آدرس های خرید حضوری بوتالبیتال

این داروی ترکیبی برای درمان سردرد تنشی استفاده می شود. آسپرین به کاهش درد ناشی از سردرد کمک می کند. کافئین به افزایش اثرات آسپرین کمک می کند.

بوتالبیتال یک آرام بخش است که به کاهش اضطراب و ایجاد خواب آلودگی و آرامش کمک می کند.


نحوه استفاده از قرص مرکب بوتالبیتال

این دارو را معمولاً هر ۴ ساعت در صورت نیاز یا طبق دستور پزشک از طریق خوراکی مصرف کنید. بیش از ۶ کپسول/قرص در یک دوره ۲۴ ساعته مصرف نکنید.

با یک لیوان پر آب (۸ اونس یا ۲۴۰ میلی لیتر) مصرف کنید، مگر اینکه پزشک به شما دستور دیگری بدهد. پس از مصرف این دارو حداقل تا ۱۰ دقیقه دراز نکشید. برای جلوگیری از ناراحتی معده، آن را با غذا یا شیر مصرف کنید.

  آدرس های خرید حضوری شربت تریاک

لینک مفید : حل آبجکشن

دوز بر اساس وضعیت پزشکی و پاسخ شما به درمان است. این دارو اگر به عنوان اولین علائم سردرد استفاده شود، بهترین کار را دارد. اگر صبر کنید تا سردرد تشدید شود، ممکن است دارو نیز موثر نباشد.

اگر به طور ناگهانی مصرف این دارو را قطع کنید، ممکن است علائم ترک (مانند تهوع/استفراغ، تغییرات ذهنی/خلقتی، تشنج) داشته باشید. برای کمک به جلوگیری از قطع مصرف، پزشک ممکن است دوز شما را به آرامی کاهش دهد.

  کاشت مو

لینک مفید : کتاب آسیاب خدایان

اگر از این دارو برای مدت طولانی یا در دوزهای بالا استفاده کرده باشید، احتمال قطع مصرف وجود دارد. در صورت ترک مصرف فورا به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.

اگرچه این دارو به بسیاری از افراد کمک می کند، اما گاهی اوقات ممکن است باعث اعتیاد شود. اگر اختلال مصرف مواد (مانند مصرف بیش از حد یا اعتیاد به مواد مخدر/الکل) دارید، ممکن است این خطر بیشتر باشد.

دوز خود را افزایش ندهید، آن را بیشتر مصرف نکنید، یا آن را برای مدت طولانی تر از زمان تجویز شده استفاده نکنید. از کوچکترین دوز موثر استفاده کنید. در صورت تجویز، دارو را به درستی قطع کنید.

  افسردگی بعد از طلاق زنان

لینک مفید : قارچ سیلوسایبین

در صورت مشاهده افزایش مصرف این دارو، تشدید سردرد، افزایش تعداد سردرد، عدم اثربخشی دارو یا استفاده از این دارو برای بیش از ۲ دوره سردرد در هفته، به پزشک خود اطلاع دهید.

پزشک ممکن است نیاز به تغییر دارو و/یا اضافه کردن یک داروی جداگانه برای جلوگیری از سردرد داشته باشد.


چرا این دارو تجویز می شود؟

این ترکیب از داروها برای تسکین سردردهای تنشی استفاده می شود.

  با 600 میلیون چیکار کنم

این دارو گاهی برای مصارف دیگر تجویز می شود. از دکتر و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.


این دارو چگونه باید استفاده شود؟

ترکیبی از استامینوفن، بوتالبیتال، کافئین به صورت کپسول و قرص برای مصرف خوراکی موجود است. معمولاً هر ۴ ساعت در صورت نیاز مصرف می شود.

دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد. استامینوفن، بوتالبیتال، کافئین را دقیقا طبق دستور مصرف کنید.

  آدرس های خرید حضوری فاموتیدین

لینک مفید : حشیش

بیش از شش قرص یا کپسول در یک روز مصرف نکنید. اگر فکر می کنید که برای تسکین علائم خود به موارد بیشتری نیاز دارید، با پزشک خود تماس بگیرید.

این دارو می تواند باعث ایجاد عادت شود. دوز بزرگتر مصرف نکنید، آن را بیشتر یا برای مدت طولانی تر از آنچه پزشک به شما گفته است مصرف کنید.


چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف استامینوفن، بوتالبیتال، کافئین، اگر به استامینوفن، بوتالبیتال، کافئین یا هر داروی دیگری حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید.

  با 7 میلیارد چه ماشینی بخرم

به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه مصرف می‌کنید، به‌ویژه داروهای ضد انعقاد (رقیق‌کننده‌های خون) مانند وارفارین (کومادین)، داروهای ضد افسردگی، آنتی هیستامین‌ها، داروهای مسکن، آرام‌بخش‌ها، قرص‌های خواب‌آور، آرام‌بخش‌ها و ویتامین‌ها. بسیاری از مسکن‌های بدون نسخه حاوی استامینوفن هستند. مصرف بیش از حد این دارو می تواند مضر باشد.

لینک مفید : قرص ویاگرا

اگر بیماری کبدی، پورفیری یا افسردگی داشته اید یا قبلاً داشته اید، به پزشک خود اطلاع دهید.

اگر باردار هستید، قصد بارداری دارید یا در دوران شیردهی هستید به پزشک خود اطلاع دهید. اگر در حین مصرف این دارو باردار شدید، با پزشک خود تماس بگیرید.

  مبارزه با افسردگی چگونه است

باید بدانید که این دارو ممکن است باعث خواب آلودگی شما شود. تا زمانی که متوجه نشدید این دارو بر شما تأثیر می گذارد، رانندگی نکنید یا ماشین آلات کار نکنید.

به یاد داشته باشید که الکل می تواند به خواب آلودگی ناشی از این دارو بیافزاید.


چه دستورات غذایی خاصی را باید رعایت کنم؟

استامینوفن، بوتالبیتال، کافئین ممکن است باعث ناراحتی معده شوند. این دارو را با غذا یا شیر مصرف کنید.


اگر یک نوبت را فراموش کردم چه باید بکنم؟

دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را رها کنید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران نوبت فراموش شده دوز دوز مصرف نکنید.

  آدرس های خرید حضوری فکسوفنادین

این دارومی تواند چه عوارض جانبی داشته باشد؟ – این دارو چه عوارض جانبی دارد؟

استامینوفن، بوتالبیتال، کافئین ممکن است عوارض جانبی ایجاد کنند. اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

  • خواب آلودگی
  • ناراحتی معده
  • استفراغ
  • دل درد
  • افسردگی
  • سبکی سر
  • گیجی

اگر هر یک از علائم زیر را تجربه کردید، بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید:

  • بثورات پوستی
  • خارش
  • مشکل در تنفس
  آدرس های خرید حضوری سیپروهپتادین

در مورد نگهداری و دفع این دارو چه چیزهایی باید بدانم؟

این دارو را در ظرفی که در آن آمده، محکم بسته و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. آن را در دمای اتاق و به دور از گرما و رطوبت اضافی (نه در حمام) نگهداری کنید.

داروهای غیر ضروری باید به روش های خاصی دور ریخته شوند تا اطمینان حاصل شود که حیوانات خانگی، کودکان و سایر افراد نمی توانند آنها را مصرف کنند. با این حال، نباید این دارو را داخل توالت بریزید.

  آدرس های خرید حضوری شربت تریاک

لینک مفید : ماری جوانا

درعوض، بهترین راه برای دور انداختن داروهایتان از طریق یک برنامه بازپس گیری دارو است. با داروساز خود صحبت کنید یا با بخش زباله/بازیافت محلی خود تماس بگیرید تا در مورد برنامه های بازپس گیری در جامعه خود مطلع شوید.

مهم است که تمام داروها را از دید و دسترس کودکان دور نگه دارید، زیرا بسیاری از ظروف (مانند قرص های هفتگی و قطره های چشمی، کرم ها، چسب ها و استنشاق ها) در برابر کودک مقاوم نیستند و کودکان خردسال می توانند آنها را به راحتی باز کنند.

و . . .


برگرفته از : Butalbital

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *