چگونه باید افسردگی را درمان کنیم

چگونه باید افسردگی را درمان کنیم : من می خواهم اطلاعات کمی در مورد خودم، برنامه Cool Connections و توسعه آن به اشتراک بگذارم. پس از چندین سال کار در حرفه مراقبت، در سال ۱۹۹۷ به عنوان یک پرستار بهداشت روان در دانشگاه برونل واجد شرایط شدم.

از آن زمان تاکنون مدرک BSc (Hons) را در زمینه تخصصی، لیسانس (Hons) در بهداشت روانی کودکان و نوجوانان کسب کرده ام.

چگونه باید افسردگی را درمان کنیم : مطالعات، و دیپلم فوق لیسانس در درمان شناختی رفتاری (CBT). من اکنون یک روان درمانگر شناختی رفتاری کاملاً معتبر هستم و در انجمن روان درمانی های رفتاری و شناختی بریتانیا (BABCP) ثبت نام کرده ام.

  مبارزه با افسردگی و خودکشی

برنامه اتصالات خنک که در این کتاب کار مشخص شده است، یک برنامه گروهی مداخله زودهنگام ده جلسه ای است که هدف آن کودکان ۹ تا ۱۴ ساله است.

چگونه باید افسردگی را درمان کنیم : این برنامه مبتنی بر رویکرد شناختی رفتاری است و بر پیشگیری از اضطراب و افسردگی در کودکان و نوجوانان تمرکز دارد.

در این کتاب کار یک راهنمای تسهیل کننده وجود دارد که نحوه اجرای برنامه را توضیح می دهد. فرم های ارجاع و تمرینات فعالیت در خانه نیز گنجانده شده است.

  مبارزه با افسردگی و ناامیدی

چگونه باید افسردگی را درمان کنیم : ده جلسه همگی مصور هستند و شامل بازی ها، تئوری و تمرین های سرگرم کننده متعدد است.

علاقه من به ایجاد یک برنامه گروهی برای جوانان ابتدا به دنبال کار من با کودکان و خانواده ها در سافولک شکل گرفت.

چگونه باید افسردگی را درمان کنیم : اگرچه چندین کتاب با روش‌های جالب و خلاقانه برای کار با کودکان وجود دارد.

  مبارزه با افسردگی و تنبلی

اما بیشتر آنها به جای مداخله زودهنگام، بر روی کودکان بزرگ‌تر یا جوانان با مشکلات جدی سلامت روان تمرکز دارند.

چگونه باید افسردگی را درمان کنیم : برنامه گروهی آمریکایی برای کار با کودکان مضطرب به نام گربه مقابله ای و برنامه استرالیایی به نام دوستان بسیار جالب توجه است.

برنامه توصیف شده در این کتاب کار با ترکیب تئوری CBT و ایجاد ایده های موجود برای تمرینات کار گروهی به وجود آمد.

  درمان افسردگی طولانی مدت

چگونه باید افسردگی را درمان کنیم : بسیاری از تمرین‌های این برنامه از طریق آزمون و خطا و پس از ارزیابی توسط بسیاری از کودکانی که شرکت کرده‌اند، ایجاد شده‌اند.

۹ قدردانی از دکتر نیکولا ریج وی تشکر می کنم که در چند سال گذشته بر تمرین CBT من نظارت داشته است و ایده های زیادی را برای این برنامه با او به اشتراک گذاشته ام.

چگونه باید افسردگی را درمان کنیم : دوست خوبم اشلی باربر در برخی از ایده های فناوری اطلاعات و فناوری کامپیوتر به من کمک کرده است.

  آدرس های خرید حضوری آتورواستاتین

همه اعضای تیم On Track در سافولک، همراه با نظرات مفید بسیاری که توسط بچه‌هایی که شرکت کرده‌اند، از من در تنظیم برنامه حمایت کردند. ۱۱ راهنمای تسهیلگران گروهی برای برنامه اتصالات خنک Cool Connections یک برنامه مداخله زودهنگام ده جلسه است که هدف آن کودکان ۹ تا ۱۴ ساله است.

چگونه باید افسردگی را درمان کنیم : این برنامه مبتنی بر رویکرد شناختی رفتاری است که هدف آن تشویق عزت نفس، مهارت‌های اجتماعی و رفاه و پیشگیری از اضطراب و افسردگی در کودکان و نوجوانان است.

  درمان افسردگی بعد از ترک گل

تسهیلگران گروه این برنامه برای کسانی که واجد شرایط کار با کودکان هستند، مانند متخصصان مراقبت های بهداشتی، روانشناسان، معلمان، مددکاران اجتماعی و مشاوران جوانان نوشته شده است.

چگونه باید افسردگی را درمان کنیم : کارکنان فاقد صلاحیت نیز می توانند برنامه را تسهیل کنند، اما باید حداقل هر دو هفته یک بار با یک سرپرست وقت خود را صرف بحث و برنامه ریزی گروه کنند.

ناظر باید یک متخصص واجد شرایط با تجربه کار با کودکان و دانش خوبی از مسائل مربوط به رازداری، حفاظت و رفاه کودکان باشد.

  افسردگی های هورمونی

چگونه باید افسردگی را درمان کنیم : پیشینه در درمان های روانشناختی، یا آموزش خاص در CBT، یک ویژگی مفید اما نه ضروری برای تسهیل کنندگان گروه است.

تجربه تسهیل گروه ها و آگاهی از پیامدهای کار درمانی با کودکان نیز همینطور است. با این اوصاف، اکثر متخصصانی که برنامه Cool Connections را تسهیل می کنند.

چگونه باید افسردگی را درمان کنیم : مطالب را با سبک شخصی و چارچوب نظری خود تطبیق می دهند. اگر گروه توسط دو نفر تسهیل شود، اغلب مفید است.

  افسردگی تولد

یک فرد واجد شرایط ممکن است، برای مثال، با یک دستیار آموزشی مستقر در مدرسه کار کند. این به کودکان کمک می کند.

چگونه باید افسردگی را درمان کنیم : تا یک فرد پیوندی حمایتی داشته باشند که به طور منظم او را خارج از گروه می بینند و ارتباط/روابط مثبت با کارکنان آموزشی را تشویق می کند.

اهداف برنامه اهداف برنامه شامل موارد زیر است: ۱۳ به کودکان و جوانان کمک کنید تا مهارت های زندگی را توسعه دهند تا بتوانند به طور مؤثر با موقعیت های دشوار و/یا اضطراب زا کنار بیایند.

  آدرس های خرید حضوری برم هگزین

چگونه باید افسردگی را درمان کنیم : حالت عاطفی اضطراب را عادی کنید. ایجاد انعطاف پذیری عاطفی و توانایی های حل مسئله. تشویق به یادگیری همتایان و ایجاد شبکه های پشتیبانی همتایان. اعتماد به نفس را در مواجهه با موقعیت‌های دشوار یا اضطراب‌انگیز تقویت کنید.

پیشگیری از اضطراب و افسردگی در کودکان و نوجوانان. با بچه های دیگر مخلوط کنید و تجربیات سرگرم کننده و مثبت داشته باشید.

  آدرس های خرید حضوری مورفین

چگونه باید افسردگی را درمان کنیم : شواهد اثربخشی برنامه اتصالات خنک طی سه سال گذشته با موفقیت در چندین مدرسه در سافولک اجرا شده است.

همچنین به عنوان یک گروه بعد از مدرسه برای کودکان در سنین مختلف و به عنوان یک برنامه گروهی خانوادگی که در آن والدین و فرزندان با خانواده های دیگر کار می کنند.

چگونه باید افسردگی را درمان کنیم : اجرا شده است. بیش از ۱۵۰ کودک و چند خانواده در این برنامه شرکت کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *