینطور هم می شود. به اندازه کافی جالب توجه است، اگرچه سیستم عصبی ما به سرعت ناراحت می شود، اما زمانی که ما دوباره ایمن شویم زمان بیشتری طول می کشد تا آرام شود. برای تاثیر گذاشتن بر C1 و C2 نیازی به تروما ندارد.

چگونه افسردگی خود را رفع کنیم : خاطره یک رویداد گذشته می تواند همین کار را انجام دهد. مطالعات اسکن مغز در زنان مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه، کاهش جریان خون به لوب پیشانی مغز را با شنیدن بازگویی رویدادهای آسیب‌زا نشان می‌دهد.

  بررسی افسردگی بر پیشرفت تحصیلی

چرا یک تروما، خاطره یک تروما، یا حتی فقط یک فکر منفی منجر به تغییر ساختاری مانند چرخش C1 و C2 می شود؟ ده ماهیچه کوچک استخوان اکسیپیتال را در پایه جمجمه با C1 و C2 متصل می کنند.

چگونه افسردگی خود را رفع کنیم : هشت مورد از این ماهیچه ها عضلات زیر پس سری نامیده می شوند و در سطح خلفی (پشتی) مهره ها قرار دارند.

  افسردگی پس از مهاجرت

دو عضله دیگر، رکتوس سر پهلوی و عضله رکتوس سر قدامی، روی سطح قدامی (جلو) همین دو مهره قرار دارند.

چگونه افسردگی خود را رفع کنیم : آنها توسط عصب پس سری، واقع در پوست سر در پشت سر عصب دهی می شوند. (به «عضلات زیر اکسیپیتال»، «شریان های مهره ای»، «عضلات زیر پس سری با مهره» و «عصب ساب اکسیپیتال» در ضمیمه مراجعه کنید.) کشش های نامناسب در هر یک از این ده عضله برای جابجایی و نگه داشتن C1 و C2 از مفصل کافی است.

  افسردگی قبل از قاعدگی

فرآیندهای عرضی هر مهره گردنی دارای منافذی است (به نام سوراخ یا سوراخ) برای عبور از شریان های مهره ای. چرخش یا نوک مهره‌ها می‌تواند به این شریان‌ها بپیچد یا فشار وارد کند و جریان خون را کاهش دهد، مانند شلنگ پلاستیکی باغچه. اگر یک خم در آن قرار دهید.

چگونه افسردگی خود را رفع کنیم : جریان آب را کاهش داده یا قطع می کنید. میزان خون عبوری از این شریان های مهره ای به موقعیت مهره های گردنی فوقانی در گردن بستگی دارد.

  افسردگی شدید را چگونه درمان کنیم

وقتی تمرین پایه را انجام می دهیم، وزن سرمان را روی انگشتانمان دراز می کشیم. این فشار برای تحریک عصب اکسیپیتال کافی است و باعث شل شدن این عضلات و به تعادل رسیدن با یکدیگر می شود. وقتی تمرین پایه را انجام می‌دهیم.

چگونه افسردگی خود را رفع کنیم : دو مهره اول گردنی نسبت به یکدیگر در موقعیت بهتری قرار می‌گیرند. هنگامی که C1 و C2 به جای خود باز می گردند، تنش را بر روی شریان های مهره ای کاهش می دهد، جریان خون بهتری را به مغز و ساقه مغز ارائه می دهد.

  افسردگی و ترس از تنهایی

و به ما اجازه می دهد تا شریان ها را انجام دهیم، جریان خون بهتری را به مغز و ساقه مغز ارائه می دهیم، و به ما امکان می دهد به شرایط اجتماعی بازگردیم.

چگونه افسردگی خود را رفع کنیم : نامزدی. خون رسانی کافی به اعصاب جمجمه، ساقه مغز و مغز برای عملکرد صحیح سیستم عصبی اجتماعی و همچنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *