چگونه با افسردگی خود مبارزه کنیم

چگونه با افسردگی خود مبارزه کنیم : او حتی با جزئیات، شادی آنها را در اولین ملاقات با او و زمانی که برای اولین بار به آنها موعظه کرده بود، توصیف می کند.

کاملاً واضح است که رسول در زمانی که در میان آنها بود، از نظر جسمی خوب نبود. شک بسیار کمی وجود دارد جز اینکه او از نوعی ناراحتی چشم رنج می برد، زیرا به آنها یادآوری می کند که وقتی با آنها بود، اگر می توانست به او کمک کند، چشمان خود را بیرون می زدند و به او می دادند.

چگونه با افسردگی خود مبارزه کنیم : یکی متوجه می شود که این وضعیت التهابی دردناک چشمانش توهین آمیز و ناخوشایند بود. در مورد ظهور رسول هیچ چیز پیشینی وجود نداشت.

  آدرس های خرید حضوری مفنامیک اسید

همانطور که او به کلیسای قرنتس یادآوری می کند حضور او “ضعیف” بود. او آنچه امروز نامیده می شود) حضور فرماندهی نداشت. او یک مرد بسیار معمولی بود که بدون تغییر شکل اضافی ناشی از این مشکل چشمی به او نگاه می شد.

چگونه با افسردگی خود مبارزه کنیم : اما همانطور که در اینجا به آنها یادآوری می کند، به هیچ وجه از او رنجیده نشدند.

او می‌گوید: «وسوسه‌ی من را که در بدن من بود تحقیر نکردید»، در واقع آنها او را «به‌عنوان فرشته‌ی G (Jd، مانند مسیح عیسی» پذیرفته بودند و در این نجات شگفت‌انگیز شادمان شده بودند، اما دیگر مانند آنها نبودند. آنها ناراضی شده بودند و او مجبور شد از آنها بپرسد: پس این سعادت کجاست؟

  علائم افسردگی نوجوان دختر

چگونه با افسردگی خود مبارزه کنیم : حتی می‌توانست از این نوع زبان استفاده کند: «فرزندان کوچک من که دوباره از آنها رنج می‌برم تا مسیح در شما شکل بگیرد.» افسردگی روحی اکنون سؤالی که او در مورد برکت سابقشان از آنها می‌پرسد بسیار قابل توجه است.

در قسمت های قبلی نامه خود به آنها آن را به اشکال دیگری بیان کرده است.در آیه ششم از فصل اول می گوید: «متعجبم که شما به این زودی از او که شما را به فیض مسیح دعوت کرد به انجیل دیگری دور شده اید.

  افسردگی و خودکشی در نوجوانان

چگونه با افسردگی خود مبارزه کنیم : سپس دوباره آن را در فصل سوم قرار می دهد r و آیه اول: “ای غلاطیان احمق، چه کسی شما را سحر کرده است که از حقیقت اطاعت نکنید.

که عیسی مسیح آشکارا در برابر چشمان آنها ظاهر شده و در میان شما مصلوب شده است؟” اکنون بدون ارائه شواهد بیشتر فکر می کنم واضح است که این مسیحیان غلاطسی که بسیار خوشحال بودند و از نجات جدید خود بسیار خوشحال بودند، اکنون از نظر روحی ناراضی و افسرده شده بودند.

  افسردگی زنان شاغل و خانه دار

چگونه با افسردگی خود مبارزه کنیم : سوالی که پیش روی ماست این است: علت این تغییر چه بود؟ چه اتفاقی برای آنها افتاده بود؟ و پاسخ کاملاً ساده است و می توان آن را در یک عبارت قرار داد – همه اینها کاملاً به دلیل آموزش نادرست بود. این مشکل کلیساهای غلاطیه بود.

همه مشکلات آنها ناشی از تعلیم نادرستی بود که آنها به آن اعتقاد داشتند. اکنون این چیزی است که در عهد جدید بسیار به آن پرداخته شده است.

چگونه با افسردگی خود مبارزه کنیم : به ندرت رساله ای وجود دارد که در آن نبینید که در جایی به این موضوع پرداخته شده باشد. این کلیساهای نوزادان توسط انواع خاصی از معلمان که از پولس رسول پیروی می کردند و از بسیاری جهات از پیام و موعظه او تقلید می کردند.

  افسردگی گرفتم چیکار کنم

بسیار ناراحت بودند، اما آموزش خاص خود را به آن اضافه کردند. نتیجه این بود که نه تنها باعث سردرگمی در کلیساها شد، بلکه منجر به این وضعیت افسرده و ناخوشایند در زندگی بسیاری از مردم مسیحی شد.این البته کار شیطان بود.

چگونه با افسردگی خود مبارزه کنیم : رسول از گفتن این سخن ابایی ندارد و به ما یادآوری می کند که شیطان حتی می تواند «خود را به فرشته نور تبدیل کند».

  افسردگی شدید گرفتم چیکار کنم

او به مردم مسیحی حمله می کند و عقاید نادرست مختلفی را در ذهن آنها القا می کند که فعلاً ممکن است شهادت مسیحی آنها را از بین ببرد و شادی را از آنها سلب کند. تاریخ کلیسای مسیحی از زمان قانون عهد جدید مملو از موارد مشابه است.

چگونه با افسردگی خود مبارزه کنیم : از همان ابتدا شروع شد و کم و بیش از آن زمان تا کنون ادامه داشته است، و به این معنا درست است که بگوییم تاریخ کلیسا تاریخ ظهور بسیاری از بدعت ها و نبرد کلیسا با آن است. آنها، و تحویل کلیسا توسط قدرت روح خدا.

  افسردگی حاد چه علائمی دارد

بدیهی است که این موضوع بسیار خوبی است که من می‌توانم را معرفی کنم و به آن بپردازم. آموزش نادرست می تواند به اشکال مختلف به کار رود، اما ما می توانیم آنها را به دو بخش اصلی تقسیم کنیم. گاهی اوقات به شکل انکار آشکار حقیقت و اصول و اصول اساسی ایمان مسیحی است.

چگونه با افسردگی خود مبارزه کنیم : اجازه دهید در مورد این واقعیت کاملاً واضح بگوییم که در برخی موارد آن شکل به خود می گیرد. ممکن است خود را به‌عنوان یک مسیحی بد جلوه دهد، اما در واقع انکار پیام مسیحی است.

  علت افسردگی در کودکان چیست

تعالیمی وجود داشته و هنوز هم وجود دارد که خود را مسیحی می‌نامند و حتی الوهیت خداوند عیسی مسیح و دیگر اصول اساسی و اساسی ایمان ما را انکار می‌کنند. اما آموزش غلط همیشه این شکل را ندارد. ~او~ شکل دیگری است، و این همان چیزی است که من توجه خاصی به آن معطوف دارم.

چگونه با افسردگی خود مبارزه کنیم : به یک معنا، این دومی حتی خطرناک‌تر از اولی است، و این شکلی است که به خود گرفته بود. در میان کلیساهای غلاطیه در اینجا نه آنقدر هتک ایمان است، نه چندان تضاد عناصر اصلی، بلکه آموزه‌ای است.

که نشان می‌دهد چیز دیگری علاوه بر آنچه قبلاً باور داشتیم، لازم است. این شکل عجیبی بود که در مورد غلاطیه به خود گرفت. برخی از معلمان به کلیساهای آنجا رفته بودند و در واقع گفتند: “بله، ما به انجیل اعتقاد داریم و با موعظه پولس موافقیم.” کاملاً درست است.

  عوارض افسردگی طولانی مدت

چگونه با افسردگی خود مبارزه کنیم : هر چه او گفت همین بود. شب، اما h~ به اندازه کافی دور نرفت. او چیزی را که کاملاً حیاتی است کنار گذاشت و آن چیز حیاتی ختنه است. eveIJ: چیز را نگه دارید. شما معتقدید، اما اگر می خواهید یک مسیحی واقعی باشید، باید ختنه شوید.

این جوهر چای خوری آنها بود. اکنون به هیچ وجه دشوار نیست که بفهمیم چگونه آن آموزه خاص وارد شد. اولین مسیحیان بالاخره یهودی بودند. می توانید تاریخ را در اناجیل و اعمال رسولان بخوانید. ما نسبت به آنها کاملاً منصف باشیم. درک وضعیت آنها بسیار آسان است.

  درمان افسردگی سربازی

چگونه با افسردگی خود مبارزه کنیم : آنها می دانستند که دین قدیم آنها از طرف خدا داده شده است و می دانستند که این حقیقت است. دشواری آنها چگونه بود؟

آموزه های جدید را در پرتو آموزه های قدیمی و سنتی خود درک کنند. آنها می‌دانستند که گردش از سوی خداوند به ابراهیم داده شده است و با او همراه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *