آدرس های خرید حضوری آملودیپین

قبل از مصرف آملودیپین، اگر نارسایی احتقانی قلب یا بیماری کبدی دارید، به پزشک خود اطلاع دهید.

نوشیدن الکل می تواند فشار خون شما را بیشتر کاهش دهد و ممکن است برخی عوارض جانبی آملودیپین را افزایش دکسترومتورفان دهد.

اگر برای فشار خون بالا تحت درمان هستید، حتی اگر احساس خوبی دارید به مصرف آملودیپین ادامه دهید. فشار خون بالا اغلب بدون علامت است. ممکن است لازم باشد تا آخر عمر از داروهای فشار خون استفاده کنید.

آملودیپین تنها بخشی از یک برنامه کامل درمانی است که ممکن ایمی پرامین است شامل رژیم غذایی، ورزش، کنترل وزن و سایر داروها نیز باشد. رژیم غذایی، داروها و برنامه های ورزشی خود را بسیار دقیق دنبال کنید.

  خرید خانه با 3 میلیارد

در مورد سایر داروهای قلب یا فشار خون که مصرف می کنید به پزشک خود اطلاع دهید.

درد قفسه سینه شما ممکن است زمانی که برای اولین بار مصرف آملودیپین را شروع می کنید یا زمانی که دوز شما افزایش می یابد بدتر شود. اگر درد قفسه سینه شما شدید فلوکستین یا مداوم است با پزشک خود تماس بگیرید.

قبل از مصرف این دارو
اگر رواتینکس به آملودیپین حساسیت دارید، نباید از آن استفاده کنید.

برای اطمینان از اینکه آملودیپین برای شما بی خطر است، در صورتی که تا به حال داشته اید به پزشک خود اطلاع دهید:

  خط تولید با 600 میلیون

بیماری کبد؛ یا

مشکل دریچه قلب به نام دی سیکلومین تنگی آئورت.

اگر باردار هستید یا قصد بارداری دارید به پزشک خود اطلاع دهید. مشخص نیست که آیا آملودیپین به جنین آسیب می رساند یا خیر. با این حال، داشتن فشار خون بالا در دوران بارداری ممکن است عوارضی مانند دیابت یا اس امپرازول اکلامپسی (فشار خون بالا خطرناک که می تواند منجر به مشکلات پزشکی در مادر و نوزاد شود) ایجاد کند. مزیت درمان فشار خون بالا ممکن است از هر خطری برای نوزاد بیشتر باشد.

  افسردگی صبحگاهی

آملودیپین می تواند به شیر مادر منتقل شود، اما اثرات آن بر نوزاد شیرده مشخص نیست. در صورت شیردهی به پزشک خود اطلاع دهید.

مصرف آملودیپین برای افراد کمتر از ۶ سال تایید پردنیزولون نشده است.

چگونه باید آملودیپین مصرف کنم؟

آملودیپین را دقیقاً طبق دستور پزشک مصرف کنید. تمام دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را دنبال کنید. پزشک ممکن است گهگاه دوز مصرفی کلومیپرامین شما را تغییر دهد تا مطمئن شود بهترین نتایج را دریافت می کنید. این دارو را در مقادیر بیشتر یا کمتر و یا بیشتر از مقدار توصیه شده استفاده نکنید.

  اصول مصاحبه انگیزشی در درمان اعتیاد

ممکن است آملودیپین را با یا بدون غذا مصرف کنید. دارو را هر روز در ساعت معینی مصرف نورتریپتیلین کنید.

قبل از اندازه گیری دوز، سوسپانسیون خوراکی کاترزیا (مایع) را تکان دهید. از سرنگ دوز ارائه شده استفاده کنید یا از دستگاه اندازه گیری دوز دارو (نه قاشق آشپزخانه) استفاده کنید.

فشار خون شما باید مرتباً چک گراس شود.

درد قفسه سینه شما ممکن است زمانی که برای اولین بار مصرف آملودیپین را شروع می کنید یا زمانی که دوز شما افزایش می یابد بدتر شود. اگر درد قفسه سینه شما شدید یا مداوم است با پزشک خود تماس بگیرید.

  آدرس های خرید حضوری تریامسینولون

اگر برای فشار خون بالا تحت درمان هستید، حتی اگر احساس خوبی دارید به مصرف آملودیپین ادامه دهید. فشار خون بالا اغلب بدون علامت است. ممکن است لازم باشد تا آخر عمر از داروهای ناپروکسن فشار خون استفاده کنید.

فشار خون یا بیماری قلبی شما ممکن است با ترکیبی از داروها درمان شود. از تمام داروها طبق دستور پزشک استفاده کنید. راهنمای دارو یا دستورالعمل های بیمار ارائه شده با هر دارو را بخوانید. بدون نظر پزشک دوز مصرفی خود را تغییر ندهید یا مصرف هیچ یک از داروهای خود را قطع نکنید. این امر به ویژه در صورت مصرف نیتروگلیسیرین بسیار مهم است.

  افسردگی و اضطراب نوجوانان

آملودیپین تنها بخشی از یک برنامه کامل درمانی است که ممکن است شامل رژیم غذایی، ورزش، کنترل وزن و سایر داروها نیز باشد. رژیم غذایی، داروها و برنامه های ورزشی خود را بسیار دقیق دنبال کنید.

در دمای اتاق به دور از رطوبت، گرما و نور والپروات سدیم نگهداری شود.

اطلاعات دقیق دوز آملودیپین

اگر یک نوبت را فراموش کنم چه اتفاقی می افتد؟
دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید. اگر بیش از ۱۲ ساعت تاخیر دارید، نوبت فراموش شده را رها کنید. برای جبران دوز فراموش شده داروی اضافی مصرف متوکاربامول نکنید.

  افسردگی زنان

علائم مصرف بیش از حد ممکن است شامل ضربان قلب سریع، قرمزی یا گرمی در بازوها یا پاها یا غش باشد. از چه چیزی باید اجتناب کرد.

از بلند شدن خیلی سریع از حالت نشسته یا دراز کشیده خودداری کنید، در غیر این صورت ممکن است احساس سرگیجه کنید. به آرامی بلند شوید و خود را اپیوم ثابت نگه دارید تا از زمین خوردن جلوگیری کنید.

عوارض جانبی آملودیپین

در صورت داشتن علائم واکنش آلرژیک به آملودیپین، کمک فوری پزشکی دریافت کنید: کهیر. مشکل در تنفس؛ تورم صورت، لب ها، زبان یا گلو.

  کاشت مو طبیعی

در موارد نادر، هنگامی که برای اولین بار مصرف آملودیپین را شروع می کنید، آنژین صدری شما ممکن است بدتر شود یا ممکن است دچار حمله قلبی شوید.

در صورت داشتن علائمی مانند: درد یا فشار قفسه سینه، گسترش درد به فک یا شانه، حالت تهوع، تعریق، فوراً به پزشک مراجعه کنید یا با پزشک خود تماس بگیرید.

آملودیپین ممکن است عوارض جانبی جدی ایجاد کند. اگر موارد زیر را دارید فوراً با پزشک خود دکسترومتورفان تماس بگیرید:

تپش ضربان قلب یا بال زدن در قفسه سینه؛
تشدید درد قفسه سینه؛
تورم در پاها یا مچ پا؛
خواب آلودگی شدید؛ یا
یک احساس سبکی، مثل اینکه ممکن است بیهوش شوید.

  مصاحبه انگیزشی برای کنکور

عوارض جانبی رایج آملودیپین ممکن است شامل موارد زیر باشد:

سرگیجه؛
خواب آلودگی؛
احساس خستگی؛
دل درد؛
حالت تهوع؛
گرگرفتگی (گرمی، قرمزی یا احساس سوزن سوزن شدن).

این لیست کاملی از عوارض جانبی نیست و ممکن است موارد دیگری نیز رخ دهد. برای مشاوره پزشکی در مورد عوارض جانبی با پزشک خود تماس دیفنوکسیلات بگیرید.

چه داروهای دیگری بر آملودیپین تأثیر می گذارد؟
به پزشک خود در مورد تمام داروهای فعلی خود و داروهایی که مصرف را شروع کرده یا متوقف می کنید، بگویید، به خصوص:

  کاشت مو در تهران

نیتروگلیسیرین؛

سیمواستاتین (Zocor، Simcor، Vytorin)؛ یا

هر داروی دیگری برای قلب یا فشار خون

این لیست کامل نیست. سایر داروها ممکن است با آملودیپین تداخل داشته باشند، از جمله داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها و محصولات گیاهی. همه اس امپرازول تداخلات احتمالی در این راهنمای دارویی ذکر نشده است.

از کجا می توانم اطلاعات بیشتری کسب کنم؟
به یاد داشته باشید، این دارو و سایر داروها را دور از دسترس کودکان قرار دهید، هرگز داروهای خود را با دیگران به اشتراک نگذارید و آملودیپین را فقط برای موارد تجویز شده استفاده کنید

برگرفته از : Amlodipine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *