پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

آدرس های خرید حضوری برم هگزین

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلبقیمت: ۷۲,۵۰۰ تومان

نوع محصول: مجازی

زمان انتشار:

۱۴۰۱/۰۸/۱۶

بروز رسانی:

۳ روز قبل

نحوه دانلود:

به روش مستقیم


🔸 آدرس های خرید حضوری برم هگزین | پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب :

نکته : آدرس های خرید حضوری ( شما هم میتوانید لیست آدرس ها را خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را حضورا از یکی از آدرس های شهر خود خریداری کنید ) هدف سایت پلتفرم قلب از در اختیار گذاشتن این آدرس ها ( که به صورت فایل PDF / مقاله ) به این جهت میباشد که شما اندک انک از نوع سبک تر و سپس اقدام به ترک آن کنید. چرا که ترک به یکباره سختی بسیاری در پی دارد.

از زمان معرفی آن به بازار در سال 1963، برم هگزین، یک داروی بدون نسخه، به دلیل فعالیت آن در مدل های حیوانی و در انسان هایی با شرایط تنفسی متنوع مورد بررسی قرار گرفته است.

برم هگزین از مشتقات گیاه Adhatoda vasica است که در برخی کشورها برای درمان بیماری های مختلف تنفسی استفاده می شود.

برم هگزین با تغییر خصوصیات فیزیکوشیمیایی مخاط، ترشح اجزای مختلف مخاط را افزایش می دهد.


🟢 لطفا میزان اهمیت آدرس های خرید حضوری برم هگزین را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس های خرید حضوری برم هگزین را برای شما فراهم کنیم.

1/5 - (1 امتیاز)

بیشتر

آدرس های خرید حضوری برم هگزین | پلتفرم قلب :

آدرس های خرید حضوری برم هگزین


این تغییرات به نوبه خود باعث افزایش پاکسازی موکوسیلیاری و کاهش سرفه می شود. مطالعات اصلی تحقیقات بالینی عمدتاً در دوره ای توسعه یافتند که رویکردهای روش شناختی دقیق و اقدامات بالینی خوب هنوز توسعه نیافته بودند.

مطالعات بالینی عمدتاً در بیماران مبتلا به برونشیت مزمن و در بیماران مبتلا به بیماری‌های تنفسی مختلف انجام شد و اثربخشی برم هگزین را در بهبود علائم تنفسی نشان داد. علاوه بر این، تجویز همزمان آنتی بیوتیک ها با برم هگزین، اثرات آنتی بیوتیک را تقویت کرد.

اگرچه شواهد بالینی فقط نتایج متوسط ​​اما مثبت را نشان می دهد، برم هگزین برای فعالیت مخاطی آن نشان داده شده است. کارآزمایی‌های بزرگ‌تر با روش‌شناسی کافی برای شناسایی زمانی که درمان با برومهکسین می‌تواند نتایج بالینی را بهبود بخشد، مورد نیاز است.


آشنایی بیشتر با قرص برم هگزین

التهاب راه های هوایی، ترشح بیش از حد موکوس و اختلال در پاکسازی موکوسیلیاری از ویژگی های اصلی انواع بیماری های ریوی است. پاکسازی موکوس موثر برای سلامت ریه ضروری است و بیماری راه هوایی یک پیامد معمولی پاکسازی ضعیف است.

برم هگزین : از نظر فیزیولوژیکی، موکوس ژلی با ویسکوزیته و خاصیت ارتجاعی کم است که به راحتی توسط عمل مژگانی منتقل می شود، در حالی که موکوس پاتولوژیک ویسکوزیته و کشسانی بالاتری دارد و به راحتی پاک می شود. علاوه بر این، مژک های کوبنده با لایه مخاطی در تماس هستند و تماس تا حدی به رئولوژی مخاط بستگی دارد.

برم هگزین ویکی پدیا : تبدیل موکوس سالم به موکوس پاتولوژیک با مکانیسم های متعددی صورت می گیرد [۱]. این مکانیسم ها شامل تغییرات در کیفیت، کمیت و ویژگی های فیزیکوشیمیایی مخاط است.

لینک مفید : ایمی پرامین

ترشحات تراکئوبرونشیال عمدتاً آبکی (تقریباً ۹۶٪ آب) با تقریباً ۴٪ مخاط است. این ترشحات لایه ای را روی اپیتلیوم مژگانی تشکیل می دهد که از محلول اطراف مایع تشکیل شده است که مژک ها را قادر می سازد آزادانه ضرب و شتم کرده و بالاترین لایه ژل را به سمت راه های هوایی حرکت دهند [۲].

برم هگزین : مخاط راه هوایی مخلوط ناهمگنی از پلی پپتیدها، سلول ها و بقایای سلولی ترشح شده است که در مایع پوشاننده زیرفاز سطح راه هوایی وجود دارد یا در سطح مایع توسط کمپلکس های الیگومری موسین به هم متصل می شود.

لینک مفید : قارچ سیلوسایبین

سایر ماکرومولکول های سنتز شده محلی، از جمله لیزوزیم، لاکتوفرین و ایمونوگلوبولین ها در مخاط وجود دارند. حجم کل ترشحات پاک شده در روز در انسان مشخص نیست، اما تخمین زده می شود که ۱۰-۵۰ میلی لیتر باشد [۴]. این مقدار در افراد مبتلا به برونشیت مزمن در حین تشدید می تواند تا ۲۰۰ میلی لیتر افزایش یابد.

شربت برم هگزین برای کرونا : افزایش تولید موسین، تعداد ذخایر موسین داخل سلولی موجود در سلول‌های ترشحی راه هوایی را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، افزایش اگزوسیتوز موسین باعث افزایش ضخامت و ویسکوزیته ژل مخاط خارج سلولی در بالای اپیتلیوم سطحی می شود [۳].

لینک مفید : کلردیازپوکساید

برم هگزین : عوامل مخاطی متعددی با اثرات گوناگون بر روی مجاری هوایی یا ترشحات استفاده شده است. بیمارانی که به احتمال زیاد از درمان موکواکتیو سود می برند، معمولاً سابقه افزایش خلط خلط و جریان هوا حفظ شده دارند. با این حال، ارزیابی اثربخشی درمان در یک بیمار فردی دشوار است [۵].

لینک مفید : ویاگرا

Adhatoda vasica nees (Acanthaceae)، که معمولاً به عنوان vasaka شناخته می شود، در سراسر هند تا ارتفاع ۱۳۰۰ متری پراکنده شده است. Adhatoda vasica یک گیاه دارویی بومی آسیا است که به طور گسترده در سیستم های پزشکی سیدا، آیورودا و یونانی استفاده می شود [۶]. Adhatoda vasica به دلیل استفاده از آن در بیماری های تنفسی شناخته شده است.

شربت برم هگزین برای کودکان : هم وازین خالص و هم مشتقات آن به دلیل اثرات گشادکننده برونش و ضد سرفه مورد مطالعه قرار گرفته اند. امین و مهتا اولین کسانی بودند که وازیسینون، یک جزء با فعالیت گشادکننده برونش را به شکل کریستالی از برگهای Adhatoda vasica جدا کردند [۷]. یکی از مشتقات واسیسینون برم هگزین (BHC) یا برم هگزین هیدروکلراید (N-cyclohexyl-N-methyl-(2-amino-3،۵-dibromo-benzyl) amine hydrochloride) است.

لینک مفید : هالوپریدول

از زمان معرفی آن به بازار در سال ۱۹۶۳، این دارو برای اثرات آن در مدل های حیوانی و در انسان مبتلا به بیماری های تنفسی مختلف مورد بررسی قرار گرفت. علاوه بر جنبه های بالینی، این مطالعات بر روی اثرات دارو بر مخاط، خلط و فعالیت مخاطی متمرکز شده است.

برم هگزین : در بررسی اجمالی حاضر، یافته های اساسی اصلی در مورد مکانیسم های عمل BHC را برجسته خواهیم کرد. علاوه بر این، ما مجموعه ای از یافته های بالینی را در بزرگسالان و کودکان گزارش می کنیم.

مکانیسم های عمل قرص برم هگزین

مکانیسم های عمل BHC پیچیده است و به طور ناقص بررسی شده است. تا به امروز، تعداد کمی در مورد اثرات سلولی دارو بر دستگاه تنفسی گزارش شده است.

قرص برم هگزین ۸ : مطالعات انجام شده بر روی حیوانات و انسان ها اقداماتی را گزارش کرده اند که بر تولید مواد مخاطی، کیفیت و کمیت خلط، فعالیت مژگانی، نفوذ آنتی بیوتیک و شدت و دفعات سرفه تأثیر می گذارد.

لینک مفید : قرص آلپرازولام

این اعمال، فعالیت مخاطی اساسی BHC را مشخص می کند و آن را از سایر داروها متمایز می کند. مطالعات پیش بالینی در جدول ۱ خلاصه شده است.

اثرات BHC بر تولید مواد مخاطی

در سال ۱۹۶۶، مرکر گزارش داد که تجویز BHC با استفاده از میکروسکوپ الکترونی با اثر کمی و کیفی بر سلول‌های اپیتلیال ترشحی در برونش‌های متوسط ​​و کوچک موش صحرایی همراه است [۸]. در این مطالعه پیشگام، BHC با دوز ۴-۲۰ mg/kg/24 ساعت در یک دوره ۲، ۴ یا ۶ روزه تزریق شد. این مشاهدات بعداً توسط Gieseking و Baldamus [9] در بافت انسان تأیید شد.

برم هگزین : این مطالعه بعدی بر روی ۹ بیمار مبتلا به سل با حفره یا کارسینوم قبل و بعد از برداشتن نسبی ریه انجام شد. نمونه های بیوپسی قبل از رزکسیون گرفته شد و BHC با دوز ۴ میلی گرم سه بار در روز داده شد. BHC به طور قابل توجهی فعالیت ترشحی را در غدد سروموکوز مخاط برونش افزایش داد. محصول ترشحی سلول های اپیتلیال سروزی غددی از گرانول های کروی همگن بزرگ تشکیل شده است.

لینک مفید : کلیدینیوم سی

این گرانول ها ویژگی های فراساختاری را به نمایش گذاشتند که به طرز چشمگیری شبیه لیزوزوم ها بود. هیچ تغییر کمی در سلول های مژک دار یا جام مشاهده نشد.

شربت اکسپکتورانت برای کرونا : Janatuinen و Korhonen اثر BHC را بر تولید مواد مخاطی در ۱۵ خوکچه هندی نر ارزیابی کردند [۱۰]. حیوانات به ۵ گروه تقسیم شدند: کنترل، تیمار با سالین، تیمار با ۱۰ میلی گرم بر کیلوگرم BHC به صورت داخل صفاقی، تیمار با ۱۰ میلی گرم بر کیلوگرم BHC به صورت زیر جلدی به مدت ۳ روز و تیمار با ۵ میلی گرم بر کیلوگرم BHC به صورت زیر جلدی به مدت ۷ روز.

لینک مفید : دیفنوکسیلات

برم هگزین : نمونه‌هایی از نای، غدد بزاقی و دوازدهه برای تعیین تعداد سلول‌های جام و رنگ‌آمیزی هیستوشیمیایی برای بررسی مواد مخاطی مورد بررسی قرار گرفتند. مواد ترشحی در سلول های جام تراکئوبرونشیال شامل مواد مخاطی اسیدی بود که شامل گروه های سولفات و کربوکسیل علاوه بر مواد واکنش دهنده پریودات بود.

لینک مفید : کلومیپرامین

درمان دارویی تغییراتی را در سنتز مواد مخاطی اسیدی ایجاد کرد که منجر به ایجاد مواد ترشحی در مخاط نای شد که عمدتاً از مواد فعال پریودات خنثی تشکیل شده بود.

قرص موکولین برای کرونا : دوزهای بالاتر BHC باعث کاهش قابل توجهی در تعداد کل سلول های جامی با مواد ترشحی، به ویژه سلول های حاوی مواد مخاطی سولفاته شد. نویسندگان این یافته ها را به افزایش تحرک محصولات ترشحی از سلول ها نسبت دادند. این دارو تغییراتی در غدد بزاقی یا سلول های جام دوازدهه ایجاد نکرد.

گیل و تورنهیر اثر BHC را بر روی فراساختار سلول‌های آلوئولی نوع II به‌دست‌آمده از ریه‌های موش سفید ارزیابی کردند [۱۱]. در این مطالعه، دارو از طریق لوله معده (۲۰۰ میلی گرم بر کیلوگرم در روز) به مدت ۳ روز تجویز شد. نتایج نشان داد که سلول‌های اپیتلیال آلوئولی نوع II با بدن‌های لایه‌دار با اندازه‌های غیرعادی ظاهر شدند و بسیاری از سلول‌ها با بدن لایه‌ای در گروه BHC «پر شده بودند».

شربت پرومتازین برای سرفه : ارزیابی مورفومتریک نشان داد که چگالی حجمی اجسام لایه‌دار در سلول‌های آلوئولی نوع II 20 ± ۰.۶% در گروه تحت درمان با BHC و ۱۸ ± ۰.۸% در گروه کنترل است. تراکم حجمی سلول های آلوئولی نوع II در ریه در گروه درمان شده ۱.۵±۱۱.۳% و در گروه شاهد ۶.۸± ۱.۸% بود. این داده ها نشان دهنده افزایش قابل توجه تعداد اجسام لایه دار در پارانشیم ریه از ۱.۲۲ درصد در گروه شاهد به ۲.۲۶ درصد در گروه BHC است.

برم هگزین : سلول های آلوئولی نوع II به عنوان منابع اصلی سورفکتانت آلوئولی در نظر گرفته می شوند. این مطالعه نشان می‌دهد که BHC بر متابولیسم سلول‌های آلوئولی نوع II تأثیر می‌گذارد که ممکن است منجر به افزایش ترشح فسفولیپیدها در فضای آلوئولی شود.

لینک مفید : حشیش

هارادا و همکاران اثر تزریق داخل وریدی ۴ میلی گرم BHC بر فعالیت ترشحی مخاط نای در سگ های بالغ را ارزیابی کرد [۱۲]. فعالیت ترشحی با مشاهده تغییرات فراساختاری مخاطی پس از ۱۵، ۳۰ و ۶۰ دقیقه ارزیابی شد. با استفاده از اسکن میکروسکوپ الکترونی تجویز دارو باعث افزایش سریع برون ده ترشح از مخاط طبیعی نای شد. هر دو سلول جامی اپیتلیوم و غدد سروموسینوس در تونیکا پروپریا در تولید ترشحات نای شرکت داشتند.

برم هگزین : دو نوع ترشح مشاهده شد: گرانول های مخاط کروی مشتق شده از سلول های جامی و غدد مخاطی زیر مخاطی. و یک ماده لخته ای ظریف که نوک مژک ها را به هم چسبانده و به نظر می رسد ترشحات سروزی یا ترانسودات باشد.

قرص نئوتادین برای کرونا : ۶۰ دقیقه پس از تزریق دارو، بدون گرانول در سطح اپیتلیال مشاهده شد و غدد زیر مخاطی منقبض و خالی شدند. این داده‌ها نشان‌دهنده اثر فعال BHC بر روی سلول‌های نای و در نتیجه بر کلیرانس موکوسیلیاری است.


برگرفته از : Bromhexine


👇 نظرات اخیر کل سایت پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

یوسف

سلام و عرض ادب اميدوارم تنتون سلامت باشه من حقيقتش از كلينيك محلمون شربت اوتي يا همون شربت تریاک اوپيون ميگرفتم ولي متاسفانه الان يك ماهه هر موقع ميرم بگيرم ميگن سهميه برامون نفرستادن منم حقيقتش به شما اعتماد کردم و هفته پیش این ادرس ها را خریدم راستش فکر نمیکردم برای هر شهر چندتا جا باشه الانم اومدم نظرمو بزارم که خستگیتون به در برود و قدردانی کنم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جمال شرفی

من راحت 18 روزه دنبال چیزم یعنی منظورم دیلدو و وسایل جنسی هست گفتم اتفاقی دل بزنم به دریا ازتون خرید کنم این ادرسارو که میگید بگیرم باورتون نمیشه اولش که تعجب کردم برای تمام شهر ایران ادرس تونستید پیدا کنید و رفتم سراغ ادرس ها یکیشون بهم نزدیک بود یکم سخت پیداش کردم اوما باورتون نمیشه پسر رفتم با مرده صحبت کردم اولش بد اخلاق سگ بود اما فهمید خریدار واقعی ام محصولارو اورد یه دنیا ممنون من مشکل پروسات دارم حتی نامه کتبی و تجویز پزشک هم دارم اما این وسایل لعنتی کوفتی پزشکی اصلا هیج جا نیست ممنون که ادرس ها گذاشتید برای فروش راست دروغ نباشه ادرس شربت هاتون خریدم اخه دارم تریاک ترک میکنم خستتون نکنم خیلی مردید و مرام گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حامدتبسمی

سلام بزرگوار ازتون آدرس شربت اپیوم خرید کردم بزرگوار ادرس کمی سخت پیدا کردم اما ارزش داشت با طرف هماهنگ کردم از این پس برایم با پیک ارسال میکند ممنون که هوای مارا دارید بزرگوار
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

علیرضامحمدی

من یک کارگرم هرجا میرفتم میگفت نسخه بیارم براش یک دنیا ممنون که ادرس در اختیار بنده هم قرار دادید من خریدم ازتون دو هفتست از یک ادرس هایی که گفتید میخریدم دیروز زنگ زدم برا بفرسته گفت بار فردا میرسه چون لازمم داشتم رفتم به یکی دیگه از ادرس هایی که دادید در شهرکرد الان با دوجا جا میخرم روزایی که اون تموم کرده اینکی دارد و ازش میخرم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرشید صالح نیا

من یک گله دارم بخاطر سخت پیدا کردن شما خیلی گوگل را زیر و رو کرده م اما خواستم بگم دمتونم گرم من امروز ادرس هایی که ازتون خریدم پیگیرش شدم رفتم پیداش کردم البته باز یه گله دیگه چون ادرس ها سخت پیدا کردم البته منطقی هم هست ظاهرا بخاطر بدون نسخه بودنش هست که در دسترس همگان نیست الان پیک اون مرده که ازش چند روز پیش یکی برای نمونه شربت گرفته بودم برام پیک کرد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

زینب

جناب تشکر فراوان از شما بابت ادرس فروشگاهی که نوع برقی جنسی اسباب بازی جنسی داشت و هم فروشنده خانم بود هم آقا
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمدمعین بیاتیان

منم رفتم به یکی از این ادرس هایی که ازتون خریده بودم ایولا قیمت دولتی بود و فکر میکردم الان کلی باید پول بدم اما ایولا قیمتش دولتی بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سعیدشادی

راضی ام .... یکم ادرس سخت پیدا میشد اما به قول دوستمون که منطقی میگه که خوب محصولی که دنبالشیم بدون نسخه هست دیگه و بایدم ادرسش یکم سخت پیدا بشه اما ارزششو داشت من با هاش هماهنگ شدم میفرسته البته پول ارسال گفت با خودمه البته منم زرنگی کردم هر سری ازش بالا 5 تا میگیرم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فرهاد

سلام ادرس هایی که خریدم رفتم یدونشو و گرفتم بقیه میگفتن پیک میکنه راحت اما من با یارو یکم حرف زدم تا قبول کرد بفرسته راحت قبول نکرد شاید چون شاهین شهرم اینجورین مردم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

سیداحمد

من هم ادرس ها را خریدم سالمه فایلش و راحت دانلود شد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

جهان

سلام وعرض ادب.والا من ادرس هارو گرفتم ولی من در مازندران محموداباد زندگی میکنم و سه ماهه تصادف کردم و زمین گیر شدم با رفیقم صحبت شد گفت برات میگیرم رفت 3 تا قرص و 2 تا شربت گرفت اما رفیق نادون من نکرد شماره تماس طرف بگیره گفتم اول از شما تشکر کرده باشم بابت این ادرس
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مرتضی

درووووووووووووود دمتون گرم خدایییش دمتون گرم 3 هفته پیش برای اولین بار رفتم به یکی از ادرسای تو مقالهظای که ازتون خریدم دوباره هفته پیش رفتم گرفتم به یارو گفتم بخوام برام میفرستی دم خونه گفت اره ترامادول /// ویاگرا /// متادون خلاصه کلی اسمای عجیب غریب گفت حتی ال اس دی هم داشت گفت میفرستم بخوای اما پول پیکشو باید خودت بدی تو دلم گفتم گوور بابای پول پیک بفرست بیاد دیروز برام فرستاد یدونه ماشروم گرفتم 8 تا ترامادول دوتام برای عموم شربت گرفتم تو ترکه طفلک کم اذیت بشه بهش گفتم چرا چرا همون دفعه اول شماره موبایل ندادی گفت باید میشناختمت بعدش اوکی میشیم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کیانوش

با سلام و قدردانی از شما پلتفرم قلب بنده به ادرسی که در این مقاله بود مراجه کردم و توانستم به لطف خداوند از اون فرد تهیه کنم بهشون گفتم همیشه محصول را موجود دارین گفتن بله همیشه موجود داریم یک دنیا از شما تشکر که این ادرس ها را در اختیار گذاشتید

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضایی

سلام بنده مبلغ رو واریز کردم و آدرس هارام دانلود کردم رفتم گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اکبر

بنده تصمیم به ترک مواد مخدر تریاک داشتم و هرکجا که میخواستم شربت آن را تهیه کنم یا نیاز به نسخه پزشک داشت و یا میگفتن غریبه هستی و نمیشناسیمت ممنون این آقاهه بدون اینکه سوالی بپرسه 4 تا بهم شربت فروخت دمتون گرم که ادرس خریدشو دادید
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

بدون اسم

منم از ادرس که بود گرفتم متاسفانه تو شهر ما خیلی سخت ترامادول گیر میاد منم رفتم پیشش فعلا 2 تا گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

فاطمه

من درباره سایت شما تحقیق کردم خیلی قابل اعتمادید کل اینجارو زیرو کردم همه محصولاتتون کمیابن خداقوت عزیزم به شما

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

اسماعیل

سلام من ازسایت شماخریدکردم جای که معرفی کردید رفتم ممنون

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کامران

سلام باتشکر آدرس مرکزخرید شربت را بنده هم رفتم رضایتمند هستم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

مسعود

خیلی خوب بود

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

داود قاسمی

سلام من به یه آدرس رفتم برای تهیه شربت اپیوم از اصفهان ممنون
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

کاظم عالی

سلام باتشکررفتم به ادرس فروشگاه همدان

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رسول گلشنی

سلام ببخشید رفتم ادرسیی که تو مقاله بود مغازه طرف اصلا یه چیز دیگه بود و بعد چندبار پرسیدن بلاخره بهم داد

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رامین تاجیک

جهت خرید شربت اووپیوم اقدام کردم و از ادرس سومی شهر لرستان گرفتم تشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

امیرصفری

من خرید کرده و پرداخت انجام دادم و مقاله لیست ادرسارو دانلود کرده بودم امروز رفتم گرفتم سپاس کلی

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

رضا

سلام من کرمان هستم از دومین فروشگاه که نبش طالقانی هست گرفتم

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

حسام

سلام از ادرس من درزاهدان گرفت م .باتشکر

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

محمد

با سلام خدمت شما بنده لیست آدرس های حضوری را خریداری کردم از تو لیست بنده آدرس به دو آدرس مراجه کردم با هردو توافق کردم که بفرستند {اگر هر کدوم به یک وقت نداشت از اونیکیشون میگیرم} دمت گرم
پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

عبدالرسول قطبا

سلام علیکم، من هزینه پرداخت کردم برای ادرس لارستان ازت ،، ادرسو از اینور داده بودید که صحیحش اونوری میشد اما چون بچه همین جام پیدا کردم گرفتم 2 تا

پلتفرم آموزش و توسعه فردی قلب

ناشناس

تشکر از زحماتی که در این زمینه متحمل شده ايد درود بر شما که به داد افراد گرفتار می رسید..****♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *