آدرس های خرید حضوری آریپیپرازول

مصرف آریپیپرازول در افراد مسن مبتلا به روان پریشی مرتبط با زوال عقل تایید نشده است.

افراد مبتلا به افسردگی یا بیماری روانی ممکن است افکار خودکشی داشته باشند. برخی از جوانان ممکن است در اولین شروع مصرف دارویی برای درمان افسردگی، افکار خودکشی را افزایش دهند. اگر تغییرات ناگهانی در خلق و خو یا رفتار یا افکار خودکشی دارید، فوراً به کلردیازپوکساید پزشک خود اطلاع دهید.

مصرف آریپیپرازول را ناگهانی قطع نکنید، در غیر این صورت ممکن است علائم ناخوشایند ترک داشته باشید.

از رانندگی و انجام سایر کارها یا کارهایی که نیاز به هوشیاری یا داشتن بینایی کلوتریمازول واضح دارند تا زمانی که متوجه شوید آریپیپرازول بر شما تأثیر می گذارد خودداری کنید.

قند خون بالا یا دیابت، کلسترول بالا و افزایش وزن با داروهایی مانند این اتفاق افتاده است. اینها ممکن است شانس بیماری عروق خونی قلب و مغز را افزایش دهند.

  با 900 میلیون کجا خانه بخرم

تعداد کم گلبول های سفید خون با داروهایی مانند این اتفاق افتاده است. این ممکن است به احتمال بالاتر عفونت منجر شود. به ندرت، عفونت ها کشنده بوده اند. اگر تا به حال تعداد فیناستراید گلبول های سفید پایین داشته اید به پزشک خود اطلاع دهید. اگر علائم عفونت مانند تب، لرز یا گلودرد را دارید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید.

قبل از مصرف این دارو
اگر به آریپیپرازول حساسیت دارید، نباید از آن استفاده کنید.

آریپیپرازول ممکن است خطر مرگ را در افراد مسن مبتلا به روان پریشی مرتبط شربت تریاک با زوال عقل افزایش دهد و برای این استفاده تایید نشده است.

  آدرس های خرید حضوری مادوپار

برای اطمینان از بی خطر بودن آریپیپرازول برای شما، اگر موارد زیر را دارید تئوفیلین جی به پزشک خود اطلاع دهید:

مشکلات قلبی یا سکته؛

فشار خون بالا یا پایین؛

دیابت (در شما یا یکی از اعضای خانواده)؛

تشنج؛ یا

تعداد کم گلبول های سفید خون (WBC)

افراد مبتلا به افسردگی یا بیماری روانی ممکن است افکار خودکشی داشته باشند. برخی از جوانان ممکن رانیتیدین است.

در اولین شروع مصرف دارویی برای درمان افسردگی، افکار خودکشی را افزایش دهند. نسبت به تغییرات خلقی یا علائم خود هوشیار باشید. خانواده یا مراقبان شما نیز باید مراقب پردنیزولون تغییرات ناگهانی در رفتار شما باشند.

شکل مایع (محلول خوراکی) این دارو حاوی قند است. قبل از مصرف محلول خوراکی آریپیپرازول، اگر دیابت دارید به پزشک خود اطلاع دهید.

  آدرس های خرید حضوری دیگوکسین

آریپیپرازول می تواند باعث افزایش قند خون (هیپرگلیسمی) شود. اگر دیابتی میدازولام هستید، سطح قند خون خود را به دقت بررسی کنید.

شکل قرص متلاشی کننده خوراکی این دارو ممکن است حاوی بیش از ۳ میلی گرم فنیل آلانین در هر قرص باشد. قبل از مصرف Abilify Discmelt، در صورت ابتلا به فنیل کتونوری (PKU) به پزشک خود اطلاع دهید.

مصرف داروهای ضد روان پریشی در ۳ ماه آخر بارداری ممکن است باعث ایجاد مشکلات جدی در نوزاد شود. اگر باردار شدید فوراً به پزشک خود اطلاع دهید. دارو را بدون نظر فاموتیدین پزشک قطع نکنید.

اگر باردار هستید، ممکن است نام شما در دفتر ثبت بارداری برای ردیابی اثرات آریپیپرازول بر جنین ذکر شود.

  درمان افسردگی در مردان میانسال

از پزشک بپرسید که آیا شیر دادن با شیر مادر هنگام استفاده از آریپیپرازول بی خطر است یا خیر.

چگونه باید آریپیپرازول مصرف کنم؟

آریپیپرازول را دقیقاً طبق دستور پزشک مصرف کنید. تمام دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را دنبال کنید پردنیزولون و همه راهنماهای دارو یا برگه های دستورالعمل را بخوانید. پزشک ممکن است گهگاه دوز مصرفی شما را تغییر دهد.

آریپیپرازول را می توان با غذا یا بدون غذا مصرف کرد.

قرص معمولی را به طور کامل ببلعید و از خرد کردن، جویدن یا شکستن آن خودداری کنید. قرص متلاشی کننده خوراکی را خرد نکنید.

داروی مایع را با دقت اندازه گیری کنید. از سرنگ آزیترومایسین دوز ارائه شده استفاده کنید یا از دستگاه اندازه گیری دوز دارو (نه قاشق آشپزخانه) استفاده کنید.

  علت افسردگی دوران بارداری چیست

یک قرص متلاشی کننده خوراکی را فقط زمانی از بسته بندی خارج کنید که آماده مصرف دارو هستید. قرص را در دهان خود بگذارید و اجازه دهید بدون جویدن حل شود. سفتریاکسون با حل شدن قرص چندین بار آن را قورت دهید. در صورت نیاز، ممکن است مایعی بنوشید تا به بلع قرص حل شده کمک کند.

پزشک شما باید پیشرفت شما را به طور منظم بررسی کند.

اگر از داروهای ضد افسردگی نیز استفاده می کنید، مصرف آن را به طور ناگهانی قطع نکنید وگرنه ممکن است علائم ناخوشایندی داشته باشید.قبل از قطع داروی ضد افسردگی از پزشک خود سوال کنید.

در دمای اتاقی به دور از گرما و رطوبت، نگهداری شود. مایع آریپیپرازول را می توان تا ۶ ماه پس از باز کردن استفاده کرد، اما نه پس از تاریخ انقضا روی برچسب دارو.

  سرمایه گذاری با 5 میلیارد

اگر یک نوبت را فراموش کنم چه اتفاقی می افتد؟
در اسرع وقت دارو را مصرف کنید، اما اگر تقریباً زمان بوتالبیتال نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را نادیده بگیرید. دو دوز را در یک زمان مصرف نکنید.

قبل از تمام شدن کامل دارو، نسخه خود را دوباره پر کنید.

علائم مصرف بیش از حد ممکن است شامل خواب آلودگی، استفراغ، پرخاشگری، گیجی، لرزش، ضربان قلب سریع یا آهسته، تشنج (تشنج)، تنفس ضعیف یا کم عمق، غش یا کما باشد.

هنگام مصرف آریپیپرازول از چه چیزهایی باید اجتناب کرد؟

از بلند شدن خیلی سریع از حالت نشسته یا دراز کشیده خودداری کنید، در غیر این صورت ممکن است احساس سرگیجه کنید.

  سندرم پیش از قاعدگی و بارداری

تا زمانی که بدانید آریپیپرازول چه تأثیری بر شما خواهد داشت از رانندگی یا فعالیت های خطرناک خودداری کنید. سرگیجه یا خواب آلودگی تئوفیلین جی می تواند باعث افتادن، تصادف یا صدمات شدید شود.

از نوشیدن الکل خودداری کنید. عوارض جانبی خطرناکی ممکن است رخ دهد.

هنگام مصرف آریپیپرازول، ممکن است به شرایط بسیار گرم حساسیت بیشتری داشته باشید. از گرم شدن بیش از حد یا کم آبی بدن خودداری رانیتیدین کنید. به خصوص در هوای گرم و در حین ورزش مایعات فراوان بنوشید.

عوارض جانبی آریپیپرازول

در صورت داشتن علائم واکنش آلرژیک به آریپیپرازول، کمک فوری پزشکی دریافت کنید: کهیر. تنفس دشوار؛ تورم صورت، لب ها، زبان یا گلو.

  افسردگی در کودکان دبستانی

اگر تغییرات جدید یا ناگهانی در خلق و خو یا رفتار دارید، از جمله افسردگی یا اضطراب جدید یا بدتر، حملات پانیک، مشکلات خواب، یا اگر احساس دیفنوکسیلات تکانشگری، تحریک پذیری، بی قراری، خصومت، پرخاشگری، بی قراری، فعال تر یا بیشتر احساس می کنید، فوراً به پزشک خود اطلاع دهید. پرحرف، یا افکار خودکشی یا آسیب رساندن به خود را دارید.

اگر موارد زیر را دارید فوراً با پزشک خود تماس بگیرید:

آشفتگی شدید، پریشانی یا احساس بی قراری؛

تکان دادن یا حرکات غیرقابل کنترل چشم، لب، زبان، صورت، بازوها یا پاها؛

ماسک مانند ظاهر صورت، مشکل در بلع، مشکلات در گفتار.

تشنج (تشنج)؛

واکنش شدید سیستم عصبی عضلات بسیار سفت (سفتی)، تب بالا، تعریق، گیجی، ضربان قلب سریع یا ناهموار، لرزش، احساس غش کردن.

  نشانه های افسردگی در مردان متاهل

تعداد کم گلبول های خون تب، لرز، گلودرد، ضعف، کبودی آسان، خونریزی ال اس دی غیر معمول، لکه های بنفش یا قرمز زیر پوست شما. یا

قند خون بالا باعث تشنگی، افزایش ادرار، خشکی دهان، بوی بوی میوه می شود.

ممکن است در حین مصرف این دارو، میل جنسی، میل غیرمعمول به قمار، یا سایر میل شدید داشته باشید. اگر این اتفاق افتاد با پزشک خود صحبت کنید.

عوارض جانبی رایج آریپیپرازول ممکن است تریامسینولون شامل موارد زیر باشد:

تاری دید؛

افزایش بزاق یا ترشح آب دهان؛

سفتی عضلات؛

حرکات عضلانی کنترل نشده، لرزش، اضطراب، احساس بی قراری.

افزایش وزن؛

حالت تهوع، استفراغ، یبوست؛

افزایش یا کاهش اشتها؛

سردرد، سرگیجه، خواب آلودگی، احساس تئوفیلین جی خستگی؛

مشکلات خواب (بی خوابی)؛ یا

  آدرس های خرید حضوری بوپروپیون

علائم سرماخوردگی مانند گرفتگی بینی، عطسه، گلودرد؛

چه داروهای دیگری بر روی آریپیپرازول تأثیر می گذارد؟

مصرف آریپیپرازول با سایر داروهایی که باعث خواب آلودگی یا کندی تنفس شما می شوند، می تواند عوارض جانبی خطرناک یا مرگ ایجاد کند.

گاهی اوقات استفاده همزمان از برخی داروها بی خطر نیست. برخی از داروها می توانند بر سطوح خونی سایر داروهایی که استفاده می کنید تأثیر بگذارند، که فنوباربیتال ممکن است عوارض جانبی را افزایش دهد یا اثربخشی داروها را کاهش دهد.

بسیاری از داروها می توانند با آریپیپرازول تداخل داشته باشند. این شامل داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین ها و محصولات گیاهی است. فیناستراید همه تعاملات ممکن در اینجا فهرست نشده اند. در مورد سایر داروهایی که استفاده می کنید به پزشک خود بگویید

برگرفته از : Aripiprazole

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *